Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

...

(limburg) zero szacunku do pracownikow

Małgorzata

Planowałam wyjechać do pracy w Holandii przez to biuro, bo widzę że wisi kilka ogłoszeń odnośnie pracy w Amsterdamie, czy biuro jest pomocne w sytuacjach nieprzewidzianych, nagłych? Czy ma ktoś porównanie warunków pracy w stosunku do innych biur ?

To ja
@Małgorzata

Amsterdam markety ? Chcesz zeby toba rzadzil jakis zalosny ‘team leader ‘’ z przypadku ? I ludzie z biura bez wiedzy checi pomocy ? -powodzenia

Byly P.

Chcialbym tylko ostrzec tych ktorzy mysla o podjeciu pracy na supermarketach… poszukajcie czegos innego… w razie potrzeby nikt wam z biura nie pomoze, koordynatorzy czy tam planisci niestety ale nie maja odpowiednych umiejetnosci. Nie portrafia rozmawiac z ludzmi. Koordynator mowi ze ‘’tak ma byc i juz’’, jedna zolza, druga ksiezniczka. Nawet nie potrafia odpowiedziec na najprostrze pytania na pierwszym spotkaniu w biurze. “Trzeba napisac maila’. Czy ktores z inch ma wyksztacenie w tym kierunku ? Nie sadze, kazdy z was przy odrobinie szczescia moze byc koordynatorem. Ludzie !!! Do pracy z ludzmi nalezalo by miec jakies kwalifikacje!!! A przynjamniej umiejetnosc poruzumiewania sie, przekazywania informacji, znac prawo pracy !!! A nie szpanowanie po drugiej stronie slychawki… nie nie jestescie tacy wazni, jestescie posmieliskiem i na jezykach wszystkich lokatorow waszych obskornych domkow. Szczerze, od serca - nie polecam

Moje Otto jedać .... ...

Nie wiem co mam tu napisać ,że jedyne co tu jest pozytywnego w komentarzach i przypiętego to ludzie z agencji,jeszcze sami sobie odpisują ,ludzie tu się nieda dobrze trafić z eurojobem trzeba zrobić to samo co kiedyś z Otto się zrobiło ,niema w tej agencji nic pozytywnego 0 ,dno dna wodorosty i pół metra mułu .Nie przyjeżdżajcie niema sensu lepiej zostać w Polsce dłużej 2 tygodnie i wyjechać jak człowiek a nie jak pies ,niema żadnych korekt pieniądze się nie zgadzają wkrecają ludzi ze to zależne od wieku przyjazdy wyjazdy gorzej niż w solutions (kto wie ten wie )przycinają parę minut nawet od twoich godzin niema solarisa który jest prawidłowy co do centa ,niechce mi się o tym pisać bo ludzie piszą a ja cały czas widzę nowe osoby które przyjeżdżają ,pamiętajcie że rekruterka też was oszuka poda nie ta stawkę nie te warunki, a na sam koniec dodam że pobierają na was wszystkich zasiłki które przyjdą wam do rozliczenia w PL badzicie czujni .

Antoni

Jeśli nawet by było tak jak piszesz, to wymagają chyba jakiś dodatkowych kwalifikacji, choćby znajomości języka obcego? O co pytają na rekrutacji i czy faktycznie, jak pisał poprzednik, podają nieprawidłowe informacje na temat stawki? A propos stawki, po odliczeniu kosztów, ile można miesięcznie zarobić?

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Agencja to (usunięte przez administratora)jest bezczelne kobiety w biurze robią ludzi w (usunięte przez administratora) i to mega A kłamać to ich motto jest !!!!!

Agencja już 2 lata temu miała horrendalne stawki za zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych , jestem ciekaw teraz stawek jak gaz , prąd poszedł do góry w Holandii , prace zależy jak się trafi , ale z reguły szybko szybko jeszcze szybciej

BlackBerry

Nie polecam Eurojob. Planistki J. I O. Chodzące księżniczki - jeszcze jakby nadrabiały urodą to ok , ale no nie :) W ogóle nie mają pojęcia o wykonywanej pracy ! Głupie i tyle. Firma w ogóle nie dba o pracowników . Dla nich jesteś tylko numerem jak w Auschwitz!!! Totalne dno. Nie ma Hoffmana to myszy grasują - firma idzie na dno. Nie polecam !

Pozytywna
@BlackBerry

Zgadzam się w 100% zdecydowanie nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Dla Agencji liczzą się tylko zyski , które mają z Polaków. Odnośnie naszych problemów, totalnie ich nie obchodzi. Nie interesuje ich jakie mamy warunki mieszkalne, czy mamy szafkę w kuchni , w pokoju czy lodówkę bądź zamrażarkę. Masz nie jeść ale robić. Żenada. Takie agencje żerujące na pracownikach, nie powinny istnieć.

@Pozytywna

Dzien dobry, niestety nie mozemy zgodzic sie z Pana/Pani opinia. Dokladamy wszelkich mozliwych staran aby kazdy pracownik byl zadowolony. Jesli maja Panstwo jakies pytania, skargi i zazalenia (rowniez dotyczace planowania itp.) moga sie Panstwo zawsze zwrocic do swojego menedzera. W wyzej opisanych kwestiach nie otrzymalismy zadnych oficjalnych sygnalow z Panstwa strony, a jedynie wpisy w internercie, dlatego tez uwazamy, ze ta opinia nie jest do konca sprawiedliwa. W przypadku pytan zwiazanych z zakwaterowaniem moga sie Panstwo zawsze bezposrednio zwrocic do dzialu domow i transportu, ktory postara sie Panstwu pomoc w takich sytuacjach. Zapraszamy wiec do bezposredniego kontaktu, abysmy mogli pomoc Panstwu jak najszybciej w tych kwestiach. Team Eurojob

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Dramat że ludzie z agencji tu częściej odpisują niż na e -maile

Samotny

I czy oplaca sie pracowac dla Nich

Sylwia

Pracowałam przez tą agencję i zdecydowanie polecam. Jeśli ktoś chce pracować i nie przesadza z używkami to na pracę, agencję i zakwaterowanie nie będzie narzekać. Ja pracowałam w So Naturals. Lokacje mieli wypas. Normalne mieszkania. W niektórych lokacjach trochę daleko do sklepu ale chatą nadrabiali. 0 problemów jeśli chodzi o koordynatorów, zawsze pomocni. Pozdrawiam Panią Jolę jeśli dalej tam pracuje. Praca była monotonna ale spoko. Odeszłam, bo chciałam się przekwalifikować. Gdyby nie fakt, że nie potrzebowali reacherów w tym konkretnym miejscu to robiłabym tam do dziś.

Aleksandra
@Sylwia

Witam, A gdzie Pani miała tak dobre warunki mieszkaniowe? W jakim mieście? Pozdrawiam,

Aleksandra
@Sylwia

Na jakim stanowisku pracowałaś i jakie były wymagania co do pracy? Zakładam, że to była praca zagraniczna, musiałaś znać język? Pracodawca pomagał w załatwianiu wymaganej dokumentacji?

@Aleksandra

@Aleksandra Najpierw pracowałam w Haarlen. Nie jestem pewna ale ponoć nie mają tam już tej lokacji. Po jakimś tygodniu czy dwóch przenieśli mnie do Berkel en rodenrijs gdzie zostałam już do końca. To była praca przy kwiatkach. Na początku to było sadzenie ręczne. Później poszli w automaty i ręczne sadzenie im się przestało opłacać. Zostałam przeniesiona na stanowisko o 10 metrów dalej na klipsowanie. Praca lajtowa.Leciały kwiatki na taśmie i trzeba było założyć na nie klips. Wcześniej ktoś wkładał tam patyczek a na początku lini jedna lub dwie osoby obcinały korzenie. Była to praca bez wymagań językowych dla So Naturals. Temperatura była okay a czasem nawet zimno, bo wyższa temperatura jest tylko w kilku miejscach w których kwiatki rosną. Jeśli jedziesz z Polski to pomogą z busem ale jak jesteś w Holandii to musisz sobie zorganizować transport chyba, że przenosisz się wewnątrz biur. W praktyce wygląda to tak, że podpisujesz umowę i jedziesz więc nie potrzebujesz jakiejś pomocy z dokumentami. Jeśli jednak nie masz numeru sofi lub konta bankowego holenderskiego a chcesz mieć, to pomogą. Numer SOFI jest wymagany więc i tak muszą go wyrobić.

@Aleksandra

Dodam jeszcze ,że obecnie jest przepis w którym pracownik agencyjny ma mieć zagwarantowane rzynajmniej 4 dni pracy w tygodniu. Nadgodzin my nie miałyśmy. Nadgodziny zazwyczaj były na szklarni chyba na literę M. Nie pamiętam nazwy. Obecnie nadgodzin w całej holandii się nie opłaca robić. Ponieważ podatek jest większy. Chyba od 50 godziny w tygodniu każda następna godzina jest płacona mniej coś w granicach 2-4 euro. Nie jest to kwestia biura a przepisów Holenderskich. Dlatego jak ktoś chce jechać i pracować całe dnie, bo dużo godzin GLHF, to nie to samo co kilka lat temu.

realista

Agencja jak agencja, najważniejsze, że pieniądze zawsze na czas.

@realista

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinie. Cieszymy się mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli traktowani z należytym szacunkiem, jak również aby byli zadowoleni z warunków pracy. Mamy nadzieje, ze Pana współpraca z nami jeszcze długo będzie pomyślna. Jeżeli miałby Pan jakieś sugestie, dzięki którym moglibyśmy polepszyć nasze usługi, z chęcią czekamy na kontakt. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Zle
@realista

Best kuchnia ze na wymioty bierze Prysznic urwany od miesiaca 122 e dom 30 ubezpieczenie 10 dojazd 160 tyg. Za tragiczne mieszkanie

@Zle

Koszt zakwaterowania to DO 122 Euro, przy niepełnym wymiarze godzin koszt zakwaterowania jest znacznie niższy. Wszystkie usterki można zgłaszać opiekunowi lokacji, tu przynajmniej nie ma niezapowiedzianych kontroli i przetrzepywania rzeczy osobistych, czego miałem okazje doświadczyć w poprzedniej agencji w której pracowałem. Ogólnie Eurojob to agencja jak agencja, wbrew tym wszystkim negatywnym opiniom nie jest najgorzej, najlepiej też nie; ot dużo zależy na jaką kwaterę się trafi, do jakiej pracy, na jakich ludzi, czy będą godziny - czyli dokładnie tak jak wszędzie. Poznałem ludzi co pracują z Eurojobem wiele lat i nie narzekają, ale spotkałem również i takich co rezygnowali po kilku dniach, albo byli wyrzucani.

Jak chcesz to się możemy spotkać bo mieszkam w amsterdamie i Ci pokaże że koszt od osoby w zeszłym roku to 500 euro miesięcznie

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Gniazdko z prądem już na strychu zamontowaliście czy nadal ciągną tam prąd trzema przedłużaczami z pokoju niżej?

Robert

A tej wypłaty na tydz będzie choć z 400 na konto po opłatach ?? V

Oliwia

Serdecznie NIE POLECAM tego biura. Brak wypłaconych pieniędzy „bo godziny nie zostały zaakceptowane”. Dwa tygodnie odpóźnienia.

Katarzyna

Witam wszystkich, Dostałam ofertę pracy od Eurojob do greenery czy ktoś może mi napisać czy warto? Jak sama praca wygląda? Jaki jest kontakt i współpraca z agencją? I co ważne jakie są lokacje? Jeżeli ktoś może mi pomóc w podjęciu decyzji będę wdzięczna. Pozdrawiam,

Nie polecam tej agencji, moja opinia nie bierze się bezpodstawnie. Przede wszystkim zerowy kontakt z biurem, OGROMNA faworyzacja poszczególnych pracowników i faworyzacja teamleaderów, ich rozbujałe ego? Wielka nieuczciwość w stosunku do zwykłych pracowników fizycznych, będąc liderem automatycznie masz większe przywileje, postrzeganie siebie jako panów?, a każdy musi tańczyć jak im zagrają. W dodatku ludzie w zasadzie robią i biorą co chcą, a przy tym podkładają innym świnie. Ex teamleaderka (usunięte przez administratora), mistrzyni nic nie robienia i wyręczania się, osoba która zarządza, a nie wie ile to jest „opakowanie zbiorcze”, ucząca innych norm, jeśli mam nazwać po imieniu to (usunięte przez administratora) Jednak wciąż wraca jak bumerang do Eurojobu, to już samo świadczy o sobie.. Kiedyś ta praca była fajna, gdy biuro trzymało jeszcze kontrolę, od momentu gdy zostały tam same kobity każdy robi co chce. Dlatego na dzień dzisiejszy ze stałych pracowników jest tylko garstka, a plotek wcale nie ubywa na temat funkcjonowania tej agencji. W kwestiach mieszkalnych nie mozesz NIC załatwić, dla Gerko nie ma problemu, że przez kilka godzin nie ma ogrzewania, prądu, cieplej wody. Może się walić i palić, bądź na jutro gotowy do pracy. Jedyną zaletą są wypłaty na czas ale szczerze powiedziawszy wystarczy prosta kalkulacja: pracujesz 6 dni w tygodniu na NOCKI, niektórzy chodzą dwa razy na miesiąc na short nighty, a wypłaty masz w granicach (usunięte przez administratora)(przy dniu wolnym w każdym tygodniu i przyjmowania masy niepotrzebnych ludzi do pracy w okresach gdy nie ma pracy nawet dla stałych) do (usunięte przez administratora) przy naprawdę wielu godzinach (dni przed i świąteczne). Także wystarczy sobie to na logikę przekalkulować, tyle samo dostajesz na chociażby pakowniach :) A jestem już kilka dobrych lat w NL i wiem jak to wygląda. Także z mojej strony cieszę się, że współpraca zakończyła się tak jak się zakończyła, można naprawdę rozwinąć skrzydła, a nie udawać, że się nie widzi ludzkiej nieuczciwości. Mam nadzieję, że przeczytają to konkretne osoby i może będą miały chwile refleksji :)

aniaa

hej:) Bardzo proszę kogoś kto już ma doświadczenie ???? Wyjeżdżam do pracy już w tą sobotę, w niedzielę mam się pojawić na tzw. lokacji, Eurojob - Antareslaan 3 - 2132 JE Hoofddorp Tam mam przenocować do poniedziałku, a w poniedziałek mam podpisać umowę ( praca na nocki w supermarketach w Amsterdamie) i dopiero zobaczę moje zakwaterowanie. Nie mam bsn, dopiero planuję wyrobić, ponieważ to mój pierwszy wyjazd do NL do pracy. Angielski u mnie to mocne B1, mam prawo jazdy, obiecują mi że zostanę kierowcą;) i nie poniosę kosztów dojazdów do pracy. Treść oferty pracy obiecuje super warunki, a pani rekruterka 2000 euro netto+/-. Jak to będzie wyglądało naprawdę? Czy po wdrożeniu się, wyrobieniu normy itp. po jakim czasie mam szanse na jakiś awans ? Z góry dzięki za odpowiedź.

maja
@aniaa

Hej, też interesuje mnie oferta w supermarketach w Amsterdamie. Czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować? :)

Marlena
@aniaa

Hej, zastanawiam się nad ofertą jako jedną z kilku agencji i chciałam zapytać, czy jest tak jak ludzie piszą opinie czy tak jak mówią na rozmowie? Jak wyglądają warunki mieszkalne, dojazdy do pracy, ilość godzin w tygodniu do przepracowania, warunki pracy?

Rafał
@Marlena

Kiedy chcesz jechać i jaka konkretnie praca cię interesuje? Bo ja też jechałbym pierwszy raz i zakwaterowanie jest dla mnie ważne i wolałbym nie wpaść w jakieś słabe warunki. Jakbyś się zdecydowała i coś dowiedziała to napisz.

Enterprise92
@aniaa

Mogę zapytać się o tą pracę? Warto?

Enterprise
@aniaa

Witam. Możesz powiedzieć jak tam jest?

Enterprise

Pracował ktoś na wykładaniu towaru w supermarkecie przez Eurojob? Warto, proszę o opinię.

Pawel

Pracowałem za długo w tej firmie Pani Joanna Futr... z plenningu totalna porazka. Dziewczę bez kompetencji pracowała na sklepach wykładała towar (nauczyła się holenderskiego i teraz ma się za nie wiadomo co) -Zerowy kontakt z tą osobą - od pojawienia się jej na plenningu zaczęli się zwalniać stali pracownicy - miesza w planowaniu było dobrze do jej czasu Strata dla firmy ze nie ma teamu zgodnego jak Marcin i Oktawia.

Ola

Czy ktoś może mi powiedzieć, w jakiej firmie agencja ubezpiecza pracowników?

@Ola

Dzien dobry. W zakresie ubezpieczenia zdrowotnego pracownikow wspolpracujemy z holenderskim ubezpieczycielem Zorg en Zekerheid. Pozdrawiamy Team Eurojob

22:08:2022 dobro duszek Hofdor

Na szczególną uwagę rena uwac na firmę jajek guliker rondbal poganiają ludzi z innych biur i to złośliwie a ci się wyzywają na tych osobach niema w racionalym znaczeniu opinii która mogła by być podana o tej firmie wózkowi niektórzy to (usunięte przez administratora) jak cegla

@22:08:2022 dobro duszek Hofdor

Dziekujemy za Panska opinie. Jest nam niezmiernie przykro, ze doswiadczyl Pan takich sytuacji podczas pracy u tego klienta. Jeśli ktoś się na kims wyzywa to przy każdej maszynie pracuje operator, pierwsza osoba do której można to zglosic, kolejna to team leader, a na pewno koordynator który powinien o tym zostac powiadomiony. Praca u tego klienta to praca produkcyjna, a co za tym idzie to tempo pracy tam jest bardzo wysokie, co rowniez moze miec wplyw na atmosfere w pracy. W przypadku takich sytuacji zawsze można poprosić o przeniesienie do pracy u innego klienta. Pozdrawiamy

adaś

Kolejne biuro do kolekcji perełek.. Wysyłają ludzi do obózu pracy.Tak było w moim przypadku.Po pierwszym tygodniu wiedziałem że będzie grubo.Mam na myśli firmę levarth.Gdzie ludzi mieli za nic .Gdy się zwolniłem bo nie wytrzymałem nerwowo.Zrobiono że mnie tego złego.Fajnie z pracownika robić idiotę?No i ta stawka śmieszna...

@adaś

A co to znaczy konkretnie, że zrobili z Ciebie tego złego? W sensie jak to się potoczyło dalej zaraz po decyzji o zwolnieniu?

Adaś
@Marta

Jak?A tak że ludzi gonili. Na nadgodziny ludzi zmuszano .Pracownicy w większości to chamy i agresorzy.A panie w biurze to jaśnie hrabiny były. Zero poszanowania. Tak wyglądała przygoda na firmie levarth.Gdy się zwolniłem panie z eurojobu powiedziały że robić mi się nie chciało.Żenada niech same zap... w takim obozie.Zero poszanowania i profesjonalnizmu z strony biura.

Maja

W punkt powiedziane :)

mania
@Maja

czyli co czyli co? bo usunęli :-((

@mania

No właśnie chyba jednak nie tak w punkt skoro tego nie ma już?

Czy firma Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

aniaa

Hej O jakich szkoleniach mowa? Możesz wyszczególnić?

Izabela
@aniaa

No a są w ogóle jakieś? Czy nic dla ludzi nie ma zwykłych?

Mark

Jakie szkolenia ..w tej firmie nic nie uzyskasz haha jedynie nerwicy się nabawisz

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.