Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Hey, myslalam o pracy na supermarketach. system nocny by mi odpowiadaL. ZNAM Osoby ktore tu pracowaly, ale opinie sa bardzo negatywne . Ponoc nie ma godzin albo jest ich za duzo. Czeste bledy w wyplatach. No i kontakt z koordynatorami jest kiepski i ponoc planisci sa zlosliwi i bez zrozumienia dla pracownikow. Warunki na domkach raczej kiepskie ale zalezy jak sie trafi. Czy faktycznie jest tak tragicznie. Czy moglby sie wypowiedziec kots aktualnie pracujacy ?

Aniaaa
@Ania

Nie przekonasz się jeśli sama nie sprawdzisz. Często negatywne opinie biorą się z frustracji pracowników którzy nie rozumieją na czym ta praca polega. Masz dwa tygodnie aby dostosować się do tempa pracy, czyli otworzyć i wyłożyć na półki 70 paczek produktów w ciągu 60 minut. Przez dwa tygodnie jesteś stażystą który musi dążyć do tego aby osiągnąć ten wynik. Co do warunków mieszkaniowych to są naprawdę różne i często zależy to od osób które tam mieszkają. Agencja pracy to nie firma sprzątająca.. podaj jakiś namiar na siebie jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, pozdrawiam:)

Guzikprawda
@Aniaaa

O nie. Mi podziękowali po tygodniu. Od superwizora dowiedziałem się o normie, jak to wszystko wygląda, ile godzin się pracuje. I w jakich godzinach. Rekruter opowiada o nocnych zmianach, a masz pół nocne- pół dzienne. Staż podobno zależy od tego, jak idziesz do przodu. Na atmosferę w sklepie nie będę narzekać, bo superwajzorka mila, sympatyczna, ale zapracowana. Często nie miała czasu pogadać po pracy, co robię źle- wysyłałam SMS, jak sobie poradzilem co robilem zle, przed zmianą mowila I pokazywala raz jeszcze. Komunikacja z biurem - zerowa Na koniec wysłali mi papier, że niby sam zrezygnowałem ze współpracy. Oczywiście nie odesłałem. Jeśli nie nadaje się do marketu, powinnizapewnic mi inna pracę. Jeden teelf9n od beznamiętnej kobiety, która informuje mnie nie o zwolnieniu, tylko o nieplanowaniu do pracy. Jedyny wielki plus - auto służbowe. Każdy uzywa jak chce, tankuje za ich pieniądze i zwiedza Holandię. Nikt tego nie sprawdza :) co jest baaaajeczne. Robia to nawet długoletni pracownicy Jeden z nich zawiózł mnie nawet 120km w jedne stronę do innej pracy Tak sobie radzą z brakiem podwyżki i słaba stawka. Najniższa wg cao. A ci niekompetentni ludzie, chlop z papierosem w buzi, straszą GPS. Ludzie dostają mandaty 15 km od miejsca zamieszkania, 7 godzin po pracy, w drugą stronę od miejsca pracy, oni im to ściągają z wyplaty i elo. Reszta ekipy i kierowcy dzielą się pp rowno :) a w sobotę na kregle 100 km dalej, do zoo 50 km, do wesolego 80km, na zakupy 100, bo tam jest taniej. Hehe. Zalosne jest to biuro Lokacje hmmmm, biuro o to nie dba to i ludzoe tez. Bylem tam 2 tygodnie a nikogo z biura, zero kontroli, dlatego to niszczeje Przeciez nawet na prywatnych posesjach wlasciciel moze poprosic o wizyte. Ale eurojob nie Materace oblate, (usunięte przez administratora),sciany malowane 40 lat temu.

Moje zdanie
@Ania

Najgorszy jest chyba plan. Poniewaz informuja o nim z dnia na dzień. Nie masz tez stałego miejsca pracy, tylko jak jest potrzeba to jedziesz na inny sklep, gdzie traktują cię jak intruza, bo maja już swoje grupki w pracy. Praca taka, do przeżycia, ale cala otoczka, mieszkania - kiepskie warunki, nikt nie kontroluje, ludzie zostawiają otwarte drzwi od domków bo nie każdy ma klucz, ponieważ poprzedni lokator ich nie oddal - takich prostych i istotnych rzeczy nikt nie pilnuje, ludzie śpią na dziko. Wypłaty - częste błędy, w obliczeniach za dojazdy i za godziny. Do pracy idziesz tak jak cię zaplanują i bez dyskusji inaczej pani z biura powie ze możesz szukac nowej pracy bo nie będziesz już zaplanowany. Nie zależy im na utrzymaniu pracownika, co świadczy o poziomie tego biura. Ludzie odpowiedzialni za kontakt z nami czuja się lepsi pracując w biurze i możesz to poczuć już w pierwszy dzień wizyty w biurze.

rozdrażniony

400€ zostaje na reke po odjeciu mieszkania, ubezpieczenia i reszty, za pełny etat na NOCNEJ ZMIANIE! Śmiech na sali jaki wyzysk. Mieszkania w stanie "powojennym" Po przepracownym tygodniu, w kolejnym dostaje się tą jałmużnę. Patrzysz i czujesz się jakbyś w pysk dostał z oby stron i jeszcze porządnego buta. Wszystko to za 120% wysiłku w nocy. Trzeba mieć świetną kondycje, siłe, tempo żeby w ogóle wyrobić. Team leader nadaję soę do oklepania i prędzej czy później tak skończy

wpierdoll

Pojawie się tam i zobaczę czy to wszystko prawda. W każdym razie mam 2 twarde pięści przygotowane na poczet frajerskich numerów biura pracy, współpracowników czy lokatorów. Do zobaczenia

Jakie wartości są cenione w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Żadne. Jesteś numerem. Jeśli jest mniej pracy, dzień wolnego, brak godzin. Robisz robotę, latasz wszedzie jak (usunięte przez administratora) Jak jest praca, zapomnij o podwyżce, dniach wolnych I urlopach. Panie z biuraaaaa. Zero kompetencji, za to klapanie dziobem na lewo I prawo pieknie weszlo im w nawyk. Jesteś nikim. I byles. I będziesz. Nikt cie nie docenia, nikt nie motywuje. Bon na swieta za 10 euro. To jest dopiero motywacja. I slodki popcorn. Tyle Jesteś warty dla eurojobu.

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

MowDoSlupa

Mialam (nie)szczescie pracowac dla tej firmy tydzien. Zakwaterowanie slabe i drogie (rozwalony prysznic z ktorego cieknie woda, zacinajace sie okna jezeli w ogole sie otwieraja, straszna duchota i wilgoc, brudno) Poniewaz nie ma wystarczajaco duzo kluczy, na posesje mozna wlamac sie oknem. Sklep najblizszy pol godziny na piechote, brak rowerow, ale to i tak dobrze, bo czlowiek pragnie zrobic wszystko aby sie wyrwac z tego klaustrofobicznego pokoju I chociaz przespacerowac. Druga sprawa towarzystwo - miedzynarodowe, ale nalezy uwazac. Sa niesamowicie niezyczliwi, przede wszystkim Polacy. beda ci klamac w twarz ze wszystko ok po czym otrzymujesz zupelnie inna informacje z biura. Nikt nie pracuje nad dialogiem. Ze strony biura zadnego zainteresowana, wplynely na mnie (absurdalne zreszta) skargi i przynajmniej potwierdzili, ze nie warto na nich marnowac czasu. Potwierdzam, ze panuje "kolesiowstwo", jezeli sie nie spodobasz, to nie licz na to, ze ktos sie zapyta o twoj punkt widzenia. Jezeli chodzi o prace, grozono mi piescia w miejscu pracy. Pozbyto sie mnie, a agresor dalej pracuje, chociaz podobno to nie byl pierwszy Taki przypadek. Nie polecam, naprawde nie szanuja ludzi. Jak mozna wybrac, to moze gdzies gdzie szanse sa rowne a lokalizacje bardziej adekwatne jakoscia do ceny.

@MowDoSlupa

Wpłynęły jakieś skargi? czego mogły tak naprawdę dotyczyć i jakie to miało ostatecznie konsekwencje? próbowałaś poruszyć ten temat bezpośrednio i to jakoś wyjaśnić jeśli faktycznie było to bezpodstawne?

MowDoSlupa
@Marta

Postawiono mnie przed faktem dokonanym bez żadnej możliwości obrony - wylatuje pani, dziękujemy, krzyżyk na drogę. Poinformowali mnie o tym w taki sposób, że nawet nie myślałam dwa razy i zaczęłam się pakować, bo raz- trzeba się szanować, a dwa, komu zależy na pracy w takiej firmie gdzie nie ma mowy o żadnym szacunku? Ludzie z którymi mieszkałam pracowali po miesiąc, słyszałam, że dzwoniono do nich z biura z feedbackiem. Obie strony nie były zainteresowane kontynuacją współpracy. Team leader obiecywał, że zadzwonią do mnie z biura z feedbackiem mojej pracy i czekałam na taki telefon, ale nikt nie dzwonił. Oficjalnie, moje wyniki były mierzone od dwóch dni. Słyszałam, że robię około 63kole na godzinę z wymaganych 70, myślałam, że to nienajgorszy wynik, byłam w pierwszym tygodniu pracy. No ale okazało się, że osoby z domku były szybsze i poszły takie oskarżenia, że aż mnie zatkało. Nie polecam pracy z takimi ludźmi, którzy nie mają pojęcia o niczym, a dzwonią do biura "że gadam do siebie", że "się śmieję do siebie". Czy te osoby żyją w czternastym wieku? Nie polecam się zaśmiać na domku z mema w telefonie, bo jeszcze pójdą skargi. Zainstalowałam aplikację "Robson" która szkoli sztuczną inteligencję poprzez nagrania głosowe. Nagrywa się po 30 razy jedno zdanie, po czym za nagrany materiał płacą pieniądze. No i siedząc w kuchni i sobie głośno śmiejąc się (mówię głośno, bo było je słychać na moich nagraniach w tle) podsłuchały sobie dwie inne pracownice jak nagrywam 30 razy do telefonu "Hej Toyota". Po czym bez żadnego pytania, co to było, wyszło na to że zadzwoniły do biura i powiedziały, że ja GADAM DO SIEBIE. Inne skargi - głośno się zachowuję. Hehe, dobre sobie. Takie osoby się uśmiechają do Ciebie, próbują coś zagadać, a za plecami wychodzi co wychodzi. Dwulicowe, najgorszy sort. Oczywiście wychodzi na to, że pozbycie się mnie współlokatorka obrała sobie za cel, bo przecież mogła sobie spać w pokoju dwuosobowym sama, po co z kimś dzielić, lepiej nagadać do biura i się tej osoby pozbyć, znowu będzie wygodnie :) Wzięła sobie koleżankę (tą, z którą się tak donośnie śmiała) i wio. Ale największa żenada idzie do biura - nie wiem kto po prostu bez weryfikacji przyjmuje takie oskarżenia za prawdziwe, ale to podważa kompetencje osób tam pracujących. Tylko ich to nie obchodzi, bo oni mają przemiał, na pani miejsce już mam 5 polaczków. Skargę to powinnam ja złożyć na pracownika, który groził (na dzień kobiet, żeby było śmieszniej:), że mi wybije zęby, bo się obraził, że mu powiedziałam, że miał mi pomagać rozkładać kartony mleka a nie lekkie kawy w kapsułkach, które się rozkłada da koniec (za co zresztą wcześniej mnie opieprzył team leader, że zaczynam od tych kapsułek). Podobno zresztą, to nie pierwszy taki wyskok tego pracownika, który pewnie dalej sobie pracuje w najlepsze. Co pani z biura ma do powiedzenia na to? Myślałam, że zadzwonili do mnie żeby wyjaśnić sprawę tej kłótni, oni zadzwonili z wypowiedzeniem. Może trzeba było pierwszemu zadzwonić? Zapytać się o wyniki pracy, a nie czekać na telefon od nich? Nie wiem. Nie wiem, dlaczego wyniki mojej pracy były niezadowalające - nigdy nikt nie musiał na mnie czekać, w przeciwieństwie do tego agresora (pierwszego dnia wszyscy te nieszczęsne kapsułki rozkładaliśmy - ekipa 4-osobowa, bo się nie wyrobił). Fakt, nie zdążyłam jeszcze wyrobić sobie konkretnego sposobu pracy, bo czas się traci przez metodę pracy, a nie ślepe zasuwanie i (usunięte przez administratora) też trzeba się pozbywać w miarę rytmicznie. Można wiele udoskonalić, bla bla bla, ale i tak nikt Ci nie da szansy :) Na domiar złego, zostawiłam moją walizkę w autokarze, który z Amsterdamu jechał dalej do Rotterdamu i straciłam wszystkie moje rzeczy osobiste:) Musiałam wszystko codziennie prać, bo nie miałam nic na zmianę. No i bilans oczywiście na minusie, nic nie zdążyłam zarobić:) Dzięki za pomoc, agencjo, współlokatorzy, można było na was liczyć ! Świetna robota. Żal.

Mo
@MowDoSlupa

Typowa sytuacja na domku EJ. Niestety, ale brak kompetencji ze strony biura jest razacy :( Jest to bardzo smutne, naprawde. Domyslam sie ze oni musza dokonywac pewnych wyborow, juz pomijajac ta kwestie ze praktycznie wszystkie sa niesprawiedliwe i pozbawione totalnie empathie, to naprawde sposob przekazywania informacji, ponizanie pracownika jest slyszalne wszedzie. Slowo mobbing to drugie imie tej agencji. Pracownicy biura nie przeszkoleni i podejzewam ze to samoluki wrzucone na geboka wode, niestety nie radza sobie. Oj agencjo…. Slabiutko. Jakies 3 lata wstecz, bylo nawee symatycznie. Myslalem ze firma sie rozwija, ale chyba raczej upada.

Pracowalam dla EJ 2 lata i nie mowie, ze bylo idelanie ale bylo naprawde OK. Sklep w ktorym pracowalam i przede wszystkim ludzie byli naprawde fajni (oczywiscie nie wszyscy XD zawsze znajdzie sie ktos kto Ci do gustu nie przypadnie :D) Wyplaty wporzadku nigdy nie mialam zadnych niezgodnosci, godziny pracy tez calkiem wporzadku jedyne na co moglabym ponarzekac to niektore lokacje i ludzie w nich mieszkajacy - z tego glownie powodu znalazlam wlasne mieszkanie.

i ile czasu w takim razie porobiłaś skoro chyba w porządku było? piszesz o własnym mieszkaniu. jakie porady w tym zakresie? jak cenowo to wyszło a jak miałaś wcześniej?

Loosdrecht

Witam, pracowałem na wykładaniu towaru na hipermarketach okolice Amsterdamu - nie idźcie tam. Za 30 nocek w miesiącu zarobisz ok 2k euro...Dlaczego tak mało? Ano dlatego, że zamiast zaczynać nockę od 22 prawie wszystkie sklepy zaczynają między 1-3 w nocy i pracujesz dłużej rano bez dodatku nocnego. Jeśli weźmiesz 2 short-nighty to ok 1750e. Jeśli będziesz miał godziny bo są sklepy które nie mają... Tak naprawdę stawka jest g warta bo doliczają do niej euro z godzin urlopowych. Teraz tak norma dla muła 70 coli na h, jeśli nie zrobisz to przerzucą cìę na JUMBO, albo na sklep dzienny gdzie nie ma godzin i zarobisz przy najlepszych wiatrach 1300e z dwoma shortami he he...ale musisz mieć jeszcze szczęście żeby na dziennych było miejsce bo 90% nowych z moich obserwacji wyp...ją na bruk - dosłownie nikt ci nie daje szansy. Na dziennych nie ma też normy no ale kompletnie nie zarobisz, chyba że coś się zmieniło. Bałagan w biurze jest okropny tego się nie da opisać, zazwyczaj gruboskórność i opieszałość, CIĘŻKO cokolwiek załatwić wierzcie na słowo. Teamleaderzy głównie polscy = ferment z zasłyszanych opowieści lokatorów z domku gdyż ja byłem na dziennym sklepie szxzēśliwie bez polskiego koordynatora. Wypłaty na czas.

Asd
@Loosdrecht

Stawki o ktorych mowisz to sa kwoty po odjeciu oplat za domek, ubezpieczenie it'd?

Loosdrecht
@Asd

Netto, ale te kwoty które podałem to musisz mieć nabite godzin. Ja żeby osiągnąć te ~1250 euro na dziennych musiałem mieć 2 shorty i 10h dziennie na dziennym.

...

Przełożony dobiera sie do pracowników teren limburgii. Nikt z tym nic nie robi wszystko jest zamiatane pod dywan. Szkoda slow to powinno byc zgloszone do odpowiednich instytucji

Kunr
@...

Nadal ?! To bylo juz 2 lata temu, Nadal gosc pracuje ?!

@Kunr

Nie znam konkretów ale padło stwierdzenie, że coś powinno być zgłaszane do pewnych instytucji. Dochodziło kiedykolwiek w tej agencji do tego typu zgłoszeń? Przed tym jak takie tematy porusza się bezpośrednio z biurem to jakie wychodzą z tego ostateczne reakcje? Jakie problemy zawsze rozwiążą?

BYŁY
@Marta

Oczywiście, że powinno być zgłaszane. Praca 6 razy w tygodniu na nocki, planning z dnia na dzień okolo 16, a powinen byc 4 dni do przodu, krotkie nocki(sobota 2 razy w sumie). Jest niby CAO, jasno określa, jak powinno to wszystko wyglądać, ale uwierz - nie wygląda. Już nie mówiąc o kierowcach - jeżdżą po 1,5 h w nocy I po nocce odwozac ludzi po pracy. Ale najuprzejmiejsza Pani na planningu Joanna, powie Ci, zebys sobie zmienila prace :) ale Ty dobrze o tym wiesz, bo rezprezentujesz biuro I odpisujesz na komentarze. Szybsza reakcja biura na takie bzdury, anizeli na prosbe w wolne, bo jak nie ma pracy w listopadzie, to masz 25 godzin, a w sezonie (usunięte przez administratora) 6 lub 7 nocek w tygodniu. FNV sie juz pewnie zbiera, bo ludzie masowo przystepuja do nich. Pol roku poczekac I jak to wszystko im się sypnie ???? I najsłynniejszy tekst "Jak sie przyjmowaliście, to mogliście sprawdzić, że sklepy pracują 7 dni w tygodniu ". Oj, podejście do człowieka, jak do zwierzęcia. Chociaż nie... Nie polecam, wyzysk za 12 euro z groszem. Zero szacunku, premii, dodatków do inflacji. W każdej innej agencji pieniądze takie same, tylko że na dziennych zmianach.

Xyz

Cześć wszystkim ???? planuje wyjazd z Niemiec do Holandii ,szukam pracy najlepiej na magazynie, angielski b.dobry ,mam własne auto tylko zakwaterowania brak. Pracowałem przez tą agencje w 2017 i 2018 roku i wszystko było git, tylko duża kwota pobierana co tydzień za zakwaterowanie w hotelu agencyjnym. Ciekawi mnie jak jest teraz , I czy ogólnie polecacie szukanie pracy z tą agencja? Pozdrawiam ☺️

Dino

Nigdy jeszcze nie zdecydowalem sie na wydanie opinie, ale tym razem uwazam to za moj obowiazek ! Nie, nie i jeszcze raz nie polecam pracy przez euro job na supermarketach. Domki (usunięte przez administratora) Praca jakas dziwna, mam na mysli to ze liderzy - nie wiem jakim Cudem sa liderami- chociaz ta praca nie wymaga duzych umjejetnosci, chyba chodzi Bardziej o staz. Kontak i wspolpraca z biurem - tez bym okreslil jaka dziwna - dziwnie sie rozmawia z tym ludzmi, jakis jest taki Balagan na kazdym kroku. Taki brak logiki. Najgorsza agencja pod wzgledem oraganizacji i komunikacji z pracownikiem. Jakby tym ludzie brakowalo wiedzy i umejetnosci komunikacyjnych, a to wazne kiedy sie pracuje z ludzmi. Bledy w wyplatach, zapominaja placiic za np. Bycie kierowca, ale za dojazd to pracy odjac to nie zapomna.

@Dino

W zasadzie to czemu sądzisz, że lider nie potrzebuje jakichś szczególnych umiejętności? To jakie w zasadzie minimalne byś proponował i których w Twoim przypadku tu zabrakło? Co konkretnie z tą komunikującą było nie tak i jakie skutki z tego wynikały? Nie miałeś na to żadnego wpływu ani nic?

no jeśli miałeś podobno... jak to możliwe, że bywały tu jakieś błędy w wypłatach? jakie po ich stronie powinny wynikać konsekwencje wobec tego, zastanawia mnie treść umowy z tym zakresie, co w niej jest na ten temat zawarte?

Anek33

Witam ogólnie nie polecam tej agencji od samego początku walka o każdego centa Solaris poprawiany po 2-3 razy i to po wielkiemu nacisku. Traktują ludzi jak zwykłych roboli.

@Anek33

można prosić o szczegóły dotyczące tej wspomnianej walki o centa? i te wspomniane jakieś poprawki to z czego miały wynikać, źle ludzie się za to zabierają?

Ola
@Marta

Zgadzam sie z autorem komentarza. Nie wiem czyja to wina, ale zakladam na bledy w systemie koter sa generowane przez pracownikow biura. Osoby aktaualnie tam pracujace to Najgorszy team ever. 2 lata temu byla najlepsza Ekipa pod wzgledem wspolpracy i wiedzy. Euro job zamaist sie rozwijac to robi sie coraz gorszy.

@Ola

Nie wiem jaka była tamta ekipa ale skoro tak piszesz to możesz ją jakoś porównać między sobą? I tak naprawdę jaka może być obecna perspektywa na to? Jakie potencjalne rotacje?

Praca na sklepach w Amsterdamie, a szczególnie na schipolu to psychiczna i fizyczna katorga. Ludzie biegają jak nienormalni. Wykładanie towaru na akord, gdzie normy ponoć są zabronione, tylko czekać aż ktoś ich zgłosi. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach, którzy lubią robić jak roboty

Ol

Dlaczego moj komentarz wyparowal ? Schiphol to zbieranina ludzi ktorzy nie maja innen perspektywy jak tylko wykladanie towaru w sklepie. Ten wasz wazniak J.T poplynal za daleko w swojej wyobrazni, dlaczego uwaza ze jest taki wazny ? Nie wierze ze biuro nie zna jego zagrywek i o tym ze poniza ludzi. Ale we wogole nie dbacie o to kto reprezentuje wasza agencje Brak profesjonalizmu prosze panstwa.

@Ol

Dzien dobry. Informacje, ktore zostaly przedstawione w tym komentarzu sa bardzo powazne i zawieraja zarzut dotyczacy konkretnej osoby. Niestety wczesniej nie otrzymalismy oficjalnie takich sygnalow dotyczacych tej osoby, dlatego tez nie mielismy szansy zaregowac. Chcielibysmy wyjasnic ta sytuacja jak najszybciej, w zwiazku z tym zapraszamy Pania/Pana do kontaktu poprzez e-mail hr@eurojob.nl. Bedziemy mogli nastepnie umowic sie na rozmowe (telefoniczna lub w biurze) i po niej podjac odpowiednie kroki. Czekamy na reakcje z Pana/Pani strony. Pozdrawiamy Team Eurojob

Gola
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Wy nigdy nie otrzymujecie sygnałów ;) jak ludzie stali dwa lata temu przed biurem gdzie pracownicy zmieniają się jak nie wiem nawet co, to ledwo wyszliście, zabarykadowani ???? ŚMIECH NA SALI jeśli ktoś wierzy że da się cokolwiek u was ugrać.

Tomasz S

Witam serdecznie dostalem propozycje pracy przez w/w biuro w hotelu w Amsterdamie jako rwcepcjonista czy ktos moze ma jakas wiedze na ten temat? Pozdrawiam serdecznie Tomasz,

Szukam kogoś chętnego na wyjazd od listopada, pierwszy raz będę podejmować pracę za granicą, mam 38 lat,jestem bezkonfliktowa i spokojna

Michal
@Ania

Dalej szukasz chętnych do wyjazdu?

Wuck eurojob

Sprobuja cie oszukac na kazdym kroku, kradna nawet na smieszne 10€ i po zjezdzie cie blokuja jak sie upominasz. mieszkasz w melinie po tadku z (usunięte przez administratora)na scianie, ale powiedza ci ze dadza cie na magiczna liste oczekujacych na zmiane lokacji, tyle tylko ze czas ofzekiwania to tam chyba rok trwa

C

C

Negatywnie

Najgorsza robota na supermarketach !!!! W biurze ludzie bez pojecia!!!!

Czy można liczyć w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. na prywatną opiekę medyczną?

Nie. Nie mozna wogole chorowac, nie na supermarketach. Ktos powinnien sie wziasc za to biuro

A.

Do biura EJ - zacznijcie zatrudniac wykwalifikowanych pracownikiem, z wiedza i umiejetnoscia pracy z ludzmi. Nie jeden w waszych pracownikow moglby was zastapic i zrobic to lepiiej :) Koordynatorzy i liderzy na sklepach to ludzie z lapanki, tacy z braku laku. To nie dla ludzi szanujacych sie.

Aga
@A.

Dokładnie ! Nasi przelozeni nie maja wiedzy, od ręki niczego się nie dowiesz. Trzeba im wysłać maila i poczekać minimum tydzień. Ta introdukcja po angielsku w biurze ???? aż uszy bolały.

Takiego braku profesionalizmunie widziałam jeszcze w żadnej agencji. Kompletny brak empati ze strony osób którzy są po to by pomagać. Sami pracownicy w biurze narzekają na biuro !! Jeżeli zatrudnicie się na sklepach w amsterdamie, będziecie mieć dużo polewki z ludzi i z „ liderów „ , napewno poczujecie ze ktoś głupszy od was wydaje wam polecenia. Najlepsze jest to ze ludzi którzy latami wykładają towar na pułki maja się za bogów.

Zola

Zgadzam się, koordynatorzy myślą ze są bogami, cały czas poganiają ludzi w zależności od humoru. Zrezygnowałem po kilku miesiąc, za taka kasę na prawdę szkoda zdrowia i nerwów. Można znaleść duża lepsza robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.