Opinie o Agencja ochrony Des w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja ochrony Des. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja ochrony Des o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony Des w Płock

patryk kornacki Nowy wpis

https://patents.google.com/ https://www.des.pl/ https://des.com/

Szef Nowy wpis
@patryk kornacki

były Nowy wpis

Dużo donosicieli ,(usunięte przez administratora)bajkopisarzy na swoją korzyść. Uważajcie na Rame.

Martyna

Polecam pracę w Agencji Ochrony DES. Stawki godzinowe są przyzwoite, wypłata jest zawsze na czas. Pieniądze są rozliczane co do złotówki, bez oszustw. We wszystkich sprawach da się porozumieć z Prezesem firmy. W DESie pracują nie tylko osoby starsze ale także szereg młodych ludzi - każdy obejmuje stanowisko pracy zgodne z jego kwalifikacjami. Moim zdaniem jak najbardziej OK.

bur
@Martyna

to milo bo generalnie o agencjach sa zle opinie

Commando Nowy wpis
@Martyna

A czy obecnie cała wypłata wpływa na konto pracownika, czy dalej połowa na konto, a reszta do ręki?

Prawda

Rozmawiałem z prezesem był bardzo zainteresowany moją osobą w celu zatrudnienia. Zostałem umówiony na pt o godzinie 11 jakie było moje zdziwienie kiedy na miejscu okazało się , że pan wielki prezes mnie nie przyjmie , a był umówiony z moim byłym pracodawcą w celu podpisania umowy ( podjazdy, przyjazdy grupy interwencyjnej ).Pokazałem panu wielkiemu prezesowi umowę jaką dostałem u w.w pracodawcy i przedstawiłem sytuację jaka jest u tego pracodawcy , jak to sam określił paranoja co to ...wa jest. Miałem niezbite dowody jak ten pracodawca kręci w postaci umowy , bo rozumiem , że słowo przeciwko słowu nie ma racji bytu. Zostałem skierowany do kadr gdzie dowiedziałem się , że mam zostawić cv i czekać na tel. ( były prac. nagadał pewnie głupot ) chociaż braki mają spore to wiem. Tak oto za jakieś 300 zł miesięcznie ( okres około 1 roku bo tyle będzie trwała jeszcze budowa ) pan wielki prezes zniechęcił mnie do końca do podjęcia u niego pracy kiedykolwiek , a było to moje 2 podejście do tej firmy za 1 razem zatrudnili osobę , która jak to sam mówiłem w biurze zwolni się po tygodniu.. pomyliłem się zwolniła się po 2 tygodniach , a miałby pan wielki prezes pracownika na lata , solidnego , ale po co liczy się zysk chociaż chwilowy. Na całe szczęście prace znalazłem i to z większą stawką jak u wielkiego pana prezesa i nie na zlecenie , trochę szczęścia , stary znajomy pomógł sami decydujcie czy warto podejmować współprace z wielkim panem prezesem i jego firmą jak tak traktuje ludzi jeśli człowiek na dowody , poklepuje , uśmiecha się zaprasza na dany termin w celu podpisania umowy , a później odwala taki numer.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja ochrony Des. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Janek

Gdyby tak było jak piszesz to forum by wrzało a tu cisza więc raczej jest dobrze ale każdy to docenia!

On

Szczerze nie polecam , no chyba , ze ktoś musi . Najlepsza jest pani dyrektor jak już ktoś wspomniał wykorzystuje , stosuje mobbing bo jak nie to do widzenia osobiście wydaje mi się , że tą prace dostała za xxx ps: nie pal tych elektronicznych papierosków jeśli z kimś rozmawiasz , wielka Pani Dyrektor nie pozdrawiam

@Martyna, czy kwalifikacje w Agencja ochrony Des można podnosić i awansować na wyższe stanowiska? Jak ta kwestia przedstawia się w tym miejscu pracy? Zachęcam Cię do pozostawienia na tym forum informacji dotyczących tych ewentualnych możliwości.

Martyna
@Karolina

Kwestia awansu to indywidualny temat każdego pracownika. Jeżeli pracownik chce podnosić swoje kwalifikacje to z całą pewnością będzie miał możliwość rozszerzyć swoje działania w firmie.

Lilie W
@Martyna

Martyna, powiesz coś o pracy przedstawiciela handlowego? Jakieś najważniejsze punkty tej pracy? Od czego zacząć?

@Lilie W

Zadałaś bardzo ważne pytanie. Liczę, że ktoś niebawem na nie odpowie, ponieważ dla osób, które chcą podjąć pracę na tym stanowisku, może to być duża podpowiedź. Zdradzisz nam, czy planujesz aplikować do Agencji Ochrony Des?

Lilie W
@Karolina

Miałam taki zamysł.. Chciałbym się dowiedzieć najpierw czy warto i od czego zacząć.

Cos

Raczej nie polecam 10zl/h dyrektorka wredna wykorzystują jak się da

Janusz

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy jest tak dobrze??

Poszukuję aktualnych informacji dotyczących pracy w Agencja ochrony Des. Może przybliżycie nam strukturę funkcjonowania firmy? Czy można liczyć na awans? Ja przebiega sama rekrutacja? @Patryk, słyszałeś od znajomych czy wyczytałeś na forach?

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Szukam oracy, moze tam?

były agent

już po desie jest patrole pojedyniczo i beż broni jeżdzą i w dodatku emeryci co taki może zrobić jak sprawnie podjąć interwencje nic kiedyś była renomą za św pamieci stanisława a teraz jest niczym jak się liczy zysk a nie ludzie to tak jest a dyrektorem jest była sprzątaczka szybiki awans zero kompetencji to wszystko padnie były agent dobrze że nie obecny już w tej firmie

Od dłuższego czasu, nikomu nie udało się zamieścił żadnej opinii na temat Agencja ochrony Des. Czyżby nie prowadzona była żadna rekrutacja? Z poprzednich opinii wynikało, że zatrudniali wiele osób. Czy zmieniło się coś pod względem stawek?

buko

heco, szczerze uważasz że te zarobki są dobre ? Jak dla mnie jeżeli nie masz emerytury / renty to nie jesteś w stanie się za to utrzymać

ochroniarz

Kiedyś pracowałem w tej firmie nie polecam stawki bardzo małe mają , większosci robią tam emeryci

krasnal

Odradzam tą firme płacą grosze robią tamw większości emeryci bo młody chłopak nie przyjdzie do pracy za 5lub 5,5

Jason

Daj sobie spokój z tą agencją ochrony,lepiej idź do Solidu,czy innej firmy spoza naszego miasta,która ma swoją filię w Płocku. Pracują tam już tylko same niedobitki,ci normalni dawno odeszli. Z prezesem ciężko się dogadać. Ma swoich pupili,jak ten cały Rama-wielki cwaniak w gadce,a cienki w czynach.

xxxx

Odradzam tą firme,stawki mają najniższe na rynku i oczywiście kary finansowe za wszystko.Do wszystkiego mają pretensje a płacą grosze.Lepiej iść do Solidu.

tadek

5zl to stawka ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony Des - Płock

• Jak się pracuje w Agencja ochrony Des?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony Des tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony Des?

Agencja ochrony Des
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Józefa Kwiatka 43 lok. 3
    09-400 Płock