Agencja ochrony Des

Płock

Opinie o Agencja ochrony Des

anonim 2012-03-20 22:32:34
jeżeli mam być szczery praca nie jest bardzo fajna jak nie ma sie tam układów z ludźmi to macie przerąbane. wykorzystują każdego nawet wolnego nie można miec bo zaraz na zastępstwo trzeba isc (chodzi mi tu o młodych) a starzy robią co chcą. pracowałem tam na weekendy. była tam pewna osoba co stwierdziła ze jestem osobą niedyspozycyjną bo w tygodniu nie pracuje ;/;/;/ chociaż im mówilem praca tylko w weekendy. nie polecam tej firmy cały czas tracą obiekty a jak je zyskają to tylko na monitoring i nic wiecej pozdrawiam
Obecny 2012-06-17 15:30:42
pracuję w tej firmie 8 miesięcy. Kasa ok i zawsze na czas. Nie ma problemów z załatwieniem czegokolwiek, ostatnio nawet kurs imprez mi zrobili. niedługo zrobię licencję -ciekawe co mi zaproponują....
Obecny-Były 2013-08-20 09:33:33
Już tam nie pracuję, ale nadal miło to wspominam.
tadek 2014-08-06 15:48:54
5zl to stawka ha ha
xxxx 2014-11-08 04:14:52
Odradzam tą firme,stawki mają najniższe na rynku i oczywiście kary finansowe za wszystko.Do wszystkiego mają pretensje a płacą grosze.Lepiej iść do Solidu.
Jason 2015-10-25 22:17:08
Daj sobie spokój z tą agencją ochrony,lepiej idź do Solidu,czy innej firmy spoza naszego miasta,która ma swoją filię w Płocku. Pracują tam już tylko same niedobitki,ci normalni dawno odeszli. Z prezesem ciężko się dogadać. Ma swoich pupili,jak ten cały Rama-wielki cwaniak w gadce,a cienki w czynach.
krasnal 2015-11-26 11:01:38
Odradzam tą firme płacą grosze robią tamw większości emeryci bo młody chłopak nie przyjdzie do pracy za 5lub 5,5
ochroniarz 2015-12-06 14:08:18
Kiedyś pracowałem w tej firmie nie polecam stawki bardzo małe mają , większosci robią tam emeryci
buko 2016-05-15 19:58:06
heco, szczerze uważasz że te zarobki są dobre ? Jak dla mnie jeżeli nie masz emerytury / renty to nie jesteś w stanie się za to utrzymać
Zostaw swoją opinię o Agencja ochrony Des - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony Des