Opinie o A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła w Tarnowskie Góry

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie, Pani właścicielka szuka ludzi do pracy za najniższą krajową, praca po 8- 12 h ( nadgodziny przymusowe, jeżeli nie zostaniesz to wbijasz sobie gwóźdź do utraty pracy) Pani szuka ludzi którzy zrobią wszystko za jak najmniej. Strata czasu... radzę omijać .. praca dla ludzi nieznających własnej wartości i potrzebujących swojego Pana który pozwoli im przeżyć od 10 do 10. Zgadzam się w 100% z poprzednikami.. (usunięte przez administratora) w tym miejscu jeszcze się nie skończyło. Uważajcie na dobrą minę do złej gry.

Kierowca

Ale ludzie piszą głupoty - ja tam pracuje 10 lat najlepiej zapytajcie kogoś kto tam pracuje a nie tych którzy nie zostali przyjęci. Jest tak źle ze większość osób pracuje kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat.

Yenna

Nie polecam, najpierw zgadzają się na kwotę 2600-2700 netto, potem jak podpisują po 2-3 dniach dopiero umowę to dają Ci najniższą. Dla mnie to jest podłe, zwłaszcza, że ogłaszają na OLX kwotę zarobku a potem taka niespodzianka. W ogłoszeniu oczywiście widniało 4000-4500 brutto. Taki typowy Januszex - śmieszne udogodnienia pracownicze ale płacić więcej to zapomnij. Nadgodziny oczywiście w kopercie, bo jakżeby inaczej.

Czy ktoś może napisać ile mogę max. zarobić - mogę robić max. nadgodziny,

Jak się pracuje z ludźmi z A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

Erwin Bolec Nowy wpis

som jakies kary finansowe teroz za nieobecnosc na porannej odprawie? i czy mocie juz w haźlu renczniki jednorazowe?

Helcia Nowy wpis
@Erwin Bolec

Ja są i kary za przeklinanie ???? i darmowa praca. Kto madry odchodzi z tego (usunięte przez administratora)

Czy w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła pracuje się na open space?

Handlowcy

Witam. Chciałabym tylko troszkę napomnieć, po przez gowork szefostwu o handlowcach , żeby przy następnej rekrutacji brali pod uwagę poważniejszych ludzi, niż pyskatych , aroganckich smarków, którzy tylko siedzą na kredycie i robią wszystko na odpierdziel. ( mowa tutaj o chłopakach) . Z opinii innych wiem , że większość się z tym zgodzi ;)

@PH
@Handlowcy

A mogę prosić więcej informacji jak wygląda praca PH ? Widziałam jakiś czas temu ogłoszenie. Może jakiś PH się wypowie ? Z góry dziekije

@ex
@@PH

Odpowiem Ci jako.byly - nie idź tam Stare auta z kratką, spisywanie się na koniec pracy , pośmiewisko u klientów bo musisz zbierać pieczątki ok 24 dziennie , za każdy km który nie zgadza się z przestarzałymi metodami spisywania płacisz z własnej kasy Rano elegancko ubrany musisz odrobic swoje na magazynie, dźwigasz pudła latasz po piwnicach i potem brudny w spoconej koszuli jedziesz do klientów

PH
@@ex

A jest wolny wakat bo moja firma się zamyka. Auto z kratką??? teraz też taki mam, towar też wozimy do swoich klientów, więc nic nowego.

Kierowca b

Rozmowa z szefową

Standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Zofia

Dni próbne na czarno ... Umowa najnizsza krajowa reszta do kopery (nadgodziny) i tak sie interes kręci bez płacenia podatków. Nie polecam, kazdy wyzej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) ma. Dziwie się, ze jeszcze nikt nie zgłosił tej firmy do PIP-u i US

Ciocia Gandzia

W a z spedziłam najlepsze chwile w swoim życiu. Te poranne zebrania, polarki, lotanie po tych piwnicach za jakimiś ołówkami no i te przerwy 15 minut prawie ze stoperem :-)

Małgorzata
@Yenna

O matko a na jakie stanowisko takie zarobki?

@Małgorzata

moderator stron internetowych

Joanna
@Yenna

A co tak konkretnie się robi na takim stanowisku

Grześ
@Małgorzata

Sprzedawca stacjonarny. W sumie niezły zarobek jak na takie stanowisko. Zastanawiam się czy aplikować.

@Yenna

Ja pracuję niecały rok dostałam 3 800 na rękę nigdy nie zarobiłam 2 600 na rękę????

Czy ktoś może napisać ile mogę max. zarobić - mogę robić max. nadgodziny,

Życzliwy

Taki jesteś chojrak Bolek ? ???? Bądź na tyle odważny i przedstaw się poimieniu żeby każdy wiedział a nie wychwalasz anonimowo a zarazem sarkastycznie obrażasz jednego z NIEWIELU najlepszych kierowców. Obyś nie "płakał" rano ,że musisz jechać na dwie trasy i jeszcze tira z papierem przyjąć ???? Pozdro Boluś ????

Zdzisia

A ja tam też jestem na razie zadowolona :)

Sprzedawca

Pracuje niecały rok i jestem zadowolona. Fajnie ze są nadgodziny dzięki temu przynajmniej więcej zarobie, potrzebuje teraz kasę. Kasa wypłacona terminowo i nadgodziny też co nie wszędzie jest normą. Na ludzi się nie oglądam jedni fajni inni nie koniecznie, ale tak jest wszędzie. Nie uczestniczę w ich grupkach i podgrupach. Ja z szefową nie mam problemu dla mnie jest Ok. Robię swoje i tyle a jak przestanie mi się podobać znajdę inna pracę.

Kierowca

Ja pracuję i jestem zadowolony narazie nie mam lepszej jak będę miał to zmienię a nie pierdzielił jak mi źle. pozdrowienia z trasy.

Weronika

Niestety jako była pracowniczka z kilkuletnim stażem w tej firmie muszę zgodzić się z poprzednikami. Pracowałam tam prawie 10 lat tylko dlatego że miałam blisko. W pracy ciagłe nerwy, gdy robiło się spokojniej to właściciele wymyślali ciągle jakieś nowe zmiany żeby się spierdzielilo i było się do czego (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś pisał wcześniej. Sporo ludzi którzy tam robią kilka lat tylko dlatego że już się przyzywczaili a nowi młodzi za takie psie pieniądze robić nie będa. Nie oszukujmy się - praca ciężka fizycznie sporo przenoszenia ciężarów , ciągły stres , nerwy i wkurzanie się. Właściciele to chyba jeszcze żyją w czasach PRL bo chcieliby wszystko za darmo , za "dziękuję" i "fajni jesteście ". Te czasy się już dawno skończyły "Pani właścicielka szuka ludzi do pracy za najniższą krajową, praca po 8- 12 h ( nadgodziny przymusowe , jeżeli nie zostaniesz to wbijasz sobie gwóźdź do utraty pracy) Pani szuka ludzi którzy zrobią wszystko za jak najmniej. Strata czasu... " <----- cała prawda ,idealnie w punkt ! Tak jak wspomniałam wcześniej, nikt nowy za tak śmieszne pieniądze nie chce przyjść pracować , a gdy jednak trafi się taka jednostka , to mówiąc grzecznie nie nadaje się do tej pracy i baaardzo odstaje od reszty pracowników bądź , leci w kulki. Doświadczone osoby powoli zaczynają odchodzić a to dopiero początek faali wypowiedzen. Każdy robi dobrą minę do złej gry i udaje zadowolenie ale na boku załatwia sobie miejsce w nowej pracy. Czyli dokładnie jak właściciele...Klepią Cię po plecach jednocześnie patrząc co czego się dowalic. Ale tak to juz jest skoro właściciele nie dbają o DOBRYCH pracowników i twierdzą że na ich miejsce jest kilku nowych. Docenianie pracownika w tej firmie nie istnieje, za każde przepracowane 5 lat , pracownik otrzymuje bagatela uwaga...50 zł (nie 500 ! ) podwyżki. Przecież to są jakieś żarty. Tak jak już pisałam o czasach PRL-u, to może kiedyś te 50 zł było coś warte. Teraz za 5 lat ciężkiej pracy i harówki brzmi jak nieśmieszny żart. W pracy przysługuje jedna 15 minutowa przerwa która jeszcze trzeba odrabiać. Za ten czas to nawet nie da się dobrze zupy zgrzać gdy na przerwie są więcej niż 2 osoby. Atmosfera w pracy jest fatalna. Wlasciele wspominają żeby pracownicy nie dokladali sobie nerwów , nie "wrzucali kamyczków do ogródka" a tak naprawdę to od nich za każdym razem się to zaczyna. Oczywiście podstawa na konto, reszta w kopercie "pod stołem" I nawet nie możesz dostać kartki dla siebie z ilością przepracowanych nadgodzin, oraz innymi składowymi. Aaa... I jeszcze jedno. Mimo że z tej firmy pracownik nie wyniesie nawet długopisu ,oraz pomimo tego iż pracownik nie jest współwłaścicielem firmy , to musi co miesiąc płacić tzw "braki" czyli jest potrącane z pensji za towar który dziwnym trafem się zagubił i nikt nie wie gdzie jest. Ogólnie sama jestem w szoku że aż tyle tam wytrzymalam. Ale mysle że tylko i wyłącznie ze względu na niewielu pracowników bo jest tam kilku naprawdę fajnych ludzi z którymi chciało się spędzać czas pomimo całej atmosfery na firmie. Ja ogólnie nie polecam.

@Zainteresowany

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy PH?

Beti

Pracuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona ale faktycznie te nowe dziewczyny to totalna porażka jestem ciekawa jak sobie w życiu poradzą, tylko pretensje i żale :):):)

Były

Nie Polecam tej firmy, totalny nie ład! Szukanie problemów o wszystko, (usunięte przez administratora) pracownika na czym tylko się da, najniższa krajowa , target? Wyrobisz tylko raz i na tym się kończy. Oby ta firma się jak najszybciej rozpadła, zróbcie tak jak ja i zwolnijcie się! A jeśli chcecie iść to nie idźcie tam. :)

Firma spadła na psy juz dawno ! To co się dzieje przechodzi wszelkie pojęcie! Oszukiwanie na pieniadziach!!! (usunięte przez administratora) po 12h w tym 1 przerwa z zegarkiem w ręku 15min !!!!, szefowa się dopierdziela o wszystko !!!!!, brak spokoju , wulgarne odzywki, szukanie kozła ofiarnego, nie wywiązywanie się z umowy (np praca handlowca na magazynie ) , ale co tam, ważne że ta stara (usunięte przez administratora) ma na waciki i hajs jej się zgadza. Dla wszystkich chętnych - szukajcie gdzie indziej pracy (usunięte przez administratora)

Miecia

Pracuje nie za długo i jestem zadowolona. Nadgodziny wypłacane, szkolenia też, i jest druga przerwa po 9 godzinach. Przynajmniej teraz.

Mija

Nie polecam pracy w tej firmie. Umawiaja sie na najniższa krajowa reszta od koperty pod stołem czego i tak sie nie dostanie przy rezygnacji. Atmosfera okropna starzy pracownicy mogą wszystko nowi sa obserwowani kamerami wielkiego brata i stan na minutę a juz masz kontrole natomiast starzy to i you tuba potrafią ogladac im wolno. Szkolenie dramat poziom zerowy Niczego nie wytlumacza a pozniej pretensje ... Nadgodziny dla chętnych ale obowiązkowe ???? i to nie czasami a codziennie. Szkolenia bezpłatne takze siedzisz charytatywnie, 5 minut przed praca 15 minut po pracy .... Charytatywnie. Regulamin pracy niczym z PRL-u za przekleństwo 5zl oddajesz. Czas pracy płatny zaczyna sie o 8.00 ale 7.56 jest juz spóźnieniem i płacisz 1% z wyplaty. Pracujesz 10h o drugiej przerwie zapomnij. Jak na firme ktora istnieje tyle lat na rynku to jedna wielka porażka. Teraz wiem dlaczego wszyscy uciekają i jest taka rotacja. Az biuro cie wyrzuje ba maxa za najniższa krajowa...

Czy A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

Zobacz opinie na temat firmy A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

Kandydaci do pracy w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła

A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła