Opinie o ORBITVU Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ORBITVU Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ORBITVU Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORBITVU Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Montażysta traktorzysta

Kiedyś fajna firma teraz (usunięte przez administratora). Słaba sprzedaż= zwolnienia. 10 zwolnień produkcja, 1 biuro… Zwalnia osoby pracujące. zostawia osoby, które śpią w aucie w godzinach pracy, czego nie chwycą to zepsują i woekszosc szychty przesiadza na fajce albo w internecie.(usunięte przez administratora) przed cała firma zapewnia ze nie będzie zwolnień i po 5 min sam sobie zaprzecza… na koniec zwolnienie ulubieńca dyrektorka, który byl upierdliwy ale wniusl cos dobrego do firmy. No ale co, sztuka to sztuka. Znowu problemy beda zamitane pod dywan i o wszystko trzeba sie bedzie prosić. Za chwile pewnie i zwolnią pana(usunięte przez administratora) za słabe wyniki. Firma zamiast sie rozwijac to się cofie i tyle w temacie

Chyba nikt ważny

Zwolnienia kolejny raz tylko na produkcji. Do biurowca przyjmujemy kolejne osoby. To zwolnijmy kilku na produkcji. No ale jak je wybierzemy? Sprawdźcie jak pracują i zwolnijcie najlepszych. Cała definicja tej firmy. Najgorsze jest to, że po krokach podjętych przez (usunięte przez administratora)wszystko wróci do starych zasad sprzed kilku lat. Coś co myślałem, że udało się wyplenić dalej będzie kwitło. Nie jest ważne gdzie potrafię pracować i jak podchodzę do tematu.(usunięte przez administratora)Ważne jest to kto kogo lubi a nie podejście do pracy. (usunięte przez administratora) No i na dokładkę mowa prezesa. Śmiech na sali. Nikogo już nie zwolnimy. Ale na dodatkowe pytanie odpowiedź jest już trochę inna. Nie zwolnimy chyba, że sytuacja nas do tego zmusi. Ciekawe jak będzie wyglądało kolejne podejście do tego kogo zwolnić. Czas się chyba ewakuować. A końcówka w jego mowie gdzie przed dwoma setkami ludźmi zdradza tajemnicę formy o przejęciach... ale pamiętajcie nikomu nie mówić. Bo jak się dowiedzą to będzie źle. (usunięte przez administratora) Faktycznie czasem ciężko było zrozumieć niektóre kroki ale zawsze okazywało się, że jest lepiej. Ale jak te "nowe stare" osoby przejmą te działy - to cofamy się o lata świetlne wstecz.

@emeryt

"tak w ramach przypomnienia za tych "starych, złych rządach" jak pisałeś , przez 20 lat na produkcji nie było żadnych zwolnień pomimo jeszcze większych kryzysów. Bardzo dobre zarządzanie zasobami magazynowymi, znajomością systemów i problemami z tym związanymi a przede wszystkim dbaniem o pracowników potrafili unikać takich sytuacji jak miały miejsce w ostatnim czasie za "panowania" nowej lepszej zmiany." (usunięte przez administratora)

cześć. Opowiecie mi o pracy konstruktora? Widzę ze ktoś próbował już wyciągnąć informacje dotyczące operatora wózka lecz bezskutecznie… ja akurat mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy gdzie podają widełki liczone od 7 do 12 tys, stąd zainteresowanie. te 5 tys różnicy z czego wynika? i czy atmosferę tez dałoby rade opisać?

Pewnie miał na myśli sytuacje w firmie. Nie dawno spotkało nas wiele trudnych sytuacji z którymi firma musiała sie zmierzyć, nagła przeprowadzka / zmiana lokalizacji firmy przez co przełożyło sie to na troche słabszą sprzedaż itd. Mimo wszystko pracownicy jak i ludzie zarządzający dobrze sobie radzą podczas tego 'kryzysu'.Jak przetrwaliśmy ten okres to i każdy inny nie będzie nam straszny. Nie toniemy- jest gorzej pod względem sprzedaży to fakt ale perspektywy są obiecujące i na pewno firma wrócimy odpowiednie tory. Pozdrawiam,

A jak wygląda teraz kwestia pracy zdalnej / hybrydowej w biurze? ktoś spytał o dopłatę do dojazdów, mnie ciekawi jaki sprzęt teraz mogą ewentualnie udostępniać. Są też dopłaty do energii? I na których stanowiskach można sobie teraz pozwolić na taki tryb pracy?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam czy firma dopłaca do dojazdu do pracy?

Witajcie, co tam z tą pracą w HRce? Ktoś już nawiązał widzę do widełek placowych z tego ogłoszenia z którym tu przychodzę. Wiem ze już wygasło teraz nie mam pojęcia czy mam tego żałować? Albo może na zapas jeszcze się zgłosić? Opiszecie prace w tym obszarze? Zarys zarobków już mam. Co z pozostałymi warunkami? Jak oceniacie zakres obowiązków? jaka jest atmosfera na dziale?

Odp

No widzisz, inżyniera szukali od 7, a do kadr widziałem ogłoszenie za 8-10k. To chyba wszystko mówi o tej firmie... Oferując średnie (a raczej marne) pieniądze można oczekiwać, że produkty też będą co najwyżej średnie. Bardzo dobry inżynier to okolice 2-3 średnich krajowych, a nie ledwo jedna.

Natala
@Odp

8 – 10 tys do kadr? Ja to widzę ofertę do HR z widełkami 8 – 12 tys. :D na konstruktorze się nie znam a tutaj piszesz o kimś dobrym. W tamtej ofercie jakie maja wymogi? Może to jak na razie dla osób zaczynających i uczących się?

Pracownik Nowy wpis

Firma ORBITVU Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konstruktor elektronik w dziale R&D. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w ORBITVU Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje ORBITVU Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów.

Chyba nikt ważny

emeryt
@Chyba nikt ważny

Szanowny Panie A. tak w ramach przypomnienia za tych "starych, złych rządach" jak pisałeś , przez 20 lat na produkcji nie było żadnych zwolnień pomimo jeszcze większych kryzysów. Bardzo dobre zarządzanie zasobami magazynowymi, znajomością systemów i problemami z tym związanymi a przede wszystkim dbaniem o pracowników potrafili unikać takich sytuacji jak miały miejsce w ostatnim czasie za "panowania" nowej lepszej zmiany. ( w niespełna 1,5 roku doprowadzili firmę do tego stanu w jakim jest teraz) Rozumiem twoje rozgoryczenie pewnie obiecana ciepła posadka właśnie spier.... Ci spod nosa, ale tak to jest jak przez pomyłkę zatrudnia się ludzi którzy są zajebiści, ale w tworzeniu plików i zestawień ale kompletnie nie znający się na zarządzaniem tak specyficzną produkcją i polityką magazynowa jak jest w ORBIVU. Brawo Prezes za podjęte decyzje w temacie 2 zwolnień, reszta to niestety efekt pracy albo raczej jej braku osób które miały wyplenić stare zwyczaje jak to wspomniałeś.

@emeryt

Montażysta traktorzysta

ORBITVU Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Ciekawy

Czy wiadomo kiedy zostanie wznowiona rekrutacja na produkcję? Jaką macie aktualnie stawkę na start brutto na produkcji?

Były
@Ciekawy

Na ten moment to są grupowe zwolnienia, dzięki nieudolnemu zarządzaniu nowego dyrektora produkcji Pana (usunięte przez administratora), człowiek przyszedł z korporacji i chce na siłę wnieść to czego go nauczyli w poprzedniej robocie ale kompletnie nie rozumie funkcjonowania i idei firmy Orbitvu. (usunięte przez administratora)

Aneta
@Były

Widziałam po sprawdzeniu w sieci, że faktycznie nie ma ogłoszeń o pracę, tylko jakieś starszawe dla programisty. Powiedz, a w ogóle jakie kwalifikacje trzeba mieć na produkcję i ile płacą?

@Aneta

Podpinam się pod pytanie... Będę wdzięczny za szczera odpowiedź... Z tego co wiem i to jest na duży plus pracuje się u was tylko na jedną zmianę od 7-15, jest to naprawdę coś dobrego - bez nocek itd.

OBIEKTYWNY I NIEROZGORYCZONY
@Były

Personalny lament i żal - tak można określić te opinię. Warto zadać sobie pytanie po co pojawia się osoba z ogromnym doświadczeniem w takim obszarze jak produkcja ? to ma swoją przyczynę. Odkąd pojawił się nowy dyrektor TD firma zaczęła rozwijać się w obszarze produkcji, pojawiły się szkolenia, możliwość rozwoju, a szef firmy zapewne ma jasne dane i udokumentowane informacje o wynikach. Rozwój firmy od zawsze był dzięki niszowej branży, innowacyjnej technologii oraz innych czynników zewnętrznych i oczywiście był zasługą całej firmy - proszę nie przypisywać zasług "ekipie". TD to osoba inspirująca, szef na którym można polegać, człowiek z wielkim doświadczeniem i wiedzą - najlepsza decyzja szefa odnośnie inwestycji w obszar produkcji to właśnie zatrudnienie tej osoby. Skoro jesteś poza firmą to zadaj sobie pytanie dlaczego tak się stało, może nieudolność tkwi po innej stronie. Pozdrawiam

Jańcio Wodnik
@OBIEKTYWNY I NIEROZGORYCZONY

Warto zadać sobie też pytanie jak głęboko można komuś wleźć w jaką część układu pokarmowo-trawiennego takim komentarzem i czy warto :) Zadaj sobie pytanie, dlaczego jesteś wciąż w tej firmie, może nieudolność tkwi po twojej stronie. Pozdrawiam

Woof woof
@OBIEKTYWNY I NIEROZGORYCZONY

Szkoda, aby taka laurka ot tak się marnowała Brakuje w podpisie Miłosza, a może Rafała Tak nieśmiali z dyrektorem przybyli specjaliści W kwestii pochlebstw to prawdziwi minimaliści Pochwały wszak szczere bo anonimowe Rozpalają nasze serca w te wieczory zimowe Będzie się echem rozchodzić to ich uznanie Niczym na produkcji pewnego psa szczekanie W przeciwieństwie do niego oni kłów nie mają Karmiącej ręki nie ugryzą, co najwyżej zalizają..

Kogo to obchodzi ?
@Ciekawy

Na produkcję czy montaż ? :)

JB
@OBIEKTYWNY I NIEROZGORYCZONY

Z całym poszanowaniem ale chyba ktoś tu kłamie. Jakie przepraszam bardzo szkolenia? Co nazywasz szkoleniem? Ostatnie szkolenie jakie było to te, które wymyśliła nasza gwiazda "jutjuba" wysoko postawiona osoba na montażu - pierwszy strzelec z ucha, człowiek których przychodząc do pracy smaruje czubek głowy aby dobrze wejść komuś w (usunięte przez administratora) - potężny SAJACZ i było to szkolenie z zakresu odkładania podzespołów i innych przedmiotów na pola "odkladcze" - faktycznie po tym szkoleniu każdy z pracowników osiągnął szczyt swojego rozwoju. Pozdrawiam

@Kogo to obchodzi ?

Na produkcję

Ona

Witam, pytanie może banalne, ale nigdzie nie potrafię znalesc odpowiedzi. Gdzie dokładnie znajduje się zakład produkcyjny? Siedziba znajduje się na ul. Sienkiewicza 48 i z tego co wiem to jest to biurowiec, a gdzie jest zakład produkcyjny? Również w Tarnowskich Górach? Gdzieś za biurowcem? Dziękuję.

On
@Ona

produkcja jest na ulicy zagurskiej pare Km od siedziby

Ona
@On

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam.

@Ona

Taki niebieski barak na zagórskiej, nie ma za co :)

Witam. Na jakie zarobki moze liczyc nowy pracownik na cnc?

Czy zdarzają się nadgodziny w ORBITVU Sp. z o.o.?

Masia

To zależy od stanowiska. Są takie miesiące w roku, kiedy zamówień jest sporo i pracownicy produkcyjni muszą zostawać na nadgodziny, ale oczywiście jest to sowicie wynagradzane, więc się opłaca.

Helena
@Masia

Sama miałam pytać o dokładnie to samo, więc miałam spore szczęście, że natknęłam się na Twój wpis. No i naprawdę dobrze wiedzieć, że zatrudniając się w ORBITVU można liczyć na godne zarobki. A jak jest, jeśli chodzi o jakieś dodatki pozapłacowe - są jakieś?

soM
@Helena

jest Multisport nie jakoś wybitnie dopłacny ale jest, ubezpieczenie zdrowotne w PZU, w tym roku prawdopodobnie wrócą języki obce dla chętnych.

Maciek

A otwierają się nowe stanowiska pracy?

A.

Wiadomo coś na temat nowych miejsc pracy, bądź możliwości stażu w firmie?

Masia
@A.

Wszystkie informacje związane z pracą i stażami zawsze są dostępne na stronie, albo na Linkedin. Co jakiś czas też udostępniane są oferty na Facebooku, więc należy uważnie śledzić :)

Tymoteusz

Wystarczy popatrzeć brak wpisów na tym forum żeby upewnić się, iż świetna jest tu praca.

Trampek
@Tymoteusz

W sumie takich miejsc szuka się albo gdy zastanawiasz się, czy podjąć gdzieś pracę, albo gdy chcesz ulżyć swojej frustracji ;-) Chyba niezbyt często zdarza się sytuacja, żeby ktoś zadowolony z pracy latał po takich stronach, by pochwalić się jak bardzo podoba mu się jego praca. Wtedy bardziej jakieś LinkedIN czy ewentualnie FB. Stąd trzeba przyjąć, że brak lub umiarkowany hejt, to dobre miejsce, duży hejt, to trzeba się wczytać i zastanowić ;-) Przy czym wiadomo, że jak ktoś się nie dostał, to ocenić może raczej proces rekrutacji, a nie samą pracę i atmosferę w firmie :-) Bo jak nie sprzedadzą Ci burgera, to możesz poskarżyć się na obsługę, ale o smaku burgera nadal niewiele wiesz i możesz powiedzieć ;-)

Tomasz Bochenek

Szanowny Panie @Pracownik R: to co Pan sugeruje to przestępstwo polegające na ciężkim naruszeniu praw pracowniczych. Zapewniam Pana, że według mojej wiedzy nic takiego nie miało i nie ma miejsca w naszej firmie. Jeśli uważa Pan, że jest inaczej to proszę o pilny kontakt telefoniczny 32 3921060, abyśmy sprawę mogli jak najszybciej zgłosić odpowiednim organom do wyjaśnienia.

Pracownik R
@Tomasz Bochenek

Wolalbym zostac anonimowym bo jeszcze polece z pracy koledzy z pracy, jeśli szefowi nie przeszkadzał mogę do szefa napisać na e-mail, proszę tylko potwierdzić. Pozdrawiam

Ciekawy

To już się obczytalem i mam pytanie. Chetnie podejme wyzwanie i zapytam czy na aktualnym etapie firma prowadzi rekrutację? Jeżeli to możliwe proszę o odpowiedź.

Mateusz

Czy ktoś ma informacje jak firma działa podczas wirusa ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ORBITVU Sp. z o.o.?

Pracownik Produkcji

premia jest w zasadzie uznaniowa, kwartalna. ostatnimi czasu premii nie bylo co bylo niby spowodawane slaba spzedaza. napewo biurowcy sobie przyznali. napewno tez bylo zwolienia z poczatkiem roku, zwolnili z produkcji trzy osoby w tym pracownik ktory pracowal dosyc dlugo znal maszyny byl dobry, pomocny itd. niestety tak traktuja pracownikow :/ kazdy inaczej ma zdanie, malo kto wie o taki serwisie, praca jak kazda inna trzeba polubic bo jest to cos calkiem innego i ciekawego . pozdro dla kolegow z produkcji

jeden taki inżynier

Firma co jakiś czas powiększa dział R&D elektronika, R&D mechanika i zespół programistów, bo pracy jest bardzo dużo. Ulepszane są istniejące i wprowadzane nowe produkty - można się wykazać. Atmosfera w grupie inżynierskiej jest naprawdę dobra :)

Zostaw merytoryczną opinię o ORBITVU Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w ORBITVU Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ORBITVU Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORBITVU Sp. z o.o.?

ORBITVU Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sienkiewicza 48
    42-600 Tarnowskie Góry