Opinie o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higiena System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

byly pracownik Wedel

, - 2013-08-22 09:05:29 Cześć z tą firmą nie polecam wspólpracy oszukuja wmyslaja oczerniaja pracowników nic wiecej szczegolnie na obiekcjie wedel w warszawie o tym slychac juz w lodzi co tam sie dzieje. pan [usuniete przez moderatora] zatrudnil tam na brygadzistke pania ktora wychodzila sobie do domu kiedy chciala nikomu nic nie mowiac ale widocznie tak trzeba robic panie [usuniete przez moderatora] zyczy,ymy powodzenia w dalszej karierze ale my bedziemy pisac do pana mara co sie dzieje za pana kierownictwem dowidzenia zespol ŁÓDZ Juz [usuniete przez moderatora] się na pracowała myslala że jak pujdzie z szefem ochrony na kawę do hotelu to tak jakby Pana Boga za nogi złapała a tu ząk cytuje twoje słowa nie dla psa kiełbasa. Takiego syfu jak jest teraz nigdy jeszcze nie bylo tak zapuscić biurowiec a koordynator albo się na to zgadza albo sobie nie radzi bo przecież on za to wszystko odpowiada . Gratuluję

;)

maciek - 2013-08-21 12:17:47 Ale to znaczy że firma nie płaci zusu za pracowników i teraz jest sprawa w sądzie? O to tutaj chodzi bo nie wiem.Tak dokładnie o to :) i to nie jedyny przekręt tej firmy ale w swoim czasie się dowiecie. Pozdrawiam

drań

ta firma to chyba pomyłka co?? po co za tem w niej pracujecie. zwolnijcie się i zostawcie tego prezesa samego. a ciekawe jak tam sprawy sądowe z zusem co??? zakończyło się już?? dobrali się do nich w końcu??? ciekawe ile kary muszą zapłacić z odsetkami...chyba padnie wtedy ta firma jak sądzicie???

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Higiena System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

maciek - 2013-08-16 19:50:52 Ja to zawsze myślałem że podwyżkę dają i raczej ciężko jest ją zabrać. To może premie są jakieś tam?Premie i podwyżki ma tylko prezes jak utnie pracownikowi bądź nie zapłaci za zastępstwo co jest normą. Na poparcie kierowników niema co liczyć bo myślą tylko o sobie a tych co o stają za pracownikami zwalnia się. Pozdrawiam osoby z Gliwic i zapewniam was ze nie tylko na waszym obiekcie jest taki rozpizdziaj l

karol - 2013-08-12 13:22:25 Czy jest w takim razie szansa na trochę większe zarobki niż 1200? Może po jakimś czasie pracy są podwyżki?Podwyżki oczywiście tylko że zaraz z byle powodu zabiorą. Dorobić się nie da. Pozdrawiam

hajer

Jest to szczera prawda z tym kierownikiem [usuniete przez moderatora] , zwolnił pracowitego [usuniete przez moderatora] i w iego miejsce przywiózł swego sąsiada [usuniete przez moderatora] . Obiboka jakich mało. Ten kierownik myśli że ta firma Higiena jest jego własnością . [usuniete przez moderatora] , nawet paliwo kazał sobie spuszczać z traktorów , podczas zimy . Wywalić na zbity [usuniete przez moderatora] kombinatora kierownika ,nie pracowitych ludzi. Faktycznie oni byli dla grubasa nie wygodni ,mieli na niego dużo haków.

obiektywna pani

Najgorszy kierownik w h.s to jest grubas [usuniete przez moderatora] przywozi kierowniczek swoich przydupasów , pracują za 0,5 chłopa , a płacone lepiej jak ludzie na umowach. Brygadzistka [usuniete przez moderatora] musi to tolerować żeby utrzymać posadę nie pracującej brygadzistki . Tak dalej być nie może , aby kierownik zatrudniał takich obiboków. My kobiety obserwujemy pracę tych ludzi na zastępstwie , same obiboki , ale to ludzie od pana kierownika [usuniete przez moderatora]. Oszusta jakich mało w tej firmie. Zaznaczam cała sytuacja ma miejsce na IZOVER Gliwice.Inni pracują za takich obiboków , pytam po co to zastępstwo , dać ludziom zarobić więcej i zrobią tą pracę bez tych leni śmierdzących.KIEROWNIK [usuniete przez moderatora] umie tylko zwolnić pracowitych ludzi ,jak wytykali mu jego błędy [usuniete przez moderatora] , [usuniete przez moderatora] na jego polecenie zostali zwolni. Kręci lody na higienie.

karol - 2013-08-10 17:38:01 Nie wiem czy można się wtrącić w tą dyskusje ale chciałabym się czegoś dowiedzieć o Higiena System. Jakie są pensje?Całe 1200 zł aż . Im wyżej tym więcej i mniej pracy

:-)

[usuniete przez moderatora] nie źle sobie radzisz wchodzisz po paluszku wszystkim nawet dla ciebie godziny pracy zmienili a u ciebie na piętach syf jak [usuniete przez moderatora] myslisz że na ładne oczy wszystkich zrobisz ha ha najpierw trzeba je miec a kręcenie tą chudą [usuniete przez moderatora] przed nosem też ci nie pomoże bo to rozumu nie dodaje.

lukasz

Najpierw jest spotkanie kierowników obiektów w biurze z adwokatem który podpowiada co mówić tak żeby h.s. za bardzo nie dostało po kieszeni . Ale i tak im to nie pomaga bo już płacą kary a wszystko chodzi o nie odprowadzanie skladek do ZUS . Wiekszosc co mieli umowy w pro system będą ciągnie po sądach. H.s musi wam zwracać kase za dojazd na sprawe a jak jestescie z daleka to musi tez zapewnić nocleg i wypłacić dietę tak jak za delegacje służbową.

kuba - 2013-07-22 14:58:49 dostałem wezwanie do Sądu w Bielsku na rozprawę sądową ZUS kontra HS. czy jest ktoś kto był juz na takiej rozprawie?? o co pytają??PEWNIE O PRAWDE Hehe

kuba

......ąaaaaaas

A ty co się madrzysz H S to jest jeden wielki przekręt [usuniete przez moderatora] kręci wszystkich począwszy od pracowników a kończąc na swojej Żonie.

... :-):-):-)dv

karol - 2013-07-12 17:59:08 Prosze sie podpisać bo nie wiem z kim mam przyjemność rozmawiać jak bys mnie lepiej znał albo znała to bys wiedzil ze id ludzi sie wymaga ale trzeba ich tez szanowac jak masz jakieś pytania to bardzo chętnie się spotkam i wyjaśnię ci wszystko nr tel do mnie weź od [usuniete przez moderatora] . Jak speniasz i sie ze mna nie spotkasz to jestes [usuniete przez moderatora]Predzej poblokuja nas niz sie ujawnia hehe

karol

Chyba zaszła pomyłka od kiedy pan panie (usunięte przez administratora) staje za pracownikam

karol

Jak masz coś do Pani (usunięte przez administratora) to zadswoń do mnie cwaniaczku nr tel wez od (usunięte przez administratora) i sie podpisz a nie straszysz(usunięte przez administratora)

Ula:):):)

Dziękuję panie kierowniku za wsparcie ale sama sobie poradzę. Jeżeli chodzi o anonimowego mondralinskiego to zawitać mogę obejzec swoja prace a przy okazji ustalić dni w których (usunięte przez administratora) we dwie oraz dogadać się co do kwoty za zastępstwo będzie jakieś 2 msc lekko.

....,.............

Pani (usunięte przez administratora) cos czesto sie na forum wypowiada, szkoda ze nie byla taka micna w ostatni dzien pracy a teraz udaje twardziela, zapraszamy do firmt i pokarzemy jak Pani "pieknie" pracuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Higiena System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Higiena System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higiena System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Higiena System Sp. z o.o.