Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Niedobra

Panie dyrektorze Kobielski! Czemu wy się nie wspieracie? Broniłeś Lipazego? On przyjmował Cię do pracy... Pewnie każdy boi się o swoją (usunięte przez administratora) Ale czy warto? Chyba nie... Zastanówcie się, przyjdzie czas na was, predzęj czy później...

Emerytka
@Niedobra

To fakt tam nie ma komu pracować. Dziwię się że ktoś tam przechodzi no chyba ze nie wie nic o tej firmie .Emerytura emerytura i w banie z nimi.

Niedobra

No właśnie, Dlaczego powieźli Lipazego? Dobry człowiek, nawet nie wiecie że sta wał za pracownikami, miał swoje zdanie i tego się trzymał, nie uginał jak inni żeby tylko utrzymać się na stanowisku, pani dyrektorka, szkoda mi jej, że jest ograniczona, nie szanuje ludzi, śmieszne zebrania dla ludzi robi, ale przyjdzie i czas na nią, życzę jej tego żeby wyleciała z hukiem za tych wszystkich wartościowych ludzi którzy odeszli gdy ona zaczęła swoje rządy, za Lipazego najbardziej....

Jan linda

Czemu nikt nie pisze o mobingu w ikea Goleniow najebali majstrow ,brygadzistow,liderow a robic nie ma komu kazdy sie wozi czemu tego nie bylo 20 lat temu a jesli chodzi o Lipko jak by sie nie nadawal to by go (usunięte przez administratora) 20 lat temu kiedy ludzie byli dobierani odpowiedni tam nie bylo przypadku teraz biora jak leci zal patrzec na ta firme tam brakuje kadry kierowniczej ze Szwecji .W biurach klima magazyn ze slodkosciami niby dla gosci sami wpierdalaja tylko (usunięte przez administratora) im rosna .Fakt tego Lipko nie trawilem i nie musialem ale pamietam jak 1996 roku prowadzil lakiernie i dawal rade .

Mordeczka

Witam szanowne państwo. Z uwagi na zmiany w firmie moja propozycja rozwalic klany starych pracownikow .wymieszać to towarzystwo cwaniar na stołach. Wtedy będziecie mieli ludzi .nowi. Pouciekaja mimo że i tak tłumy tam nie przychodzą.grupa B lizuchy .co nie które. Stare baby a takie głupie i co wam z tego ponoszenia .i liderki od siedmiu bolesci udające ze pracują szkoda ze nie wience cieszkie tylko lekie oj i jest norma 5tys ha ha jesli czyta to biuro proszę o reakcję i rozwalenie tych klik zlych nawyków. Pozdrawiam i życzę lepszego klimatu tam .

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
Ja kraj taki raj

Sprostowanie Kamera byla ale nie włączona

Miki

Witam , chce sie zatrudnić w Ikea Goleniów na produkcji czy ktoś mi odpowie jaka stawkę proponują brutto za godzinę pracy? Dziękuję.

Sanczo
@Miki

Na wejsciu daja chyba cos okolo 15/16 zl premia to max 1.5 zl ale to sie chyba jeszcze nie zdazylo aby byla maksymalna premia i groszowy dodatek za nocki

Aga
@Miki

Ja odradzam pracy praca.na Grupie B totalny haos brak sztaplarzy .ogólnie mężczyzn. Kobiety wszystko robiom. Dziwie się kierownictwu że z tym nic nie robiom wyzysk do maksa .ludzie odchodzą ci co przychodzą zaraz znikają brak jakiej kolwiek. Motywacji .pozdrawiam zmiane B bo dziewczyny naprawdę super byla pracownica .tej firmy .

Miki
@Aga

Kiedyś pracowałem w sweedwood, w 2010 wyjechałem za granicę ale pracuje w branży. Chciałbym wrócić do Goleniowa ~tęsknię za rodzina i przyjaciółmi ale w maju zarobiłem z dodatkami itp 22tys zł netto ( okolo 200godz) i chyba tu jeszcze zostanę bo jak sobie pomyślę o tych 16 zlotych na godzinę... Dno

@Aga

naucz się pisać

Monia
@ja

A ty czytać

Ja kraj taki raj

Dobrze że zamontowali kamere na rozkladaniu hahahahahaha

Niepalacy

Panie Piotrze a może tak zamontować czytniki na palarni i pozwalniac co niektórych,po 7-8 razy chodzą i każde wyjscie około 10 minut to daje 70 minut dziennie,a 10 dni 7 godzin i to jednego pracownika a jest ich multum więc zamiast na stołówce trzeba by było zamontować na palarni i odrazu z łączem do biura

Tupecik

Jak już to na kazdym dziale jest czarna owca a nawet po dwie czy trzy

Wiolka

Ja mam takie pytanie :czy na wszystkich dzialach-zmianach lider pracuje normalnie jak zwykły pracownik,ewentualnie zastępuje daną osobę lub pomaga przy danym materiale?

PikPolPal
@Wiolka

U nas np. Była na L4 i było bez niej zajebiscie,nie rządziła nie gdekała nie obserwowała bo i tak wszyscy mają na nia w y j e b a ne a i tak wszyscy wiedzieli co mają robić,ba nią zwykle olewanie mamy,nie jest nam do niczego potrzebna i nikt jej nie slucha,dalej jest nierobem udajacym ze cos działa,lizus srajaca pod siebie,na majstra też mamy wywalone,chorzy leniwce bez godności

Wiolka
@PikPolPal

U nas jest tak że liderka kompletnie nic nie robi,po za tym że rozda czasowki na początku zmiany A potem łazi za brygadzista krok krok jak piesek.

Złoty 90

Po urlopach zniknie kilka osób z fabryki.ale przecież nikogo to nie obchodzi.dlaczego nikt nas nie szanuje.? IKEA Goleniów jest oceniana jako najgorszy pracodawca.stawka wejściowa 16zł brutto.kiedys ktoś wam podziękuje za to że wypuszczacie dobrych pracowników.konkurencja już się cieszy.otworzcie oczy zanim pójdziemy na dno.zanim się opamiętajcie zostaną tu ludzie którzy są chwilę przed emeryturą.czy o to chodzi?czy chcecie stracić resztę honoru która została?takich pytań jest wiele tylko nikt nie chce nas słuchać.życze udanej rekrutacji.moze znowu przyjdzie 6 osób (zdesperowanych)bo normalni ludzie już tu nie przyjdą.

@Złoty 90

Nie kazdy jest w desperacji .bez przesady .jak. Ktoś się przeprowadził nie musi wiedzieć o firmie nic .i idzie .kazdy tam narzeka ale siedzą po 16 lat i jest im dobrze widocznie .więc moral jest taki .zwolnić się i nie narzekać.

@Michał

Jeżeli przychodzi za 16 zł brutto to jak to nazwać? każdy ze starych pracowników czeka cierpliwie może coś się zmieni, może wrócą porządne premie i będzie można godnie żyć.przyjzyj się ludziom z pakownia.wiekosc tych ludzi zbliża się do emerytury.gdzie pójdą?ale i oni mają rachunki i chcą jakoś żyć.pracuja ciężko.szkoda pisać bo chyba nie zrozumiesz.

@Ewa

Świetnie rozumie na stolach też ciezko i jak na paku .ogolnie wyzysk do cna ja nie bronię tylko tak mi powiedziano jak nie pasuje to się zwolnij. I to samo mówię logika

@Ewa

A tak na marginesie 16 lat a nie zl czytaj ze zrozumieniem .

@Michał

Ja doskonale rozumiem o czym napisałeś.16 lat pracy.a ja ci piszę że 16 zł dają na start.a jak myślisz ile taki pracownik na pakowni ma na godzinę.?Po 15 latach pracy 18.50 w porywach do 19 Zl.czy to nie jest smutne.powiem ci tylko że są tu ludzie którzy lubią tę pracę bądź się przyzwyczaili.jest też strach odejść bo nie wiesz co będzie w nowej pracy.dla niektórych to pół życia w tej firmie.

Przyszło lato i jak zwykle sauna w fabryce. Zostały wprowadzone przez dyrekcje 2 dodatkowe 10 min przerwy. Wszyscy kierownicy sie dostosowali do polecenia dyrekcji ale oczywiście kierownikowi maszynowni 1 to nie pasuje i przerw zadnych nie ma. Ludzie mają sie bać i tyrac ja woły, to jest motto kierownika maszynowni 1. Jak padną, to przyjdą nowi...

Rozkladanie

Kto ci broni przerw baranino ? Wy raźniej było powiedziane. Przerwy ma każdy tylko maszyn nie wyłączamy. Ale każdy rozumuje na swój sposób.

Pak

Ooo panienki z homagow znowu się odezwały. Widzac po godzinie to ta najbardziej przepracowania brygada c. Zapraszam na pakowanie porozmawiamy coś o komforcie pracy.

MM.@op.pl
@Rozkladanie

Baranine masz w domu a przery mamy zabronione,czy zeszles do ludzi i powiedziales ze sa dwie przery dodatkowe,nie (usunięte przez administratora) nie powiedziales malo tego mozna wychodzic ale pojedynczo hahaha,siedzi taki jeden z drugim osiem godzin w klimie i oczekują od nas (usunięte przez administratora) wie czego

Pakowaczka nember 1
@MM.@op.pl

Wlaczcie myslenie pajace,jak ze scanwira z pakowni czy z wozka ma pracownik chodzic pojedynczo na przerwe,a moze kolezanka klaudia znowu zemdleje to zrobia te dodatkowe przerwy hahah,nie ma co liczyc na baranow trzeba isc z tym do gory

Niewolnicy

Dlatego ze maja majstrowa ktora ma cycki ktora rozumie ze jest goraco ktora wie ze obsada bedzie bardziej wydajna gdy wyjdzie sie schłodzić dlatego ze jest madra wyrozumiala kobieta z jajami a nie jak egoista ktory trzesie gaciami

Petarda@.op.pl.kom.
@Niewolnicy

Bogusław Linda powiedziałby to najlepiej Bo to Fajna Kobieta jest

@Pak

Kto ci jełopie broni iść na operatora cały czas wisi na gablotach że poszukują operatorów . Tylko tam trzeba myśleć ????

Laki

Komu nie pasuje niech się zwolni. Najwięcej narzekają nieroby. Na honadach śpią a przepracowaniu są strasznie. Przyjdźcie na pakownie to od razu się zwolnijcie.

Stefan

Dlaczego na zmianie B robią na przerwie a ine zmiany nie

Ptak
@Stefan

Zmiana B ma byc najlepsza... Od zawsze tak bylo i tak bedzie! Płynność produkcji i wykonanie najważniejsze. Reszta nie na znaczenia.

@Stefan

Bo to taka zmiana inna niż wszystkie hehe

357@wp
@Ptak

Alfi00007

I jak z podwyzkami dla pracownikow wyszlo?

Boguś

Jak nazywa się firma odpowiedIalna za opiekę medyczną?

Czy ktoś może mi powiedzieć ile jest zmian w IKEA Chociwel?

Witam jakie będą podwyżki po nowym roku???

Bla
@Nowy

Po 5 zł, na wydział

Alonzooooooo

Robi sie coraz bardziej nie ciekawie... Zwolniono kolegów z Ukrainy, majstrowie i brygadziści sie zwalniaja...

Emi

Firma daje duże możliwości rozwoju dla tych którzy naprawdę tego chcą . Są tacy którzy wola zrobić swoje i tacy którzy chcą czegoś więcej . Nie należy krytykować ani jednych ani drugich . Fakt każdy powinien godziwie zarabiać i to nie zawsze idzie w parzew . Jeśli miałabym komuś polecić to właśnie to robię . Nie jest źle a proszę mi wierzyć idealnej firmy nie ma .

Sebastian
@Emi

Piszesz o możliwościach rozwoju. Czy firma inwestuje w pracownika i oferuje mu szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy według Ciebie mając odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i staż pracy można starać się o awans i podwyżkę? Aktualnie w oddziale w Goleniowie pracodawca szuka dyrektora zarządzającego. Czy ktoś z Was ma odpowiednie kwalifikacje i będzie aplikował?

Him
@Sebastian

Dyrektora Zarządzającego szkują w Stepnicy nie w Goleniowie.

Emi
@Sebastian

Tak właśnie jest

DAWAB
@Emi

Idealna firma jest nazywa się Własna Działalność ☺ .Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.