Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

ta kaska z lakiernia ta rekordzistka od L4

podobno nie są potrzebni nic nie robią my za nich odwalamy robotę

Piotrek

Najpierw ktoś pisze w imieniu Anety teraz z kolei w imieniu Izy. Jak obie się wkurza porządnie to pozamiataja to towarzystwo i po zabawie.

Iza

To nie Aneta tylko kasia

sosna

a jaki byłby powód degradacji liderów i brygadzistów?

on

pierwsze słyszę nie raczej nie

Hej czy wiecie coś z zdegradacjå brygadzistów i liderów o co chodzi?

karolina z gogolina

domyślam się która to może być aneta podpowiedz .....zupa romana....

ania

nie dotyczy mnie ta sprawa ale czytać się tego nie chce żeby na forum kogoś besztać i tak nazywać ja na twoim miejscu izabelo bym tego tak nie zostawiła mamy 21 wiek i wystarczy zadzwonić do administratora on cie pokieruje bo wszystko da się zrobić i złapać tą osobę która szasta twoim nazwiskiem (aneta ) i wtedy jej nazwisko powinno się pojawić na naszych monitorach przedszkole jak wyżej napisała koleżanka przedszkole ...pamiętacie taką jedną panią która sporo osób dręczyła kupowała co chwile nowy starter do tel.i nękała dużo osób jak nie głuchymi tel.to smsami i co ile trwało to jej dręczenie????? wylało się kakao i uciekła na pakownie nie wytrzymała presji i dawaj na drugą stronę IKEI bierz sprawę w swoje ręce izabelo i powodzenia

Leon
@ania

Prawda w oczy kole bo sie bardzo bronisz a zmiana nicków nie pomoze, styl pisania cie zdradza. Sama sobie odpowiadasz. 13 okejek pod tamtym wpisem znaczy ze wiele osob tak mysli.

odciągają z pensji

wera

jak odbywa się taka płatnosc?

tak płaci się za każdą dodatkową osobę która nie pracuje w ikea nie ważne czy to mąż czy żona

wera

gdy jest zabawa np karnawałowa czy też jak mówią letnia to za np męża się płaci?

Blondi
@wera

.praca jest dobra ale atmoswera czasami niekorzystna do wykonywania jej tak jak trzeba. Karzdy robi tak aby wyjść na tym jak najlepiej nie obchodzą ich inni. ????????????

dziołcha

a ja pozdrawiam dwie panie z brygady c które malują po drzwiach w kibelkach to są panie z okuwania :) pozdro mordy

brzydko koledzy i koleżanki jak się do kogoś coś ma to załatwia się takie sprawy inaczej,a nie jak w przedszkolu wiec aneto pozdrawiam cię ciepło

weteran

...pracuję tu 18 lat.. numer id naprawdę niski..fabryka to ludzie..przewinęło się ich tu parę tys..?ale sercem tak jak w każdej firmie,jest kadra zarządzająca.. i tu z perspektywy tych lat dostrzegłem pewną prawidłowość..dobrzy fachowcy odchodzą..miernota na zasadzie mierny ale wierny,zostaje..nie matura a chęć szczera..itd..aczkolwiek,zostało tu jeszcze troszkę mądrych ludzi..chyba to jednak idzie w złym kierunku..zastanawia mnie tylko czasem,czy ścisłe kierownictwo wie tak naprawdę co dzieje się na halach produkcyjnych?..czy tylko udaje że nie zna skali problemu.. a problem jest.. bo mówiąc po wojskowemu.. ludzie (usunięte przez administratora)

aneta

Znacie Izabele Galczynska? Co za dwulicowy potwor!

ANTYIKEA

Zgadzam się Bąbel z tobą ,znam cię ,pracowaliśmy w jednym czasie kiedyś ,tylko że ja na brygadzie D, a ty na A,dla mnie brygadziści to głupki i chamy,bez wiedzy,Ikea dla mnie w moich oczach ,to zjadacz psychiki,możesz się starać z całych sił ,nie jesteś kolesiem nie istniejesz dla nich..(usunięte przez administratora)

Bąbel

Witam wszystkich z IKEA INDUSTRY Goleniów. Moja ocena dla firmy jest tak za to jak mnie potraktowali. Być operatorem na CEFLI 2, starać się aby wykonac plan jaki narzucali, zmniejszać odpad by mieć premie, starać się jak tylko się mogło a oni dyscyplinarnie mnie zwolnili, mimo że znali moją sytuacje i dali mi urlop Aż do mojego powrotu. Gdy zamknąłem swój problem, chciałem wrócić. No ale niestety za moją ciężką pracę ktorą wykonywałem, usłyszałem że mogę wrócić przez RAMSTAD. To jest przecież żalosne. Pozdrawiam brygadę całą brygadę A.

aaa

Jedna z brygadzistek , chodzi za majstrem i daje... du... duzo czegos. nie powiem czego, ale kazdy widzi. No i te dziwne nadgodziny na ktore przychodzą tylko specjalisci, albo wlasnie mistrzowie i brygadzisci. Noe polecam zakladu. Chociaz nie pracuje tu długo, to mam juz dość i szukam innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.