Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

cris

Dokladnie ludzie biora wszystkie nad godziny zeby wyplata jako taka byla.a gora nic nie robi zeby nam w tym pomoc.taka prawda dno i wodoroaty

Armandii

Dno i wodorosty z miesiaca na miesiac coraz gorzej , gdyby nie te setki w weekendy to wgl juz porazka by byla.. Masakra...

aneta

masakra

Aneta

Czytam Wasze opinie i wszystko dokładnie oddaje sytuacje w oddziale w resku. Kiepskie pieniądze. Super głodowy bonus który ma być wypłacony. Tylko my Resku mamy gorzej bo to nasz jedyny zakład w tej pipidówie. I nikt z nami się nie liczy. Jesteśmy gorszego sortu.

Stary pracownik

Ludzie ludzie którzy pracują w Ikei zapraszam do lekarza po zwolnienia to by był nasz protest ze nam coś się nie podoba

Stary pracownik

Pięknie nasza dyrekcja połączyła imprezki 20 lecie Ikei i karnawał czy to są oszczędności zakładu. Kiedyś dostawali się jakieś pieniądze a teraz impreza a wiadomo zd na karnawał pójdzie tylko z 20 procent załogi

to ja napisałem

Do wszystkich - Zatrudniacie się w IKEI godzicie się na ich warunki. Ci co odchodzą nie godzą się idą dalej - mają większą stawkę w innej firmie. Co wy robocie ... piszecie na forum które czytają te same osoby, i tylko z produkcji a dyrekcja ma to tam tam ... Teksty tego typu "CZY WYŻYŁA BY PANI ZA 1500 zł mając kredyt np. hipoteczny, czynsz, gaz prąd??? " Panią dyrektor to nie ruszy .. .CZŁOWIEKU ona nawet nie wie że istniejesz. Nie za pukasz, nie pokażesz że istniejesz nic nie zdziałasz. Was to nazywają kabelkowi kozacy .. mocni w gębie ale tylko po drucie. I tak każdego dnia przychodzicie do pracy i dalej robicie swoje. I nic Jedna osoba ma żale, kogo to interesuje idź do baru wypłacz się. Pomyślcie co się stanie jeśli zbuntuje się jedna brygada, druga ... oni nie mają kogo zatrudniać ... będzie im to na rękę czy nie ? zaryzykują zatrzymanie fabryki na x dni ? Będą to dla nich ogromne straty a dla Was ? Możecie coś w końcu co zyskać, macie okazję wykorzystajcie ją. Stanie fabryka pociągną za sobą wiele osób ale nie Was. Zamknięcie fabryki w takim momencie miałoby nie wyobrażalne skutki nie tutaj ... ale na górze. Pomyślcie o tym. To Wy pracownicy - brzydko to nazwę ale to wy jesteście siłą napędową a nie oni ... oni nie wyszlifują nie wytworzą komponentów nie zalakierują nie zapakują nie puszczą dalej ...

gogus

Na komponencie też nie mamy lekko.

duda

Jedno jest pewne zmiana (D) MA NAJGORZEJ

szary człowiek
@duda

a jest jakas zmiana D?? bo jak do tej pory to tylko A,b,c

ikea

Drodzy pracownicy maszynowni pamietajcie ze kij ma dwa konce i tych dwoch panow "kierownik i jego piesek "będą kiedyś po drugiej stronie a to będzie bolało.Kierownik siedział na wiadrach a ten drugi w szafie takrze bardzo są podobni .

Prezes wielkiej korporacji

Prezes wielkiej korporacji pyta się swoich pracowników co kupili sobie za 13-ą pensję. Zaczepia dyrektora: - No i jak tam, dyrektorze? Co pan sobie kupił za 13-ę? - Nowiutkie Audi A8. - A resztę? - Ulokowałem na koncie w banku szwajcarskim. Podchodzi do kierownika: - I jak u pana, kierowniku? Na co pan wydał 13-ę? - A kupiłem używanego Poloneza... - A resztę? - Wrzuciłem na książeczkę oszczędnościową. Podchodzi wreszcie do robotnika: - Co pan sobie kupił za 13-ę? - Kapcie. - A resztę? - Babcia dołożyła.

Duda

Ryba też

Gunia

Ikea? jestem jej pracownikiem od wielu lat , w tej chwili po zmianie dyrektora fabryka spada na dno. Totalna porażka. Goła pensja bez premii to ok 1500 zł niektórzy mają jeszcze mniej. poczytaj aktualne opinie na forum to zobaczysz co się dzieje ludzie piszą prawdę.

Ogar.

Na Malediwy za 13 pensje , 4% hahaha jałomużna a nie pensja . Niech sobie w buty te 60zl . Bida z nędza.

wielbark
@Ogar.

Witam , pracuję w Ikea Wielbark i to co tu czytam przeraża mnie .Jestem zwykłym pracownikiem sortowania i napraw a stawka godz.14zł.Co miesioc mamy premie ,setki za soboty ,dodatki świoteczne a bonus 51 procent.A ludziom i tak nie pasuje a to że mało a to że w sobotę trzeba przyjść.Pozdrawiam serdecznie.

I

Gimnazja oskarża się o wszystko, co najgorsze. Brakuje tylko oskarżeń o "sodomię i gomorię". A to przecież ta sąma młodzież będzie uczniami szkół podstawowych, po likwidacji gimnazjów. Nie inna, piękna, doskonała, łaknąca wiedzy jak kania dżdżu, tylko ta sama, co teraz jest określana gimbazą, rozwydrzona, jak chcą niektórzy. A to przecie politycy PiS-u są twórcami gimnazjów; podobnie jak PO , tak i PiS maczał łapki i mieszał w programach oświatowych, to politycy, nikt inny, są winni tego, że polska oświata jest taka, jaka jest. To przecież pan mecenas Giertych ( ktoś pamięta jeszcze nazwę kanapy, przepraszam partii, która ręka w rękę działała z obecnie nam panującą partią?)narobił bajzlu w maturach, pałeczkę po nim dziarsko przejęli jego następcy i robią to samo w podstawówkach i gimnazjach. Państwo Elbanowscy urośli do rozmiarów guru edukacyjnych, narozrabiali, dostali sporą kasę ( jako fundacja) i słuch o nich zaginął, jakoś nie słychać ich, by brali szkoły w obronę, o uczniach nie wspominając. Obecna pani minister nie zważając na koszty ( i nie chodzi tu tylko o pieniądze) prze jak lodołamacz do przodu, nie zważając na nic i na nikogo. Zwalenie tej reformy na samorządy jest wspaniałym zagraniem, będzie na kogo zrzucić winę. A oberwą uczniowie, no i nauczyciele.

Oko

Kicha, kicha, kicha! Coraz gorzej w tej firmie sie robi. Brak premii, ikea one bonus to jedna wielka porazka. Obiecywali zlote gory i co? Obiecanki cacanki. Szkoda słów! Ech...

nowy

Po podwyzkach mam 13zl na godzine i wielu takich jak ja tu jest

obrońca

Panowie to jest groźba.Na waszym stanowisku....

Pracownik magazynu surowca

O kim mowa? Nie bardzo wiem a chyba znam wszystkich

kaznodzieja ikeły

Pamiętacie tego głupka z maszynowni co włączył alarm ppoż. I krzyczał ,,nie uciekajcie to ja włączyłem " no to teraz jest mądrym majstrem na maszynowni do góry pociągnął go koleś kierownik (usunięte przez administratora)który sam jest rozchwianym emocjonalnie chłopczykiem nie potrzebujemy takich ludzi niech swoją dobrą robotę idą robić gdzie indziej.Tutaj tylko kłamią i powtarzają nieprawdę najlepiej to umią się mścić na ludziach odejdzie z tej firmy nie chcemy was tu i wcale nie jesteście dobrzy tylko robicie spychologie was czas już tutaj się skończył ...a firma na was tylko traci.Jestescie stratą kolesie kolesiów niszczycie tu zakład i relacje miedzyludzmi.

G.GiG.P
@kaznodzieja ikeły

Dopedniemy ciebie...

Ścisk

Jak to w Ikei nie pierwszy raz chwilowe zawirowania a wszystko i tak wróci do normy..

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 13 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.