Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

likwidator

Musimy być przygotowani na najgorsze ,mysle o zmniejszeniu produkcji co wiąże się ze zwolnieniemi my robole sobie poradzimy ale panstwo majster ,kierownik co pojdzie do innej firmy za robola i trafi na bylego pracownika to bedzie wesole .

Pracus

Niech lepiej zaczna dbać o pracowników bo jeszcze trochę to wszyscy uciekna! !! A nie tylko sztucznymi stanowiskami sie zasłaniają a ludzie którzy ciezko pracują zarabiaja grosze. Wstyd . taka wielka firma. Dobra praca ale mala placa

Zmeczony

Tez sie chętnie zamienie. Pracuje na zm B. Wystarczy spojrzeć na tablice. Zm C ciagle na zielono. Dobra organizacja widac. I atmosfera z tego co wiem tez dobra.

Danon

W zakladzie panuje kolesiostwo już od dawna jak i w sumie wszędzie. Ale niech ktoś w końcu zobaczy sytuację na zm C na ścisku

Diabeł
@Danon

Kolego jak Ci źle na zmianie C to chętnie się z Tobą zamienię. Pracuje na zmianie A tam dopiero jest CYRK!!!Słyszałem że na zmianie C jest ok

logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
Panncioo

Tak jak mówisz niech sami wrzucają deski 8h to zobaczą hahah xD pozdrowienia dla załogi A

Panncioo

klakier

jebnijta ta prace niech sie kierownictwo meczy i ukraincow zatrudni

Operator

Prawda syf jest wszędzie tylko szkoda że nikt tego nie widzi, a wszystko za sprawą P. Farbotko większość ludzi tak mówi tylko nikt nie ma odwagi się odezwać. Niech wraca do Rosji tam robić porządki, szkoda że zakład w Rosji zaczął lepiej funkcjonować dzięki naszym pracownikom a on tylko laury zebrał. Jego pierwszego powinni zwolnić, jak wyjechał to wszyscy odżyli wróciła premia, plan był wykonywany wszystko się kręciło. Nie wiadomo jak byśmy się starali to i tak on wszystko zniszczy. Tylko tak dalej a na pewno będzie lepiej. Pani Moniko otworzy pani oczy, a może jest pani tylko marionetką w rękach Jerzego i Piotra. pozdrawiam.

Poinformowany
@Operator

To prawda ze(usunięte przez administratora) na niczym sie nie zna, pamietam jak pracowal u Staihnoffa po drugiej stronie torów i Haiko dopiero po paru latach sie zorientowal, ze chlop nic nie umie i wylecial dyscyplinarnie. Dzieki znajomsci P. Bartoszko zostal przyjety do Sweedwoodu i robi tam kariere!!!

Maszynownia 1

Na kazdej zmianie , na kazdym wydziale jest syf . U chłopaków na magazynie na setki w sobotę przychodzą majster kierownik i 2 wozkowych, W każdą niedzielę na nockę majster bierze urlop po czym majster go zastępujący łapie 100 % płatne nadgodziny mało tego nie obowiązują ich przerwy 11 godzinne między zmianami . Robią co chcą i jak chca. Brak organizacji pracy zakład nie do pracy .

pozdrooo

petik cieszy mnie to widze w czasie pracy sie nudzisz i czytasz to co moze trafi do glowy

zastanow sie

zmiana B na lakierni 2 najgorsza

Petik
@zastanow sie

Wiem kim jestes

nowy

Pracowałem 1 miesiąc zarobiłem 1750 tragedja

Milena

MAM SUPER OFERTĘ PRACY DLA INŻYNIERÓW PROJEKTU / KONSTRUKTORÓW : kontakt mgebska@philiprockwell.eu

ty

ja na waszym miejscu bym ją obserwował i do majstra czy kierownika każdy jej ruch potknie się a jak nie to wpieprzyć jej bo innej rady nie ma ileż ludzi już było u pani pawlak na skargę a może tak ktoś odważny pójdzie i oświeci monikę nie to nic nie daj wpier..lcie jej i już zobaczycie jaka to satysfakcja

brzoza

zostawcie w spokoju specjalistów oni przynajmniej coś robią coś próbują a ta co chce na stanowisko dyrektora ta od słoneczniku ta co ma na nazwisko jak nasz prezydent to nawet nie wie że się krawędzie naprawia na stołach-nierób beszczelny

olaf lubiszenko

co ty riki martin spac nie możesz widziałeś jak na pierwszych zmianach latała z góry na dół jak kot z pęcherzem smietanka z góry dała jej wycisk że pewnie ani ziarenka nie zjadła a jak już widzi jak idą to zapier....po tych schodach i udaje głupka że wszysko wie a tak naprawdę to nic nie wie tylko jej dwa robole

riki martin

tak powinno byc od samego początku pracuje na linii pakowania i mam zaszczyt obserwować panią od słoneczniku ona bywa na dole ale tylko wtedy gdy przyjdzie michał piotr albo roman tak to jej nie użyczysz roboli ma od tego i mordę od ucha do ucha beszczelne babsko

olka

wypi..... brygadzistów jedna nie robi nic a jak coś zrobi to zle,druga lata w tą i zpowrotem na papieroska a jeszcze inna siedzi osiem kur...osiem godzin w majstrówce i wpieprza słonecznik,zdegradować ich na stoły niech normę wyrabiają,liderzy w zupełnosci wystarczą bo i tak wszystko za nich robią

Byly trener

Załoga prosi o Lenarta On wszystko naprawi. Z biura wyrzuci tych co się dublują, będzie jeden dyrektor zarządzający i kierownicy .Piotrek zamiast robić zdjęcia ścian, sufitów i podłóg zajmie się naprawami maszyn. Nie maszyny nie psują się od pyłu tylko od braku przeglądów, serwisu i wisienka "ma chodzić aż padnie na amen zamawiamy serwis" inaczej to wina załogi

szary człowiek

Ścisk-jedna wielka parodia, wszyscy trzesa (usunięte przez administratora) jak tylko przychodzi druga zmiana, zastraszanie pracowników to juz norma, sprzęt na którym trzeba pracowac-masakra i nikt tu sie niczym nie przejmuje, masz robić i tyle-norma , norma, norma.Wielcy specjaliści potrafia tylko chodzic z łapami w kieszeni i zdjecia robic.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.