Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Czystości nie zawiele

Wszyscy tu piszecie o kimś .a nie że (usunięte przez administratora) w kibelkach gorzej jak w chlewie brak papieru ręczników .no teraz na hali.remoncik .ale szatnie tragedia .smród ze nawet myszy pospierniczaly w szatni .stołówka stoly nie ciekawe .ogólnie brak czystości.

Żenada jesteś
@Czystości nie zawiele

W kazdym zakładzie pracy tak jest i warunki bardzo podobne,a jak nie znasz życia i chcesz poczuć się jak królowa to sie zwolnij panienko podantko i wyjedź do Anglii,żenująca jesteś,pewnie co pięć minut myjesz t y ł e k hahaha

Hmmm
@Żenada jesteś

Życie znam lubię czystość a nie (usunięte przez administratora) .i nie w każdym no chyba że ty tam jesteś ha ha

Hmmm
@Hmmm

Masz rację brudno jest

Tomi
@Hmmm

Ale że jest brudno to tylko wina ludzi...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Swedwood Poland?

Raczej nikt o nic nie pyta .dzień dobry to tylko jeden mówi.reszta tragedia.a tak szczerze to zero kultury brak jakiej kolwiek współpracy z kierownictwem.ogólnie macie bardzo slabom kadrę .jak mi nikt nie mówi dzień dobry to ja też nie będę mówić logiczne .pierwszy raz spotykam firmę co Kadry są tak slabo dostępne dla ludzi wyznaczane godziny do Ministerstwa szybciej wejdzie się niz do Jkei .kadry są dla ludzi a nie ludzie dla nich .och i to wszystko.

Hej kochani Stoję właśnie przy linii i mam dosyć tej Babki co gada o spadających ptakach. Totalnie nie rozumiem jej.

Milusia

To ta z taką czupryną z lat 80

Milky

Ona jest naszą celebrytką. Pozdrawiam Ciebie Chucky !

Malutka
@Milky

Pierwsze zmiany za nami i co i ci się okazuje wszyscy praciwali nie dlatego że pierwsze zmiany dlatego ze nieroby na wolnym(pozdrowienia dla pracowników maszynowni)

Śmiało
@Malutka

Przepracowałam parę lat w tym zakładzie i śmiało mogę stwierdzić że babki na maszynowni zawsze oszukiwały były leniwe i leciały w balona z majtrem M myślałam ze jak się zmienił majster to będzie inaczej ale okazuje się że jest JESZCZE gorzej slyszalam ze teraz opierają sie na łokciach a jak jest brygadzista czy majster na horyzoncie to kobiety tzw.leniwce nawet nie drgną więc wina wydaje się leżeć po obu stronach,pracownic i majstrem,nie przymykaj oczu chlopie bo zostaniesz z ręką w nocniku

Smerf Ważniak
@Śmiało

Ja również jestem tego zdania tam się nic nie robi,wyobrażacie sobie przejść przez stoły na pakowni i widzieć kogokolwiek kto by leżał czy opierał sie na stole,nie nie nie a to dlatego że pracyjemy solidnie bez żadnej chały dla majsta czy kierownika

Jabłko
@Smerf Ważniak

Ja przepracowalam równie dużo w tym zakładzie,dostałam w DHL o 4 zł wiecej i jest tu bardzo fajnie,a tobna co się napatrzyłam na pakowni na te fałszywe buzie np. I z k e to przechodzi ludzkie pojęcie,teraz jest o wiele lepiej mimo że pracuje z wieloma osobami z I K E A

West

Moi drodzy. Pracowałem w tej firmie jeszcze za dawnych lepszych czasów równo 10 lat. Uważam że to 10 lat stracone. Kiedyś było trzech majstrów na całym zakładzie na zmianie. To wystarczało do dobrych wynikow. Teraz to jeden pracownik na sto to ktoś kumaty. Reszta to tylko słupy. Odszedłem i absolutnie nie żałuję. Są lepsze prace i za lepsze pieniądze. Teraz to nie wróciłbym do swedwoodu nawet jakby mi proponowali pracę na jedną zmianę i 5000 netto PLN. Mam lepiej i dużo spokojniej. Uciekajcie z tej firmy ci co jeszcze myśleć potrafią.

Pitupitu
@West

Dokładnie zostało już niewiele osób jakies 24 kukiełek(tzn.majstrów) z trzech zmian z obu stron srarych pracowników gromadka i to co zostało wyżej wymienione sami leniwce i plociuchy bo ile można w pracy osiem godzin leżeć na łokciach i blebleble po pracy rowniez,siedzę w przebieralni w sklepie i nie wierzę co słyszę jedna z jednej zm druga z innej zm i sprzedają sobie wiadomości tak mi bylo glupio a zarazem przykro bo jedna z mojej zm.maszynowni oczywiscie ze siedziałam aż wyszły a ze glosy obu pań znałam to dlugo się nie trzeba było domyślać pozdrawiam oczywiście te dwie panie jedna z b druga z c a rąbały tyłeczki dziewczyną z a

Hahaha
@Pitupitu

Wszystko pasuje hahaha Ja też mialam taka sytuacje tyle tylko ze nie w zwyklym sklepie tylko w lumpeksie babki z b i c maszynownia 1 Pani g i pani m Można bylo sie nasluchac

@Hahaha

Osobiście tam w życiu nie wróciłbym. Aktualnie mam zarobki lepsze tak z dwukrotnie jak w swedwoodzie. A jeszcze doliczając to że na jedną zmianę i nikt mnie nie ściga że idę sobie kiedy chce na herbatę itp Jak potrzebuje się urwać nawet w środku pracy na pół godziny czy nawet godzinę. Trzeba przyjść do pracy na chwilę nawet pod wieczór czy cisvwvtym stylu to też ja nie robię problemu i na godzinę czy dwie też przychodzę. Czyli wszystko działa w dwie strony. Pozdrawiam Wesol- jeśli ktoś mnie jeszcze pamięta.

Złotaryppppka
@Hahaha

Wróci leniwiec Nie wróci leniwiec I co I kurła nie wrociła Przegrałam mazak do ust

Jess
@Złotaryppppka

I co tak patrzysz w ten telefon zryj palancie

Jedzonko
@Jess

Czekam na ciebie M jak milosc

@Jedzonko

Ta firma pada tylko jeszcze o tym nie wie. To był zakład dobry za czasów majstrów typu lipazy, witka, buska itp. Ja wamowie ludzie uciekajcie z kołchozu. Ja tam bym nie przyszedł nawet za 7 tys. Wkoło dużo pracy za lepsze pieniądze. Trzeba tylko chcieć.

One
@Jedzonko

Już wiadomo na sto procent że to bliźniaczki robiły zadyme na maszyniwni a teraz na pakowni,jedna odeszła i darła ryja na całą szatnie że nie zostawi tego w spokoju,a druga chodzi szpieguje węszy,piszą co im ślina na język poda ale niekoleżanki zostałyscie zdemaskowane i wara od maszynowni i pakowni i bez pozdrowien blizniaczkowelove

Riki @

Panie majster zm. C nie daj się Pan którzy Pana oczerniają. Oni mają problem sami że sobą. Jedyny majster który docenia dobrego pracownika, i zna się na ludziach. Reszta to same niedokształcone prymitywy. Głowa do góry. Pozdrawiam i powodzenia życzę (usunięte przez administratora)

@Riki @

A co Heniek to Twoja rodzina, że go tak bronisz?

@Maniek

Docenia tych co mu w d...wchodzą. Pewnie jesteś jednym/jedną z tych osób!

@Riki @

Żuczek rządzi na pakowni na zmianie C, a nie Heniek G., zapamiętać sobie to!

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
józwa

a BHP.. BHP w naszej firmie to tylko...okulary!!!! najważniejszy czynnik naszego bezpieczeństwa.Zerwane osłony..wózki widłowe gazowe jeżdżące po hali szybciej niż kubica..i to tempo...szybciej..szybciej..więcej ! o tym się nie mówi..zasłabnięcia..zajechanie człowieka..ja myślę ..że u nas wierchuszka IKEA powinna zrobić AUDYT..pogadać z pracownikami

Mateo
@józwa

Wierchuszka w zarządzie centralnym ma tak samo na Ciebie wywalone jak Menadzerowie Polaczki co potrafią tylko pustymi słowami operować.

OBSERESTOR
@józwa

O tototooooooo święta racja masz u mnie 10 lajków.

Ed

Pozdrawiam Panią, która wymyśla sobie mobbing i chodzi szczekać do biura.

la
@Ed

Mobbing to poważna sprawa. Dlaczego twierdzisz, że wymyśla to sobie?

Ja..

Administracja zrobiła z tej strony Hejted a nie forum o firmie IKEA. brawo dla Was

O.n.a
@Ja..

Dokladnie ,Wy sie obgadujecie a administratorzy strony zacieraja rece dzieki takim naiwniakom

Prawda

Forum gowork sami daja narzedzia ludzią aby pisali na siebie , pisza ze nie wolno innych obrazac a sami takich wątków nie kasują tylko zostawiają by zawisc i ploty szerzyly sie na ich forum dzieki temu maja wiecej wejsc na strone a puzniej sie szczycą i porównują z innymi stronami w ilosci opinii z tym ze tu opinii o pracodawcach praktycznie niema...

józwa

..pracuję w tej firmie już 23 lata..bywało różnie.Początki były naprawdę wspaniałe.Dostać pracę w Swedwood,to trzeba było mieć szczęście ...albo znajomości..Atmosfera w firmie była naprawdę dobra.Ludzie się szanowali.Nie było takich podziałów.Jak się wchodziło do biura..wszystkie drzwi były otwarte.Pracownik nie czuł się tam intruzem.Teraz jedynym kryterium przyjęcia do pracy w IKEA industry jest to..żeby miał ręce i nogi.Kadra kierownicza:szef produkcji..kierownicy zmian..mistrzowie..kwalifikacje godne byłych pgr..aczkolwiek tam kierownicy często jednak mieli wyższe wykształcenie..albo przynajmniej matury! żal patrzeć co tu się teraz dzieje..Zostały same miernoty..dariusz k. piotr f...kierownicy zmian.konrad(trzęsidupa) s. krzysiu (wszechmądry)w....i wiele wiele innych nie broniących się wiedzą i umiejętnościami swoimi..poprostu miernoty..miernoty ,które powołują następne miernoty.Zaklęty zaczarowany krąg. .. Lenart Westrin wróć firma cię potrzebuje..

Anet
@józwa

Wez te żale zabierz do domu lub wyplacz sie w poduszkę,piszesz po nocach takie głupoty i to jeszcze pijana , zjeżdżaj do parku innym ryć bułę.

józwa

..panie..panowie..jak u nas działa kontrola jakości?..jak coś tam pakowacze wyłapią..to oczywiście..(usunięte przez administratora) zatrzymuje..i pierś do medalu wypina.(usunięte przez administratora)w naszej firmie to czysta fikcja.(usunięte przez administratora). spakują już tysiąc paczek..pojawja się dopiero kontrola jakości.(usunięte przez administratora).kontrola jakości ma być..

Wojtek

Skoro nie odpowiada Ci praca z takimi ludźmi to po co pracujesz tam z nimi , jest tyle zakładów pracy a Ty trzymasz się Ikei i oczerniasz innych ludzi ,którzy wypełniają swoje obowiązki. Taki z Ciebie chojrak więc powiedz tym osobą to w twarz a nie pisząc na forum pod ukryciem jak ostatni tchórz.

Klaudii@@

Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko widzisz i chodzisz do pracy zbierać plotki a nie pracować,pracownica roku,zajmij się swoim życiem, bo nie wiesz co na Ciebie czeka jutro,szkoda mi Ciebie bardzo ,bo widać jaka ty gwiazdka na gniazdku siedzisz i swoim dziobem pukasz tam gdzie nie trzeba. Pozdrawiam panie (usunięte przez administratora)

O.N..A
@Klaudii@@

Święte słowa .

Piłkabramkagol
@O.N..A

Dokladnie taka(usunięte przez administratora). przychodzi zbiera informacje ze swojego działu i nie tylko swojego i sieje pozniej ploty tak samo w tych szatniach usiada na tych lawkach i blebleble nie mozna podejsc do lustra bo tak trajkocza jadna na druga ze glowa boli

Również ja

Oczywiście że chodzi o nią buzia jej się nie zamyka zbiera ploty i rozsiewa,gdyby miała zajęcie i była szczesliwa to siedziała by cicho

@Również ja

Nie tylko ona na A też jest jedna co buzie ma nie wyparzoną

Joan
@Piłkabramkagol

Same pracusie odpisują

@Piłkabramkagol

To prawda same plotkary .

Lelum po Lelum

Pozdrawiam zmianę C, udanego losowania w poniedziałek ;-)

Skawa

Wy się wszyscy za robotę weźcie, a nie głupoty pisać. To jest forum odnośnie zakładów pracy a wy tyłki obrabianie ludziom. Pewnie w życiu prywatnym wam się nie układa to jeździeckie po innych. Co mnie obchodzi co kto z kim. Admin powinien banować takie posty.

Gt
@Skawa

W koncu jakies madre slowa☺️

@Skawa

(usunięte przez administratora) Ludzi boli to i owo i chcą to chociaż na forum napisać, sam/sama się weź za robotę!

Skawa
@Lelum po Lelum

Ja nikogo nie chciałem obrazić. Po prostu chciałem poczytać na temat tej firmy, a tu nagle wypierdziało mi (usunięte przez administratora) Jak można być tak złym człowiekiem i łamać komuś życie i wylewać fanty z ucha. Do autorów tych plotek: ile z tego to prawda? Pewnie najniższe normy wyrabiacie i zazdrościć wypłat innym. Mam pracę i to całkiem spoko i takich nierobów u nas się banuje. Na Goleniowie mówią jak ludzie w swedwood'zie się traktują. Pozdrawiam normalnych pracowników produkcji GPP.

@Skawa

Jak jesteś z GP to nie wypowiadaj się na temat Ikei gol, bo nie znasz realiów, nie mówię że każdy wpis jest prawdziwy, ale po części każdy jest prawdą. Jak przepracujesz tu 10lat to będziesz miał takie samo zdanie jakie większość z Nas!

@Lelum po Lelum

Jakie maszyn pracę to się jej trzymaj rękoma chyba że chcesz do Ikeii? Potrzebują aplikuj za 16,50 sorki teraz za 18, ciekawe czy dalej jesteś zainteresowany pracą, za taką stawkę?

@Skawa

Dobrze, że Tobie się układa, aplikuj do Ikeii, zanieść Ci podanie do biura?

OBSERWATOR

Zmiana,, C" stoły... Od jakiegoś czasu Grażyna i Ewka wzięły się za przebieranie elementów, ale jak jest losowanie na zbieranie piły, to ich jakoś nie ma? Skoro przebierają jak inne dziewczyny na stołach, które chodzą zbierać materiał, to czemu są pomijane?

Maniek

Żuczek powinien być majstrem, a Heniek latać po hali! Ludzie często nawet nie wiedzą, że majster jest w pracy, bo 8 godzin siedzi w majstrowce.

Ludzie są wy macie tyle czasu ma pisanie tych żali? Uczepiliscie się Zuczka bo co? Bo nie poszedł raz komuś na rękę? Śmiech na sali dorosłe baby które marudza co krok. A to zle miejsce a to dali do otwierania lini a to i tamto. Nic nie pasuje... Dla mnie Zuczek jest w porządku, nigdy jeszcze nie zrobil człowiekowi pod górkę. A to ze wykonuje swoja pracę i przy tym pilnuje tez swojego tyłka to chyba nie zakazane? Kazdy inny na jego miejscu połowę ludzi by sprzedał za to opierdalanie sie.. A najwięcej do napisania mają te co sie "plotkami brzydza i one nigdy nie plotkuja" Najgorsze jest to ze takie zale wylewa osoba z naszej zmiany. Miejcie chociaż troche honoru i powiedzieć w prost a nie piszecie na smiesznych forach.. Pozdrawiam serdecznie cała gromadke ludzi z jadem w życiu. Trochę pozytywnego nastawienia do tego krótkiego zycia ,a nie swoj czas tracić na oczernianie Zuczka bo zazdrościcie mu czegos ewidentnie . Przedszkole jest nie daleko Ikei z tego co pamietam, chyba ze ja myje miejscówki. Wstyd..

No fakt zrobił byś to za 100zl , miej na uwadze to za kazdy powinien pilnować swojej (usunięte przez administratora) Wykonywać swoją pracę dobrze zeby nie musiał (usunięte przez administratora) .. Tu się bardziej rozchodzi o te baby co plotek nie lubią..

@Gość

Święta racja, takiego brygadzisty jak Żuczek to ze świeczką szukać. Lepiej niech się wezmą za majstra!!!

Marian

Prawda boli..... Usuwacie co wam nie pasuje ????żenada

Dada
@Marian

Boli boli rano o ósmej jak wchodziłem było 461 wpisów i już jest mniej (usunięte przez administratora)

My :)
@Marian

Boli boli i kasuja gdzie wpis o RAPI E skadowali a ploty przecież same sie nie sieja zbiera ze wszystkich działów co kto robi na jakiej maszynie stoi kto z kim spi itd rozsiewa to i później jedt jak jest,nieszczesliwa jest moim zdaniem bardzo

@My :)

Bo baby glupie po co ze zm A i C jej wszystko mówią,dopisuje do tego ideologie,pozniej są nieroby romanse leżing itd

Maniek

Żuczek jest naprawdę wporządku, potrafi rozmawiać z ludźmi i zna się na robocie, czemu nikt nie pisze o majstrze z pakowni ze zmiany C ???

Wojtek
@Maniek

Każdy wie że (usunięte przez administratora)jest w porządku nikomu złego słowa nie powiedział ani krzywdy nie zrobił . Tylko trafi się taka bezmózgowa osoba która wylosuje numerek który jej nie odpowiada lub nie może iść do szatni aby przebrać się wcześniej i odrazu hejtuje go i obraża ale pamiętaj tchórzu KARMA WRACA !!!!!!!!!

Marian

Biorą po trzy... trzy i pół tysiąca i kładą miody ...... nawet losowanie nic nie zmieni ..zmiana C .....Co to ma być zakład pracy niepełnosprawnych ????

Mała355
@Marian

Dokładnie,a ba maszynowni na C to już w ogóle niepełnosprawne,kiedy sie nie przejdzie po masxynowni to leżą dwie babki,idę na stołówkę-leżą idę do toalety-leżą idę zapalić-leżą (usunięte przez administratora)czy ten majster jest ślepy czy też udaje niepełnosprawnego

Serwice
@Mała355

W szatni szum ale żebyś rozwiać wszelkie wątpliwości to chodzi o leżącą Edyte i tą drugą co długo jej nie było w pracy nie wiem jak ma na imie

?????
@Serwice

Jak nie wiesz jak się nazywa to po co piszesz nie masz zajecia

Robol
@Serwice

Leżała półtora roku na L4 wróciła i dalej leży a jej imie to Iza i tak jak wczesniej napisano kiedy się koło niech nie przejdzie to leżą na stole zero poszacunku dla majstra gdy była liderka to leżały ale dużo mniej hahaha

@Robol

Dziś lepiej Normalnie udawały że pracują przerwe miały jedną bo zawsze to mają z majtrem o w pół do i za dziesiec swoją to około godziny razem później trzeba iść do toalety i odwiedzić chłopaków itd.aż wstyd że tak można robić majstera w kakao

Lili

Czy was coś opetało ludzie ludzie ludzie .......koledzy z pracy leżą w szpitalu koleżanka nie żyje a wy się zajmujecie takiemy pierduami jak edyta czy izka......

@Lili

No właśnie ani jakas izka ani jakas edyta nie sa warte by o nich pisac i zajmowac sie nimi nie chca robic niech nie robia a majster czy kierownik juz i tak patrzy im na rece

Maja
@Lili

A co ma jedno do drugiego nikt już Monice nie pomoże żałobę nosimy w sercu a to co dzieje się na zakładzie to jest zupełnie inna sprawa

@Marian

Zmiana c to jak niepełnosprawni przede wszystkim Żuczek gwiazdorzy.

Stary

Czytając te wszystkie wpisy zastanawia mnie tylko jedno czemu ludzie zamiast narzekać nie podejmo kroku odejścia z firmy. Wiem jest bardzo trudno po kilku kilkunastu latach pracy zmienić na inną ale to nie boli można sobie polepszyć a pisanie ten taki u owaki nic nie daje tyłu mądrych ludzi odeszło i brak żalu wręcz zadowolenie z ich strony

Mała
@Stary

Masz rację narzekanie to Polski zwyczaj .jestem na zmianie B i jestem bardzo zadowolona ..jedynie to zarobki Male hi hi

@Mała

Moim zdaniem praca w Ikea nie jest marzeniem ale jak widać są zadowoleni ludzie z tej pracy a zarobki są do kitu ale jest dużo firm gdzie ludzie dostają godna zapłatę i mają nadgodziny. Rozumiem wielu ludzi sam się wachalem aby odejść bo to nowe będzie miejsce te same zarobki ale traktowanie przez Panią G. Cz zmusilo mnie do odejścia. Teraz dostałem podwyżkę mam 300 zł premi netto, i premie kwartalna bo niema wczasów czy bonów ale w przeliczeniu mam więcej. Więc można zmienić na lepsze bardzo was proszę przestańcie narzekać zmienię swoje życie a G. Cz Jadzki Zuczki Kasztany będą pracować za was jak odejdziecie życzę powodzenia odważnym nie będziecie żałować tak jak ja pozdrawiam Ikea Goleniów

Riki Martin
@Stary

Ty ewka może załóż sobie kask na łeb zrób szczydła załóż peruke okulary i idz na palarnie udajac pracownika remontowego to się czegoś dowiesz a nie lazisz i weszysz podsyczas podpytujesz wypytujesz podsuwasz sugestie przestan robić z siebie blazna wiekszego niż jestes bo i tak nikt ci nie powie hahaha

@Riki Martin

?????????? Jaki związek Kłania się Czytanie ze zrozumieniem inteligent

Szczęściara
@Mała

Szczęściara ????????

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.