Opinie o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Grupa Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, zajmujące się produkcją leków. Od 2005 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

luck

Pies przy budzie wyje dziwia sie ludzie........nie bagatelizuj bo nikt tu nie beczy tylko sa to powazne problemy przez model tki model zarzadzania jak brak kompetencji i zastraszanie to psycholog nie pomoze co najwyzej tej pani ktora swoich bledow nie widzi a jak potrzebujesz inf o biotechnologu to zadzwon do firmy to bedziesz miec inf z pierwszej reki....

obcy

wypisujecie tu takie bzdury, a człowiek chce skorzystać z portalu, poczytać jakieś normalne opinie o pracodawcy a nie jakieś chore wypruwanie flaków. macie problem to do psychologa, lub robotę zmieńcie......zróbcie coś, nie beczcie.. Proszę o informację czy szukają na BIOTECHNOLOGA, czy ten dział jest OK?, jak z rozwojem?

kkkkk

A pozniej opowiada ze rx nie zostala bo linie rozwiazali test niedostateczny co za pech w grupie wydmuszek......

Luki

Ta Panńii to jakaś pomyłka ktoś stawia wyzwanie a Ona mówi nie bo to przecie jej firma i ździwiona że zwolnili Pozdrawiam HRiix

Przedstawiciel medyczny

1. Rozmowa telefoniczna. 2. Wideorozmowa na Teams. 3. Lakoniczny mail po terminie, bez feedbacku.

O doświadczenia, o motywacje itp.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
kiki

Dletego pisze ze korpokuznie to same telenty i wydmuszki bo jak sie jest beztalenciem to sie w przedbiegach odpada......ze tez nikt z gory jeszcze tego nie dostrzegl...albo juz powoli dostrzega w koncu nic nie może wiecznie trwac.....pozdrawiam korpokuznie

lulu

Testy psychologiczne sa b dobrym rozwiazaniem bo niektórzy juz w przedbiegach odpadaja jak sie nie nadaja.....taj jak pewna Pani w pewnej korpokuzni

jaty

W regionie grzybobranie też się źle dzieje

lulu

Na forach straszy w pracy straszy.....sianiem zametu i chęcią zemsy sutuacje chce odwrócić. ........ Oj niektórzy to sie będą kiedyś w piekle smażyć! !!!!!!!!!

luck

Mysle ze Zemsty to można dostac ale Faraona w takiej atmosferze......a w korpokuznach przechodzi sie testy psychologiczne i kompetencji czy do ktos sie nadaje czy nie i wtedy wielu przykrych sytuacji można uniknąć. ?....

luki

Nie strasz bo za prawdę jeszcze nikt nikogo do więzienia nie zamknął Lepiej niech Pani zupa do pracy się weźmie wywiady udziela o mobbingu a nie wie co dzieje się firmie .

HR
@luki

prawda jest w kodeksie karnym i w sądzie - tam się ją wyjaśnia, nie na forach. może wystąpisz kiedyś to zobaczysz. Pani o którą pytasz już nie pracuje w BIOTON

Bioton, to bardzo porządna i rozsądna Firma, nie jakaś tam korpokuznia talentów i wydmuszek. Polecam. Temat kierownictwa jak pojawia się w sieci, to każdy wie, że to tylko i wyłącznie zemsta, lub chęć siana zamętu, przypomnę obecnie karalne.

Olo

Poza małopolska warto pracowałem w biotonie chwile temu taa regionalna znam jak byla przedstawicielem i szczerze uwazam ze osoba która ja awansowala to ma niezłe poczucie humoru jaja na maxa.....łaska jest z Rzeszowa i nigdy bym się nie spodziewał ze takie dno beda awansowac to przekręt ktory nic nie umie niestety muszę się zgodzic z opinia ze wróbel kanarkiem nie zostanie.....pozdrawiam

HR
@Olo

Pomówienie w Internecie Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

J23
@HR

widzę, że prawo karne masz w jednym palcu.to dobrze.nieświadomość prawa szkodzi. nie przez przypadek tu zaglądasz a ja pytam-po co??????????? każdy może dodać tutaj szczerą opinię bo po to jest to miejsce.nie kopiuj z googla, nie wrzucaj tu bełkotu prawniczego, czas pomyśleć o konsekwencjach dla firmy i tej pani, bo anonimowo ludzie prawdę piszą a ona nadal pracuje......

Robert
@HR

Hr 2016.01.24 Tak . kodeks karny przewiduje karę grzywny a nawet pozbawienie wolności za mobing . A jeśli mówi sie prawdę o czyjejś niekompetencji brakach wszelakich to w żaden sposób nie można mówić o pomówieniu

lucky

Bylam na rozmowie jakiś czas temu zrobiłam rozeznanie wśród lekarzy ogólnie to osoba jest pośmiewiskiem w tym srodowisku także cieszę sie źe nie podjełam tam pracy a teraz słyszałam ze po sądach ja będą ciągnąć kto sie wróblem urodzil kanarkiem nie umrze.......a kto sie dzis śmieje jutro będzie płakał.....ps w innych regionach podobno jest ok

luck

Regionalna to jakas pomyłka pomyłka natury bioton na psy schodzi....

biba

Bzdury ze aż strach. Układy i układzie kierownictwo boi się o własny stołek a wiadomo kim się najlepiej rządzi .... coś o mobbiegu panienka wody w usta nabrała no tak też się boi i tak w koło.

Deszyfrator

O co chodzi? Odpowiem-chodzi o to aby pracować a nie siedzieć na zwolnieniu lub w domu. a ha i jeszcze pisać komentarze w internecie. Postawie inne pytanie ....kto tak działa? Odpowiem- normalni, zadowoleni z pensji i premii pracownicy z samochodem pod domem, telefonem w kieszeni reszty udogodnień nie wymienię z szacunku do ludzi którzy codziennie ponoszą ww koszty. Firma jest bardzo, bardzo ok jak na te czasy! Wymaga małych zmian to właśnie robi.

Manolo

Regionalna doskonale daje rady. Ja brałem udział w rekrutacji i sami pracownicy zle mówią o Firmie. To bardzo nie ładnie, złe wypowiadać się o wymagających Szefach jak się ma samemu problem. Bardzo fajna rekrutacja i ludzie naprawdę konkretni. Polecam.

ejo
@Manolo

ale po Małopolsce krąży następująca historia : regionalna wysłała na rozmowę do wawy 3 osoby, zaproponowała pracę pierwszej osobie a ta odmówiła gdy dowiedziała się co ta regionalna wyprawia z ludźmi, z drugą osobą było tak samo , trzeciej osobie regionalna nie zaproponowała pracy bo chyba się jej wystraszyła zadzwoniła natomiast do osoby która brała udział w rekrutacji dwa miesiąc wcześniej czy to nie jest DZIWNE

olo

o co chodzi w tej firmie ?? Regionalna z południa nie potrafi zatrudnić przedstawiciela od kilku miesięcy. Nikt nie chce przyjść ?

Kierownik

Niech Pani zupa skupi się na mobigu który od lat stosuje Pan Makuski wobec pracowników na Magazynie Centralnym. Nie polecam pracy zero szkoleń null

PMed

opieka jest płatna dla rodziny, nie ma żadnych dodatków ani pakietów. każdy może sobie dokupić. zanim coś piszecie, polecacie, czy nie polecacie to weryfikujcie wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w BIOTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIOTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIOTON S.A.?

Kandydaci do pracy w BIOTON S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIOTON S.A.
2.3/5 Na podstawie 166 ocen.

BIOTON S.A.