logo BIOTON S.A.

BIOTON S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o BIOTON S.A.

lili 2015-03-10 09:44:29
Pracuję prawie 8 lat,ogólnie nie narzekam na firmę. Jest prywatna opieka medyczna.Poza tym kiepsko z podwyżkami,nie ma pakietu socjalnego,nie ma premii i nie ma szans na rozwój,awans...no chyba,że się ktoś ma znajomości "wyżej". Atmosfera coraz gorsza,na przełomie tych kilku lat mogę ocenić. Gdyby nie to,że jest stabilnie i pensja jest na czas to szukałabym czegoś innego.I pewnie zacznę...tylko przeraża mnie rynek pracy teraz.
lili 2015-03-10 09:46:51
Aha...praca w dziale KJ.
cv 2015-03-20 12:21:08
Miałam iść na rozmowę, prowadza teraz kilka procesów rekrutacyjnych, jednak popytałam trochę wsród ludzi, którzy odeszli - taka norma przed decyzja. A wiem, że sporo dobrych, jak nie najlepszych ludzi odeszło w ostatnim czasie,...to mnie cofneło. Premie - nie płacone w terminie, lub wcale, sa działy które nie widziały premii od dawna...a to później, a to za Q, a to za inny Q - lipa O Awansach i podwyżce- zapomnij, nie ma podobno żadnych procedur, a jak są to nikt ich nie przestrzega, nie ma i już. nikt nie rozmawia z polem poza ludźmi ze sprzedaży, wiec kompletnie nie maja pojęcia co się dzieje, podobno od roku nie ma wyników IMS i żadnych danych.... Nikt nie widział w polu żadnego Menedżera z Marketingu więc wymyślają głupoty, które musisz wdrażać na siłe... To mnie przestraszyło, więc nie poszłam na rozmowę, ale pracuję już gdzie indziej lekarz powiedział, że dobrze bo nic nie rozliczają w terminie  może to się przyda, opinie byłych.....
totek 2015-04-01 10:13:23
socjalu nie ma - tylko opieka medyczna, coś tam na rozmowie mówili, odpłatna dla rodziny.
żadnych dodatków etc.
Ja popytałem wśród Klientów i narzekają, że nie regulują płatności???????Generalnie dużo prawdy w opisie powyżej - CV.
Ludzi mają dobrych i to ratuje firmę, ale podobno odchodzą regularnie, powodów nie znam to opinia Klienta.
Rozmowa była szczegółowa, ( ciężko magluje FF, regionalny i chyba ktoś z HR jest ) pytania niestandardowe, raczej schematu się nie spodziewajcie.
Ann 2015-04-03 11:27:41
Dlaczego nikt nie napisze ile się tam zarabia? Np. specjalista.
Baton 2015-04-08 23:19:58
Ann - czytaj dokładnie, wyżej juz ktos odpisał o autach i zarobkach.
kukiz 2015-11-04 12:52:44
Ostatnie regulacje finansowe pracowników produkcyjnych były w 2010 roku. Premi brak,fundusz socjalny nie istnieje nie licząc kart na święta 340zł netto , opieka medyczna płatna miesięcznie 80zł medicowev dla rodziny dodatkowo.Ogólnie panuje kolesiostwo czyli zarabiają znajomi reszta ma pracować i się nie odzywać.Stale nie płacą innym firmom za zamówienia i o wszystko trzeba sie upominać! Ogólnie nie polecam .
Kierownik 2015-11-24 13:51:55
Niech Pani zupa skupi się na mobigu który od lat stosuje Pan Makuski wobec pracowników na Magazynie Centralnym.
Nie polecam pracy zero szkoleń null
PMed 2015-11-25 14:25:23
opieka jest płatna dla rodziny, nie ma żadnych dodatków ani pakietów.
każdy może sobie dokupić.

zanim coś piszecie, polecacie, czy nie polecacie to weryfikujcie wiedzę.
olo 2015-12-09 17:55:24
o co chodzi w tej firmie ?? Regionalna z południa nie potrafi zatrudnić przedstawiciela od kilku miesięcy. Nikt nie chce przyjść ?
Manolo 2015-12-09 20:45:53
Regionalna doskonale daje rady.
Ja brałem udział w rekrutacji i sami pracownicy zle mówią o Firmie.
To bardzo nie ładnie, złe wypowiadać się o wymagających Szefach jak się ma samemu problem.

Bardzo fajna rekrutacja i ludzie naprawdę konkretni.

Polecam.
Deszyfrator 2015-12-09 21:57:53
O co chodzi?

Odpowiem-chodzi o to aby pracować a nie siedzieć na zwolnieniu lub w domu.
a ha i jeszcze pisać komentarze w internecie.
Postawie inne pytanie ....kto tak działa?

Odpowiem- normalni, zadowoleni z pensji i premii pracownicy z samochodem pod domem, telefonem w kieszeni reszty udogodnień nie wymienię z szacunku do ludzi którzy codziennie ponoszą ww koszty.

Firma jest bardzo, bardzo ok jak na te czasy! Wymaga małych zmian to właśnie robi.

ejo 2016-01-12 11:58:22
ale po Małopolsce krąży następująca historia : regionalna wysłała na rozmowę do wawy 3 osoby, zaproponowała pracę pierwszej osobie a ta odmówiła gdy dowiedziała się co ta regionalna wyprawia z ludźmi, z drugą osobą było tak samo , trzeciej osobie regionalna nie zaproponowała pracy bo chyba się jej wystraszyła
zadzwoniła natomiast do osoby która brała udział w rekrutacji dwa miesiąc wcześniej
czy to nie jest DZIWNE
biba 2016-01-17 22:10:53
Bzdury ze aż strach. Układy i układzie kierownictwo boi się o własny stołek a wiadomo kim się najlepiej rządzi .... coś o mobbiegu panienka wody w usta nabrała no tak też się boi i tak w koło.
luck 2016-01-19 23:04:24
Regionalna to jakas pomyłka pomyłka natury bioton na psy schodzi....
lucky 2016-01-20 22:17:23
Bylam na rozmowie jakiś czas temu zrobiłam rozeznanie wśród lekarzy ogólnie to osoba jest pośmiewiskiem w tym srodowisku także cieszę sie źe nie podjełam tam pracy a teraz słyszałam ze po sądach ja będą ciągnąć kto sie wróblem urodzil kanarkiem nie umrze.......a kto sie dzis śmieje jutro będzie płakał.....ps w innych regionach podobno jest ok
Olo 2016-01-22 22:55:38
Poza małopolska warto pracowałem w biotonie chwile temu taa regionalna znam jak byla przedstawicielem i szczerze uwazam ze osoba która ja awansowala to ma niezłe poczucie humoru jaja na maxa.....łaska jest z Rzeszowa i nigdy bym się nie spodziewał ze takie dno beda awansowac to przekręt ktory nic nie umie niestety muszę się zgodzic z opinia ze wróbel kanarkiem nie zostanie.....pozdrawiam
Pracownik 2016-01-23 16:36:49
Bioton, to bardzo porządna i rozsądna Firma, nie jakaś tam korpokuznia talentów i wydmuszek.
Polecam.
Temat kierownictwa jak pojawia się w sieci, to każdy wie, że to tylko i wyłącznie zemsta, lub chęć siana zamętu, przypomnę obecnie karalne.
HR 2016-01-24 22:47:10
Pomówienie w Internecie

Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.
luki 2016-01-25 12:20:25
Nie strasz bo za prawdę jeszcze nikt nikogo
do więzienia nie zamknął
Lepiej niech Pani zupa do pracy się weźmie
wywiady udziela o mobbingu a nie wie co dzieje się firmie .
HR 2016-01-25 15:36:39
prawda jest w kodeksie karnym i w sądzie - tam się ją wyjaśnia, nie na forach.
może wystąpisz kiedyś to zobaczysz.

Pani o którą pytasz już nie pracuje w BIOTON
luck 2016-01-27 18:55:46
Mysle ze Zemsty to można dostac ale Faraona w takiej atmosferze......a w korpokuznach przechodzi sie testy psychologiczne i kompetencji czy do ktos sie nadaje czy nie i wtedy wielu przykrych sytuacji można uniknąć. ?....
J23 2016-01-28 21:48:00
widzę, że prawo karne masz w jednym palcu.to dobrze.nieświadomość prawa szkodzi. nie przez przypadek tu zaglądasz a ja pytam-po co???????????
każdy może dodać tutaj szczerą opinię bo po to jest to miejsce.nie kopiuj z googla, nie wrzucaj tu bełkotu prawniczego, czas pomyśleć o konsekwencjach dla firmy i tej pani, bo anonimowo ludzie prawdę piszą a ona nadal pracuje......
lulu 2016-01-29 14:35:16
Na forach straszy w pracy straszy.....sianiem zametu i chęcią zemsy sutuacje chce odwrócić. ........
Oj niektórzy to sie będą kiedyś w piekle smażyć! !!!!!!!!!
jaty 2016-02-14 20:12:22
W regionie grzybobranie też się źle dzieje
lulu 2016-02-15 15:55:58
Testy psychologiczne sa b dobrym rozwiazaniem bo niektórzy juz w przedbiegach odpadaja jak sie nie nadaja.....taj jak pewna Pani w pewnej korpokuzni
kiki 2016-02-15 16:35:48
Dletego pisze ze korpokuznie to same telenty i wydmuszki bo jak sie jest beztalenciem to sie w przedbiegach odpada......ze tez nikt z gory jeszcze tego nie dostrzegl...albo juz powoli dostrzega w koncu nic nie może wiecznie trwac.....pozdrawiam korpokuznie
Luki 2016-02-16 01:03:37
Ta Panńii to jakaś pomyłka ktoś stawia wyzwanie a Ona mówi nie bo to przecie jej firma i ździwiona że zwolnili
Pozdrawiam HRiix
kkkkk 2016-02-16 21:50:12
A pozniej opowiada ze rx nie zostala bo linie rozwiazali test niedostateczny co za pech w grupie wydmuszek......
obcy 2016-02-16 22:46:17
wypisujecie tu takie bzdury, a człowiek chce skorzystać z portalu, poczytać jakieś normalne opinie o pracodawcy a nie jakieś chore wypruwanie flaków.

macie problem to do psychologa, lub robotę zmieńcie......zróbcie coś, nie beczcie..

Proszę o informację czy szukają na BIOTECHNOLOGA, czy ten dział jest OK?, jak z rozwojem?
luck 2016-02-17 15:52:34
Pies przy budzie wyje dziwia sie ludzie........nie bagatelizuj bo nikt tu nie beczy tylko sa to powazne problemy przez model tki model zarzadzania jak brak kompetencji i zastraszanie to psycholog nie pomoze co najwyzej tej pani ktora swoich bledow nie widzi a jak potrzebujesz inf o biotechnologu to zadzwon do firmy to bedziesz miec inf z pierwszej reki....
obcy 2016-02-19 08:44:47
widzę kilka twoich wpisów - monotonne. Moderator czy co.Rozterki wypalonego Repa nikogo nie interesują.

jeżeli ktoś jest w stanie napisać jak wygląda poważna praca w laboratorium, biotechnologii będę wdzięczny.
Insulina, rozwój w takiej Firmie, chyba jest ciekawy?
love 2016-02-21 10:13:16
Prawda boli nawet przedstawicieli negatywnej kultury oraganizacji oj szkodzi biuropatologia wiec przestan podszywac sie za Biotechnologa pytajac czy insuliny to rozwoj i juz przestan po raz kolejny sie osmieszac
Zyga 2016-02-22 12:35:54
Najlepsze co może być to żeby to sprawdzić
Musisz się zatrudnić i po 1-roku zobaczysz gdzie jesteś i jak rozwijasz się .
Strata czasu dla młodych talentów.
Pozdrawiam pudlokuzynów

nowy 2016-03-07 11:56:29
Na start w Biotom S.A. aparatowy lub produkcyjny ,magazynier 3200-3300 brutto
Ula 2016-03-09 08:54:12
Większa część pracowników ostatnie regulacje miała w 2010 roku więc z tym rośnięciem była bym ostrożna ;)
logo 2016-03-20 08:23:03
hmmm dlaczego usuwane są moje wpisy? Prawda boli? Boicie się złej opinii? Żałuję że sytuacja z rekrutacji nie została nagrana.
pirat 2016-03-21 16:29:47
Wlasnie niezadowolenie duże tylko tu nie ma z kim rozmawiac bo iak Cie nikt niw wysłucha nie ma HR i nie ma do kogo zgłosić pewnych sytuacji ktore są nie do uwierzenia gdzie indziej......Pani Zupy nie ma a jak Cie wyslucha to najlepiej zmienic prace
myjkowa 2016-03-23 11:53:21
Rozmowy z Dyrektorami kończą się albo stwierdzeniem że podwyżek nie ma a Ci co dostali to nie były podwyżki były regulacje , lub są wypraszani za drzwi z tonem pretensjonalnym w głosie delikatnie mówiąc. Reasumując nie ma z kim rozmawiać o zmianach bo góra nie chce zmian . Prywatny pracodawca więc walka z wiatrakami. Trzeba poprostu powoli szukać nowej pracy może w Duchnicach w Polfie ;)
kartoniarka 2016-04-13 19:52:21
Mogę tylko opisać prace na produkcji, inne działy maja swoich kierowników którzy są zatrudnieni z innej rodziny lub grona przyjaciół. Stanowisko lub awans po znajomości albo rodzinie... Szanse na rozwój bardzo małe, osoby zmotywowane wyciska się jak gąbkę i tępi głupota i nieprofesjonalizmem. Kierownictwo nie nadaje się do zarządzania produkcja. Atmosfera jest zła. Procedury pisane przez ludzi którzy nie maja pojęcia jak dana rzecz wygląda. Ciągły brak materiałów do pracy. Kiedyś "wybrani" dostawali podwyżki za donoszenie do kierownika i dyrektora produkcji, teraz też są zignorowani jak reszta. Ludzie pracujący 5/10 lat zarabiają mniej niż osoba nowo zatrudniona. To jest tylko parę wybranych przykładów.
produkcyjny 2016-04-14 09:39:15
W ostatnich dwóch miesiącach złożyło wypowiedzenia 7 osób - 2 Automatyków , 1 Mechanik , 2-pracowników produkcyjnych , 1 - Magazynier i 1 - brygadzista ... czemu uciekają skoro tu są takie perspektywy rozwoju , awansu i zarobków ??? ;)
ap 2016-04-14 17:09:08
3200 brutto
Czainis 2016-04-15 15:01:14
Odchodzą bo nie chce im sie czekać na restrukturyzacje i pakowanie lini produkcyjnej do Airbusa.
Za chwile właśnie to sie wydarzy.
I tyle na temat Biotona
ANIA PAWLACZKA 2016-04-19 10:56:18
Tak masz rację słyszałam od ludzi pracujących w nowym budynku
gość,który jest z wykształcenia ogrodnikiem i chodził całe życie w gumofilcach
Duchnickiej przetworni jabłek na tanie wino jest kierownikiem M.C.
Totalny prostak bez jakichkolwiek zasad ludzkiej współpracy .
Nie polecam pracy ...
Kazik 2016-04-22 13:57:25
Firma jak firma. Dobra dla kolesi, a dla zwyklaków taka sobie jak nic innego niema. Generalnie nie polecam bo to tylko strata czasu. Chyba że jesteś dziadkiem i chcesz przeczekać do emerytury.
Kazik 2016-05-07 14:43:01
Jeszcze tu jestem, ale ja to do emerytury dociągam.
nowy22 2016-06-14 13:29:02
Czy 8 tygodniowy okres rozliczeniowy oznacza wyłatę co 2 miesiące??
bobrek 2016-09-10 11:39:06
Hm...praca jak praca. Z tym że: ciągle brakuje w hurtowniach towaru, które PM promuje u lekarzy i tym samym nie ma ich w aptekach :( niby można się z tego cieszyć ale jak w końcu lekarz decyduje się na preparaty Biotonowe a pacjent nie znajduje ich w żadnej aptece to...lekka lipa. Wymagania duże , namierzanie w tablecie, prowizje dla wybranych (nie tylko uznaniowe-brak jasnych i przejrzystych reguł). Każdy boi się wychylić bo w Biotonie jest mnóstwo krewnych i znajomych Królika i nigdy nie wiesz na kogo trafisz...
Aparatowy 2016-10-03 14:29:08
A w Biotonie po staremu ... exodus pracowników produkcyjnych , przegrane wybory zakładowe kobiety z żelaza , niebawem powstanie komisja mobbing-owa z Macierewiczem na czele ;) dobrze że pensje jeszcze na czas wypłacają .
rr2343 2016-10-03 16:42:56
@lukit no tak się sklada ze na chwile obecna wlasnie aly czas szukają tego przedstawicila medycznego i to już mniej więcej miesiąc trwa nie wiecie czy na pewno te ogłoszenia sa aktualne tutaj u nich ??
Zostaw swoją opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOTON S.A.