Opinie o Samudera Electronics w Oława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Samudera Electronics. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Samudera Electronics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samudera Electronics w Oława

romcio

zgadzam się napędzała tam wszystko,ale od niedawna jest ktoś lepszy,bije ją na głowe!!!!

qqqqqqqqq

ej weźcie już zejdźcie wszyscy z tej firmy.. co Wam tam nie pasuje?? Koreańców to tam już w ogóle nie ma. Atmosfera jest ok. Mi tam wesoło cały czas. Może tylko zarobki małe.. ale nie ukrywajmy.. gdzie indziej jest o wiele cięższa praca.. i nie wiem po co zwalacie wine za wszystko co Wam nie pasuje na [usunięte przez moderatora]? Może Wam się poprostu nie chciało pracować??? Już tam pracuje jakiś czas i paru nierobów się przewinęło przez ten zakład ;p Także pozdro nieroby-oby tak dalej ;p

szuuu

Cała ta firma to po prostu jeden wielki niewypał.... Koreańczycy won do siebie!!!!

szaleniec

życzę powodzenia tym, którzy chcą pracować w tym zasyfiałym (usunięte przez administratora) u... rzygać się chce tą całą \'\'firmą\'\' i ludźmi, którzy tam pracują...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Samudera Electronics? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
ww

nie no jest ich całe gniazdo :D :D nie martw się.. agencyjną pierwszą umowę dostajesz na bodajże tydzień albo dwa- wytrzymasz... potem najwyżej nie podpiszesz kolejnej ;) Idź i sama się przekonaj! Może samudera się w końcu za siebie wzięła, w co niestety wątpię.. ;)

nowa

Ale co tam jest tylko jedna liderka co o niej piszecie czy jeszcze sa jakies pytam bo chce isc tam do pracy i sie troche obawiam po waszych komentach

mm

faktycznie nie zaciekawie tam jest. chociaż pare ludzi się dzięki tym opiniom się oszczędzi. pozdrawiam szukających pracy :D

Wojtek

Masakra co tutaj ludzie piszą.

wons

droga aniu, nie którzy nie musza pracowac :P z, wystarczy ze inni za niego pracuja:P [usunięte przez moderatora] w naszej społecznosc nie brakuje

nick nick

co wy się tej Anki czepiacie.. musi taka być jaka jest bo jej stary dobrą stawkę zaproponował.. każdy by z was tak się zachowywał.. przecież ona ludzi nie zwalnia (od tego są inni). A Paweł.... może jemu też dobrze płacą :D A [usunięte przez moderatora].... hm ona po prostu lubi jak coś się w firmie dzieje.

brak słów

widze że co niektórzy nie mogą znaleźć innej pracy po samuderze i nudzą sie,powodzenia

gonza

dzięki za komentarze!!! też was (usunięte przez administratora)

szczyt głupoty

od kiedy Czesiek tak dobrze pisze po polsku? Trochę ktoś przesadził... on zna tylko słowa: "mało", "cicho", "szybko" i " [usunięte przez moderatora]***" z tego co się orientuje on już "u siebie" w Korei. A dlaczego? bo też już nie wytrzymywał w samuderze.

Czesiek ( Lee Chun Jae )

Ja tam prace dobrze wspominam. Nie było zadnego mobbingu. Szef jest cudowny. Polecam!!! Niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi ludzie. (usunięte przez administratora) Polska i kielbasa!!!

prawda

Dokładnie- a w Samuderze większość tej całej "elity" nie posiada wykształcenia.. a przecież powinny tym wszystkim zarządzać ludzie na poziomie a nie jakieś [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, wychowania, kultury i umiejętności - potrafiący tylko dawać się Koreańczykom. Ludzie gdzie wasza godność??

melek

W (usunięte przez administratora) ach wam się przewraca a to dlatego,że macie za dużo czasu i ... [usunięte przez moderatora] co wam ślina na język przyniesie.Jak jest Wam tak niedobrze i co poniektórzy są Beee to startujcie do innych zakładów produkcyjnych a gwarantuje Wam,że (usunięte przez administratora) y będziecie mieć zapieczone od roboty.Ludzie trochę więcej wyobrazni i inteligencji.

Mecyk

Co prawdo siano małe płacą, ale lepsze to niż siedzieć w domu i nie mieć nic!:)

GARRY

A JA TAM [usunięte przez moderatora]!! ROBIĘ SWOJE I RESZTA MNIE WALI. JEDNYM WPUSZCZAM, DRUGIM WYPUSZCZAM. A LUDZIE TAM SĄ, BO GDZIE MAJĄ IŚĆ, JAK TA NASZA KOCHANA UNIA DAŁA NAM BEZROBOCIE???

samudera

wszyscy narzekają ale odejść nie chcą,były -są i będą durne (usunięte przez administratora) y w każdym zakładzie gdzie tylko oczerniać i plotkować potrafią,ale pracą nie umiały się zająć-to do Ciebie Just......pozdrawiam szaleńców

a Co wy ludzie??

co wy chcecie od samudery?? to że wąsik i cała reszta to banda [usunięte przez moderatora] .... to jedno ale sama praca jest fajna :) co prawda koreance sie spinaja ale walic ich i robic swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Samudera Electronics - Oława

Samudera Electronics
2.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Metalowa 3
    43-100 Oława