Multimedia Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multimedia Polska S.A.

wojtekp

Uwaga wszyscy przyszli użytkownicy Multimedia - bandycka firma z umową z której nie można się wyplątać nie wpłacając na koniec użytkowania kwot przekraczających 1000 zł. Ludzie wystrzegajcie się tego szamba - bo potem będzie już za późno

Zawiedziony

Krótko oszuści naciagacze komplety brak wiarygodności przykład nagrywają rozmowy i po 3 miesiącach danej rozmowy twierdzą że mówili o dodatkowych opłatach ja jestem pewny ze tego nie było poprosiłem ich o odsłuchanie tej rozmowy sprawa w toku Uważam ze w Polsce jest teraz tak duża konkurencja która nie oszukuje klientów i ma korzystniejsze opłaty za dany pakiet NIE POLECAM tej firmy "multimedia"

zadowolony

cześć, widzę tu różne opinie. Ważne jest czy pracujecie u AP (autoryzowany przedstawiciel) czy bezpośrednio w MMP. U AP nie macie co liczyć na podstawę. W MMP podstawa + 3x wieksze prowizje niz u AP. Polecam pracę w MMP, jednak nawet pracując u AP można wyciągnąć ok 2500netto jednak trzeba sie nabiegać. W MMP wg. mnie sielanka - oczywiście dla kogoś kto zna się na tym co robi.

ewa
@zadowolony

Sielanka jest we Wrocławiu, brak PH, kierownik Marcin nie panuje nad oddziałem. ogólny bałagan i nieład

xxl

Przez firmę gmh czy cos takiego

Arvatus

Ofert szukajcie na pracuj.pl albo na olx; osobiście polecam pracę w Kaliszu, jest fajnie i ciekawie. Ale być może w innych miejscowościach jest podobnie.

Ja 322

Prowizja od klienta to od 10 zł do 500 zł. Zależy co u takiego klienta zrobimy. W firmie jestem od kilku lat. Szczerze polecam, zwróćcie tylko uwagę czy jesteście zaproszeni przez mmp czy firmę zewnętrzna sprzedająca dla nich prąd bo to 2 osobne firmy i systemy prowizyjne :)

tm
@Ja 322

Witam Ja zostałem zaproszony przez inna firmę, że pracują dla MMP. Jak tam to wygląda ?

Miki

To prawda że upc kupiło mulltumedie?

ciekawy

witam ponownie, Czy wie ktoś może jakie warunki oferuje firma na stanowisku Przedstawiciel Handlowy do Biznesu / Menadżer Klienta Biznesowego? jakie auto dostaje pracownik, jaki pakiet socjalny? pozdrawiam

darek

Nie wiecie czy pracuje jeszcze w Gdyni ten pijak i jebak Arek B

zybo

Nie polecam. Trafisz na dyr. (usunięte przez administratora) której brak kompetencji managera, olewatorka i leń to szkoda Twojego czasu i kariery w tej firmie.

ciekawy

witam wszystkich, Jestem zainteresowany pracą jako PH dla klientów B2B, czy ktoś może podpowiedzieć na co można liczyć na takim stanowisku? Ktoś z Was wie jakie auto się dostaje? czy jest jakaś karta multisport? jakieś inne socjale? pozdrawiam

zuza

Wiitam. Jestem po pierwszym dniu pracy w MM ( czyt. bezpłatnym dniu szkoleniowym ). Praca PH polega na chodzeniu od drzwi do drzwi ludzi i proponowaniu im podpisania nowej "korzystniejszej umowy. Stawka za jedną podpisaną umowę to 50 zł netto dla Ciebie :) Całkiem przyzwoicie z tym że musisz wyrabiać jakieś dzienne limity takich umów. Jest co prawda możliwość otrzymania podstawy ale każdy ci ją z góry odradzi gdyż dostajesz wtedy duuuuuużo mniejszą prowizję od podpisanej umowy i podobno się to nie opłaca :)Ja niestety zrezygnowałam gdyż najzwyczajniej w świecie się do tego zawodu nie nadaje. Często ludzie zamykają Ci drzwi przed nosem, wyzywają od oszustów itd. Ale jeśli ktoś ma talent handlowcy i nie zraża się negatywnym odbiorem to warto spróbować :) Myślę że minusem tej pracy ( oprócz nachodzenia ludzi ) jest to, że jeśli już przekonasz klienta do podpisania umowy to musisz otrzymać od niego półroczne zestawienie opłat dotychczasowego operatora ( 90% osób nie wie co to jest i twierdzi że nic takiego nie ma albo że wyrzucili :) bez tego papierka umowy zawrzeć nie możesz :) Po drugie już po podpisaniu takiej umowy musisz poprosić o nr tel klienta i od razu zadzwonić na infolinie biura w celu zgłoszenia takiej osoby i podania jej nr tel. i czekać u tego "klienta "aż oni oddzwonią do niego z pytaniem czy faktycznie tam byłeś i podałeś wszelkie informacje... trochę to dziwne jak dla mnie.. Pozdrawiam :)

@zuza

!!!Co Ty piszesz???!!! Po pierwsze PH w MM ma gwarantowaną podstawę i do tego dochodzą prowizje, po drugie sporadycznie i to bardzo ktokolwiek wyzywa ph od oszustów itd., i kolejna bzdura: żadnych rocznych, czy półrocznych zestawień za opłaty u poprzedniego operatora klienta się nie żąda! Jeszcze piszesz, że bez tego nie da się podpisać umowy??? Przecież wystarczy druk umowy, regulamin i tyle. Piszesz, że dzwonisz na infolinię i oni oddzwaniają w celu jakiegoś sprawdzenia??? Tak, dzwoni sie na infolinię ale tylko po to żeby zgłosić podpisaną umowę, którą telefonicznie konsultant wprowadza od razu do systemu. Nikt do Ciebie nie oddzwania! Poza tym Piszesz o bezpłatnym dniu szkoleniowym. Oczywiście na Twoje życzenie, bo wybrałaś samą prowizję. Korzystniej jest wziąć podstawę, zresztą pierwsze słyszę o tym, że pracuje się tylko na samej prowizji, skoro podstawa od podpisanych umów również się zwiększa, co opisywałem we wcześniejszych postach. Gdzie Ty pracujesz albo pracowałaś? Bo na pewno nie w MM.

Kontrolerka
@Arvatus

Wyzywają trochę bo niektórzy to ciemnoty do spisania umowy potrzebna jest faktura za prąd dzwonisz żeby potwierdzić dane zgłosić umowe i jest podstawa i premia za podpisane umowy

@Kontrolerka

Faktura za prąd jest potrzebna tylko jak spisuje się uowę energetycną, podobna sytuacja jest gazem. A co opinii tutaj, to czytam tylko niektóre, resztę pobieżnie. Wiele z nich jest naprawdę krzywdzących, jedne poruszają istotne tematy, ale je przekręcają. Rzadko trafia się coś merytorycznego. Jedno jest wspólne, jest to praca z klientem w każdym aspekcie, odnajdzie się w tej pracy ten, kto to lubi. Inny odejdzie zfrustrowany. A czy trzeba się tyle nalatać i napracować? Nie do końca. Trzeba przede wszystkim umieć myśleć. A zarobić można. Aha. Nikt klienta nie oszukuje, klient wie, jakie usługi zamawia, bo sam je wybiera. Dalej: usługi MM są namacalne, klient wie, z czego korzysta. Jest to praca jak każda inna, jak zwykły PH w innej branży. No ale jak ktoś myśli, że posiedzi sobie w biurze i dostanie 2500 to się myli. Aha 2500 to się ma po miesiącu, góra dwóch pracy. Piszecie o różnych miejscowościach, ja pracuję w Kaliszu i tutaj jest ok., narazie nigdzie się nie wybieram.

Arvatus

W tematach powyżej pokrótce opisałem, na czym polega praca w MM jako PH. Częściowo w biurze (1/3 czasu) reszta w terenie (2/3 czasu). W biurze są to najczęściej odprawy, rozmowy oraz obowiązki administracyjne. W terenie spotkania z klientami (umówione lub nie). Dla mnie praca jako PH w MM, czy też PH w innych firmach, to jedno i to samo. Tu się odwiedza klientów w mieszkaniach a tam sklepy, firmy itd. Warunek, który będę zawse podkreślał jest jeden: taką pracę TRZEBA LUBIĆ! A warunki są ok. pod każdym względem albo konkurencyjne w stosunku do innych tego typu prac na rynku.

Witam. W Gdyni poszukują Specjalisty ds. Sprzedaży. W ogłoszeniu zostały podane obowiązki jak: crosseling usług obecnym klientom firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie długofalowych relacji z klientami firmy. Jest podana umowa zlecenie. Charakter pracy podany jest: stacjonarny, zdalny i praca w terenie. Czy Ktoś coś wie jak to w końcu jest? Osoba, która umieściła ogłoszenie jest liderem zespołu PH w Multimedia Polska. Czy dobrze rozumiem, ze PH to przedstawiciel handlowy czy jednak punkt handlowy? Proszę o pomoc jak mam rozumieć to ogłoszenie? Czy szukają do biura czy w teren na przedstawiciela bo mam mieszane uczucia.

Arvatus

Napiszę jeszcze raz, sprawa dotyczy ogólnie stanowiska PH, nie tylko w MM. Jest to praca, która polega na odwiedzaniu klientów w domach. Bierze się ulicę, czy też kilka bloków "na tapetę" i odwiedza się abonentów. Dodam, że nie jest to chodzenie "w ciemno". Dostaje się dokładny wykaz, jakie usługi klient posiada, co i kiedy mu się kończy. Dzięki temu się wie, co ewentualnie można zaproponować. Ale taką formę pracy trzeba lubić!!! Trzeba lubić kontakt ludźmi, nie bać się czasem trudniejszych rozmów, czy też tematów. Każdy z klientów ma swoje potrzeby, które często są po prostu ukryte pod powłoką jakiejś niechęci. Ale nie zawsze. Klienci sami też dzwonią i proszą o spotkanie. Najlepiej w tej pracy sprawdzają się osoby, które wcześniej pracowały jako PH w innych firmach, nawet w innej branży. Schemat działania jest ten sam, tylko oferuje się inne produkty. Jeśli lubiłeś/aś pracę jako PH, ale z różnych przyczyn musiałeś/aś z niej odejść, to w MM na pewno się odnajdziesz. Pracowałem wcześniej w różnych firmach, na różnych stanowiskach nie tylko jako PH i mi praca dla MM bardzo odpowiada (czasowo, finansowo i tak ogólnie). Jeśli nie ma się doświadczenia jako PH, to po prostu trzeba się więcej uczyć i obserwować. Jeśli ma się predyspozycje do pracy z klientem, to będzie ok. Trzeba lubić ludzi. To tak samo jak: Przedszkolanką nie może być każda osoba, tak samo jak nie każdy może być np. nauczycielem. To trzeba przede wszystkim lubić, bo inaczej nie będzie się autentycznym, a klient to wyczuje.

Przedstawiciel Handlowy MM
@Arvatus

Brawo za opinię to jest prawda o tej pracy :)

el.si

Nie polecam pracy w d2d, kierownictwo do bani , kierownik Marcin Poz. Z Wrocławia nie ma pojęcia o pracy z zespołem- nie panuje nad umowami, terminami, ogólny chaos panuje we Wrocławiu i jak wiem od koleżanek i kolegów również to samo jest w Świdnicy. O wszystko trzeba się prosić. Dyrekcja firmy nie odbiera telefonów, a łaskawie odwiedza oddział to brak konkretów. Ci Ludzie nie nadają się. Ja niedługo odchodzę, dostałam lepsza ofertę od konkurencji.

Zlatanera

PH w Multimedia zarabia tyle ile włoży w to pracy. Nikt za darmo nikomu wypłaty nie da. To jest życie na prowizji. Dziwią mnie takie komentarze... "3000-4000 zł da się nawet zarobić". Pracuje już trochę i wiem, że nie ma górnej granicy zarobków i można osiągnąć nawet 20.000 zł. Wystarczy odejść od komputera i zamiast wszystko negować nie mając na ten temat bladego pojęcia wziąć się do roboty!

zxc

Komentarz dotyczy oferty pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Radzę sobie darować zainteresowanie tą firmą i poszukać czegoś innego. Zupełny brak profesjonalizmu.

Chudy

Ludzie .. ! Przecież wy jesteście ślepi .. ! Nie widzicie wogóle tego, że oni chcą nam pomóc .? Ja podpisałem tak umowę i... Jestem Zadowolony ! -Ceny niskie -Gwarancja 4 lata

barabasz

Ja nie wiem co się na tym świecie wyprawia.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimedia Polska S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multimedia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimedia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimedia Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multimedia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Multimedia Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multimedia Polska S.A.