Multimedia Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multimedia Polska S.A.

Łukasz

Rzetelny ale bardzo chciwy na pieniądze "prowider" multimedialny. Uważajcie na detale umowy w ramach RABATU. Potrafi straszyć windykacją - (biuro rejestrów krajowych za długi). Moje sugestie dla Multimedia Polska S.A.: Większej elastyczności w stosunku do klienta. Na wolnym rynku z coraz znaczniejszym wachlarzem konkurencji każda nie profesjonalna decyzja pozbawia firmę klienta.

Patrycja

@Laur, może warto poczekać z ostateczną decyzją? Fuzje firm czasami oznaczają więcej szans rozwoju dla pracownika i szerszy pakiet benefitów. Wspomniałeś o standardach pracy w firmie Multimedia Polska. Oceniłeś je negatywnie. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Każdy z pracowników powinien dbać o dobrą atmosferę.

Patrycja

@Laur, Twoja opinia jest bardzo krótka i opiera się wyłącznie na hasłach. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Czy atmosfera w firmie wynika z tego, że firma jest do sprzedaży? Czy miałeś na myśli firmę Multimedia Polska czy coś innego? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Laur
@Patrycja

Firma ma zostać sprzedana Vectrze. Oczywiście nic jeszcze nie jest sfinalizowane ale wcześniej czy później myślę że do tego dojdzie. Co za tym idzie nie w niej specjalnej przyszłości, więc jeśli macie inne opcje to nie aplikujcie tu. Co więcej nie ma tu typowych dla dużych firm benefitow jak np opieka medyczna albo multisport. Nie ma też standardów pracy jak np. Kulturalne odzywanie się do pracownika. Moim zdaniem szkoda czasu.

Patrycja

@PH, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Multimedia Polska i kontaktować się w sprawie swojej aplikacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego? Obecnie działy rekrutacji udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz.

PH

Jak wygląda sytuacja w oddziale rzeszowskim? Jakie warunki pracy dla PH?

Patrycja

@Ola, czy dostałaś już odpowiedź w sprawie swojej aplikacji do firmy Multimedia Polska? Może byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy? Czy możesz opisać jej przebieg? Jakie pytania usłyszałaś? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Jasiek

Szkoda, że nikt tu nie zagląda. Mam nadzieję , że nie popełniam błędu starając sie o pracę w firmie.

Ola
@Jasiek

Ja też złożyłam aplikację na doradcę klienta. Mam nadzieję że jednak będzie okej też u mnie. Powodzenia ;)

Laur

Nie polecam tej firmy do pracy. Ciągle jest do sprzedaży więc jak znowu ktoś się znajdzie to będą wyrzucać ze wszystkich działów. Generalnie atmosfera też słaba, przynajmniej w Warszawie. Lepiej poszukać coś bardziej pewnego

Tstst

D

Patrycja

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Multimedia Polska.

Igor

Zastanawiająca jest ta cisza, tym bardziej, że konkurencja nie próżnuje.

Rudy Lis

To jest oszustwo, naciąganie ludzi, mam telefon w multimediach, opłaty na bieżąco realizowane. Wyłączyli mi telefon. (usunięte przez administratora) ! Utraciłem kontakt i nagle przestałem pracować! Czy mogę od nich żądać rekompensaty!!!!!!!!!!!!!!! Mój adres: y156@wp.pl TELFON WYŁĄCZYLIŚCIE BO LIMIT INTERNETU ZOSTAŁ WYCZERPANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE RACHUNKI OPŁACONE NA BIEŻĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 727768159 WŁĄCZYĆ TELEFON NIE MOGĘ PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! Żądacie teraz kaucji za co.???????????????????????????????????????????

Andy

Andy

Konrad

Czy dobra praca jest powodem, że tak sporadycznie piszecie?

Jacek

Czy może ktoś napisać kilka informacji jak sie pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

art.
@Jacek

Nie polecam! (handlowiec) pracownik w tej firmie nie jest dobrze traktowany,nawet nie ma do kogo zwrócić się o jakąkolwiek pomoc. Wynagrodzenie jest śmiesznie niskie jak na to czego wymagają i porównując do innych firm, a w dodatku wypłaty są z opóźnieniem. Wcześniej było dużo lepiej ale od ok.trzech lat jest coraz gorzej z miesiąca na miesiąc.

Ice_Rose

Chciałam wszystkich przestrzec przed podpisywaniem umowy z Multi Medią. Przy podpisywaniu z nimi umowy wszystko było super i pięknie pełen pakiet + internet + telefon za 84 zł. Od samego początku tłumaczyłam konsultantce, że nie mam telefonu stacjonarnego więc go nie potrzebuję, ale nie dało się wziąć samego pakietu TV+internet . Kiedy umowa mi się kończyła aby ją przedłużyć musiałam!!! dobrać obowiązkowo jakiś pakiet dodatkowy do tego co już miałam. Znowu konsultantce tłumaczyłam, że nie potrzebuję telefonu bo nawet nie mam telefonu stacjonarnego w domu. Oczywiście musiałam podpisać umowę na TV+Internet+Telefon+Pakiet dodatkowy. Skutkowało to abonamentem za 130 zł. Kiedy zaczęłam pisać reklamację to nagle okazało się że mogę zrezygnować z telefonu, że mam pobieraną opłatę za antywirusa, którego nigdy nie miałam zainstalowanego na swoim komputerze i jeszcze mam pobieraną opłatę za ubezpieczenie sprzętu. No z tego co wiem sprzęt dzierżawiony ma gwarancję dożywotnią. Po zrezygnowaniu z tego wszystkiego abonament spadł do 94 zł. Dzisiaj kiedy znowu w marcu mi się kończy umowa dzwoni do mnie konsultantka i mówi że MUSZE! dobrać pakiet dodatkowy jak chcę przedłużyć umowę na warunkach promocyjnych! i będę płaciła ponad 100 zł. To ja się jej pytam jak oni dbają o stałego klienta skoro nie mogę zostać przy tym co mam tylko za każdym przedłużeniem umowy muszę coś dobierać? A jak dobiorę już wszystko co oni mają w swojej ofercie to co mi wcisną z kolejnym przedłużeniem umowy ? WYPOWIADAM UMOWĘ !

omg

Czytam opinię i niektórzy to jednak maja iq szympansa - to nie jest miejsce do pisania nt. usług tylko dla pracowników. A odnośnie energii to wystarczy czytać umowę jaką się podpisuje (ma się 14 dni na to).

Patrycja

@Y co masz na myśli mówiąc, że firma nie jest zaangażowana? Co rozumiesz przez to określenie? Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Y

Firma nie jest zaangażowana

Zostaw merytoryczną opinię o Multimedia Polska S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multimedia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimedia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimedia Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multimedia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Multimedia Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multimedia Polska S.A.