Multimedia Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multimedia Polska S.A.

Alfonso

Jak dokladnie wyglada i nich praca PH? Vhodzi sie po domach i katuje ludzi?

@Alfonso

Jeśli rozmowy i spotkania z ludźmi nazywasz "katowaniem" to nie jest to praca dla Ciebie. To prawda, odwiedza się abonentów, żeby np. powiedzieć, że kończy im się promocja, albo spytać: "czemu np. nie mają od nas telewizji, tylko internet". Znając obiekcje klienta i jego potrzeby, łątwiej jest dopasować pofertę dobrą dla niego. A poza tym wiele spotkań jest zaaranżowanych przez...samych klientów, którzy dzwonią i proszą o nie. Co to ma wspólnego z katowaniem?

Tak jest np. w Kaliszu

Malina718

Arvatus jesli mozna zapytac to o jakim mieście TY mowisz??bo ja zaczyman prace w tej firmie w LBN i niestety nie jest tak różowo...:-/

AB
@Malina718

Malina 718 Jakie warunki Ci zaproponowali? Jak Ci się pracuje?

tyml
@Malina718

Witam Mam prośbę, czy możesz mi napisać jak poszukujesz klientów jako PH w firmie MM Polska ? Bo rozumiem, że część dostaje kontaktów w biurze, a resztę sam poszukuję ? tzn chodzę od drzwi do drzwi czy jak ? dzieki za info

Arvatus

Napiszę po krótce o Multimedia Polska, kto załapie i się mu to przyda, to się cieszę, komu nie, to trudno. Najpierw komentarz do wypowiedzi tutaj na forum. Czytając te kilkaset opinii trzeba zdawać sobie sprawę, że piszą je ludzie, którzy mają za sobą różną przeszłość zawodową w tej firmie. To widać po wypowiedziach. Ale do tematu: 1. Praca jako PH w MM: Tak jak wszędzie liczy się podejście do pracy. Jeśli ktoś myśli, że dostanie kasę za pół darmo, to...dostanie...ale mało, no i krótki będzie jego staż w firmie. Praca ph jest o tyle fajna, że nikt nie każe Ci siedzieć albo coś robić przez 8 godzin, nie stoi Ci nad głową, kiedy mas ochotę np. coś zjeść, zapalić itd. to to robisz. A spotkania z klientami, jak ktoś to lubi, są fajne. Spotkałęm się tutaj z opinią, że kontrolują, rozliczają itd. Postawcie się w sytuacji, gdyby to byłą Wasza firma. Puszczacie PH w teren, z info o firmie i nie macie pojęcia, co on robi. Chodzi mi o to, że to logiczne, że ktoś pyta, jak nam poszło, motywuje nas, czy rozlicza. Każdy z nas by tak robił. 2. Kasa na czas jest zawsze. Warunki współpracy czytelne. Firma jest ugruntowana na rynku. Jak ktoś twierdzi inaczej, to po prostu kłamie i z takimi nie dyskutuję. PH ma w każdej firmie trudno, na początku. Aha. Nikt nikogo nie wywozi na wioskę i zostawia samemu sobie. I na pewno nie żadnym busem :) Praca w terenie jest z przełożonym. Komentarz do: "osoby, które tu pracują to desperaci życiowi". Jeśli tak, to nie masz pojęcia o pracy w innych podobnych firmach, nawet w samym Kaliszu. Desperat życiowy nie zarabia 3000netto. Jeśli tyle nie miałeś, a szło to wyrobić zwykłą, solidną pracą, bez ściemy klientów i przełożonych, to to nie była praca dla Ciebie. Pracę ph trzeba lubić. Twój komentarz trochę mi przypomina stare przysłowie koszykarza: "kto nie trafia do kosza, zgania na wiatr". Nie bójcie się pracy jako ph w MM. Ja sobie chwalę i nie mam w tym interesu pisząc to. Jak ktoś będzie miał pytania, to proszę pytać. Pozdrawiam Wszystkich

flora

1900 brutto. Jak by dawali netto nie zastanawiała bym się. Tak że wynagrodzenie w biurach marne

flora

Poczta sobie o modelu sprzedaży. No wiesz Przywitanie, Analiza potrzeb , pytania otwarte, zamknięte, Parafraza, sprzedaż , język korzyści, uzyskanie zgody, zamknięte sprzedaży. I poczytaj sobie jakie mąja promocje i okresy zobowiązań. Musisz wiedzieć co sprzedają jakie prędkości , pakiety. Napisz proszę jakie wynagrodzenie ci zaproponowali. Bo mi marnie 1900 + prowizja

xxxxxxxxxx

Jutro mam 2 rozmowę o pracę do Obsługi klienta w punkcie. Kazali mi poczytać na necie jakieś zasady obsługi klienta itp. Czyli dokładnie co i o co będą pytać?

Matisek

Mam do was pytanie jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Wsparcia Technicznego? W jakich godzinach się pracuje oraz jak wyglądają zarobki?

sonx

Trzeba czytać ze zrozumieniem otrzymywane faktury ☺

MMP

Przedstawiciele Taurona nie chodzą po domach- infolinia dzwoni do Klienta i wymusza na klientach aneksowania umowy dotychczasowej, celem przetrzymania klienta na kolejny okres. Przedstawiciel Multimedi nigdy nie przedstawi się za przedstawiciela Taurona, ponieważ było by mu wstyd za nieuczciwe praktyki ze strony Tauronu. Klient jest w pełni poinformowany o konkurencyjnej ofercie ze strony Multimedi tj. cenie za kW, gwarancji ceny, braku ukrytych opłat. Do tego klient otrzymuje sporo bonusów w postaci giftów tj. żarówek, itp. Tak więc przyjacielu CRAZY nie wprowadzaj czytelników portalu w błąd!

netkaa35

100% zgadzam się. Do znajomego na wsi też przyszedł miły pan. Dwukrotnie potwierdził, że jest z energii!!! Tej, z którą znajomy ma umowę od lat. No i podpisali umowę (nową), no i dostał rachunek. Wcale nie korzystniejszy, za to z ogromną karą za zerwanie umowy przed końcem trwania (48 miesięcy!!!). Czy to jest w porządku?

Adas

Po pierwsze nie na temat, a po drugie nalezy czytać co się podpisuje, a nie tylko w zyciu narzekać haha.

Crazy

Ja opisze sytuację inną nie jest związana z samym pracodawcą ale z praktykami jakie stosuje firma dla wielu ludzi to też jest pomocna opinia o pracodawcy: Firma wysyła swoich przedstawicieli aby przekonywali ludzi do zmiany dostawcy energii elektrycznej niby normalna sprawa ale Ci przedstawiciele chodzą po ludziach podając się za przedstawicieli Taurona i pod pozorem np. zmiany licznika próbują wymusić aby ludzie podpisali nowe umowy to skandaliczne zachowanie i po prostu złodziejstwo a wiadomo jakie podejście do klienta to pewnie jeszcze gorsze do swoich pracowników

Strzyga

Zaaplikowałam CV do tej firmy i całkiem szybko dostałam telefon od tej firmy. Pani przesłodkim głosikiem zapytała mnie zza słuchawki "Czy w związku z tym, że mam kolczyki w ustach była by możliwość żeby je ściągnąć?". Oczywiście przemiła Pani spotkała się z moją odmową i pożegnaniem. Pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałam, żadna inna firma - czy ta, która mnie zatrudniała, czy ta, która przeprowadzała tylko ze mną rozmowę kwalifikacyjną - nie miała ze mną i moimi dwoma kolczykami takiego problemu. :) Witamy w XXI wieku w Polsce.

@Strzyga

Odnośnie kolczyków w różnych miejscach, ale nie tylko...chodzi też o tatuaże. Zasady dotyczące ubioru i wyglądu pracownika w firmach zajmujących się bezpośrednią obsługą klienta są ustalone odgórnie i przyjęte jako standard, nie tylko w firmie MM. Zapewniam Cię, że firma nie ma nic do osób dokonujących zmian w swoim wyglądzie (przykładem jest Call Center, gdzie siedzą różne osoby o różnym wyglądzie). Przykładem takich zasad jest np. praca w banku na stanowisku obsługi, gdzie jest po prostu zakaz pracowania z tatuażami typu "rękaw". Te zasady wynikają niestety z mentalności ludzi jako potencjalnych klientów a nie są wymysłem "firmy". Wyobraź sobie człowieka ubranego na czarno, w skórze, z kolczykami i tatuażami, który wchodzi do Twojego sklepu i próbuje coś Ci zaoferować do sprzedaży. Wielu ludzi miałoby obiekcje. Wiem, często niesłusznie, ale by miało. Takie podejście do człowieka to nie wina pracodawcy tylko społeczeństwa.

klient
@Arvatus

@klient

Praca z klientem w MM to złożona sprawa, nie mam tu na myśli klientów ale kontaktu z nimi. Odbywa się ona na wielu płaszczyznach. Nie mogę zdradzać tutaj pomysłow na spotkania z klientem, ale jest wiele możliwości, łatwych możliwości. Co mogę napisać? Praktycznie nie zdarza się klient o którym się nic nie wie. Przynajmniej w Kaliszu. Każdy kiedyś tam wcześniej miał kontakt z MM, a od tego jest archiwum, żeby to sprawdzić. I zawsze będę pisał to pod każdym postem: to jest fajna praca, fajne zarobki (teraz szczególnie), ale warunek jest jeden: trzeba lubić taki charakter pracy i nie bać się kontaktu z ludźmi. To wtedy zarobek jest i to niemały.

@klient

Jako PH w firmie Multimedia dostaję wszystkich klientów "na tacy". W Kaliszu, gdzie pracuję Multimedia ma swoją sieć w całym mieście, zatem wiemy, gdzie mieszkają abonenci, którzy mogą korzystać, bądź korzystają z naszych usług. Samemu na ślepo nie szukam, bo nie ma takiej potrzeby.

Artur

Witam. Dostalem propozycję pracy jako PH. Za tydzien szkolenie, o warunkach finansowych dowiem się dopiero na tym spotkaniu teraz wspomniano tylko o podstawie 450 zl . W związku z tym chciałbym zapytać czy to podstawa ruchoma?? Jak wygląda prowizja? Dostaje liste osób do ktorych mam iść? Ze sprzętu jest to komórka i tablet czy dam telefon? Pozdrawiam

zombi

Potwierdzam,powinienem mieć 60MB/s-bo za tyle płacę,ale tą szybkość uzyskuję w nocy o porze kiedy normalny facet kończy uprawiać seks.Szybsze są gołębie pocztowe

zombi

Sąd

Nie polecam Multimedii internetu-duża prędkośc a strony ładują się wieczorami przez 2-3 min.Konkurencja jest lepsza.

L.

ile zarabia doradca klienta? jaka jest podstawa?

xxx

Ja ze swojej strony nie polecam. W Łodzi PH na umowę o dzieło a zanim ją dostaniesz to hoho... Ale każdy zrobi jak zechce...

ZAUFAJ MI

Pracuję w Multimedii na słuchawkach przez rok czasu... jako praca dla studenta jest naprawdę dobra, świetna atmosfera, wypłata przy udanych sprzedażach jest wystarczająca, konkursy motywacyjne(na bony, vouchery, przedmioty), dobre relacje z przełożonymi (bez zwrotów typu "per pan/pani")... szkolenia są dosyć długie i jest dużo materiału do zapamiętania, ale przełożeni nas "wdrażają" etapami, więc nie zostaniemy od razu wrzuceni na wysoką falę... do wyboru 3/4 lub cały etat. I rzecz jasna normalna umowa, a nie śmieciówka :D Jeśli natomiast mowa o klientach... promocje dla nowych klientów są naprawdę korzystne, tanie pakiety usług, możliwość doboru usług wg własnych potrzeb np. telewizja + internet lub telewizja + telefon, niskie koszta za aktywację, dodatkowo przez pół roku za free przy pakiecie z energią... Ze stałymi klientami jest różnie, cudów nie można się spodziewać w postaci obniżania rachunków o połowę, bądźmy realistami... ale pakiety do telewizji są tańsze niż w porównaniu z konkurencją np C+ lub HBO... staramy się zrobić dla klienta wszystko, ale nie mamy zwykle odpowiednich instrumentów do tego, bo kierownictwo nam patrzy na ręce... Często też trafiamy na oburzonych klientów, do których dzwonimy z ofertami przedłużeniowymi, ale w większości przypadków sami są sobie winni, bo dokumenty trzeba dokładnie przeczytać, a nie mieć pretensje do całego świata... Od czasu do czasu będę odwiedzać tą stronę, więc służę pomocą :)

@ZAUFAJ MI

ty musisz na bieżąco opłacać składki PO,przepisy , przepisy na innych ,a sami mogą wszystko nawet kraść, kłamać , wymyślać fałsz..........

Zostaw merytoryczną opinię o Multimedia Polska S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multimedia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimedia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimedia Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multimedia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Multimedia Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multimedia Polska S.A.