Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Weronika

Przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat firmy. Forum to nie służy do obrażania innych.

Weronika

Ponownie proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.

Weronika

Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy. Może powiecie coś na temat atmosfery? ;)

jklhg

nie i nigdy nie będzie żadnych ofert z Gdańska...to chyba już zrozumieliście?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
tightmoney

o sprawozdaniu finansowym korporacji za 2015.

tightmoney

ojejeje, przeczytać proszę sprawozdanie za 2015, to potańczymy...

kjhg

Generalnie warto się zatrudnić w FIRST DATA, w Gdańsku nie wiem, bo w likwidacji. Ach ta Argentyna i Brazylia, i te rytmy sprzedażowe.

kjhg

jak chce się Pan napracować, to mam działkę do skopania, niedużą ok 500m2. W firmie dostaje Pan wynagrodzenie, a nie udział w zysku, także nie bardzo rozumiem.

;lkj

tutaj nie było nigdy ofert, a min. (usunięte przez administratora)

kjhg

bo są. I zawsze były. Teraz też szukają księgowych do Gdańska. Wysyła Pani, Pan. Warto spróbować. Wiem, że szukają, bo jestem 3 piętra niżej.

hgfd

i nie tylko o terminowość, nie rozumiem w ogóle pytań. Czy ktoś nie dostał kiedyś wynagrodzenia na czas? Przecież co miesiąc zatwierdzaliśmy przelewy i z banku wychodziły.

gjkl

zawsze w terminie przewidzianym umową, nigdy nie było inaczej.

jkl

oczywiście, że w pełni terminowa i zawsze. Nigdy nie było inaczej. I to dwuskładnikowe wynagrodzenie, wprost porywające i raniące serca innych analityków bezpieczeństwa aplikacji :) FIRST DATA się po prostu wyróżnia, ehhh, Brazylia i Argentyna. Coś wspaniałego.

fghj

awanse, premie, podwyżki, elastyczny czas pracy (ile kto chce), kącik z zabawkami, wszystko czego chcecie. Lepiej ci?

hjgfd

ale języków musicie się wciąż uczyć, bo nie umiecie, nic a nic.

naprawdę rewelacja.

jhg

aktualnie bardzo dobra, wprost wymarzona do pracy. Lepszej może już nigdy nie być, choć zawsze była rewelacyjna.

hgfd

nie dostaniesz tam pracy nigdy. Nie znasz żadnego języka obcego kundlu i wszo.

nbvc

wynagrodzenia są proporcjonalne do umiejętności, doświadczenia w zawodzie, a premie wysokie. Czy administrator śpi, czy strajkuje, bo premii nie dostał?

fghj

dorzucają, dorzucają..ile Pan, Pani chce.

hgfds

nie ma pracy w warszawie...jest dziesięć ofert, ale ktoś postawił mały krzyżyk# w jednej linijce i się nie wyświetlają. Straszne.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE