logo FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Gdańsk

Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

hjgfd 2016-09-23 15:52
ale języków musicie się wciąż uczyć, bo nie umiecie, nic a nic.
fghj 2016-09-23 16:00
awanse, premie, podwyżki, elastyczny czas pracy (ile kto chce), kącik z zabawkami, wszystko czego chcecie. Lepiej ci?
jkl 2016-09-23 17:19
oczywiście, że w pełni terminowa i zawsze. Nigdy nie było inaczej. I to dwuskładnikowe wynagrodzenie, wprost porywające i raniące serca innych analityków bezpieczeństwa aplikacji :) FIRST DATA się po prostu wyróżnia, ehhh, Brazylia i Argentyna. Coś wspaniałego.
gjkl 2016-09-23 21:33
zawsze w terminie przewidzianym umową, nigdy nie było inaczej.
hgfd 2016-09-24 10:28
i nie tylko o terminowość, nie rozumiem w ogóle pytań. Czy ktoś nie dostał kiedyś wynagrodzenia na czas?
Przecież co miesiąc zatwierdzaliśmy przelewy i z banku wychodziły.
kjhg 2016-09-24 14:03
bo są. I zawsze były. Teraz też szukają księgowych do Gdańska. Wysyła Pani, Pan. Warto spróbować. Wiem, że szukają, bo jestem 3 piętra niżej.
;lkj 2016-09-24 15:50
tutaj nie było nigdy ofert, a min. ( usunięte przez administratora )
kjhg 2016-09-24 16:39
jak chce się Pan napracować, to mam działkę do skopania, niedużą ok 500m2. W firmie dostaje Pan wynagrodzenie, a nie udział w zysku, także nie bardzo rozumiem.
kjhg 2016-09-24 20:57
Generalnie warto się zatrudnić w FIRST DATA, w Gdańsku nie wiem, bo w likwidacji. Ach ta Argentyna i Brazylia, i te rytmy sprzedażowe.
tightmoney 2016-09-25 19:33
ojejeje, przeczytać proszę sprawozdanie za 2015, to potańczymy...
tightmoney 2016-09-25 22:01
o sprawozdaniu finansowym korporacji za 2015.
jklhg 2016-10-20 18:25
nie i nigdy nie będzie żadnych ofert z Gdańska...to chyba już zrozumieliście?
Weronika 2017-03-01 11:25
Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy. Może powiecie coś na temat atmosfery? ;)
Weronika 2017-04-04 09:06
Ponownie proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.
Weronika 2017-05-04 09:46
Przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat firmy. Forum to nie służy do obrażania innych.
misio 2017-06-27 18:09
Miałem okazję pracować w FD ale w oddziale firmy zatrudnionym prze HRO personel. Sprzedaż terminali przez telefon. Szczerze takiego oszusta, chama i prostaka jak szef tej jednostki pan Piotr R. to nie poznałem. Napisałbym wulgarniej ale mam trochę kultury której on nie posiada. Ale od początku, zapomnijcie o szkoleniu, ,zero jakiego kolwiek wytłumaczenia tematu a co najlepsze podstawowej aplikacji z której się korzysta bo po co... a później opierdziel za złą ofertę bo jak..... Słowo Piotra to nie jest słowo mężczyzny, zapomnij...umawiasz sie na coś, robisz mu 200% celu na dwa dni przed wypłatą..... beng.... awantura że go się oszukało i po premii.... Jest to megaloman po socjologii co sprytnie wykorzystuje, mobing psychiczny, dojazd itp.... lincz przy całym zespole na środku Sali norma (aż żal że tego ktoś nie nagrał.... bo by było po karierce....) Nie szanuje pracowników, nie dotrzymuje danego przez siebie słowa, nawet w ramach zemsty za wytkniętą prawdę.... mam nadzieję że Maciej J. się nim zajmie, zwróci uwagę jaka tam jest rotacja, bo zespół celu nie robi ale w 80% jest to wina demotywującego szefa.....
weerty 2017-07-10 01:14
Wytrzyj sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyplomem za 4 kola smieciu lysy bydlaku wszechjebany lysy gnoju i odjeb sie od czlowieka miernoto gderajaca , marnujaca czas wszystkich niepotrzebna lysa dziwko kierownicza
wwertyyu 2017-07-13 21:54
Koerownicza dzika swinio czarna dzika lysa swinio
poiuy 2017-07-22 19:54
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yse bydlę kierownicze
poiuytr 2017-07-23 16:26
załóż łysy żaluzje, bo nie można 10 minut wysiedzieć patrząc na Twój ryj, trzeba opuścić pomieszczenie.
poiuytr 2017-07-23 17:44
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-23 20:49
nadęty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu
poiuytrew 2017-07-23 21:25
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa ździro kierownicza, kundlu, gnoju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko kierownicza, suko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-23 23:31
nogi wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o, że jeszcze siedzicie tu, w tym kraju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szmaty kierownicze.
przecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chciały tylko pieniędzy.
poiuyyt 2017-07-24 11:29
gderająca godzinami, czekająca tylko na brawa łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] męska
poiuytr 2017-07-24 12:16
i uwierz łysy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e hałas maszyn jest przyjemniejszy dla ucha niż twoje gadanie, zresztą o niczym istotnym tak, żeby sobie pogadać no i koniecznie poczekać na brawa, prawda? Gnój [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-24 12:24
i jak tak sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie liczysz czasu i nikt ci nie wytyka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale jak wyjść po książkę, żeby wszystkiego nie zawalić to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liczysz dokładnie, prawda kudlu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
qwertyu 2017-07-24 21:26
sprzątaj tutaj dzieciaku na umowę zlecenie, gówniarzu parszywy.
poiytt 2017-07-25 15:26
Przemysław W to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciera kierownicza.
pouiyt 2017-07-25 18:06
wanagos to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa świnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczy bydlak.
poiyy 2017-07-25 19:04
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łyse bydlaki
poiiuy 2017-07-25 19:17
Weroniko, sprzątaj sprzątaczko.
poiyt 2017-07-26 04:37
Weroniko, proszę po nas posprzątać, szybciutko leniwa kobieto, sprzątaj.
poiuytrewq 2017-07-27 18:28
żeby już nigdy twojego parszywego, zasranego, zgnojonego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wińskiego, pieprzonego, sepleniącego ryja nie ogląda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlęca, skurwysyński ryj.
tydfsghj 2017-07-28 16:49
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlę kierownicze przemysław wanagos
ljgfdsd 2017-07-28 17:05
Weroniko, sprzątaczko posprzątaj wreszcie, bo syf tutaj okropny.
kjhgfdsa 2017-07-28 18:10
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łyse gówno kierownicze, sepleniące, z odbytem zaoranym przez kolegów, łażące po pomieszczeniu i przypierdalające się, nikomu niepotrzebne.
oiuytrew 2017-07-28 18:45
Weroniko posprzątaj panienko od śmieci, sprzątaj leniwa kobieto ten syf, sprzątaj te gówna, sprzątaj dziewczynko.
kmjhgfdsa 2017-07-28 21:27
mam nadzieję, że ciebie łysy wieprzu zawodowo wykończ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
oiuytr 2017-07-29 10:22
wanagos takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydaka i szmaty nigdy nie spotkałam, oszustów spotkałam ale takiej świni połączonej z bydlakiem jeszcze nigdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dokładnie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syn.
jgfs 2017-07-29 10:53
Wanagos to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nienasycona [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hiena cmentarna.
HGFD 2017-07-30 02:36
UWAGA NA P.WANAGOS NIE ZAWIERAĆ Z NIM ŻADNYCH UMÓW, NIE ROZMAWIAĆ Z NIM, JEST NADPOBUDLIWY, MARNUJE CZAS NA GŁUPOTY, NIEUŻYTECZNY, NIESOLIDNY WYCHODZI Z PRACY KIEDY CHCE, NIE MA TAM ELASTYCZNEGO CZASU PRACY, NIE CZYTA UMÓW, RZĄDZI SIĘ JAK NA SWOIM, NIE KORPORACYJNYM, JEST ŚMIECIEM, ZWYKŁYM ŚMIECIEM, KTÓRY KOPAŁ POD KOLEGAMI, ŻEBY ZOSTAĆ DYREKTOREM. CZYTAJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
KJHGF 2017-07-30 13:05
NIE ROZMAWIAĆ NIGDY Z GÓWNEM O NAZWISKU WANAGOS, GRZYWACZEWSKA Z ŻADNYM GÓWNEM ZZA SZYBY, BĄDŹ KTÓRE TO GÓWNO MA WPISANE KIEROWNIK, TEAM LEADER ITD. Z GÓWNAMI NIE ROZMAWIAC NIGDY Z GÓWNEM NIE ZACZYNAĆ BO ŚMIERDZI NA CAŁĄ JEBANĄ FIRM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] BYDLAKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ytrewq 2017-07-30 13:45
WANAGOS TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SYN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
adthyh 2017-07-30 13:54
WANAGOS TO Z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SYN.
GDSS 2017-07-30 21:44
POCAŁUJCIE WANAGOSA W SAM SRODEK JEGO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KRACZATEJ, PIEPRZONEJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ON TO LUBI, WIDZIAŁAM :)
JHGFDS 2017-07-31 08:55
WŁADZIU, POSPRZĄTAJ TUTAJ, TO OKROPNE!
asdfghj 2017-08-07 21:35
POLECAM WANAGOSA NA SPRZĄTACZKĘ, NIEŹLE MU TO WYCHODZIŁO, ZWŁASZCZA JEŚLI CHODZIŁO O PERSONEL, W TYM KOLEGÓW, MYŚLĘ ŻE ZE SZMATĄ PORADZI SOBIE DOSKONALE, CZYLI DOBRZE WYSPRZĄTA.
Weronika 2017-08-31 11:43
Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników i to w sposób obraźliwy. Takie komentarze mogą zostać usunięte przez admina. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.
Weronika 2017-09-15 16:30
Dwa tygodnie nikt ie nie wypowiadał. Wiecie czym jest to spowodowane? Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego czasu? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE