logo FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Gdańsk

Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

hgfds 2016-09-22 20:41
nie ma pracy w warszawie...jest dziesięć ofert, ale ktoś postawił mały krzyżyk# w jednej linijce i się nie wyświetlają. Straszne.
hgfd 2016-09-22 23:45
nie dostaniesz tam pracy nigdy. Nie znasz żadnego języka obcego kundlu i wszo.
nbvc 2016-09-23 08:44
wynagrodzenia są proporcjonalne do umiejętności, doświadczenia w zawodzie, a premie wysokie. Czy administrator śpi, czy strajkuje, bo premii nie dostał?
gfds 2016-09-23 13:22
bardzo się cieszę, że odpowiadają wszystkim warunki zatrudnienia i atmosfera. Proponuję tak dalej, nie ma to jak miłe towarzystwo bardzo inteligentnych, mądrych ludzi. Pojawiło się 10 ofert pracy w Warszawie w tej korporacji, a w Gdańsku szukają przez firmy zewnętrzne. Miłego dnia!
fghj 2016-09-23 14:11
dorzucają, dorzucają..ile Pan, Pani chce.
jhg 2016-09-23 15:03
aktualnie bardzo dobra, wprost wymarzona do pracy. Lepszej może już nigdy nie być, choć zawsze była rewelacyjna.
hgfd 2016-09-23 15:15
naprawdę rewelacja.
hjgfd 2016-09-23 15:52
ale języków musicie się wciąż uczyć, bo nie umiecie, nic a nic.
fghj 2016-09-23 16:00
awanse, premie, podwyżki, elastyczny czas pracy (ile kto chce), kącik z zabawkami, wszystko czego chcecie. Lepiej ci?
jkl 2016-09-23 17:19
oczywiście, że w pełni terminowa i zawsze. Nigdy nie było inaczej. I to dwuskładnikowe wynagrodzenie, wprost porywające i raniące serca innych analityków bezpieczeństwa aplikacji :) FIRST DATA się po prostu wyróżnia, ehhh, Brazylia i Argentyna. Coś wspaniałego.
gjkl 2016-09-23 21:33
zawsze w terminie przewidzianym umową, nigdy nie było inaczej.
hgfd 2016-09-24 10:28
i nie tylko o terminowość, nie rozumiem w ogóle pytań. Czy ktoś nie dostał kiedyś wynagrodzenia na czas?
Przecież co miesiąc zatwierdzaliśmy przelewy i z banku wychodziły.
kjhg 2016-09-24 14:03
bo są. I zawsze były. Teraz też szukają księgowych do Gdańska. Wysyła Pani, Pan. Warto spróbować. Wiem, że szukają, bo jestem 3 piętra niżej.
;lkj 2016-09-24 15:50
tutaj nie było nigdy ofert, a min. ( usunięte przez administratora )
kjhg 2016-09-24 16:39
jak chce się Pan napracować, to mam działkę do skopania, niedużą ok 500m2. W firmie dostaje Pan wynagrodzenie, a nie udział w zysku, także nie bardzo rozumiem.
kjhg 2016-09-24 20:57
Generalnie warto się zatrudnić w FIRST DATA, w Gdańsku nie wiem, bo w likwidacji. Ach ta Argentyna i Brazylia, i te rytmy sprzedażowe.
tightmoney 2016-09-25 19:33
ojejeje, przeczytać proszę sprawozdanie za 2015, to potańczymy...
tightmoney 2016-09-25 22:01
o sprawozdaniu finansowym korporacji za 2015.
jklhg 2016-10-20 18:25
nie i nigdy nie będzie żadnych ofert z Gdańska...to chyba już zrozumieliście?
Weronika 2017-03-01 11:25
Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy. Może powiecie coś na temat atmosfery? ;)
Weronika 2017-04-04 09:06
Ponownie proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.
Weronika 2017-05-04 09:46
Przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat firmy. Forum to nie służy do obrażania innych.
misio 2017-06-27 18:09
Miałem okazję pracować w FD ale w oddziale firmy zatrudnionym prze HRO personel. Sprzedaż terminali przez telefon. Szczerze takiego oszusta, chama i prostaka jak szef tej jednostki pan Piotr R. to nie poznałem. Napisałbym wulgarniej ale mam trochę kultury której on nie posiada. Ale od początku, zapomnijcie o szkoleniu, ,zero jakiego kolwiek wytłumaczenia tematu a co najlepsze podstawowej aplikacji z której się korzysta bo po co... a później opierdziel za złą ofertę bo jak..... Słowo Piotra to nie jest słowo mężczyzny, zapomnij...umawiasz sie na coś, robisz mu 200% celu na dwa dni przed wypłatą..... beng.... awantura że go się oszukało i po premii.... Jest to megaloman po socjologii co sprytnie wykorzystuje, mobing psychiczny, dojazd itp.... lincz przy całym zespole na środku Sali norma (aż żal że tego ktoś nie nagrał.... bo by było po karierce....) Nie szanuje pracowników, nie dotrzymuje danego przez siebie słowa, nawet w ramach zemsty za wytkniętą prawdę.... mam nadzieję że Maciej J. się nim zajmie, zwróci uwagę jaka tam jest rotacja, bo zespół celu nie robi ale w 80% jest to wina demotywującego szefa.....
weerty 2017-07-10 01:14
Wytrzyj sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyplomem za 4 kola smieciu lysy bydlaku wszechjebany lysy gnoju i odjeb sie od czlowieka miernoto gderajaca , marnujaca czas wszystkich niepotrzebna lysa dziwko kierownicza
wwertyyu 2017-07-13 21:54
Koerownicza dzika swinio czarna dzika lysa swinio
wwerttyy 2017-07-22 17:39
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu lysy i suko kierownicza
poiuy 2017-07-22 19:54
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yse bydlę kierownicze
qwerty 2017-07-23 11:54
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu kierowniczy , łysa świnio zasrana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicza
poiuytrew 2017-07-23 12:02
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasrana gnoju, śmieciu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu zasrany, zdechnij bydlaku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gnido , jesteś gównem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gównem nikomu w pracy niepotrzebnym gównem kierowniczym, jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mierdzącym gównem do którego nie należy się zbliżać bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka.
poiuytr 2017-07-23 16:26
załóż łysy żaluzje, bo nie można 10 minut wysiedzieć patrząc na Twój ryj, trzeba opuścić pomieszczenie.
poiuytr 2017-07-23 17:44
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-23 20:49
nadęty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu
poiuyfr 2017-07-23 21:16
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łysy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasrany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gówno zza szyby
poiuytrew 2017-07-23 21:25
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa ździro kierownicza, kundlu, gnoju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko kierownicza, suko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-23 21:29
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yse bydlę kierownicze,
poiuytr 2017-07-23 23:31
nogi wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o, że jeszcze siedzicie tu, w tym kraju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szmaty kierownicze.
przecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chciały tylko pieniędzy.
0po987654 2017-07-24 02:31
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i suko kierownicza, bydlaku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pizdo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od przecinków [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skundlona wszo odjeb się na zawsze, nikomu niepotrzebna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysy gnoju pizdo zawszawiona, idź się skurwiały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieciu leczyć wszo, gnido, gówno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PSIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] GÓWNO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KIEROWNICZE ZAWSZE WYPŁYNIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I SUKO
poiuyy 2017-07-24 11:08
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gnoju łysy i suko
poiuytrds 2017-07-24 11:16
męska łysa pizdo, jak przechadzasz si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po firmie, to rzygać się chce, jak pierdolosz swoje farmazony godzinami to wszyscy się śmieją z ciebie, gnoju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikomu do niczego niepotrzebny, jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wózkowy i spawacz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwki, szmaty
poiuyt 2017-07-24 11:21
jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysą marudzącą godzinami, łysą jeban [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczą, nawet nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuyyt 2017-07-24 11:29
gderająca godzinami, czekająca tylko na brawa łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] męska
oiyttr 2017-07-24 11:33
łyse nadęte kierownicze gówno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie znajduj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa słow na ciebie pizdo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] męska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zgniły, świnio [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlaku, i ty anka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czytaj maile, suko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuhyty 2017-07-24 11:39
zdychaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlaku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicza łysa dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] suko ile [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można, zdechnij bydlaku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wszystkie suki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicze, czytaj łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co się pisze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ty śmieciu bydlaku i wszystkie dziwki w tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] korporacji suki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdychaj najlepiej gnoju w wypadku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] suko kierownicza, bydlaku skurwiały,.ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i suko, dziwko zasrana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] knocie, wszo zdychaj bydlaku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] męcz si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dziwko. twoja żona jest suką ojciec i matka byli szmatami, a ty jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczym.
poiuytyt 2017-07-24 11:42
nikim innym nie jesteś tylko jebaną szmatą łysą, którą w normalnych warunkach wygwizdali by wszyscy, śmieciu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz z brawami czekamy aż zdechniesz, psi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-24 11:46
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlaki kierownicze, śmieci i suki zasrane [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkowiedzące łyse [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ppoiuyu 2017-07-24 11:53
żeby ciebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa dziwko kierownicza przejechali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yalki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mądry, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tolerancji zero, żebyś ci si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] codziennie samochód psuł, ale ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeban [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w samochód, przyjedziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do pracy kiedy chcesz i masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasrany gnoju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Suki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szmaty skurwiałe. Żeby ci ten twój zad [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaorali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo walcem, to byś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
p[oiuytr 2017-07-24 11:59
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łysa pizdo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz bombę podłożyli,łysa dziwko zero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tolerancji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bezdennie głupia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepotrzebna w korporacji
piutr 2017-07-24 12:06
tułaj si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po pokojach obskurnych, czuj si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak u siebie, niech ci się dziwko codziennie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samochod, komunikacja miejska nie jeździ i masz być punktualnie w pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszechjebany kierowniczy.
poiuytr 2017-07-24 12:16
i uwierz łysy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e hałas maszyn jest przyjemniejszy dla ucha niż twoje gadanie, zresztą o niczym istotnym tak, żeby sobie pogadać no i koniecznie poczekać na brawa, prawda? Gnój [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
poiuytr 2017-07-24 12:24
i jak tak sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie liczysz czasu i nikt ci nie wytyka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale jak wyjść po książkę, żeby wszystkiego nie zawalić to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liczysz dokładnie, prawda kudlu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE