Opinie o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WaveNet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WaveNet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

zenek

Pojawiły się ogłoszenia na Specjalista ds. Transmisji . Jak wygląda praca w WaveNet na tym stanowisku tzn. jakie zarobki, czy są płacone nadgodziny i delegację, czy jest sprzęt do pracy na wysokości i odpowiednie narzędzia, ogólnie jak to teraz wygląda ?

Bronek

nie daj sie Złoty tak trzymaj ;-) Pozdrowienia

@Bronek

naprawde chcialbym powiedziec cos pozytywnego o tej firmie lecz niestety nie moge, wygląda to tak że skończył sie pierwszy kwartał 2014r a pracownicy nie otrzymai jeszcze całości wynagrodzenia za rok 2013

moje

cześć żal mi was ludzie że robicie jeszcze za takie grosze a ja teraz się śmieje

pankracy

Po pierwsze to sprawdzcie pisownie zanim cos napiszecie na forum bo jezyk tu daleki od polskiego...po drugie wiekszosc z osob wpada w skrajnosc w i zaczyna juz sie w tej nnienawisci gubic. Firma Wavenet - dla osob z zewnatrz - reprezentuje soba typowy polski drobnomieszczanizm , na ten moment panowie kandydaci krotka i rzecczowa opinia 1500 euro plus mieszkanie to max jaki tu w Finalandii od nich dostaniecie - 1300 mysle minimum , nie spodziewajcie sie nic poza tym , reszta to pic na wode. (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie WaveNet Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
anty-konfitura

no i znowu okroili opinie. i tak wszyscy wiedzą gdzie się zapisać i kto podpiepsza i podburza

br

mam nadzieję, że już wszyscy się zapisali ;-) jak nie to zapraszam (usunięte przez administratora)

taki tam

ello..podobna firma jest na Podkarpaciu gc-energy. tez pozbywają sie starych,aby wić gniazdka dla młodych ..zawsze jest kogo urobić na swoja nute,a i kierowników budowy "pozazdrościć" typowi z łapanki hehehe.pozdro

czerstwy

xyz - 2012-02-13 17:36:47 Jednym zdaniem o oddziale w Finlandii. Pełno konfitur, czerstwy klimat i (usunięte przez administratora).Zapomnieliscie jeszcze o jednym ihaha. (usunięte przez administratora) ktory jest konfiturą.

Przyszły Pracownik

WaveNet sie rozwija! coraz więcej nowych miejsc pracy :D te same ogłoszenia i chyba brak chętnych -hahaha

ha ha ha

Jo je ŚLĄZOK, ŚLĄSK mojo ziemia, żodyn Polok

aaaaaa

"wyciąg".... Ludzie, już rozumiem dlaczego tak mało zarabiacie w tej firmie. Dziwię się że jeszcze takich jak wy tam trzymają. I do tego jeszcze macie pretensje o wszystko. Jak to mówią "but z miasta, ale noga ze wsi".

obserwator

Malina - 2011-12-27 13:31:28 Panowie jak wygląda praca w Finlandii?? Firma jest podwykonawcą czy zwyczajnie wypożycza pracowników innej firmie. Ostatni głośno zrobiło się o \\\"firmie\\\" z Katowic i przekrętach na linii pracownik-firma, zaniżonych stawkach, złym pakiecie socjalnym itp. Moje pytanie brzmi czy jest jakieś powiązanie między tymi firmami?? Co oferuje WN w tej kwestii?? Może wypowie się ktoś kto był na eksporcie ;]Przeczytaj sobie to: (usunięte przez administratora) i wyciąg wnioski!

Malina

Panowie jak wygląda praca w Finlandii?? Firma jest podwykonawcą czy zwyczajnie wypożycza pracowników innej firmie. Ostatni głośno zrobiło się o \"firmie\" z Katowic i przekrętach na linii pracownik-firma, zaniżonych stawkach, złym pakiecie socjalnym itp. Moje pytanie brzmi czy jest jakieś powiązanie między tymi firmami?? Co oferuje WN w tej kwestii?? Może wypowie się ktoś kto był na eksporcie ;]

re:

rekrutacja wygląda tak: przychodzisz do biura, wymiana grzecznościowych zdań i dziewczyna odpowiedzialna za rekrutację przedstawia to co jej ktoś powiedział, nie można uważać jej za niekompetentną w zakresie rechnicznym bo nie ona od tego jest,(usunięte przez administratora)dowiesz o zakresie obowiązków, co najwyżej optymistycznie przedstawione warunki pracy.

Grypso

Przeczytałem na ten temat wszystkie wasze wypowiedzi, niestety część wpisów jest niekompletna-admin zrobił swoje. Odpowiedzcie mi na pytanie: w jaki sposób ta firma funkcjonuje, wygrywa przetargi?? Jakby nie było nie pracuje tam kilka osób i musi się to wszystko utrzymać Pytam dlatego bo chce złożyć CV i może dostać etat. Jak wygląda praca?? Ilu osobowe są brygady?? Pytam konkretnie o prace na elektrowni. Jedno co mnie nurtuje: jak wygląda rekrutacja bo oferty pracy wystawione przez WN ukazują się dłuższy czas i to na te same stanowiska? Pozdrawiam, Grypso PS. Ilu pracowników zatrudnia firma ??

,,,

Wierzę w te 3000 tys brutto minus koszta utrzymania - jakże wysokie niestety, rozmawiałem z chłopakami, ale też z finami ile za tą pracę mają. Za posrednictwem neta znajdziesz za ponad 4000 tys Eur robiąc to samo w Finlandii, mało tego - masz socjalne świadczenia fińskie, podatek odprowadzasz tam i korzystasz z ich prawa podatkowego w postaci ulg itd itp, dodatek na dzieci i cała europejska reszta, pracownik zatrudniany tam przez(usunięte przez administratora), tego niestety nie uświadczy i nieporzebnie mu nabija kieszeń.

brygada RR

anonim - 2011-11-24 11:14:26 brygada RR - 2011-11-24 00:22:02 Firma dobra; nie ma co narzekać. Rzadko która polska firma na budowie w Finlandii zapłaci prawie 3 tys € / miesiąc. Tylko czemu jeszcze nie tak dawno zarabialiśmy połowę tego... Co takiego się zmieniło...? Czyżby wąż z kieszeni (usunięte przez administratora)br /> A może było w niej już tyle kasy, że się nie mieścił? (ROTFL :-> ) ...albo papieru toaletowego... HAHAHAH :-D 3000 Eur? Poszukaj pracy w Finlandii w googlach lepiej...(usunięte przez administratora) gorszej nie znam, niestety. Jedyny plus to niektóre dziewczyny w biurze. No to było sarkastycznie trochę ale nie mam sarkastycznej czcionki dlatego tak wyszło... A co do wysokości zarobków to wyciągają prawie 3000 €. Popytaj ich sam jak nie wierzysz.

brygada RR - 2011-11-24 00:22:02 Firma dobra; nie ma co narzekać. Rzadko która polska firma na budowie w Finlandii zapłaci prawie 3 tys € / miesiąc. Tylko czemu jeszcze nie tak dawno zarabialiśmy połowę tego... Co takiego się zmieniło...? Czyżby wąż z kieszeni (usunięte przez administratora) (LOL :-D ) A może było w niej już tyle kasy, że się nie mieścił? (ROTFL :-> ) ...albo papieru toaletowego... HAHAHAH :-D 3000 Eur? Poszukaj pracy w Finlandii w googlach lepiej... Firma do (usunięte przez administratora) gorszej nie znam, niestety. Jedyny plus to niektóre dziewczyny w biurze.

brygada RR

JoszkoBroda SLAM.

Dobra firma.Nie (usunięte przez administratora).A jak nie pasi to nowej tyrki szukać

Zostaw merytoryczną opinię o WaveNet Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w WaveNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WaveNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WaveNet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WaveNet Sp. z o.o.