Opinie o Ośrodek Szkolenia „Kursor” w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor”. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia „Kursor” w Lublin

Na stronie firmy widnieje informacja, że poszukują wykładowców i instruktorów z różnych zakresów. Chciałabym się tutaj zatrudnić, ale nie wiem, jakie wymagania muszę spełniać. Orientujecie się? Na stronie nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Poza tym, jeśli chodzi o zarobki, to w jakiej wysokości oferowane jest tutaj wynagrodzenie? Ile można tak mniej więcej zarobić? Proszę o widełki.

Karol Nowy wpis

Na stronie ośrodka szkoleniowego jest informacja że dają dorywczą prace przy rozdawaniu ulotek. Nie napisali jak stawka. W takiej pracy płaci się za godzinę czy od ilości rozdanych ulotek? Ktoś wie?

@kursor Nowy wpis
@Karol

Dzień dobry, Panie Karolu, przy samej informacji jest link do przesłania zgłoszenia. Wszelkie szczegóły można zawsze otrzymać kontaktując się z nami bezpośrednio ;)

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam kursu obsługi kasy fiskalnej. Nie zapewniono skryptu tematycznego zawartego w ogłoszeniu na stronie internetowej tylko notatnik. Szkolenie nie zawierało pełnego opisu obsługi urządzenia czyli obsługi terminala płatniczego.

kk

nie polecam tej firmy ... wykorzystywanie i poniżanie człowieka .. psychicznie ledwo da się wytrzymać a otoczka to na prawdę tylko pozory

Wiko
@kk

Nie polecam tej szkoły, rachunkowość kkz jest prowadzone przez nauczycielkę pod kątem zdania egzaminu a nie obecnej i uniwersalnej wiedzy z zakresu rachunkowości, kadr, płac etc. (Co przyznaje sama prowadząca po zwróceniu uwagi na nieścisłości i niedopowiedzenia) Wiedza porównywana ze specjalistami i osobami z branży nijak ma się do tego kursu. Ekonomia czy coś na kształt tego jest prowadzona na podstawie podręcznika ze szkoły średniej/kopiuj wklej Wikipedia--->marnowanie czasu. Komercyjne kursy z tego zakresu na rynku w porównaniu do tego w Kursorze są naprawdę profesjonalne i rzeczowe, dlatego też absolwenci mają o wiele większe szanse na pracę. Nie fair są zmiany organizacyjne w trakcie trwania kursu-ludzie mają swoje obowiązki, w trakcie rekrutacji były inne informacje podane, dzięki czemu więcej ludzi zdecydowało się na udział. Wypisać się nie można, bo kara. Za uczestnictwo w zajęciach w państwowych placówkach jest możliwa kara pieniężna za zrezygnowanie z czegoś, co nie spełnia wymagań i założen? Plus konieczność kupowania podręczników na których pracuje prowadzący oraz brak programu nauczania przekazanego przed kursem-to są kluczowe informacje dla uczestników przed kursem, nie w trakcie . Mając doświadczenie w kkz oceniam ten kurs w ten sposób, że po prostu jest nieuczciwy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Nowa

Czy polecanie kurs fryzjerski?

Czy ośrodek szkolenia ma zapewnione wifi pracownicze ?

aleala

Czy zjazdy na studia podyplomowe rozpoczynają się od pt- do niedzieli ? i ile razy w miesiącu jest zjazdów ?

Mateusz

Jak ośrodek szkolenia radzi sobie z sytuacja w Polsce ?

kw

Mogę oceniać kurs florystyczny bo w nim uczestniczyłam. Co do jakości zajęć to najciekawsze z Mistrzem Marcem ale też mam mieszane uczucia bo w ramach zajęć praktycznych wykonywałyśmy dekoracje za które chyba ktoś wziął kasę. Reszta zajęć raczej miernej jakości - niewiele przydało się na egzaminie a wielu rzeczy zabrakło. Wyuczona teoria i to chyba bez praktycznego doświadczenia. Odniosłam wrażenie, że oni tu tylko dorabiają. Co do Pań z biura - niewiele mają do roboty więc się uśmiechają

Alicja

@U, to co piszesz jest bardzo zastanawiające, czy mógłbyś napisać co konkretnie się Tobie przytrafiło podczas pracy w Ośrodku Szkolenia "Kursor'? Czy byłeś kursantem czy pracownikiem tej firmy?

Nn

Zaprawde ciężko doszukiwać się pozytywow

Karol

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Czy potrzebujecie ludzi?Jak się pracuje, jakie zarobki można wyciągnąć?

U

Nie polecam tej firmy lubią poniżać ludzi po egzamin czeladniczym nie umiem dojść do siebie zdecydowanie odradzam

Daria

Ja mam bardzo dobre wspomnienia z kontaktów z Ośrodkiem Szkolenia „Kursor”.

Alicja

Ośrodek Szkolenia „Kursor” @paulina na wiele kursów w różnych dziedzinach stąd rozbieżności w odbiorze ich usług i komentarze tutaj, ale forum oprócz miejsca klientów to również miejsce dla pracowników. Czy ktoś z aktualnie pracujących mógłby napisać coś o opłacalności pracy w tym miejscu?

Paulina

Dziwne opinie o Kursorze. Ja robiłam u nich kurs z opiekuna w żłobku i po tym kursie zostałam zatrudniona jako opiekunka. Wszystko jak należy. Kurs bardzo długi, ale było warto. Panie wykładowczynie bardzo miłe i kompetentne. Na zajęciach miałyśmy zapewnione materiały plastyczne itp. Myślę, że poprzednie opinie bardzo krzywdzące. Ja robiłam kurs w tym roku i naprawdę polecam.

Alicja

@kk, co rozumiesz przez 'wykorzystywanie i poniżanie człowieka'? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy?

Alicja

A kto pracuje w Ośrodek Szkolenia „Kursor”? Czy pracownicy mają zapewnione szkolenia?

Kursantka

A ja byłam uczestniczką kursu Kadry i płace oraz księgowość i bardzo polecam. Wykładowcy na wysokim poziomie. Panie w biurze bardzo miłe.

Auauau12

najgorsza szkola jazdy. nie polecam. bardzo niemiły właściciel biura oraz bardzo niemili i niecierpliwi instruktorzy. żałuję że w ogóle zaczęłam prawo jazdy, od 3 miesiecy stoję w miejscu bo po ostatniej awanturze z panem instruktorem boję się wejść za kółko i cokolwiek kontynuować.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia „Kursor” - Lublin

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia „Kursor”?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia „Kursor” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ośrodek Szkolenia „Kursor”
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Gabriela Narutowicza 62
    20-013 Lublin