Opinie o Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Szepard

Pensja, jaką otrzymuję, uważam za odpowiednią w kontekście moich obowiązków. Firma docenia moją pracę i regularnie oferuje możliwość podwyżek. To dla mnie ważne,

@Szepard

A możesz chociaż napisać, czy wynagrodzenie składa się tylko z gołej pensji, czy można liczyć na jakąś premię? :) Poza tym, jaką umowę się tutaj dostaje? I na jaki okres? :)

Berks Nowy wpis

Szukałem pracy przez długi czas, ale teraz wszystko mi tutaj pasuje. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany.

Michał Nowy wpis

Naprawdę jestem zadowolony z warunków w tej firmie. To bardzo dużo znaczy, zwłaszcza po moim doświadczeniu w poprzednim miejscu zatrudnienia.

Rysiu Nowy wpis

Firma jeszcze niedawno szukała inżyniera procesu, akurat nie zdążyłem z aplikowaniem. Powiedzcie proszę jak to co piszą w ofercie ma się do rzeczywistości, ale tak szczerze ;) Bo wspominają o pełnej szacunku atmosferze pracy, docenianiu zaangażowania każdego pracownika. To docenienie przekłada się na podwyżki oraz premie każdego roku?

tyniec Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Przede wszystkim, atmosfera w zespole jest naprawdę świetna - wszyscy są otwarci, pomocni i przyjaźni.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier procesu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Polasz

Tutaj mogę skupić się na swoich obowiązkach bez niepotrzebnych zakłóceń, co sprawia, że praca staje się przyjemnością. Dodatkowo, możliwości rozwoju oraz atmosfera pełna szacunku sprawiają, że czuję się naprawdę zadowolony z tego, co robię.

Kaszmir

jestem przekonany, że każdy zainteresowany kandydat będzie zadowolony z tej pracy. Umowa na czas nieokreślony daje pewność jutra, a warunki zatrudnienia są naprawdę komfortowe.

wels

Pracuję tutaj od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony z warunków, jakie firma mi zapewnia. Wynagrodzenie i dodatkowe korzyści są naprawdę konkurencyjne w porównaniu do innych miejsc pracy.

Jeżeli coś przekonuje do tej firmy, to brak ogłoszeń, a nie te komentarze XD Ktoś prawdziwy przyjdzie tu i odpisze mi, ile zarabia malarz proszkowy, czy mają dobre BHP i socjal oraz jaki? Z góry dzięki, a robotom podziękuję, nie trzeba :))

Portel

Jeśli poszukujecie zatrudnienia w przyjaznej atmosferze, przy korzystnych warunkach i w renomowanej firmie - to trafiliście idealnie!

Kashmir

Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu w tej firmie, miałem okazję przetestować atmosferę w kilku innych miejscach. Muszę przyznać, że to właśnie tutaj znalazłem najbardziej atrakcyjne warunki.

Parok

Idealne miejsce do kariery i rozwoju. Warto zaryzykować i podjąć wyzwanie pracy tutaj, aby rozwijać się zawodowo.

Marestewski

Jako osoba pracująca tu już od dłuższego czasu, chciałbym podkreślić, że atmosfera pracy jest bardzo dobra, a perspektywy zatrudnienia są stabilne.

Opinie bez nazwy stanowiska i bez kwot PLN, czyli wszystkie tutaj, wyglądają mało przekonująco. Proszę chwalić czy ganić, ale pisząc konkretnie. Ile zarabia malarz-piaskarz, czy lakiernik, w zależności jak tą posadę nazywacie? Jak wygląda przygotowanie i zabezpieczenia bhp w tej (usunięte przez administratora)

Alan

Pensja jest całkiem niezła, zwłaszcza w kontekście tego, co wymaga praca. Zdecydowanie zachęcam do wysłania CV właśnie tutaj.

Walk

Zdecydowanie wyróżniające się spośród innych, nasz pracodawca zapewnia pracownikom nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale także bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Ile trwa cała rekrutacja na inżyniera procesu? Zastanawiam się, czy jest szansa; żeby to ogłoszenie z lipca było aktualne jeszcze tzn żeby był wakat wolny. Albo po prostu może coś się zwolniło, dajcie znać.

Vital

To już czwarta firma, w której mam przyjemność pracować, i zdecydowanie jestem tu na dłużej. Tutaj ceni się zdolności i pomysły pracowników

tyrek

sama stawka godzinowa nie pozostawia wiele do życzenia, co jest dużym plusem. W takim środowisku z łatwością można osiągnąć stabilność finansową i spełniać swoje życiowe cele.

Dawid korek

Zdecydowanie warto podjąć pracę w tej firmie! Możliwość otrzymywania dużych premii stanowi świetną zachętę do efektywnej pracy, a przyzwoita stawka godzinowa sprawia, że praca tutaj naprawdę się opłaca.

Róża
@Dawid korek

To w jakiej wysokości są te premie, że mówisz o nich jako o dużych? I tak w ogóle to za co? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować w przeciągu miesiąca? No i skoro jest przyzwoita stawka godzinowa, to może ją ujawnisz? Jeśli to nie tajemnica.

Markos

Nie ukrywam, że praca w przemyśle ciężkim bywa ciezka :) ale firma stawia na dobre warunki pracy i szanuje pracowników, co zdecydowanie poprawia atmosferę w miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 212 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Belgijska 4
    66-470 Kostrzyn nad Odrą

Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o.