Opinie o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

Trybik

Managerowie tam to kolko wzajemnej adoracji a reszta się pomiata

Hej
@Trybik

A co konkretnie masz na mysli?

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Dostałem na Linkedinie wiadomość z linkiem do oferty pracy i zachętą do aplikowania. Po złożeniu aplikacji wziąłem udział w rozmowie z HR. Kilka dni później miałem rozmowę z managerem. Kontakt miał być w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Po ponad 2 tygodniach przypomniałem się i poprosiłem o feedback, dostałem odpowiedź, że wrócą do mnie najszybciej jak to możliwe. Sytuacja miała miejsce ponad miesiąc temu. Słabo.

Okropna firma

Widze ze hr się uaktywniły ze tyle pozytywnych komentarzy nagle... jakos każdy z kim rozmawiałam z pracowników jest niezadowolony, ja tak samo, dlatego na szczęście od pół roku już tam nie pracuje. Atmosfera to jakiś żart, zarobki tez. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju

Lubie JLL
@Okropna firma

A moze ludzie sa po prostu zadowoleni. Powodzenia i duzo szczescia w zyciu!

Analityk

Dobra firma, super kultura. Jedna z lepiej rozwijajacych sie w branzy. Daje duzo mozliwosci rozwoju.

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Zainteresowana 3/4 etatu

Młodszy Administrator Finansowy - warto? Czy firma zatrudnia w niepełnym wymiarze godzin?

@Zainteresowana 3/4 etatu

Tak, zatrudnia. Wyslij cv i napisz, ze 3/4 etatu. Sporo osob pracuje na niepełen etat.

ex-kandydat

Rekrutacja do global teamu: brak feedbacku bo 2 rozmowach. Pisalam wielokrotnie prosby o informacje ws statusu swojej aplikacji. W tych czasach stosowne jest odpowiadanie na tego typu zapytania. Niesmak pozostał.

Osoba

Wlaśnie aplikuje do jll z powrotem. Pracowalam w jll 2 lata temu, poszlam do innej firmy z branzy i chce jednak wrocic. Duzo bardziej odpowiadalo mi podejscie do pracownikow i wsparcie od team leadera i menadzera. Jednak jest roznica w podejsciu.

JLL3

Ja tez. Pracuje od 8 lat. Raportuje do Stanów. Bardzo fajna i przyjazna firma, z możliwościami.

JLLka

Jedna z najfajniejszych prac w moim życiu, jestem w firmie 4 lata z kawałkiem na umowie o pracę, znam osoby pracujące 15 lat (od studiów). Na moją ocenę może wpływać fakt, że podlegam pod Londyn, ale z polskim oddziałem, który mnie zatrudniał i z którego pracuję mam same pozytywne doświadczenia.

Jllka 2
@JLLka

Dokladnie tak, ja pracuje 11. Tez raportowanie do Londynu. Ale współpraca z JLL Polska tez pozytywna.

Ivo

Miejsce pracy warte polecenia. Duzo ról i możliwości. Co tydzien dostajesz mail z roznymi ofertami regionalnymo, globalnymi. Pierwszenstwo zwykle maja rekrutacje wewnetrzne. Zmienialem role 2 razy juz jak mi sie znudzilo. Dobra opcja, bo nie chcialem zmieniac firmy.

xxx

Na jakie zarobki może liczyć GL accountant w Warszawie z 2-letnim doświadczeniem w księgowości?

Majk

8.5k brutto jest realne?

@xxx

Tak realne

Ola

Globalna korporacja z ludzka twarzą. Bardzo polecam

Nowa

Aktualnie btrwa rekrutacja na stanowisko Program Management Support Analyst / Program Management Coordinator. Co myślicie, warto? Opinie niie zachęcają.

Jacek
@Nowa

Wiesz do jakiego Dzialu? Bo moze byc do kilku.

Zuz
@Nowa

Ja bym tam drugi raz na pewno nie poszła ????????????????????????

Paula
@Nowa

Ja miałam w tej firmie krótki epizod i drugi raz bym tam na pewno nie poszła . Opinie oddają jak to naprawdę wygląda

Ola

Ja polecam. Nigdy nie spotkalam sie z traktowaniem czy sytuacjami podawanymi. Nie mowie, ze sie nie zdarzaja, bo nie wiem. Pracuje w JLL ponad 5 lat i to najlepsza praca jaka mialam do tej pory. Kluczowe jest dla mnie to, ze jest dobra i partnerska atmosfera i podejscie do czlowieka. Z Zadaniami jest tak, ze czasem jest wiecej czasem mniej. Pewnie zalezy od dzialu. Ale ja nie mialam nadgodzin, o ktorych niektorzy pisza.

Przemek

Powiecie cos więcej na temat oddziału we Wrocławiu? Warto aplikować? Jakie szanse rozwoju?

Zuz
@Przemek

Zdecydowanie nie polecam.

Lila

Atmosfera jest w tej firmie okropna! Kierownicy patrzą na wszystkich z góry, są niemili, zarozumiali. Złośliwości przy każdej okazji

Przemek

Anica

Płaca wyjątkowo mało w porównaniu do konkurencji. Pracy bardzo dużo i cały czas pod presja, presja nieadekwatna do zarobków. Umowa zlecenie wiec benefitów brak. Szkoda im było kasy nawet na dofinansowanie kursów językowych... a w tego typu firmach to raczej standard. O atmosferze to nawet nie wspomnę, bo to chyba najgorsze ze wszystkiego. Odradzam!

Lila

Spoko firma, fajni ludzie, ciekawe zadania. Polecam

Dzziwny
@Lila

Wygląda to jak wpis kogoś z HR-ów, bardzo ogólny i niewiele wnosi. W jakim aspekcie firma jest spoko? W którym dziale są te "ciekawe" zadania? Bo zakładam, że mówisz o konkretnym dziale, w którym pracujesz (?). Co do ludzi - potwierdzam, że zdarzają się "spoko" jednostki, ale co do zasady ich kariera w JLL-u nie trwa długo, więc to raczej nie są osoby na wyższych stanowiskach.

@Dzziwny

Dokładnie tak. Komentarz w punkt

Renata

Najgorsza praca jaką w życiu miałam. Atmosfera tragiczna - wieczne nadgodziny (bezpłatne), w połączeniu z nastrojem pt. "Lunche trwają dwie godziny, zawsze mamy czas na ploteczki w biurze" - efekt jest tragikomiczny, ludzie w ciagu dnia tracą czas na tzw. "networking", specjalizację, "budowanie relacji", spotkania o wszystkim i o niczym, a rzeczywistą pracę robią w godzinach 18-20. Zwodzenie obietnicą umowy o pracę. W rzeczywistości asystentki pracują po 2 lata na umowie zlecenie. W trakcie pracy tam byla proszona nie raz o przyjscie nawet w weekend. Naprawdę najgorzej wspominam to miejsce.

Artur
@Renata

Nie napisałaś nic o wynagrodzeniu. Czy prócz tych niedogodności, które wymieniłaś wysokość wypłaty zaliczyłabyś do plusów?

zszokowana
@Renata

Ciekawe, ja jako asystentka byłam od pierwszego dnia na umowie o pracę :) Dużo zależy od działu do jakiego się trafi i moja sugestia - proszę przez pryzmat swojego nieudanego doświadczenia nie skreślać całej firmy. U mnie w dziale jedyne rotacje to takie spowodowane urlopami macierzyńskimi, wszyscy zadowoleni, nadgodziny sporadyczne, a jeśli już - zawsze do odebrania. Przełożeni są najbardziej "ludzcy" jak to można sobie wyobrazić. Polecam serdecznie :)

Mak
@zszokowana

No to widze ze spece od marketingu firmy nam się tutaj uaktywnili :)

Darek
@zszokowana

Mogę powiedzieć to samo: moja sugestia - proszę przez pryzmat swojego doświadczenia nie skreślać całej firmy :) To chyba normalne, że każdy pisze z perspektywy swojego działu, bo zwyczajnie nie wie ( i wiedzieć nie może), co się dzieje w innych.

@Darek

W punkt.

Zostaw merytoryczną opinię o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 17 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 184 ocen.
  • Plac Europejski 1
    00-844 Warszawa

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.