Opinie o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

as

jak w it jest?

wilk_z_wall_street

Odradzam każdemu,kto ma choć trochę oleju w głowie...wyzysk,nadgodziny,brak zakresu obowiązków,niekompetencja przełożonych,toksyczna atmosfera,wiecej mowić nie trzeba...

@wilk_z_wall_street

Potwierdzam. Brak równego podziału obowiązków- nawet w ramach tego samego działu. W niektórych teamach jest mnóstwo pracy i zero wsparcia od managera, który wychodzi z biura po 8 godzinach pracy.Są managerowie, którzy wymagają robienia nadgodzin, a potem jest problem z ich odbiorem. Nie dba się o zespół, tylko wolą mangerowie rekrutować nowe osoby z zewnatrz I od nowa trzeba budować zespół. Duża rotacja. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Z czystym sumieniem, nie polecam.

@Adam

W jakim programie księgowym pracujecie?

as
@Adam

kto wam ludzie każe pracować powyżej 8 godzin? pakujecie graty i wychodzicie. trochę szacunku do siebie

Gawor

Ja jestem w lease admin. Jest bardzo spoko. Warunki mega dobre bo fajne biuro, dobra lokalizacja, kuchnie itp. Zobaczymy jak za jakis czas. Na razie ok.

@Gawor

A jakie zarobki? Ja pracuje w Kanadzie w JLL w lease admin i czasami myśle o powrocie

Dariusz
@anonymous

Na jakie stanowisko?

Jarek

Bardzo fajny klimat. Dobrze soe pracuje. Fajne podejscie do ludzi. Dobra kasa na start, ale z czasem mogliby wiecej placic.

@Jarek

To zalezy w jakim dziale pracujesz.Sa dzialy, gdzie jest kiepska atmosfera i brak kultury osobistej.Z racji, ze jest polityka, ze kazdy moze usiasc na twoim miejscu, czasem masz sasiadow z dzialku, ktorzy przychodza, siadaja kolo Ciebie i nie powiedza nawet czesc ????

Darek
@Jarek

Firma zatrudnia coraz wiecej Ukraincow, kosztem Polakow. Daja im nawet umowe o prace po 3 miesiacach pracy, a Polacy musza czekac na umowe na czas nieokreslony na 1,5 roku. Podsumowujac, Polacy sa gorzej traktowani niz Ukraincy.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Tiruriru

Cześć wszystkim, czy ktoś z Was orientuje się jak teraz pracuje się w dziale księgowości? Domyślam się,ze jest duży,ale klimat,próg wejścia...będę wdzięczna za jakiekolwiek aktualne info. Niebawem mam rozmowę.

@Tiruriru

Nie polecam, dretwa atosfera , brak wspracia, brak szkolen

Tiruriru
@Adam

Mhm...to słabo. Może uda mi się rozruszać towarzystwo...to jest w sumie taka praca,ze sporo introwertyków,ale...miejmy nadzieje,ze coś się z tym da zrobić:)

Robert
@Tiruriru

Po prostu jest wyscig szczurow . Wiec nie chodzi o to, ze jest duzo Introwertykow. Sa osoby co duzo pracuja, ucza sie same procesu , ale tez sa Leserzy co nie chce im sie myslec I chca na czyis plecach sie wybic. Nie polecam firmy.

Dominika

@Starsza, bardzo ważną kwestię poruszyłaś na tym forum. Z pewnością dotyczy ona wielu osób poszukujących zatrudnienia nie tylko w Jones Lang LaSalle. Czy zdecydowałaś się już na aplikowanie do tego pracodawcy? Na jakim etapie jest Twoja przygoda z tą firmą w tym momencie? Swoim komentarzem zainteresujesz innych użytkowników forum.

Magda
@Dominika

Ja wiem ze hr sa nastawione na 40+ teraz. Maja targetowac w inne grupy wiekowe zeby zwiekszyc diversity. Takze ja bym probowala.

@Magda

Ale chyba marne szanse są, żeby w korpo (spokojnie) doczekać do emerytury na zwykłym szeregowym stanowisku. Bo w tym wieku, nie oszukujmy się, ludziom głównie o to chodzi. Znane są przypadki zwolnień osób w wieku 55 lat, bo przecież nie pasują do zespołu.

absolwent

praca w lease administration polega na wklepywaniu danych z umów najmu, nieraz praca z osobami, którym "odbiła władza" i które reprezentują sobą poziom szamba

BSA
@absolwent

rzeczywiście, od jakiegos czasu sie pogorszylo, a w IPS mamy bardzo zarozumialych manadżerów, nie rozumiem juz tych ciaglych zmian w strukturze i liderow nowych duzo z londynu, ktorzy nagle obsadzaja dzieci na wysokie stanowiska i pozwalaja im na wszystko, albo nie wiedza co sie dzieje

@BSA

Co to jest IPS?

Zadowolony

Jeśli chodzi o dział IFM, to praca jest okej, zależy też na jakiego klienta się trafi, ale generalnie nie ma tragedii. Elastyczne godziny, o 16 biuro powoli pustoszeje. Biuro samo w sobie na mega poziomie, dla mnie fajnym dodatkiem jest 'widok' który pozwala odetchnąć. Z minusów to niestety osoby na tym samym stanowisku potrafią mieć bardzo zróżnicowane zarobki, myślę że nawet w granicach +/- 1500 PLN. Do tego dochodzi całkowity brak szkoleń, bo szanjumy się ale szkolenia internetowe do zrobienia samodzielnie to jakiś żart. Awans jak najbardziej możliwy, ale to też zależy od kilku czynników (twojej pracy, klienta, menedżera itd.)

Dominika

@Pablo, jakie konkretnie plusy byłbyś w stanie wymienić, które mogłyby być argumentem za aplikowaniem do Jones Lang LaSalle? Czy na Twoje zadowolenie z zatrudnienia w tej firmie mają wpływ warunki zatrudnienia? Bardzo Cię proszę o kilka słów na ten temat, będą one wzięte pod uwagę przez osoby chcące zacząć współpracę z tym pracodawcą.

Pablo
@Dominika

1. Stabilnosc. Jak juz sie dostaniesz do jlla to nawet jakby sie Twoj projekt zakonczyl to nampewno cos innego sobie znajdziesz 2. Mozliwosci przechodzenia pomiedzy zespolami dzialami 3. Elastycznosc godzin pracy i mozliwosc home officu 4. Platne nadgodziny 5. Super biuro 6. Fajna atmosfera, otwartosc, nie ma dystansu z managerami Z minusow - mogloby byc wiecej szkolen

@Pablo

A jaka jest średnia wieku pracowników? Czy czterdziestolatka ma szansę dostać pracę tam? (rok doświadczenia w bpo, angielski, niemiecki, jako abstractor np?)

Skorupiak
@Agata

Hej, myślę że tak, choć średnia wieku w Lease Adminie to 27... sama niedługo kończę 36 i czuję się tam trochę jak w liceum ;)

Wiki

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Grzegorz

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Pablo

Ja jestem jednym z tych co wrocili do jlla po jakims czasie w innej korporacji. Co by nie mowic to kultura i podejscie do ludzi jest w jll na poziomie. Jest jeszcze kilka takich osob, ktore wrocily i mowia dokladnie to samo. Oczywiscie nigdzie nie jest idealnie, sa lepsze i gorsze momenty, mniej lub wiecej pracy. Ale generalnie polecam

Emm
@Pablo

W jakim dziale pracujesz?

Nie polecam JLL nikomu. HR nie interesują się dlaczego osoby na tym samym stanowisku zarabiają różnie. Często jest tak, że osoba, która ma więcej pracy zarabia mniej, niż ta co ma mniej pracy. Tutaj panuje zbyt duża uznaniowość managerów. Nie robi sie analiz porównawczych ile ludzie zarabiają na podobnym stanowisku na zewnatrz i jakie dostają wynagrodzenie. Jak manager źle zarządzał budżetem lub nie umiał walczyć o większy budżet na podwyżki dla swojego teamu, to oczywiście wpływa to na marne podwyżki dla pracowników. Jeżeli decydujesz sie czy wybrać JLL czy inną firmę- wybierz inna firmę. Pozdrawiam

Doświadczona
@Marcin

Dokładnie - nikt nie robi analizy porównawczej jak wyglądają zarobki w obrębie jednego stanowiska, o analizie stanowisko w JLL vs to samo stanowisko na rynku pracy nawet nie wspomnę. W efekcie osoba, która dzień spędza na siedzeniu w kuchni ma więcej niż ktoś z doświadczeniem, harujacy jak mrówka po godzinach by tylko dotrzymać deadlinów. Wszystko zależy od tego na jakiego klienta trafisz i jak bardzo wywalone w kosmos będzie miał na swój zespół manager.

Doświadczona
@Marcin

Nie wspomnę o braku jakiejkolwiek standaryzacji dotyczącej awansu... Uczucie, gdy od swojego managera słyszysz, że nie można awansować o dwa stanowiska, a miesiąc później widzisz koleżankę, która właśnie to zrobiła - bezcenne...

Ciekawe
@Doświadczona

O jakim dziale piszesz?

@Ciekawe

Zapewne IFM, tylko tam takie kwiatki :)

W lease administration jest sporo mlodych ludzi, fajnych i kreatywnych. Zespol jest spory bo ze 170 osob na pewno jesli nie wiecej. Wiekszosc osob to albo absolwenci po studiacj albo ze stazem z rok dwa gdzies w centrach uslug wspolnych. Duzo czlowiek sie uczy. Pierwsze miesiace sa mega angazujace. Poza specyfika pracy uczysz sie jeszcze budowania relacji z klientem, komunikacji duzo takich miekkich skillow uniwersalnych. Jak powiesz ze chcesz zmienic projekt albo dzial bo szukasz nowych wyzwan dostajesz nowe propozycje bez problemu. Nie tak jak w mojej poprzedniej firmie ze sie obrazali za to

@Monika

co to za opinia "fajnych i kreatywnych" tez cos. pisz konkrety a nie korporacyjna scieme.

@Ewa

A co konkretnie Ciebie interesuje? I skad tyle agresji?

Starsza

A czy 40latka ma szanse na zatrudnienie? W jakim wieku sa ludzie tam pracujacy?

Pomocna
@Starsza

Zalezy gdzie. W centre of excellence to raczej bardzo mlode 27-30 to taki standard. Chociaz mowi sie ze sa plany zeby to zmienic i zroznocowac.

Jakieś opinie o dziale księgowości AP w Warszawie?

ciekawa

czy ktoś pracuje jako zarządca nieruchomości ?może się wypowiedzieć?

Kaska

Przyjazna firma. Pracuje w jll lease admin juzj jakis czas i nadal jest tak przyjaznie. Pracowalam wczesniej w innej korporacji i w jll nie ma korporacyjnej atmosfery.

KKK

Polecam. fajna atmosfera, stabilnie. bardzo dobre podejście do ludzi i klientów.

Hmmmm

Ciekawi mnie jakie doswiadczenie w innych firmach maja ludzie piszacy tu o toksycznej atmosferze i wyzysku... podejrzewam ze niewielkie bo trudno co do jlla miec takie uwagi...

@Hmmmm

Jakie by nie było , wysysk to wyzysk. Nie wolno sie na to godzić bez wzglęgu na ilośc przepracowanych lat. Dobrze, że odchodzą. Trzeba miec swoją godność. A Ty HRka, że tak bronisz JLL? :D

Hmmmm
@Ewa

No tak bo jak ktos nie narzeka to HR. Gratuluje logiki.

@Hmmmm

A jak ktoś narzeka,to musi mieć małe doświadczenie. Gratuluje logiki :)

@Hmmmm

A jak ktoś narzeka, to musi mieć małe doświadczenie. Gratuluje logiki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 17 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 184 ocen.
  • Plac Europejski 1
    00-844 Warszawa

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.