Opinie o WZPOW w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WZPOW. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WZPOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZPOW w Kwidzyn

Agnieszka

@1234, dlaczego tak uważasz? Użytkownik @Karol nie powiedział nic co mogłoby sugerować, że opisane sytuację są dopuszczalne w firmach. Czy kierownictwo poinformowało pracowników z jakiego powodu była podjęta decyzja o urlopach na żądanie? Być może było to jedynie chwilowe rozwiązanie? @Karol, czy podpowiesz nam jak Tobie pracuje się w WZPOW?

Karol

Nikt na siłę nie trzyma w firmie! Wiem z życie, że jak ktoś dobrze pracuje to z całą pewnością nie narzeka!

@Karol

Czyli mogą być łamane prawa pracownika, bo w koncu kazdy moze sie sam zwolnic i isc do innej pract. Nie badz smieszny. Dla przykladu: kieronik powiedzial ze sa.wstrzymane urlopy na żądanie. Ps juz tam nie pracuje. Sezony 3 przeżyte.

Do pracowników

Czy nadal.pracownicy chodzą w dziurawych butach, podartych kurtkach? Ah pamietam jak omal podeszwy nie zostawilem przy mrozeniu .

Agnieszka

@Kolejny pracownik Dlaczego uważasz, że pisanie "takich tekstów" jest słabe? Celem tego forum jest zarówno pomoc użytkownikom z zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy, jak i również doradzanie sobie w różnych kwestiach. Nie chcę Wam również wmawiać, że takie, a nie inne warunki pracy w WZPOW są Waszą winą. Co zatem planujesz zrobić w tej sprawie?

jondoe
@Agnieszka

w tym zakładzie brak BHP jest na porządku dziennym ,podam tylko jeden z wielu przypadków jakim jest obsługa wózków elektrycznych przez osoby z za wschodniej granicy.Osoby te nie posiadają szkolenia i pozwolenia na użytkowanie takowych udządzeń ( paleciak elektryczny) stwarzają olbrzymie zagrożenie dla osób pracujących na hali, jestem ciekawy kto odpowie za nie daj Boże wypadek spowodowany przez tych stfu pracowników .

Kim
@jondoe

Zapomnieł przedmówca wspomnieć, że zdaża się też spotkać pracownika na wózku po %. Możecie pisać o zgłaszaniu przez pracowników ile chcecie ,ale to świadczy na tylko na waszą niekorzyść.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WZPOW się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Kwidzyn-obiekt przemysłowy
Kwidzyn
Seris Konsalnet Holding S.A.
Agnieszka

@hdkana Skoro, według Ciebie, wszyscy wiedzą o takiej sytuacji w firmie WZPOW, a mimo to nie zgłaszają tego, to chyba nie ma co liczyć na jej poprawę. Może po takiej interwencji pracowałby się nieco lepiej - jak sądzisz? Czy ktoś jeszcze chciałby dodać coś od siebie na temat specyfiki pracy w WZPOW? Bardzo zachęcam Was do aktywnego uczestniczenia w dyskusji o tym pracodawcy.

Agnieszka

@jondoe Dziękuję Ci za szczerą odpowiedź. Sytuacja w firmie WZPOW, którą opisujesz jest bardzo poważna, a przede wszystkim niepokojąca. Ktoś to komuś zgłosił? Jeśli, jak nadmieniasz, istnieje zagrożenie zdrowia pracownika to natychmiast powinno to zostać zgłoszone.

hdkana
@Agnieszka

wszyscy widzą ,po co zgłaszać :)

Agnieszka

@Były pracownik @Dezmont Dziękuje Wam, że zdecydowaliście się podzielić swoimi opiniami na temat pracy w WZPOW. Jestem przekonana, że ułatwią one decyzję osobom, które miały wątpliwości co do tego pracodawcy. Jak długo pracowaliście w tej firmie? Wspominacie o złych warunkach pracy - a czy zgłaszaliście to odpowiednim instancjom?

Kolejny pracownik
@Agnieszka

Komu zgłaszać? Kierownikowi, dyrektorowi? Jeżeli chcecie zmian to dobrze wiecie, gdzie sa problemy. Pisanie takich tekstów jest po prostu słabe. Chcesz nam wmówić, że to nasza wina, bo nie zglaszalismy?

Wyplaty marne (najnizsza plus dodatek za system, dochodzeniowka). Jako pracownik produkcji jestes traktowany jak śmieć. Warunki straszne. Oczywiście jest zimno, taka praca, ale smród, brud na halach. Szatnia, stołówka to prl. Cześć z puszkami może zabić smrodem podczas produkcji. Ubrania dostajesz nowe jak masz szczęście. Jak nie ma rozmiaru to ciesz się, że dostaniesz używki. Ludzie odzywają się do siebie z kompletnym brakiem szacunku. Kliki sa jak w amerykanskich szkołach :))). Nowi traktowani są jak śmieci. Brak porządnego szkolenia, starzy pracownicy nie pomogą. Wręcz wrzeszcza, bo coś zrobiłeś nie tak lub nie zrobiłeś, bo nikt ci nie powiedział. Kierownicy brygad to nie szczegolnie inteligentne osoby. Zero szacunku do pracownika. Ale ryba psuje się od głowy....kierownik produkcji to delikatnie mówiąc nie kulturalny człowiek. Wyzywa, wrzeszczy. Ogolnie nie polecam. Marna wypłata plus beznadziejna atmosfera. Po co się męczyć.

Dezmont

Zupełnie się z tym zgadzam tydzień temu odeszłem z tej firmy i nie żałuję brak poszanowania i kultury pracy to codzienność pierwsza brygada najgorsza brygadzistka za syna podpisuje listę obecności a on sam potrafi siedzieć na przerwie nawet godzinę jednym słowem słaba firma.

Agnieszka

Jesteś pracownikiem WZPOW? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z powyższą firmą. Chętnie dowiemy się jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy, a co według Was wymaga zmiany?

werf

@Bezrobodny nie no masz racje jakos bardoz duzo to to nie jest

Bezrobotny

1300 zl za ciezka prace ? To niewolnictwo !

nicki

W jakim obuwiu tampracujecie?Mokasyny robocze?Czy kalosze?Jak jest temperatura na halach?Na minusie?Ile jest przerw i jak długo trwają?

kolo

Ja pracowalem i coJ

mirek

te posredniki w konia robia tylko sie wszedzie ogłaszaja nieroby

work
@mirek

Możesz napisać coś więcej o tych warunkach kosmicznych?

rafał

nie polecaam tam pracy,kasa słaba a zasówac trzeba w warunkach kosmicznych i na czarno bez składek.umowa zlecenie smieciowki bez składek.odradzam praca na sezon

Boski

romi rozwiń temat

romi

są, przy cebuli. Temat dla koneserów.

Boski

A czy jakies fajne mężatki są ;)

gosc

no wiesz , na umowie masz premie, ale to Prezes podejmuje decyzje o premii na dany miesiac i , a kierownik nawet nie umie powiedziec dlaczego nie ma . A jesli chcesz zarobic namawiaja na nadgodziny. tlumaczac , ze skoro nie ma premii to chociaz tak mozna podciagnac wyplate. Za te pieniadze w takie warunki szkoda ludzi. A donosicieli jest cala masa.

Tomasz

Podłącze się do pytania ankaanka2. Czy to jest prace na stałe czy tymczasowa?

Zostaw merytoryczną opinię o WZPOW - Kwidzyn

• Jak się pracuje w WZPOW?

Zobacz opinie na temat firmy WZPOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZPOW?

WZPOW