Opinie o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSSE Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSSE Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

B-B

Cóż tu tłumaczyć? Mam rozwinąć termin słowa "dobra atmosfera"? Nie marnujmy czasu na nazywanie rzeczy po imieniu. Kasa, atmosfera, zmienianie ludziom systemu pracy, wieczne, nieplanowane nadgodziny, stanie na baczność przy maszynach, brak możliwości wyrażania własnej opini (jeśli ta nie jest wygodna dla góry) umniejszanie roli pracowników operacyjnych, praca na wielu liniach, braki kadrowe, przez co często inni pracownicy muszą pracować równolegle na 2 stanowiskach, napuszczanie na siebie innych zmian (wyniki). Nie mam ochoty wymieniać dalej. To jest tak jakby jeździć małym fiatem a udawać mercedesa. Na siłę starajcie się wmówić ludziom jakie to szczęście być częścią tego koncernu. Dziękuję za uwagę. Pozdrowienia dla całej hali i życzenia odwagi w poszukiwaniu lepszego jutra ????

Joanna

@B-B, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie DSSE. Czy opisać bardziej szczegółowo atmosferę panującą w tej firmie? Co takiego dokładnie wpływa na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii na temat tego aspektu pracy u tego pracodawcy? Twoja opinia na ten temat będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w tym miejscu pracy.

Joanna

@Szlifierka, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać czy dla Ciebie osobiście szkolenia organizowane przez firmę DSSE są pomocne i pomagają Ci w rozwoju zawodowym? Czy w ciągu szkoleń nabyłeś dużo nowej wiedzy, która będzie przydatna na stanowisku jakie zajmujesz? Napisz coś na ten temat.

Joanna

@Szlifierka, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie DSSE. Czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie? Napisz coś więcej na temat atmosfery panującej między kadrą pracowniczą, oraz o relacjach na linii pracodawca - pracownik. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

@Joanna

Stanowisko operatorskie;) (Cenie sobie anonimowosc);) kadra pracownicza jak to zwykle u kobiet. Jedni sie lubia, inni nie. Nie jest to specjalnie widoczne. Warunki pracy są ok, mam na mysli tu siebie, nie wiem jak inni. Relacje pracownik pracodawca, nia ma co narzekac. Nie ma ludzi idealnych. Jak ktos nie chce dostawac pieniedzy za darmo, nie jest czlowiekiem, ktory cierpi jak troche popracuje fizycznie to sie nada.

@Joanna

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w DSSE Sp.z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szlifierka

Nie ma tragedii. Szybko zaciagaja pod firme z agencji. Kasa spoko(zawsze moze byc wiecej), zobaczymy ilu ludzi pojdzie do nowo powstalych zakladow. Ps. Pozdrowienia dla Pań z DSSE;)

salma

Ja znam osoby ktore pracuja w tym zakładzie 7, 8 lat i wiecej i sa na pierwszym grejdzie. Dodam ze przez ten czas pracowaly na paru liniach. Maja pozaznaczane cale matrixy. To nie jest smieszne? Ja jako pracodawca oceninajac w ten sposob pracownika z takim stazem pracy dalabym sobie spokoj ze wspolpraca z nim bo po co. To jak my mamy w koncu rozumiec weryfikacje przez Panstwa naszych umiejetnosci ? Skoro sa matrixy to po co testy? Skoro sa testy to po co matrixy? Wychodzi na to ze taki system premiowania jest po prostu po to zeby nie dac i tyle w temacie. Testy sa jedynie slabym tego wytlumaczeniem.

haha

Z niecierpliwością czekam na czasy kiedy w jednym tygodniu będzie złożonych 10 wypowiedzeń. Już na dzień dzisiejszy jest to realna wizja bo nastroje w firmie są bardzo złe. Byle do wiosny...:) Nie znam osoby, która się zwolniła z dsse i żałuje tej decyzji. W firmie, w której jedyną zaletą są przelewy w terminie nie ma co siedzieć. To zdecydowanie za mało

baggy

A w jakim celu widełki? Wystarczy, że napisano że najgorsze zarobki na strefie, to chyba wystarczy. W tym roku zabrano ludziom 13tki na poczet premii frekwencyjnej, również najniższej na strefie. Zabrano je tylko operatorkom. System premiowania pracowników to również kpina. Po 6/7 latach pracy twoje zarobki niewiele odbiegają od nowo przyjętych pracowników. Oprócz tego musisz ich szkolić, niekiedy pracować na dwóch stanowiskach jednocześnie bo ktoś bierze podobną kasę co ty ale czegoś nie wie. Oprócz tego ważne jest wyrażanie chęci nieustannego szkolenia na innych liniach. Nie mam absolutnie żadnych pretensji do nowych osób. To nie ich wina, że nie ma czasu, że szkolenia kuleją w firmie i koleżanka "z doskoku"pomaga i tłumaczy wszystko pobieżnie. Firma idzie w złym kierunku. Poruszane i na pierwszy plan wysuwane są rzeczy mało istotne a ważne zamiatane pod dywan, odkładane wysoko na półkę. Wychodzi na to, że pracownik pracujący od 7 lat w ogóle nie ma pojęcia co się robi w tej firmie bo, uwaga...źle napisał testy. To jakieś kuriozum. Narzeka się na brak czy rotacje nowo przyjętych osób, poświęca im uwagę a pracowników z większym stażem traktuje jako zło konieczne. Tak to wygląda z naszej perspektywy. I proszę nie szukać winnych, a po co, a na co, a kto napisał itp., tylko potraktować te wpisy jako swoistą skrzynkę sugestii bo ci ludzie będą odchodzić. Nic Państwu nie zostało dane na stałe. Nawet jeśli się Państwu tak wydaje. Pozdrawiam wszystkich pracowników DSSE :)

bet

Stanowczo odradzam... Zarobki fatalne a atmosfera taka ze tylko bata brakuje żeby mogli nim ludzi poganiać!brak szacunku do pracujących... Krzyki na porządku dziennym

dia

Jakie 3 tyś.??! To jakaś prowokacja? Chyba, że jako technik. Operatorkom absolutnie odradzam. Ponoć najgorsze zarobki na strefie i atmosfera tez nie za fajna. Pracownicy ze stoperem na przerwę chodzą

hej

witam widziałam ,że potrzebują teraz ludzi na produkcję , czy ktoś mógłby mi napisać ile można zarobić na początek

leola

Praca po 6 dni w tygodniu za naprawdę marne pieniądze. Ja sobie odpuściłam

linia

To była mala wzmianka o animowości a raczej jej braku ale dziękuje Ci za ten cenny wykład. Myślę jednak iż warto bardziej skupić się nad drugą częścią wypowiedzi.

numer raz

Takie czasy koleżanko, że nikt nie jest anonimowy. Nie przesadzaj jednak z tym adresem IP. Widać słabo zorientowana jesteś w tym temacie ;)Tylko wówczas jeśli rażąco naruszasz zasady forum, obrażasz jawnie kogoś, dyskryminujesz lub propagujesz terroryzm itp.,itd. administrator ma prawo a nawet obowiązek powiadomić odpowiednie organy, które rzeczywiście dysponują takimi środkami. Tutaj ludzie wymieniają opinie bo z myślą o opiniach strona została założona. Gdyby za każdy niepochlebny wpis w internecie ścigała policja to jaki sens miały by fora. Nie siejmy paniki. Od szeregu cyfr do pełnych danych osobowych jest droga baaardzo daleka.

linia

Tutaj nikt nie jest anonimowy. Bardzo szybko moga nas rozpoznac po IP ;) Praca jest lekka nie ma sie co oszukiwac, niestety atmosfera ciezka. Plus brak mozliwosci rozwoju. Jak wdeples na produkcje tak juz koniec. Szkoda ze nie doceniaja "liniowych" a mamy wielu ambitnych pracownikow.

numer raz

Pomyłka.Oczywiście odpowiedź była kierowana do Pani o pseudonimie "mika" ;)pozdrawiam

inna

a ktora ? konkretnie agnieszka bo sa dwie ? pracuje tam i znam obie ...

@inna

Ja pracuję z P.Agnieszką.I mimo, że nasze relacje są wyłącznie na stopie : przełożony-podwładny to nie narzekam.W ogóle jak krytykujesz to staraj się żeby ta krytyka była w miarę konstruktywna.Pracowałaś 5 dni i bardzo ogólnikowo podchodzisz do sprawy.Rzadko udzielam się na takich forach.Jestem tu pierwszy raz i nikogo nie mam zamiaru bronić ale bawią mnie ludzie, którzy piszą o kimś, podają personalnie do wiadomości publicznej by sami mogli bezkarnie i w pełni cieszyć się darem anonimowości.Poza tym zakład mógł by być lepszy.Za dużo rotacji i zmian, a tak ujdzie.

mika

czy pani Agnieszka ) dalej lideruje to porażka dla firmy ,Pozdrawiam Wszystkich kto z nią pracuje

terresa

Hej.Jestem zainteresowana pracą na produkcji.Napiszcie ludzie czego wymagają,jakie zarobki itd. no i rzeczywiście jakie traktowanie bo nie chcę tracić czasu.Czytałam o pewnej firmie na tej stronie,o której podobnie jak tu były niepochlebne opinie,aplikowałam dostałam się no i właśnie straciłam czas.Więc jeśli rzeczywiście jest tak jak piszecie...To szukam dalej ;)Proszę o obiektywne opinie,za które dzięki z góry

majka

Zakład niestety nie ma dobrej opinii na strefie.Znam parę osób,które wstrzymały się ze złożeniem CV a nie czytały tego forum.Po prostu opinia idzie w świat...

Zostaw merytoryczną opinię o DSSE Sp.z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w DSSE Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSSE Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSSE Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w DSSE Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSSE Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1508
    80-855 Żarów