Opinie o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSSE Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSSE Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSSE Sp.z o.o. w Żarów

gall_anonim

Witam, mam pytanko. Czy jest ktoś ze Świdnicy pracujący na dwie zmiany? Przyszły tydzień drugie zmiany (od 24.01) Proszę o kontakt pod numerem GG 20141142

.......

Pracowałem tam:)jazdy takiej nigdy później nie przezylem.Logistyka najlepsi ludzie z jakimi kiedykolwiek pracowalem pozdro dla was,ekipa zza(usunięte przez administratora)haha japonce smieszni ale maja lby na karkach a linie produkcyjne...spoko dziewczyny ale mialy swoje jazdy:D

xxx

No właśnie najpierw przełożony, a potem my "ZWYKLI PRACOWNICY"

anonimowa - 2010-03-20 19:15:18Ja też pracowałam w DSSE i uważam,że opinie o (usunięte przez administratora)są mocno przesadzone.Miałam z kierownikiem dość dużo styczności i tak naprawdę to FANTASTYCZNY facet.Kierowniku nie daj się i tak jesteś NAJWSPANIALSZY na tym świecie!!!!!No dokładnie(usunięte przez administratora) to świetny gość.. Jak nie (usunięte przez administratora)ą go Japończycy i ma dobry humor ;)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
sumi

w sumie to może być ta podwyzka ja jestem zadowolona ze mam, wzielismy ja i teraz damy se spokoj

sumo

macie wszyscy rację POPIERAM

niech każdy pilnuje swojego zakładu ,a to czy podpisałyśmy podwyżki to jest nasza sprawa nie innych............

Wiesci po strefie rozchodza sie szybko,byliscie dla innych zakladow odwazna babska zaloga ktora postawila sie swemu pracodawcy,i ponoc zlamali was za grosze,szkoda bo chcielisy sie na was wzorowac

anonimowy

To co tu się wypisuje na tym Forum to czysta żenada,Wielkie żale ,a to jedno wielkie zakłamanie i obłuda ,Jedna drugą obgaduje i udają wielkie koleżaneczki.Innych też się traktuje jak śmieci ,"Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe","Nie sądz a nie będziesz sądzony" Zastanówcie się trochę nad tym co robicie !

kacha

koleżanka z es1 - 2010-03-22 22:41:55 nie chce was zamartwiać ale ona ma rację, odeszla sama (chodzi o bylą)bo chciała ale tam naprawde więcej dają na rękę, odprowadzają tylko 19% a resztę zakład, troszczeczke ciężej ale psychika odpoczywa, no a w szczególności kasa jest ok i nadgodziny godne polecenia ja wiem ze za sobote 100zł i dzien wolny dają taaaaaaaaaaa i miesiac urlopu

kolejny anonimowy czytelnik

PRACOWNICY DSSE! nie obrzucajcie się wzajemnie błotem!!! Niezbyt ciekawie to świadczy o was. Takie brudy "pierze się we własnym domu". Wy robicie "gorzkie żale" a inni mają niezły ubaw. Zanim coś napiszecie- dobrze proszę się zastanowić nad sensem zdań i używanymi słowami.

anonim - 2010-03-21 20:12:33 może trochę jaśniej? Walnij glowa w sciane to ci sie rozjasni!

anonim - 2010-03-21 19:22:10anonim - 2010-03-21 13:11:51wiekszosc wypowiedzi sie tu powtarza nie za uwarzyłeś?zgadzam sie byl dobrym kierownikiemNAJLEPSZYM KIEROWNIKIEM JEST (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Masz racje!!!!!!!!!!!!!!

może trochę jaśniej?

mialllllllllll

anonimowa - 2010-03-20 19:15:18 Ja też pracowałam w DSSE i uważam,że opinie o Janim są mocno przesadzone.Miałam z kierownikiem dość dużo styczności i tak naprawdę to FANTASTYCZNY facet.Kierowniku nie daj się i tak jesteś NAJWSPANIALSZY na tym świecie!!!!! it is I narcissus I am naming.......

OBCY - 2010-03-19 23:29:06 Nie powinienem wypowiadać się na Waszym forum, bo nie pracuję w DSSE. Mam pytanie: Wiem o co Wam chodzi. Czy zamiast walczyć na tym forum, Wasze kierownictwo nie może Was poprzeć w waszych żądaniach??? Do dyrektorów! Dobrze wiecie, iż Ci ludzie zarabiają na siebie i Was, dają z siebie wszystko, a mimo to nie macie na tyle odwagi, aby poprzeć Ich oczekiwań?? Co was przed tym hamuje??? Strach przed menager, czy chęć zysku z ich puli podwyżek?? Panowie dyrektorzy, pamiętajcie: Jak na osobe ktora jest "OBCA"-posiadasz bardzo duza wiedze na temat naszego zakladu. Madrze piszesz. I w koncu ktos pisze z kultura.Mi pozostaje tylko przylaczyc sie do do tego apelu

sterylny

jeszcze raz obiecuje ze ostatni ;-) pelen szcun dla ludzi ktozy pracuja widza i chca cos zrobic walcza i nie boja sie mowic i do zrytego berecika - jak to jest ze tyle czasu szukasz pracy chcesz powiedziec ze nie ma na rynku ofert - czy oczekiwania takie wysokie z takim parciem na szklo jestes idealna w timie HR w DSSE (usunięte przez administratora)

anonim - 2010-03-20 00:04:01poprawka - 2010-03-19 23:30:31Jak jest tak zle to ustapilbyscie mi swojego miejsca.Ja szukam juz dlugo pracy a wy narzekacie.Nie umiecie uszanowac tego co macie tu jestescie tacy madrzy a w rzeczywistosci to gaciami trzesiecie bo sie boicie ze na bruk pujdziecie.A co do chorob to niewidze zebyscie chcieli nosic maseczki bo do pracy jak na rewie przychodzicie.Ochronniki sluchu terz nikt nie korzysta ale pretensje za choroby to oczywiscie lepiej gorna polke posadzic ze to ich wina bo tak wygodnie nie? A ciekawe czy ktos z was chodzi regolarnie do lekarza? napewno tylko jak impreza sie szykuje albo jak z lenistwa sie nie chce. To czy ktos ma samochod i duze mieszkanie to jego osobista sprawa, ciezko na to pracuja a wy tylko mozecie zazdroscic im wyksztalcenia i stanowiska.A skoro wszyscy sa glopcami to dlaczego nie szukacie sobie pracy na stanowisku ? bo co nie macie wyksztalcenia i jestescie (usunięte przez administratora)do niczego sie nie nadajecie a oni sie chociaz uczyli a teraz moga sobie zbierac owoce ciezkiej pracy(usunięte przez administratora) jest moim autorytetem do nasladowania mam nadzieje ze ja tez taka kiedys bede madra i na stanowisku ja tez ciezko pracuje zanim podejme swoja wymarzona prace.Pozdrawiam. A jaka pogoda w Złotoryi ? (usunięte przez administratora). również jest moim autorytetem. Kupiłem nawet książkę "Fotografia moją pasją".

Jakby byli uczciwi to by staneli oko w oko z zarzadem i powiedzieli czego oczekuja a nie obrarzaja ludzi za plecami co im prace dali jeszcze na jakims forum.To jest brak kultury.Na miejscu prezesa bym wszystkich jajk leci wtpiepszyla i zatrudnila kogo nalezy.

Zostaw merytoryczną opinię o DSSE Sp.z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w DSSE Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSSE Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSSE Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w DSSE Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSSE Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1508
    80-855 Żarów