Opinie o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. w Warszawa

Nie mogę podać dokładnej kwoty. Mogę tylko powiedzieć, że stawka była niższa od tego co teraz zarabiam u "starego" pracodawcy. A nie chciałam zmieniać pracy na gorzej płatną.

kowlaski
@Monika

Kolego ile konkretnie mniej niż 2500 netto ??

darek

ile zarabia osoba na stanowisku magazyniera?

Nie dogadaliśmy się co do zarobków :)

Aplikowałam na Kierownika Działu obsługi klienta

l
@Monika

a to dziwne bo na te stanowisko na które aplikowałas zatrudnili nowa Pania kierownik okolo 3 miesiace temu

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, pierwsze wrażenie ta firma robi bardzo pozytywne. Dyrektor Handlowy i Dyrektor Logistyki, to Panowie bardzo z firmą zżyci i widać, ze zależy im i na ludziach i na procesach. Nasze drogi niestety się nie zeszły, ale tej rozmowy nie da się zapomnieć. Przede wszystkim nie dostaje się pytań z serii: "gdzie się P. widzi za 10 lat"... Atutem tej firmy jest też lokalizacja, siedziba jest tuż przy zjeździe z obwodnicy. Generalnie, jeśli pojawi się odpowiadająca Wam oferta, myślę, że warto wysłać CV.

zk

Witam bardzo proszę o opinie o tej firmie jak kształtują się zarobki jaki socjal jakie kierownictwo i zarząd jaka atmosfera panuje ... Będę wdzięczny za wszelkie info...

bb1700

czyli AK-47 polecasz tę firmę pomimo nagromadzonych negatywnych opinii ? oczywiście zdaje sobie sprawę ze takie opinie rodzą się z różnych powodów i nie zawsze są adekwatne do zaistniałej sytuacji .... ale szukam firmy która da mi satysfakcje z wykonywanej pracy na lat wiele a nie tylko na rok czy dwa .... również nie chciałabym zostać oszukana tak jak pisali poprzednicy : zwolnienia za całokształt czy zaproponowanie umowy zlecenie po okresie próbnym na umowę o pracę .... taka sytuacje uważam za oszustwo - skoro firma chce ze mną współpracować i wiąząć się na przyszłość to dlaczego stawia pracownika "pod murem "i zamiast polepszać warunki zatrudnienia zdecydowanie je pogarsza ?!taka postawa rodzi niepotrzebne frustracje , niedomówienia i zdecydowanie obniża motywacje do pracy .... a jak szkolenia dla pracowników - mozna liczyć na rozwój kompetencji ?

bb1700

Witam aplikuje do tej firmy na stanowisko kierownicze, i po przeczytaniu opinii zamieszczonych na forum bardzo mocno zastanawiam się nad podjęciem zobowiązań wobec tak przedstawianej firmy..... Mam obecnie pracę z umowa na czas nieokreślnony z nie najgorszą płacą ale bez możliwości dalszego rozwoju .... mhhhh i martwię się ze mogę wpaść z deszczu pod rynnę ... :) bardzo proszę o jeszcze więcej opinii , jakie są formy zatrudnienia pracowników ? jak duża jest rotacja ? czy pracownicy sa doceniani przez szefostwo ? poza oczywiście finansami ... jakie są godziny pracy całego zespołu ... Będę wdzięczna za jak najwięcej informacji być może uda mi się je przefiltrować i wyciągnąć słuszne wnioski...

AK-47
@bb1700

- forma zatrudnienia to umowa o pracę - rotacja pracowników naturalnie jest ale raczej nie można jej nazwać dużą, zależy jakimi wskaźnikami się ją mierzy. - pracownicy są doceniani premiami finansowymi - zespół pracuje od 8 do 16 z wyjątkiem magazynu i sklepów

Alice

Z tego co się orientowałam to firma się szybko rozwija i otwiera nowe oddziały. Do obecnych też są nowe ogłoszenia z ofertami pracy.

Markus Aurelius

Weź przeczytaj swoją wypowiedź ponownie i zastanów się, czy aby na pewno była ona w związku z tematem tego portalu, a już na pewno czy zawiera jakieś sensowne przesłanie. Bo ja w Twoim wpisie, poza tym co Ci się wydaje, nie widzę absolutnie nic więcej.

Podobno Drewno Centrum mieści się w Pruszkowie i Piasecznie. Jaka jest ich dokładna lokalizacja w Piasecznie - wiecie może ? Będę wdzięczny za informację.

Trurl

Julianowska 10a naprzeciwko serwisu Premio

świeżynka

Własnie zakonczyłam z nimi wspólpracę, dla nich odeszłam z dużej firmy gdzie miałam socjal i umowe na czas nieokreslony. Po okresie probnym przejżeli moje świadectwo pracy i okazało się ze jak się ma dzieci to nie ma tam dla takich osób miejsca, dzieci chorują i bierze się wtedy L4, w dniu konca umowy powiedzieli mi ze moga dac mi smieciowa umowe zlecenie- porazka , brak szacunku dla pracownikow a pensja taka ze pozal się Panie Boże do opiekunki musiałam doplacac bo zarabiała wiecej niz ja. Zdecydowanie odradzam.

arunia

fajnie że takie forum powstało.Po przeczytaniu wszystkich postów boje się podpisać z nimi umowy a tyle obiecywali

Ex-procownik

Pracowałam (łem) w siedzibie głównej tej firmy. Niestety nie mam dobrego zdania o kadrze menadżerskiej. Ludzi traktują jak motłoch, kultura osobista pozostawia dużo do życzenia. Przeklinanie w obecności klientów i personalnie skierowane wyzwiska do pracownika przez jednego z dyrektorów jest na początku dziennym. Płaca bardzo niska, za to, pracy tyle że nie idzie się obrobić. Socjal nie istnieje, żadnych premii i podwyżek. Nadgodziny nie wypłacane i nie oddają godzin. Na szkoleniach z BHP uczą cię jakie ty masz obowiązki i na siłę wmawiają ci że nie masz żadnych praw, a jak masz to ciężko je wyegzekwować. Co do zespołu to ciężko coś napisać ponieważ jest tam bardzo duża rotacja, ludzie sami nie wytrzymują lub zostają zwolnieni tylko dla tego że upominają się o swoje. Odradzam pracę w tej firmie.

Paula
@Ex-procownik

Potwierdzam kierownictwo jest do bani.

Frank

Faktycznie temat upadł ale to fajnie, że ktoś go odświżył chociaż myślałem, że teraz to będzie zdecydowanie łatwiej znaleźć jakąś pracę wchodząc w takitemat bo widziałęm ze ostatnia wypoweidz była 14 dni temtu to myślałem, że takie nowości tutaj . a tutaj tylko odgrzanie tematu - cóż pozostaje czekać na kogoś kto coś wie.

nikt

Zgadzam się z opinią "por". Do czasu zmian, jakie nastąpiły na samej górze DC, w 2012-2013r, było nawet jako, tako, później to już tylko co raz gorzej,a o co chodziło, to może później napiszę. Ocenę jaką dałem jest,jak na dzień dzisiejszy,jest trochę na wyrost. No cóż trzeba im życzyć "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"...Były zniesmaczony partner...

por

Nie jest to firma z którą można współpracować . Nie potrafią przyznać sie do swoich pomyłek ,błędów , nie polecam jako partnera w interesach

Zostaw merytoryczną opinię o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.