Opinie o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. w Warszawa

Romuald

Wszędzie za to jest dobrze gdzie nas nie ma?? Pracujcie a nie będzie narzekania.

Błażej

tylu dobrych pracowników pozwalniali nie widząc swoich błędów. A stare polskie przysłowie mówi: Jeśli jedna osoba mówi Ci, ze firmie źle się dzieje - to kłamie Jeśli dwie osoby Ci to mówią - to spisek ale jeśli mówią Ci to trzy osoby to zacznij się zastanawiać nad swoimi działaniami. Byłem szeregowym pracownikiem firma jak każda prywatna z tym, że tu było dwóch dyrektorków, którzy robili co chcieli. ktoś nie pasował oskarżenia i do domu. ktoś chciał podwyżkę do domu. ps to przysłowie jednego z kierowników z Fachowca on zawsze miał jakieś fajne powiedzenia na sytuacje w firmie. trafne a i mądre. i też go zwolnili. potem mnie.

Marzena
@Błażej

Szczerze powiedziawszy bardzo zaniepokoił mnie Twój komentarz. Drewno Centrum od ponad 15 lat świadczy na rynku usługę sprzedaży i montażu podłóg, drzwi oraz paneli ściennych. Mogłoby się zatem wydawać, że firma z taką tradycją stwarza stabilne miejsca pracy. A powiedz mi, jaka jest właściwie przyczyna aż tylu zwolnień? Potrzebujemy tej informacji, by móc konkretniej odnieść się do Twojego wpisu.

prawie na emeryturze

nikt się tego nie spodziewał, beton zabetonowany od lat rozbity...szefostwo ruszyło z działaniem, długo byli gdzieś w cieniu prominentnych dyrektorów dwóch... a teraz ruszyli i może wróci ten czas z przed 15 lat kiedy człowiek był szanowany w tej firmie...czekamy i obserwujemy co dalej.

Hanna
@prawie na emeryturze

Z Twojego komentarza wynika, że w firmie Drewno Centrum pracujesz już 15 lat. To bardzo długi staż i ze względu na to masz pewnie wiele do powiedzenia na temat pracy w tej firmie. Porównujesz warunki jakie w niej obecnie panują do tych jakie były kiedyś i uważasz, że kiedyś pracownicy byli bardziej szanowani. Co więc w chwili obecnej konkretnie się zmieniło? Czy uważasz, że sytuacja znowu się polepszy? Co według Ciebie należałoby zrobić by sytuacja w firmie Drewno Centrum znowu była taka jak kiedyś?

praiwe na emeryturze
@Hanna

pamiętam dobrych kierowników zwalnianych za pomówienia albo za całokształt. Menedżerów bez umiejętności.... totalna oligarchię i brak jakiejkolwiek logiki w zwalnianiu ludzi. jedynym kryterium było chronienie tyłka dyrektora... bo ktos musi być winny. Na magazynie zostały osoby pasujące do "garnituru" byłego już dyrektora - jacy ludzie? a jacy pracują tyle lat tylko Ci co lubili napój taki jak dyrektor lubił. Pamiętam jak na rozmowie o prace pytał ludzi czy piją i musiała być odpowiedź ze tak bo inaczej dyrektor mówił ze nie ufa tym co nie piją hehe...dobre co... kiedyś musza się pojawić dzieciaki szefów w firmie mają po 50-60 lat chyba czas najwyższy..... no i menedzerowie muszą być z branży inaczej to się nie uda nigdy

Wnerwiony
@praiwe na emeryturze

Wymyśl coś jeszcze, bo większych bzdur to tu jeszcze nie czytałem, chyba że sam chlałeś z*ojcem d. *.Nikt nie był eliminowany za abstynencję. Zgodzę się było źle, (usunięte przez administratora) i prostactwo pana i władcy przechodziło wszelkie granice,fabryka "daunów" czy stado baranów to łagodne określenia, były gorsze. Czy coś się zmieniło.,poczekajmy.

@Wnerwiony

Z tego co piszesz wynika, że przełożony w ten sposób odzywał się pracowników. Nie jest to zachowanie, które należy tolerować. Nie wolno wykorzystywać swojej pozycji zawodowej do złego traktowania swoich podwładnych. Uważasz, ze obecnie coś się zmieni w tej kwestii i relacje będą bardziej poprawne? Co o tym myślisz?

Wnerwiony
@Krzysztof

Wiesz, dziwnie jakoś kiedy traktują (właściciele) pracownika po ludzku. A tak poważnie jest normalnie, nikt się nie wydziera, nie wyzywa. Powróciły normalne, zdrowe stosunki między pracownikami, a właścicielami. Mam nadzieję że cała ta sytuacja otworzyła im oczy na skalę patologii jaka do niedawna panowała. Oby atmosfera jaka obecnie panuje pozostała na dłużej.

ciekawski

a ja się tylko zastanawiam gdzie schował się prominent, bóstwo nasze nieskończone, władza nad władzami najwyższa, najmożniejszy z możnych, do którego bito pokłony latami a teraz jak złoty cielec z biblii znikł... zapadł się pod ziemię...

@ciekawski

Może mógłbyś jaśniej napisać co masz na myśli, gdyż w tym wątku szukamy głównie oferty rekrutacyjnych i informacji na temat zatrudnienia, a Twoja wypowiedź jest trochę nie na temat. Jeśli znasz warunki pracy w Drewno Centrum napisz jak wygląda praca z Twojego punktu widzenia i jakie widzisz pozytywne lub negatywne strony zatrudnienia. Takie przedstawienie firmy będzie pomocne dla osób zainteresowanych zatrudnieniem.

ciekawski
@Krzysztof

Negatywne ? :) zabraknie strony. Zarządzanie z czasów PRL, przerost zatrudnienia w biurze, menedzery od niczego, brak rozwoju i skąpstwo dla pracowników najlepiej aby dopłacali do tego, że mogą pracować.. za chwilę rzucam papier i papa bawcie się w swojej piaskownicy ja idę do innej :)

@ciekawski

Mogę sądzić po Twoim wpisie, że wynagrodzenie za pracę w firmie Drewno Centrum nie należy do najwyższych. Może niskie wynagrodzenie rekompensują dodatki do wynagrodzenia? Np. prywatna opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą? Tego typu świadczenia występują u tego pracodawcy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nobody

Widzę, że zawrzało...po długim czasie. Może to i dobrze. Pracuję ponad rok i mogłem wypracować już swoje zdanie na temat Firmy. To co dotyczyło pana pracującego na magazynie, nie wypowiadam się ponieważ nie miałem z nim na szczęście do czynienia. Natomiast pozostałe opinie na temat czy Dyrektora Handlowego czy złego traktowania ludzi, to jakaś bzdura. Pracowałem w wielu firmach i jakby mam porównanie. To, że DH jest bezpośredni..i fajnie, bo jest ludzki, nikt natomiast nie napisał, że facet ma łeb na karku, ogromną odpowiedzialność, że zawsze można zadzwonić do niego i porozmawiać, że ma wiedzę i ogromne doświadczenie ( jestem w branży od wielu lat ) Pan DH jest po prostu normalnym człowiekiem. Nie ma ludzi idealnych, każdy czasem coś palnie. Zastanawiam się czemu nikt nie napiszę o klasie, kulturze i kompetencjach Menadżera sklepów? Każdy tylko "wyżygać" i to nie koniecznie prawdę. Nawet jeśli kiedyś zmienię pracę, to tą będę wspominał bardzo dobrze. Rada dla przyszłych chętnych...najlepiej przekonać się SAMEMU. Rada dla pracujących...i narzekających... zawsze można zmienić. Po roku wiem ile pracowników pracuje tu wiele lat..wiele, nie 1 czy 2 tylko 8, 10 i więcej... wnioski nasuwają się same...jeśli ktoś posiada choć odrobinę wrodzonej inteligencji to zrozumie. Podsumowując: Firma oferuje ponad przeciętne warunki, finansowe i bytowe. Kultura pracy jest na wysokim poziomie ( chyba, że zaniżamy ją sami) A Właściciele Firmy mają bardzo ludzkie podejście ( czasem aż za bardzo ) Tyle w temacie, alleluja i do przodu ;)

Jarosław
@nobody

Masz racje to, że pracownicy są związani z firmą długi czas świadczy o ich zadowoleniu z zatrudnienia. Piszesz o bardzo dobrych warunkach finansowych. Mógłbyś wyszczególnić co zawierają. Mam na myśli jaka jest podstawa, czy są premie lub inne benefity? Chętnie się dowiem więcej na ten temat.

black jack

wyrzygać pisze się przez "rz" czyżby DH sam sobie słodzi ..... hehehehehehehe

Pracownik DC
@nobody

W końcu i DH zabrał głos, całkiem dobrze się przedstawił , proszę nich pracownicy prawdziwi się wypowiedzą, widać że są zmiany więc są szanse na prawdę bo Właściciele się obudzili .

Mizeria
@nobody

Samochwała w kącie stała... Pan DH może i jest normalnym człowiekiem ale... Dla "swoich'. Szarego pracownika traktuje jak (usunięte przez administratora) na holewce. Nie oszukujemy, firma nie oferuje ponad przeciętnych warunków tak finansowych jak i bytowych. Zero pakietów socjalnych (lux med, Multisport ect) , żadnych dopłat do wczasów, paczek dla dzieci czy choćby wyjść integracyjnych. Jak na polskich dorobkiewiczów z czasu PRL przystało. Firma można by powiedzieć "rodzinna" hehe gdzie każdy obcy jest wyrobnikiem. Jeśli obiecują wam złote góry na rozmowach to nie dajcie się zwieźć. Nie wiem co z mózgiem mi się stało, że tyle czasu mnie zwodzili i złote góry obiecywali. Jest tyle lepszych firm na rynku. Naprawdę nie warto wchodzić w to (usunięte przez administratora)

rico
@nobody

rok, hehe to jeszcze rok i wypatruj jak przyjedzie dwóch smutnych panów i dostaniesz blachę bez słowa albo po prostu za całokształt. rok jest menedżer detalu wiec nie masz kontaktu z prominentem tej firmy :) tylko prominent gdzieś się schował i go nie widać. może i on dostał blache?

Były

Szkoda że Właściciele obudzili się tak późno... Szkoda tych ludzi, którzy nie pracują przez tych co już dawno powinni być pogonieni... Nawet bardzo dokładne wskazanie nieprawidłowości kilka lat temu nic nie pomogło... ciekawe co się wydarzyło teraz, że ktoś przejrzał na oczy. Jak to mówią lepiej późno niż wcale - niestety już beze mnie

Prac0wn!k

Taki maly news z ostatniej chwili.... Kierownik rozslawiony w ponizszych postach juz jest historia - w dniu dzisiejszym zostal zwolniony :) Musze tez podkreslic ze te negatywne komentarze byly pisane przez osoby zwolnione wiec z regoly TROCHE na wyrost Oczywiscie kierownik mial swoje slabsze dni przez co bywal upierdliwy no i okazywal swoja niechec do osob ktore mu podpadly.. Ja z nim nigdy nie mialem rzadnych wiekszych problemow a juz troche tu pracuje :) Akcje z alkoholem oczywiscie byly ale wpadal w cug tygodniowy czasem troche dluzej (raz w roku/ raz na dwa lata) Pozdrawiam

Aneta
@Prac0wn!k

Kierownik oczywiście jest bardzo ważną osobą, ale chyba w nieco większym stopniu powinieneś zająć się tu czymś innym. Widziałam, że Drewno Centrum w chwili obecnej poszukuje Pracownika Działu Reklamacji i Serwisu (stolarka drzwiowa). Firma zapewnia podobno możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności. Może zechcesz powiedzieć coś więcej o tym: jak konkretnie pracodawca ten dba o rozwój zawodowy?

Black jack
@Prac0wn!k

Żadnych pisze sie przes samo ż. Czas najwyższy to na prawde za duzo firma na taka osobe na tym stanowisku.dzial zakupow tez na tym skorzysta...

@Aneta

Nie dba... :)

rree

Jak na sprzedawce teraz to wygląda?

Bronisław
@rree

Rozważasz zatrudnienie w firmie Drewno Centrum? Jakie stanowisko pracy najbardziej Cię interesuje? Jeżeli możesz, to napisz również, dlaczego akurat praca w tym miejscu Cię zainteresowała? Może masz jakieś informacje, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Zachęcam do aktywnego zabierania głosu.

Zuzanna

@Były Dziękuję za odpowiedź. Czy w takim razie, sytuacja, którą opisujesz została gdzieś przez pracowników firmy Drewno Centrum zgłoszona? Z jaką odpowiedzią się spotkali? Ewentualnie czy ten fakt pracownicy firmy próbowali poruszyć w większym gronie z innymi władzami firmy? Gdybyś mógł to opisać, to będę wdzięczna. Nie ukrywam, że są to poważne zarzuty, dlatego podanie większej ilości informacji sprawi, że Twoja opinia będzie wyglądać bardziej wiarygodnie. Pozdrawiam.

Zuzanna

@były A czy mógłbyś powiedzieć, na jakie stanowiska firma Drewno Centrum poszukuje pracowników? Oraz na jakich warunkach zatrudniane są osoby? Wspomniałeś o tym, że Twoim zdaniem mało kto wytrzymuje dłużej. Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl i napisać konkretnie w czym jest rzecz? Wszystkie merytoryczne informacje są bardzo cenne, więc zachęcam Cię do odpowiedzi.

@Zuzanna

Na pewno do działy sprzedaży / zakupów i magazynierów. Niestety zarówno jednymi jak i drugimi zarządza pan dyrektor, który wiedzy na temat zarządzania ludźmi nie posiada. Nie wie też co to jest profesjonlana obsługa klientów. Wie natomiast jak się przeklina, obraża ludzi (żeby nie nazwać tego bardziej po imieniu) etc. Generalnie ludzi się tam nie szanuje, nie umie się z nimi postępować i traktuje jak kolejny numer przy kartotece w kadrach.

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

były
@Olek

Ta firma cały czas potrzebuje pracowników - mało kto tam dłużej wytrzyma to i potrzeby duże na nowych ludzi....

Mobilny

No proszę firma nadal zachowuje swe siły "przeróbcze" - muzina zrobił swoje.... następny proszę - tym razem jako spec od administracji - czy także ktoś usłyszał bzdurne "za całokształt" ?

naked
@Mobilny

Albo druga ulubiona forma: utrata zaufania lub nie pasujesz do schematu firmy

Zuzanna

@Tonik, skąd takie pytanie? Jakie zmiany masz na myśli? @Pracownik, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Może powiesz coś więcej na temat pracy w Drewno Centrum?

Tonik

Czy jakieś zmiany w firmie mają miejsce?

@Tonik

Tak, są widoczne zmiany :) Ludzie rezygnują z pracy. Jeśli lubisz wyzwania to zapradzam!!

KrzysioB

Co słychać w Drewniku. Czy dyrektor logistyki nadal nadużywa alkoholu?

heniek
@KrzysioB

od tygodnia na pewno nie

KrzysioB
@heniek

A co wreszcie go wywalili?

Zuzanna

@były, co rozumiesz przez poniżanie? Jakie praktyki stosuje ten pracodawca wobec pracowników? Pamiętaj, że forum jest miejscem publicznym, wszystkie publikowane przez Ciebie treści muszą być zgodne z prawdą. Opisz proszę obecnie panującą sytuację w Drewno Centrum.

Zuzanna

Rozumiem, że pracownicy nie są zadowoleni z braku benefitów pozapłacowych, a jak wygląda kwestia umów? Czy można liczyć na długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę? Podoba wam się ogólny "klimat"? w Drewno Centrum? Czy firma poszukuje nowych osób? Napiszcie kilka wskazówek dla tych, którzy wahają się nad aplikacją.

były
@Zuzanna

może nie ma kart sportowych i pakietów medycznych ale jest (usunięte przez administratora) jak opisane poniżej, jeżeli ktoś lubi być poniżany to jest to idealne miejsce dla niego , umowa na czas nieokreślony gwarantowana

@były

Dokłądnie tak! 100% prawdy!

Przyszły chyba

Proszę o informację o fundusz socjalny na co jest rozdysponowany, bo każdy pracodawca robi to w inny sposób, czy jest opieka medyczna z jakimiś pakietami i karty multisport. Poproszę też o informację jak są traktowani pracownicy bo mam zamiar się zatrudnić. Dziękuję

Nora
@Przyszły chyba

W Drewno Centrum nie ma socjalne.

@Przyszły chyba

Zatrudnij się w innym miejscu. Socjal zero. Pakiety medyczne czy sportowe - zapomnij.

Przyszły chyba
@Były

Bardzo dziękuję i rezygnuję

Filip

Jak się pracuje? Czy jest powód tej ciszy?

Twardy.
@Filip

A o co konkretnie pytasz Filip ?

Mirek

Jakie to wszystko prawdziwe. Tak się cieszę, że w tym już nie uczestniczę...

@Mirek

Słusznie.... zaoszczędziłeś sporo czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.k.