Lespin sp. z o.o.

Leszno

Opinie o Lespin sp. z o.o.

EDI 2014-05-04 13:40
Nic ciekawego to już nie zakład pracy chronionej ale AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ.
Hmm... 2014-07-08 11:36
Pracownicy mają po kilka-kilkanaście umów na rok... Co do stawek nie będę się wypowiadać. Raczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
jack 2014-11-27 06:10
Totalny wyzysk (usunięte przez administratora)
pracownik 2015-01-13 14:38
Do dzisiaj nie mam umowy , warunki pracy w poprzednich latach godne pożałowania stosunek funduszu socjalnego brak dotacji z PFRON
ewa 2016-01-21 19:38
bhp,lekarz i pani kadrowa ok a tak poza tym przełozony wysłuchuje brednie i kłamstwa na temat nieobecnych pracownikow,a rozumiem kazda brednia dobra byle czyjas.....zrobie wszystko by odejsc.....jest stara zasada słóz wiernie a on ci podziekuje....mam nadzieje ze toms padnie biedne kobiety te tylko na produkcji....
loja 2016-04-24 11:26
Zaczynam tu pracę w przeciągu następnego tygodnia. Z relacji znajomych na temat firmy, które ostatnio mnie doszły wynika , że najbliższe miesiące to dla mnie duża szansa. Wiem , że praca w ochronie nie ma wielkiej przyszłości, ale skoro nic innego nie ma na horyzoncie...
Roman 2017-01-30 16:33
Nic porządnego, ludzi maja za nic żadnych bonów na święta i totalny wyzysk !!! Ludzie trzymajcie się jak najdalej od tej firmy.
Bozena 2017-01-31 13:37
widzę, że ktoś pisze w końcu prawdę o LESPINIE! Faktycznie ludzi zatrudniają z grupami a traktują ich jak śmieci ( żeby nie pisać jak gówno)i!!! Nie wszyscy pracownicy są zapraszani na jubileusze firmy kolędowanie itd. Ludzie nie związani nawet z firma nie mają najlepszej opinii o tym zakładzie. Kierownictwo z pogarda traktuje swoich pracowników. Ponoć niektóre osoby ( ponoć) dostają talony na święta lecz nie wszyscy to hańba!!!!!!!!!!!!
Expert 2017-02-03 10:47
Święta racja. Pracownicy są podzieleni na lepszy resort i gorszy resort !!! Ci drudzy dla kierownictwa to są śmieci i kierownictwo nie potrafi doceniać pracy innych ludzi. Niech nie zapominają że dzięki tym śmieciom żyją jak królowie bo pracownik na grupie pracuje dla nich prawie za darmo!!!!
justice 2017-03-16 13:32
Nie twierdzę, że wszystko jest tak jak być powinno bo pewnie nigdzie nie jest, ale pojawiło się tu sporo kłamstw.
Co do kolędowania - ksiądz przychodzi do siedziby firmy na jakieś pół godziny, dlatego uczestniczą w niej pracownicy pracujący na miejscu tj. ok 100 osób. Jak Pani sobie wyobraża kolende dla 500 osób, z których 400 pracuje poza siedzibą na terenie niemal całego województwa.
Co do talonów - to zwyczajnie Pani kłamie. Nigdy nie było talonów dla wybranych grup.
W ostatnim jubileuszu uczestniczyli głównie klienci firmy, pracownicy z najdłuższym stażem pracy oraz część administaracji.
Zostaw swoją opinię o Lespin sp. z o.o. - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lespin sp. z o.o.