Opinie o LSA Leszek Sierhej w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LSA Leszek Sierhej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w LSA Leszek Sierhej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LSA Leszek Sierhej w Piła

Jaki jest wkład kierownictwa LSA Leszek Sierhej w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Albert Nowy wpis

Żaden?

Pablo Nowy wpis

Pracując u podwykonawcy pod spedycja u Pana Leszka gdzie mój szef mnie wyj... W kosmos Pan Leszek i pani Dorota zachowali się naprawdę profesjonalnie ściągnę Li mnie do Polski wysłali pieniądze gdzie mój szef miał mnie w (usunięte przez administratora)

Stella Nowy wpis

Skoro ktoś pisze kłamstwa to niestety może mieć kłopoty!!!

retroll

Cisza jest ... bo głupszej strony nie można znaleźć w internecie

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Eryk

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Maja

Jak teraz oceniacie pracę w LSA Leszek Sierhej? Od dłuższego czasu żaden z pracowników nie wypowiadał się na tym forum. Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Osobom zainteresowanym pracą w LSA polecam przeczytać zamieszczony na wątku wywiad z właścicielem firmy, panem Leszkiem Sierhejem, w którym przedstawia oferowane przez siebie warunki pracy w swojej firmie (https://www.gowork.pl/lsa-leszek-sierhej,419917/wywiad,254).

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Dobrze się pracuje?

kolega
@Zainteresowana

Właściciel za pomówienia oddał sprawy do Sądu, więc nie piszą.

Edek

Ech ta prawdomówność właściciela to jak jego salonowy ford z zerwanym rozrządem wystawiony jako bezawaryjny

Bal

Dlaczego w ogłoszeniu piszecie że spedycja działa na rynku od 2002 roku? Przecież to nie prawda. Spedycją zajmujecie się dużo dużo krócej kiedy D tym się zajęła

Bal

hgv

@nick no ale jak to jest możliwe? żeby zwalać winę na kogoś innego to jednak troszkę dziwne się wydaje

nick

warunki pracy normalne? a probowales siedziec z l i d w jednymn biurze czy jezdzisz taxi? bo to roznica......podejscie maja chore i zachowuja sie tez nagannie do pracownika - zwalaja czesto wine na niego za swoje wtopy!! mozna oszalec po paru tyg pracy !!

Dorotka

Nawet? Gratuluję zatem bo to wielka sztuka się z nimi dogadać

Odp.

Cyt "dają pracownikowi umowę o pracę" a co w tym takiego wzniosłego przecież to standard

pila

firma okropna - zle warunki pracy, zero poszanowania czlowieka ....... ,,kto sie paj....m urodzil - skowronkiem nie umrze L&D!!!!

@pila

Co masz na myśli pisząc złe warunki pracy możesz to rozwinąć ?

Cel?

A po co ten wywiad udzielał?

Wywiad

hmmm
@Wywiad

co ma piernik do wiatraka?

jak zglosil sprawe do prokuratury to moze i dobrze - wyjdzie pare istotnych kwestii. a tak na marginesie - to jest portal do wystawiania opinii nt. pracodawcy/firmy - a wiekszosc takich wlasnie jest. aby kogos zglaszac za pomowienia trzeba samemu trzymac sie zasad "nie pomawiac".....do zobaczenia w prokuraturze. P.S - warunki pracy w firmie LSA - slabe. b.zle podejscie szefostwa do pracownika - szef choleryk. wyplaty nie sa na czas. Potrafia opierdzielic za bledy, ktore sami popelniaja. Pani D. robi blad a zrzuca wine na pracownika.....przykladow mozna opisywac i opisywac.......Pozdrawiam :) i sa na to dowody. milego dnia

N
@ja

uwaga bo mają niezłe układy w sądzie w Pile, najlepiej to doPoznania

Uwaga

Nazywając kogoś "kłamcą, pomawiaczem" powinieneś mieć na to dowody i pewnie z tego co wiem będziesz miał okazję pokazać je w prokuraturze, a następnie przed Sądem, Na Twoim miejscu wstrzymałbym się z komentarzami do zakończenia sprawy bo na 100% właściciel zgłosił sprawę do prokuratury.

Edek
@Uwaga

I co sprawę umorzono "droga pani D"

bajzel

w tej firmie szef ma takie pojecie ze szkoda gadac - kasa i kasa a ta pani co sie uwaza za pania to smiech na sali - szanuja tylko siebie i chyba dobrze im to wychodzi bo wszystkich dookola maja gdzies. powinni na szkolenie z ,,kadr,, jechac i zobaczyc jak sie prowadzi firme gdzie pracuja ludzie, a pan szefuncio - klamca, pomawiacz - ta pani taka sama ...... nic dodac nic ujac taka jest prawda.....kto pracowal z nimi ten wie.

Zostaw merytoryczną opinię o LSA Leszek Sierhej - Piła

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSA Leszek Sierhej?

Kandydaci do pracy w LSA Leszek Sierhej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSA Leszek Sierhej
1.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Ludowa 25
    64-920 Piła