Opinie o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Foxberg Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Foxberg Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

duduś

To jest forum pracownicze więc wszelkie uwagi do firmy nie tu powinny się znaleźć.

Zbigniew

Polecam Firmę windykacyjną Foxberg Odzyskali moje pieniądze w bardzo szybkim czasie , nie pobierając ode mnie kosztów na wstępie a jedynie niską prowizje po odzyskaniu. Windykator informował mnie o wszystkich działaniach. Teraz sprawdzam sobie u nich na giełdzie czy moi nowi klienci nie są dłużnikami i okazało się że dzięki tej giełdzie uchroniłem się przed dłużnikiem. Polecam !!!

Sławomir
@Zbigniew

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl zostało stworzone dla osób, które są pracownikami i poszukującymi pracy. To fajnie, że polecasz firmę i jej usługi, ale tu skupiamy się przede wszystkim na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Byłoby dobrze, gdyby pracownicy firmy zamieścili tu swoje opinie i komentarze dotyczące atmosfery w pracy, wynagrodzeń i rodzaju zawieranych umów. Warto to zrobić, żeby inni użytkownicy forum mogli się z tym zapoznać.

Edek
@Sławomir

Ja też polecam firme, bardzo solidna.

Julia

Kolejny wpis dłużnika !!! co pozytywnego można napisać o firmie windykacyjnej będąc po tej drugiej stronie.

Artur

Polecam Firmę Foxberg. Szybko sciagneli dla mnie pieniadze na etapie polubowym

Grzegorz

super współpraca z Firma Foxberg. Brak opłat na wstępie, rozliczenie tylko w momencie odzyskania pieniędzy. Szybko, sprawnie- polecam

Specjalista Ds. Sprzedaży

spotkanie ok 30 minut. rozmowa podzielona na dwa czesci , pierwsza to pytania do kandydata druga krótka prezentacja firmy. Babka widać że nie ściemnia. Dokładnie wsystko opisuje - od obowiązku po benefity

dlacego aplikowałem na to stanowisko , czy cos wiem o firmie. mocne i słabe cechy , kim chciałabym być gdyby pieniadze nie miały znaczenia. pytanie o hobby

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Emilia Paryż

Nie polecam . Jeszcze tak nieuczciwej firmy jak ta nie spotkałam. Odzyskałam pieniądze od swojego dłużnika na własną rękę, firma po 8 m-c przesyła fakturę i uważa, że im się należy po dłużnik im powiedział że przelał pieniądze. Żenujące . Gdzie tu profesjonalizm? Odradzam , zdecydowanie. Moje sugestie dla Foxberg Sp. z o. o.: Niech wystawiają faktury słusznie , a nie jak leci .

Łukasz

polecam!!!

Dan

Nie wiem jak wyglada praca u nich na obecna chwile ale pracowałem tam w 2014 roku nie polecam!! Strasznie ciśnienie na zlecenia najniższa krajowa roszada pracowników jeżeli coś im nie spasowalo to zwalniali Cię z dnia na dzień. Najgorsza praca w jakiej miałem okazje pracować. Nie polecam

ZZZZ
@Dan

Od 2014 roku sporo się pozmieniało, w kwestii warunków pracy w tej firmie. Wiem bo pracuję tutaj,a zatrudniono mnie już po zmianach i naprawdę jestem zadowolona. Jeżeli ktoś się stara pozyskuje zlecenia to całkiem fajną kasę można zarobić. Także z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może napiszecie coś o zarobkach?

Igor

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Pracują i muszą to odrobić!

bart

Świetna atmosfera i praca w dobrych warunkach, bez problemu można się porozumieć z kierownictwem. Polecam!

Agnieszka

Zachęcam byłych i obecnych pracowników firmy Foxberg Sp. z o.o. do podzielenia się opiniamii na temat pracy w firmie. Wszystkie komentarze w tej sprawie będą przydatne dla użytkowników forum. Jednocześnie chciałabym przypomnieć, że forum ma służyć pracownikom, nie jest to miejsce na opinie o obsłudze klientów.

Olek

Miałem nadzieję na jakieś informacje o pracy w firmie. Szkoda, że nikt nie pisze

Waldi

Jak się tu pracuje? Szkoda, że pracownicy nie piszą tylko klienci.

Sebastian

Polecam usługi tej Firmy, szybko odzyskali dla mnie pieniądze i zapłaciłem tylko umówioną prowizje po ściągnięciu. Następnym razem na pewno skorzystam.

Robert K.

Chciałbym pochwalić firmę Foxberg a w szczególności Panią od rekrutacji. Pomimo że nie dostałem pracy raczyła jako jedyna napisać do mnie z tą informacją - podając powód ! Dodatkowo przesłała coś w rodzaju poradnika odnośnie cv i rozmów . Polecam aplikować bo praca wydawała się być fajna , a nawet jeśli nie dostaniecie jej to możecie liczyć na info z wskazówkami.

Piotr123456789

Dłużnik nie płacił mi od pół roku. Oddałem sprawę i dość szybko ściągnęli mi pieniądze wraz z odsetkami. Zapłaciłem tylko umówioną prowizje. Stały kontakt z windykatorem. Jestem zadowolony.

Szkoda, że na forum piszą klienci a przecież to jest dla pracowników!Miałem nadzieję na kilka wskazówek, szkoda

Kamil

Szybko odzyskali dla mnie pieniądze od dłużnika. Fajny kontakt z Firmą, mili ludzie, ogólnie wszystko na plus.

Polecam Firmę Foxberg, ściągneli mi 4 sprawy z 5.

Artur

Szybko udało się im odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam w razie kolejnego kłopotu na pewno skorzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Foxberg Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foxberg Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxberg Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxberg Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Foxberg Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxberg Sp. z o. o.
  • Dekabrystów 82