Opinie o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Foxberg Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Foxberg Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxberg Sp. z o. o. w Częstochowa

Maciej

(usunięte przez administratora) Mojej zleconej wierzytelności nie odzyskali,nawet złamanego grosza. W sądzie na rozprawie pojawił sie jakiś uczeń który wydukał ledwo swoje nazwisko. Później nie potrafili napisać apelacji i przenieść jej do Szczecina bo rzekomo miałem wnieść opłate o której poinformowali mailem o g.11.00 z czaem zapłaty do 16.00 tego samego dnia ,ostatniego dnia do wniesienia jej do sądu. Za to pełne koszty przegranej sprawy a potem jak odmówiłem zapłaty za nie wywiązanie sie z umowy rozprawy,bo taką mi założyli przerzucili na mnie. (usunięte przez administratora)

Mirosław

Nie rozumiem złych opinii o tej firmie, są całkiem w porządku w porównaniu z innymi firmami windykacyjnymi.

Poradzili sobie z moim dluznikiem. Zaplacilem prowizje w momencie odzyskania naleznosci z odsetkami. Polecam!!

Klient

Proponują odzyskanie długów, a nic im nie wychodzi... są nieudacznikami kompletnymi w tym temacie, wiem to od klienta, który nie zapłacił. Oczywiście, później cokolwiek chcą, abym napisał o rozliczeniu, a nagle po kilku dniach przychodzi fakturą. Chcą ponad 10% mimo, że nie odzyskałem należytych pieniędzy(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!

Specjalista Ds. Sprzedaży

spotkanie ok 30 minut. rozmowa podzielona na dwa czesci , pierwsza to pytania do kandydata druga krótka prezentacja firmy. Babka widać że nie ściemnia. Dokładnie wsystko opisuje - od obowiązku po benefity

dlacego aplikowałem na to stanowisko , czy cos wiem o firmie. mocne i słabe cechy , kim chciałabym być gdyby pieniadze nie miały znaczenia. pytanie o hobby

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zadowolony Klient

Polecam!! odzyskali pieniadze od mojego dluznika. Zaplacilem prowizje po odzyskaniu

Klient

Polecam uslugi tej firmy. Prowizja w momencie sciagniecia pieniedzy

A mnie wprowadzili bezpodstawnie do baz dłużników nie spełniajac zadnych przeslanek prawnych.(usunięte przez administratora)

Bożena

Poniżej we wisach padło pytanie odnośnie umowy jakiej można spodziewać się w firmie. Czy ktoś mógłby na nie odpowiedzieć? Jest to dość ważna kwestia czy pracownik dostaje umowę o pracę na czas nieokreślony czy może umowę zlecenie. Dajcie koniecznie znać.

Stefan

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy myślę, że to bardzo dużo , polecam

Jestem zadowolony z uslug firmy foxberg. Polecam

Czesława

nie polecam fakt że ściągnęli dług ale kosztów windykacji nie ściągnęli dla mnie od dłużnika tyko ze mnie i jeszcze sprawę do sądu mi chcieli założyć .Umowę trzeba skonsultować z innym prawnikiem bo nie jest ona dla nas tylko dla nich zrobiona.

Klient Foxberg
@Czesława

Umowa z firmą jest przejrzysta, zlecający płaci prowizję od ściągniętych środków od dłużnika. Korzystałem ściągnęli dla mnie klika spraw i zawsze tak to się odbywało. Nikt nie pracuje za darmo, a niektórzy chcieliby zlecić usługę mieć ją wykonaną i jeszcze nie zapłacić i głupoty na forum wypisywać.

klient

korzystalem z uslug tej firmy i jestem zadowolony, zaplacilem prowizje po sciagnieciu pieniedzy

Bożena

Ktoś z Was w ostatnim czasie starał się o pracę w Foxberg? Trudno jest się tam dostać? I jak z ich uczciwością wobec pracowników? Bo różne opinie klientów czytam.

klient

Jestem zadowolony z uslug firmy foxberg

Adam Janowski

Nie polecam tej firmy. Nie ściągnęli należności polubownie to mieli załatwić sprawę przez sąd. Ale nie zostało nic zrobione za to wystawiono mi rachunek na 1000 zł. W ostatnim dniu przed przedawnieniem się sprawy zadzwoniła miła Pani z firmy Foxberg i powiadomiła mnie, że dzisiaj jest ostatni dzień złożenia wniosku do sądu przed przedawnieniem się roszczenia. Dobrze, że w ogóle ktoś zadzwonił i poinformował mnie że termin się kończy. Osobiście złożyłem wniosek w sądzie, tylko pytam za co te 1000 złoty Foxberg chciał ode mnie. Nic nie zrobili za to złożyli wniosek w sądzie przeciwko mnie o dług, tutaj mieli czas do złożenia wniosku w sądzie. Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora) Zwodzą i zwodzą i nic nie robią za to z swojego klienta zrobią dłużnika.

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Wzięli kasę za pseudo swoją usługę. Przed podpisaniem umowy rozmowy dwa razy w tygodniu, raz na tydzień. jak najbardziej - słodki głos, z troską w głosie. Nikt po podpisaniu umowy nie kontaktował się ze mną. Na moje telefony dostawałem coś co bez wpłaty mtej firmie mogłem sam uzyskać. A należność, którą mieli ściągnąć od dłużnika ponoć nie osiągalna. Do tej pory nie dostałem oryginałów dokumentów. Jeszcze raz - nie polecam.

Artur

Bardzo skuteczna Firma!!

Polecam!!!

Zadowolony

polecam firme foxberg. odzyskalem pieniadze od opornego dluznika, zaplacilem prowizje w momencie sciagniecia naleznosci

Sławomir

Uważasz, że przedstawiciele firmy nie zajęli się dostatecznie Twoją sprawą? Chciałbym, abyś rozwinął wypowiedź pod tym kątem i napisał dokładnie, co Ci się nie podobało w trakcie obsługi Twojej sprawy.

Wojciech
@Sławomir

Najwięcej zainteresowania z Państwa strony otrzymałem na początku przed podjęciem współpracy. Po podpisaniu papierów sprawa ucichła .. Ruch z waszej strony był tylko i wyłącznie po moich telefonach. Niby poprawnie ale można bardziej zabiegać, przyspieszać pewne rzeczy . Od tego jesteście. Są firmy na śląsku, które wykazują się dużo większym zaangażowaniem w tego typu sprawach.

Zostaw merytoryczną opinię o Foxberg Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Foxberg Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foxberg Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxberg Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxberg Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Foxberg Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxberg Sp. z o. o.
  • Dekabrystów 82