Opinie o Sport Produkt w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sport Produkt. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sport Produkt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport Produkt w Będzin

Logistyk

Czy przyjmują do logistyki? Co proponują I można otrzymać?

W biurze

Jak z pracą w biurze? Kto zarządza? Wykształcenie? Jezyki? W kostiumie? Szpileczki? Garniturze? Czy dres?

Zwolniona

Znam firmę długo pracowałam atmosfera na zakładzie gęsta ludzi dzielą na lepszych i gorszych w szczególności nowa (usunięte przez administratora) Ma dwa pupilki którym tylko pomaga A reszty stanowisk nie zauważa i prowadzi prywatne rozmowy zapominając o kończących detalach na innych stanowiskach do zwolnienia powinna być pierwsza donosi do kadrowej na innych pracowników nawet biurowych. Cieszę się że tam nie pracuje a wspolczuje pozostalym monterkom że muszą znosić (usunięte przez administratora) Dziewczyny trzymajcie się albo zwalniajcie....

Fredi

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Monter

CV wysłane elektronicznie.Po 2 dniach telefon,czy jestem zainteresowana.I to wszystko.

Czy ma Pani czym dojechać,bo my o 5:50 zaczynamy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Szukający pracy

Czy jest jakaś aktualna oferta sport produkt ?

Tonik

Czy poza podstawą macie jakieś premie czy dodatki socjalne?

Euni
@Tonik

Tam nawet nie masz najniższej krajowej. Na święta nawet cukierka nie dali

Euni

Kierowniczka drze się po wszystkich bez powodu. Taka ma już naturę. Wiek ok70 lat to wiadomo że cały świat jest zły. Zwalniają z dnia na dzień bo np nie ma zamówień. Więcej szacunku i stabilności pracy maja Ukrainki.

Ewa Ka

Miałam nieprzyjemność tam pracować, na jednym dziale spoko a na celce złotej (usunięte przez administratora)brygadzistka wtedy taka Ruda farbowana. Kawał (usunięte przez administratora) reszta (usunięte przez administratora). Norma,norma! Mało! Szybko! No niech będzie, ale mogło by być więcej! To siadaj kuźwa i rób. Lata 2015

@Ewa Ka

Czy posiadasz jakieś aktualne informacje z Sport Produkt? Jak teraz firma sprawdza się w roli pracodawcy? Jeżeli posiadasz wiedzę na ten temat, to podziel się nią z użytkownikami forum. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w Sport Produkt będą mogły wyciągnąć wnioski o firmie. Jak oceniasz atmosferę tam panującą - można liczyć na wzajemną pomoc?

Marcel

Pracuje już 10 lat w tej firmie i nie narzekam.Płaca na czas,Automaty z gorącymi napojami dostępne non stop.Firma zewnętrzna wozi codziennie obiady dla pracowników.Jaka płaca taka praca. Pracownik miesiąca

Dooooor
@Marcel

Od kiedy na Sporcie automat z kawa i oboady? Odeszlam z SP na pocztku 2017 i takich cudow nie bylo

Dgtd
@Dooooor

I nadal nie ma ktoś chyba zakłady pomylił&????????????????????????

@Dooooor

chyba pracowałas w innej firmie ???? automaty i obiady jak najbardziej sa. teraz niedawno założyli nowe ogrzewanie wraz z klimatyzacją. firma sie rozwija :)

Natal

Podpowiedzcie czy potrzebni są w firmie nowi pracownicy?

Miky

Od kiedy automaty i obiady zmianowo się coś?

Mmt

Pracowalam tam 2 lata. Umowe o prace dostalam dopiero kiedy zaszlam w ciaze. A tak to na zleceniu. Wyplata najnizsza krajowa. Bez zadnego socjalu i dodatkow. Jak nie bylo roboty siedziales i z poltora miesiac w domu, bo robotr musieli zapewnic pracownica z umowami. Co do kierowniczki. Czasmi puszczaly jej nerwy i wydzierala sie po ludziach ale na ogol nie byla zla. Brygadzistka D hmm..... Ciezki przypadek, siostrzyczki i pupilki byly ktore donosily na innych i uwazaly sie za lepsze. Dziewczyny na hali rozne. Zatrudnienie tam traktowac jako "przejsciowe" lub dorobienie do emerytury.

Firma fatalna , katastrofa, ludzi traktują jak przedmiot, bardzo tanią siłę roboczą. Szkoda na tą firmę słów. Dziwne że takie coś istnieje tyle lat! Wyzysk wyzysk! Odradzam na 100% pracować w tym czymś! Ocena mniej niż zero.

Byłam zwiedziłam

O umowie można zapomnieć, najwyżej umowa o dzieło. Zmiana tylko na rano. Stawka 8zł z groszem na rękę, soboty 50%, niedziele 100%, są pracujące rzadko. Zero szkolenia, ubrań, rozmowy kwalifikacyjnej. Jedna z przerw ma 5 min. Nawet po schodach ledwo z hali zdążysz zejść.Przyjdź i rób, tyle w temacie.

jurek

właśnie, właśnie jakie zarobki i możliwości rozwoju, to też bardzo ważne...dajcie znać

KKKK

JAKIE SA ZAROBKI NA OBECNA CHWILE W TYM ZAKLADZIE

kobietapracująca...

Czytałam te wpisy o tym zakładzie i włos mi się jeży! To wszystko prawda,potwierdzam!

Iwona

@Olla piszesz, że chyba nie ma zatrudnień. Jednak na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są pracownicy na stanowiska Koordynator ds. Jakości, Automatyk oraz Monter. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tych działach firmy?

Żenada

Czyli standard nic się tam nie zmieniło, a nie w sumie to jest coraz gorzej kobiety które tam pracują nie wiedzą czy w następnym miesiącu na chleb będą miały bo oczywiście o tym że nie mają pracy dowiedzia się w piątek za pięć dwunasta i i szef oraz jego wierne służebnice mają to gdzieś najgorsza jest pani prawa ręka oraz kadrowa.

Iwona

@Olla bardzo ostro wypowiadasz się na temat firmy. Co rozumiesz mówiąc, że w firmie nie ma umów? Rzeczywiście, warunki zatrudnienia które wymieniasz mogą być niesatysfakcjonujące. A jak wyglądała sama praca? Czy praca w Sport Produkt jest ciężka?

Olla
@Iwona

Praca jak praca, dla jednego będzie ciężka, dla innego lajcik. Ale chyba nie ma zatrudnień bo teraz to nie wiedzą co mają zrobić z tymi co tam pracują i jak je zwolnić. Na umowę nie ma co liczyć, najwyżej rzucą jakieś zlecenie na miesiąc albo na czarno. Ale za takie pieniądze nie warto sobie głowy zawracać tym zakładem. ???? Gdybym tam nie pracowała też bym się łudziła że praca tam będzie spoko. Ale ludzie tam są traktowani trochę jak przedmioty, które można wyrzucić jak są niepotrzebne nie udzielając wcześniej żadnych konkretnych informacji. Tam nigdy NIC NIE WIADOMO . Od nowego roku to tam nic lepiej nie ma tylko coraz gorzej....

Zostaw merytoryczną opinię o Sport Produkt - Będzin

• Jak się pracuje w Sport Produkt?

Zobacz opinie na temat firmy Sport Produkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport Produkt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sport Produkt?

Kandydaci do pracy w Sport Produkt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sport Produkt