Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

pracownik ktory sam sie zwolni

Jak ja Cię rozumiem pracowniku drogi... w Pako nie docenia się ani pracowników w sklepach ani w centrali. Prezes mówi: przecież ja nikogo nie zwalniam: no nie bo robicie wszystko aby pracownicy zwalniali się sami. Lubiłam swoją pracę do czasu..... niestety w tej firmie jedno jest pewne - ciągła zmiana - zarząd jak chorągiewka na wietrze.... raz mówią jedno potem obrót o 180 stopni.....

Jak są rozliczane w Pako Lorente nadgodziny?

Zawiedziona

Jak jest teraz w Pako? Jak się pracuje w czasie pandemii? Nacisk na sprzedaż, nacisk na wszystko przy za małej obsadzie. Jest nas o wiele mniej a wymagania wciąż te same.(usunięte przez administratora)

zz

Chyba się Tobie w głowie pomieszało, myślisz że ludzie będą (usunięte przez administratora)za najniższą krajową?, jeśli Firma po 2 miesiącach nie ma pieniędzy to co można o tym myśleć, tylko to że to żałosne naciąganie pracownika przez pracodawcę, mam nadzieję że sobie co niektórzy pracodawcy przemyślą bo za chwilę będą sami pracować za ladą. Rynek pracy jest duży, jak nie u nas to za granicą. Pozdrawiam myślących pracowników

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

Dzień dobry, zwracamy się do wszystkich naszych obecnych i byłych pracowników - zapraszamy Państwa do nieanonimowego kontaktu z przedstawicielami naszej marki. Jednocześnie informujemy, że Pako Lorente dokonało wszystkich należnych zapłat wynagrodzeń i innych świadczeń na rzecz swoich pracowników.W przypadku pytań, wątpliwości, niejasności lub chęci uzyskania informacji prosimy o kontakt. Wszelkie anonimowe, niemerytoryczne lub obraźliwe wnioski - nie będą rozpatrywane przez markę Pako Lorente. Przed kontaktem prosimy o weryfikację salda na Waszych rachunkach bankowych.

Dzień dobry, zachęcam do zapoznania się z regulaminem serwisu Go Work. Administrator moderuje komentarze, które są niemerytoryczne lub obraźliwe. Warto dzielić się informacjami, które są pomocne dla innych.

Dzień dobry, jako pracodawca jesteśmy otwarci na dialog. Konstruktywna krytyka, merytoryczne uwagi, cenne spostrzeżenia są dla nas b. ważne. Nie akceptujemy obrażania i nieprawdziwych opisów.

Doinformowana

Słyszałam że wszystkie salony są otwarte. Prawdopodobnie działają też przymierzalnie jeżeli dostępna jest chemia do dezynfekcji powierzchni oraz potencjalnie chorych odwiedzających Czy są to zakupy potrzebne do życia to każdy klient musi sobie odpowiedzieć sam :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pako Lorente Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

A na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje w Pako Lorente?

Ja również zgłosiłam sprawę do inspekcji pracy. Mam już serdecznie dość braku informacji z ich strony. Zero odzewu telefonicznego mailowego jakieś kpiny.....

Prawnik

Pracodawca nie ma prawa "wysłać" pracownika na urlop bezpłatny zamiast odesłania na postój, jeśli sklepy są zamknięte i pracownik sklepu nie ma możliwości wykonania pracy. Urlop bezpłatny udziela pracodawca tylko na wniosek pracownika. Proszę zgłaszać wszystkie takie próby do inspekcji pracy.

Megi

A jak w Pako w dobie kryzysu?

@Megi

Witam. (usunięte przez administratora) Teraz przyszła groszowa wypłata A szczytem jest podsuwanie bezpłatnych wniosków urlopowych pod groźbą zwolnień z pracy! Więc gdy sklepy będą już otwarte Pako bedzie szukać nowych ekip. Moja wypowiedź ma być ostrzeżeniem dla tych którzy zobacz ogłoszenie o pracę Ps. Podczas okradania pracowników prezes udziela wywiadów jak sobie radzić w czasie kryzysu :)

Dzień dobry, wszystkie firmy działają aktualnie w trudnych warunkach, nieznanych dotąd i starają się wypracować nowy model działania. Komentarze są weryfikowane przez administratora serwisu Go Work - proszę o zapoznanie się z regulaminem serwisu. Serwis Go Work nie zezwala w swoim regulaminie na komentarze wprowadzające w błąd lub naruszające dobra osobiste.

@Megi

Dzień dobry, wszystkie firmy działają aktualnie w trudnych warunkach, nieznanych dotąd i starają się wypracować nowy model działania również Pako Lorente.

Prawda

Czy w firmie Pako Lorente Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracuje ponad 3 lata i nigdy nie było szkolenia.

Nigdy nie było szkoleń. Samemu trzeba się uczyć.....

W naszej firmie zatrudnieni są szkoleniowcy którzy wspierają salony - zespoły pracowników, prowadzimy szkolenia praktyczne, które uczą zasad działania salonów, obsługi klienta podczas pracy z klientem.

@Pako Lorente Sp. z o.o.

Czemu tak kłamiecie pracuje w tej firmie i nigdy nie było szkolenia

esy-floresy

szkoda słow

m.k04@wp.pl

Dlaczego pozbywacie się wszystkich negatywnych ocen???

@m.k04@wp.pl

Dzień dobry, jako Pako Lorente liczymy się z opiniami naszych pracowników, doceniamy merytoryczne i zasadne treści.

Ely
@Pako Lorente Sp. z o.o.

Gorszych bzdur dawno nie czytałam.

MajaMyk
@Ely

Jakich bzdur? O Czym? Co jest prawdą a co bzdurą??? Takie info na pewno nam rozpoczynajacym pracę w PL się przyda.

Nic dodać nic ująć ????

Niestery nic się nie zmieniło w Lublinie Pracuje tu chwile ale tez będę uciekać ????

@Nic dodać nic ująć ????

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt z centralą lub z kierownikiem regionalnym. Chcielibyśmy poznać bliżej Pani opinię na temat pracy w salonie. W naszej marce dbamy o komfort pracy naszych zespołów. Jeśli jest problem lub niekomfortowa sytuacja należy ją wyjaśnić z przełożonymi.

Gorzkaczekolada

Dziś dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną do Paco w Lublinie w felicyty ale czytając opinie o p. kierownik tego salonu chyba zrezygnuję(usunięte przez administratora)

W związku z komentarzami poniżej, chciałabym przeprosić Panią E. za przykrość jaką jej sprawiły. Administrator strony został poproszony o wykasowanie napisanych przeze mnie komentarzy.

Aleksandra29

Tak czytam opinie P. Byłej pracownicy i chce mi się śmiać. Dziewczyna ma ewidentny problem ze sobą. Została zwolniona i na siłę próbuje jechać po wszytskich. Myślę że dobrego pracownika by nie zwolnili. Parokrotnie z mężem byłam w salonie w Lublinie, gdzie obsługiwał mnie P. Eliza - bez zastrzeżeń. Miałam do czynienia również z p. Agnieszka która jak się okazało jest kierow. regionalny. Ona również nas obsugiwala i jestem bardzo zadowolona. Osoba pomocna , kulturalną i miła. Dobrze poradziła w kwestii garnituru.

Kwiaty we włosach
@Aleksandra29

Kierowniczka taka zła i niedobra, nie kompetentna...bo wymagająca. Kazała pracować, wykonywać obowiązki które każdy podpisuje podczas zawarcia umowy... Kierowniczka zła bo kawy do pić nie dała... Kierowniczka nie dobra bo wymaga przestrzegania standardów Firmy PL. Znamy te historie związane z ,,kierownik jest zły bo..." Zostałyście skrzywdzone psychicznie, macie traumę po pracy z kierowniczką z Lublina?? Może w takim razie zaproponujemy terapie grupową u psychologa w obecności psychiatry??? Dajcie znać jeśli się zdecydujecie. W kupie raźniej mimo bardzo śmierdząco i ciasno...

OlaTolaLola

Konfrontacja??? Pewnie!!! Dogadajcie się między sobą i przyjade napewno. Dla mnie to nie kłopot. (usunięte przez administratora) Nie udzieliła się tu ani słowem, zapewniam.(usunięte przez administratora) Biedne takie jesteście...

Maławl

To jest portal, gdzie mają się znaleźć opinie o pracodawcy , a nie Twoje prywatne opin8e o pracownikach , kierownikach itp. Dziewczyno ma problem ze sobą to idz do lekarza. Opinie które wypisujesz są bardzo słabe. Jestem ciekawa jakim byłaś pracownikiem bo wszyscy są źli tylko nie Ty. Ogarnij się. Jestem przekonana że jesteś zerem i dlatego zostałaś wyj...na z pracy.

OlaTolaLola

Dawno nie czytałam gorszych bzdur :D hahhahaha Strasznie długo sie z tym faktycznie zbierałaś żeby to napisac... bo jakis tydzień hihihi. Słabe to jest, że znając kogoś kilka godzin i pracując z kimś jeden dzień opisujesz kogoś i stawiasz w takim świetle... Mało profesjonalne. Pomyje, które wylewasz na głowę tej dziewczynie to stek bzdur, na których kiedyś sama sie poślizgniesz... Osobę, którą tak oczerniasz znam wiele lat i powiem Ci (usunięte przez administratora) że dobrze kombinujecie tylko w złą stronę... :D hehehe Jadem aż tryska :D

Zaniepokojona

Tak czytam te opinie i nie dowierzam... Zastanawiam się czy jest to portal aby dodać opinię odnośnie pracy czy portal przepychanek personalnych. Tyle nienawiści i jadu wśród kobiet - szok... Jeśli mi coś nie pasuje to po prostu w tym nie biorę udziału i tyle... Ale żeby tak kogoś obrażać, wyzywać - Zwierzęta mają więcej miłości i empatii... ZDOLNOŚCI do współodczuwania stanów emocjonalnych drugiego człowieka. TRZEBA zrozumieć decyzje, postawy i działania. Według psychologów empatia świadczy o wysoko rozwiniętej inteligencji emocjonalnej, a jej posiadanie lub nie zależy od wielu czynników, przede wszystkim od relacji z rodzicami we wczesnym dzieciństwie, ale i od środowiska, w którym wzrastamy. Czy każdy jest zdolny do empatii? Jak widać nie :(

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.