Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

jacek

Mają genialne garnitury!!

Pracownik Pako
@jacek

Chyba pomylił Pan forum! To jest forum o pracy w tej firmie a nie sugestii co do jakości towaru.

Dzień dobry, jak już pisaliśmy wcześniej zależy nam na tym aby profil na portalu był pomocny dla osób szukających pracy, opisujący pracę w naszej marce, przedstawiający Pako Lorente jako pracodawcę, a publikowane w nim treści były prawdziwe i merytoryczne. Zamieszczony wpis w żaden sposób nie jest merytoryczny, a wprowadza niepotrzebnie negatywny przekaz. Jeśli zaniepokoiła kogoś sytuacja w naszym salonie prosimy o kontakt bezpośrednio z centralą w celu opisania sytuacji.

@Pako Lorente Sp. z o.o.

Dzień dobry. Zadaję sobie pytanie dlaczego komentarze merytoryczne i prawdziwe ale nie przychylne dla was są usuwane? Każdy kto pisze na forum ma prawo do swojego zdania i odczucia jakie w sobie ma. Zauważyłam że zostają tutaj tylko przychylne wam opinie. Byłam waszym pracownikiem i wyraziłam swoją opinię na forum, napisałam jaka jest prawda i moje spostrzeżenia zostały usunięte. Merytorycznie odpisałam co czułam i w jaki zły sposób traktuje się u was ludzi. Prawdziwe zdania które wyraziłam zostały skasowane, więc zapytam was dlaczego przeczycie sobie samym? W większości opinie tutaj są wyrażane przez kierownika regionalnego którzy piszą bo im kazano. Oczywiście są opinie również od pracowników którzy nie powiedzą złego słowa bo się boją! Dlaczego nie napiszecie że pracownicy mają pisać pozytywy? Bo im kazano! Dlaczego nie napiszecie że zabieracie ludziom premie za błędy które w większości są z waszej strony.? Dlaczego nie napiszecie o mail_ach jakie są przez was nadawane gdzie pracownik jest zastraszany. O telefonach które dostają od Kierownika regionalnego gdzie swoją flustrację wylewa na pracownikach! Ktoś napisał tutaj trzy razy z rzędu to samo zdanie tylko pod innym nikem, o czym to świadczy?... Merytorycznie zostawcie opinie negatywne a nie kasujcie a nikt u was nie będzie pracował! Ludzie są zwalniani za blachostki lub sami odchodzą do firm gdzie szanuję się pracownika ale i również są godziwe zarobki....

byly pracownik

w szczecinie to pani kierownik regionalny zostanie bez ludzi jak będzie traktować pracowników tak jak do tej pory czyli źle. .juz jej pouciekali ludzie .....po prostu dramat ..

@Monika

Dzień dobry, w naszej marce nikt nikogo nie zastrasza, rzucanie taki oskarżeń nie jest profesjonalne. W naszej marce liczymy się ze zdaniem naszych pracowników, nasza struktura jest na tyle rozbudowana, że jeśli Pani miała zastrzeżenia do pracy swojego kierownika regionalnego mogła Pani je przekazać dyr. sprzedaży co jak wiemy nie miało miejsca. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiana jest struktura naszej firmy aby każdy wiedział do kogo zwracać się z wątpliwościami. Jak Pani widzi komentarz mimo nieprawdziwych treści nie został usunięty bo stawiamy na dialog.

anonimo
@byly pracownik

juz została bez załogi, remont sobie wymyslili bo nie było komu robic

@anonimo

Remont salonu w sieci sklepów takich jak Pako Lorente jest działaniem, które musi być zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Remonty sklepów są elementem wpisanym w strategii rozwoju firmy. Remont w Szczecinie była zaplanowany o czym informowaliśmy we wcześniejszych wpisach. Dlatego prosimy o nie powielanie niesprawdzonych informacji.

Joanna Ł.
@byly pracownik

Akurat kierownik regionu, to jedna z lepszych osób z którymi miałam okazje pracować . Nie zgodzę się z tym komentarzem . Zależy czego człowiek oczekuje od kierownika , bo wydaje mi się, ze większość osób tutaj komentujących nie zna w ogóle terminu kierownik/kierownik regionalny . I zaznaczam oraz PODKREŚLAM , ze pisze to z własnej i nie przymuszonej woli, ponieważ zauważyłam, ze jak jest dobra opinia to już odrazu musi być wymuszona .

Jagoda
@Pako Lorente Sp. z o.o.

To co piszecie nie jest zgodne z tym co mówicie na rozmowie rekrutacyjnej. Zostałam zaproszona na rozmowę i nic takiego się nie dowiedziałam. Z tych komentarzy co czytam jestem szczęśliwa że odmówiłam pracy u was. Warunki macie kiepskie, atmosfera raczej nie jest ciekawa z tego co mi wiadomo. (usunięte przez administratora) Jeżeli przyjmuje się osoby na stanowisko kierownika to chociaż niech mają klasę samą w sobie.

@NEK
@byly pracownik

Tak się składa, że łączy mnie relacja zawodowa z tą panią i nie mogę pozostać obojętna na Twoje słowa. Współpraca z kierownik regionalną układa się bez zarzutu. Co więcej, szczerze podziwiam jej pracę, profesjonalizm, zaangażowanie i dostępność o każdej porze. A Tobie – ex-pracowniku życzę znalezienia takiej firmy oraz przełożonych, których w końcu nie będziesz musiał krytykować tak wylewnie w internecie w wielu postach, na różnych portalach.. tylko po to, by wylać gdzieś swoją frustrację..

Moim zdaniem firma własnie dba o pracownika i pieniądze też są dobre, tylko trzeba umieć dobrze sprzedawać i tyle. Ci co narzekają nie robią nic a potem się dziwią że nie mają wynikow. Nie każdy potrafi robic to dobrze

mimek
@Anonim

Zgadzam się, trzeba mieć gadane do ludzi, znać się na ubraniach i materiałach

Była pracownica

Pytanie? Gdzie negatywny komentarz od Moniki? Niewygodny dla Pako?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

obecny10

Powiem tak: wszystko jak powinno być i uczciwie i sympatycznie. Dla mnie bardzo fajnie jest w Pako

Antek
@obecny10

Zgadzam się. Pako lorente jest firmą godną szacunku, zwłaszcza ze względu na atmosferę :)

Obecna
@Antek

To jest żart!

Remont w salonie został zaplanowany na 2019 roku, nasza sieć bardzo intensywnie się rozwija, otwieramy nowe salony, starsze przechodzą re-design. Powstające i remontowane salony otwierane są w nowym koncepcie, nowoczesny design wnętrza, intuicyjność aranżacji przestrzeni oraz ponadczasowe kolory takie jak: biel, czerń, które teraz uzupełnia ciepła szarość. Z pewnością jako klient będzie Pan zadowolony z odwiedzin i zakupów w naszym nowym salonie już w 2019 roku.

normalny pracownik99

Każdy ma swoją opinię na ten temat. Skoro jest Ci rzeczywiście tak źle to czemu dalej tam pracujesz? Mnie w pako pracuje się bardzo dobrze. Elastyczne godziny, kasa, atmosfera wszystko mi odpowiada i jest ok.

Ulapurpura

Czytam i oczom nie wierze! Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy na temat firmy, Pracuję dla Pako Lorente i złego słowa nie powiem na temat pracy. Ludzie skąd w Was tyle zawiści..

Administratorów proszę o informacje dlaczego negatywne komentarze są usuwane? Chyba mamy prawo wyrazić swoją opinie o firmie? Moja opinia była rzetelna i zgodna z prawdą a wy jesteście nieobiektywni, ile wam zapłacicli za kasowanie negatywnych opinii??

koleżanka Justyny
@ja

Nie pierwsza taka sytuacja. Moja koleżanka napisała tutaj komentarz po tym jak odeszła z pracy. Po kilku godzinach komentarz został skasowany.

@koleżanka Justyny

Bardzo ważne są dla nas merytoryczne komentarze, które są prawdziwe i opisują obraz marki Pako Lorente zgodnie z prawdą. Profil marki na Go Work, to profil, który służy do komunikacji z pracownikami lub osobami zainteresowanymi pracą w Pako Lorente.

Pamela
@Pako Lorente Sp. z o.o.

I tam była napisana sama prawda, tyle że dla was niewygodna... oprócz pensji i ewentualnej premii nie oferujecie nic i to dokładnie było w mojej wypowiedzi. Dostajemy maile, w ktorych firma straszy nas karami pienieznymi, bałagan w całej biurokracji, bo nie ma żadnych zasad co do sposobu wykonywania prac biurowych, jesteśmy zdezorientowani, bo nie wiemy czego się od nas oczekuje, do tego nie ma i nie było nigdy żadnych szkoleń, jednego dnia słyszymy jedno jak coś zrobić a drugiego co innego i bądź tu mądry... ale ochrzan będzie, jeśli nie wstrzelimy się w to czego oczekują przełożeni czy pracownicy działu kadr czy księgowości

@Pako Lorente Sp. z o.o.

Dokładnie. Trzeba być merytorycznym w swojej krytyce jeśli chce się krytykowac. Ja tam polecam ta firmę

Taki
@Anonim

Firma dba o zespół pracowników i motywuje każdego dnia. Mam dobre wspomnienia

master

Pako Lorente Szczecin Struga, macie salon który się rozpada. Obsługa jest miła, lecz stan techniczny salonu to dramat. Moje sugestie dla Pako Lorente Sp. z o.o.: Remont pilny remont!

Zmotywowana- zwolniona

Pracowałam w firmie przez 4 miesiące. Zostałam zatrudniona przez fantastycznego kierownika regionalnego, który było widać zna się na rzeczy oraz rozumie potrzeby pracowników. Po miesięcznej umowie zleceniu, negocjowałam dalsze warunki pracy, ponieważ dobrze się czułam, wiedziałam że jestem kompetentna i chciałam się w firmie rozwijać. Wynegocjowałam jak się okazało wyższe wynagrodzenie (podstawowe bez premii) niż pozostali pracownicy salony. Jednak kwstia mojego wynagrodzenia była utajona i do tego czasu wszystko było dobrze. (Pomijając zazdrość wspracownikow o dobre wyniki pracy mimo że byłam nowa.) Jednak gdy zmienił się kierownik regionalny, który wysłał umowę do salonu zamiast do rąk własnych, współpracownicy dowiedzieli się o wypłacie, co stało się przyczyną do mojego zwolnienia. Po okresie 3 miesięcy firma przedłużyła mi umowę na 2 tygodnie o czym dowiedziałam się na dwa dni przed końcem umowy. Tak potraktowali pracownika,który mimo że miał chęci rozwoju, miał efekty pracy lecz był dla nich niewygodny. Oczywiście wszystko zawdzięczam kierownikowi salonu oraz kierowniczce regionalnej, która zamiast uwierzyć wynikom pracy, zawierzyła kierownicze i na jej prośbę dowieduje się o tym że zostały mi dwa dni pracy i dowidzenia. A jedyne co uslyszałam od kierownika regionalnego to "bardzo mi przykro". W dodatku umowa która dostałam początkowo nie posiadała pieczątki ani podpisu pracodawcy, została wydrukowana w salonie.

Szczerze polecam prace w Paco Lorente! :) Fajnie, że wiesz chociaż jak się poprawnie pisze nazwę firmy.

Regionalni Pako Lorente prosili pracowników o wystawienie pozytywnych opinii na tej stronie i Facebooku. Informowali również, że firma płaci za kasowanie negatywnych komentarzy. O tym jak się tam pracuje świadczy ilość ogłoszeń na różnych portalach.

W salonie Pako Lorente w Lublinie pracuje od dłuższego czasu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca jest przyjemna i w bardzo zgranym zespole, sama przyjemność chodzić do pracy i spędzać czas z pracownikami jak i doradzać klientom. Co do negatywnych opinii nie mogę się zgodzić, każdy pracownik wypracowuje swoją premie, im więcej starań i sprzedaży tym większy efekt finansowy. Sadze ze negatywne opinie wychodzą od osób którym zwyczajnie nie chciało się pracować. Szczerze polecam prace w Paco Lorente! :) Moje sugestie dla Pako Lorente Sp. z o.o.: W salonie Pako Lorente w Lublinie pracuje od dłuższego czasu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca jest przyjemna i w bardzo zgranym zespole, sama przyjemność chodzić do pracy i spędzać czas z pracownikami jak i doradzać klientom. Co do negatywnych opinii nie mogę się zgodzić, każdy pracownik wypracowuje swoją premie, im więcej starań i sprzedaży tym większy efekt finansowy. Sadze ze negatywne opinie wychodzą od osób którym zwyczajnie nie chciało się pracować. Szczerze polecam prace w Paco Lorente! :) Lubię atmosferę w Pako Lorente Sp. z o.o. za: Praca w zgranym i miłym zespole!

Mena

Zastanawiajace jest to ze tyle pozytywow a oferty pracy nie schodza , ciagle kogos szukaja. Jak by bylo super to dobra ekipa pracuje kilka lat razem a tu ciagle braki w ludziach. A wiec pytanie tak jest dobrze ze ludzie odchodza :-) czy tak jest dobrze ze nikt nie chce pracowac :-) . ????????powodzenia

Roma
@Mena

Jak w każdej dużej sieciówce , po drugie niech Pani zobaczy gdzie szukają czy do nowych sklepów bo ciągle się otwierają . Po trzecie niektórzy nie nadają się do handlu, przychodzą popracują trochę bo im się wydaje, że to dla nich a po paru miesiącach są zmęczeni klientami

Hallo

Od pół roku pracuję w firmie Pako Lorente i jestem bardzo zadowolona. Atmosferę w pracy tworzymy sami, u nas jest wyśmienita, możemy na sobie polegać. Praca przyjemna dla osób lubiących kontakt z klientem i interesujących się modą. Odnośnie wynagrodzeń , jak zawsze każdy chciałby jak najwięcej ale firma już na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawia stawkę (umowę o pracę) plus możliwość wypracowania różnych premii, a więc sam decydujesz się , czy chcesz pracować. Wynagrodzenia są zawsze płacone w terminie. W obecnej chwili polecam pracę w tej firmie.

Angelina

Wczoraj miałam okazję być na rozmowie w tej firmie. Pani kierownik nie dość że się spóźniła dobre 20 minut co często się zdarza, nie wykazywała w ogóle zainteresowania moją osobą, nie wspomnę że to ja wyglądałam jak Pani kierownik a nie ona. Rozmowa dotycząca odzieży natomiast pani kazała zachęcić mnie do wycieczki do mojego ulubionego Miejsca. Jeśli chodzi o mnie brak związku z wycieczka a moda. Sama postawa i pytania jak radzę sobie w konfliktach zrodziła u mnie przeczucie że nie dobrze dzieje się w zespole do którego szukają prawie wszystkich nowych pracowników. Efekt odmówiłam

Mody
@Angelina

Hahaha dziewczyno idziesz na rozmowę i pytania ci nie pasują.. Dobre heh a ty na stanowisko dyrektora. Ja musiałem długopis sprzedać więc miałaś łatwiej. Pracowałem w pako owszem już nie pracuje musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych ale pracę można polecić. A tobie jak nie pasują pytania to do warzywnika tam nikt o nic nie pyta hahaha

@Angelina

(usunięte przez administratora) 13:59 (1 minutę temu) do ada.dubiel Pracuję w Pako Lorente już od dłuższego czasu i szczerze? Nigdy nie miałam lepszej pracy :) Zespół trzyma się razem, traktujemy się jak jedna wielka rodzina. Jestem studentką i moje koleżanki przeżywały moją obronę tak samo jak rodzice. Będąc na wielu rozmowach kwalifikacyjnych otrzymywałam takie pytania i nie zaskoczyły mnie one, ponieważ Pracodawca bada Pani kreatywność, której najwyraźniej Pani brak jeśli tak proste zadanie, pytanie Panią przerosło. Niech Pani nie zapomina, iż starała się Pani o pracę w handlu, a pytanie odnośnie wycieczki jest bardzo częstym pytaniem na rozmowie kwalifikacyjnym. Miała Pani ,,sprzedać'' swój pomysł na wycieczkę, zainteresować swoim pomysłem oraz aparycją potencjalnego klienta. W handlu chodzi o sprzedaż, nie jest istotne co Pani sprzedaje- czy są to wycieczki, ubrania, ciasto lub sprzęt sportowy. Natomiast pytanie o konflikty również zadawane jest podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej w każdej firmie. Nawet podczas rozmowy na studiach często zadawane są takie pytania przez pracowników naukowych, bo badają nasze relacje międzyludzkie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie i polecam ją każdemu kto chce pracować :). Pozdrawiam zadowolony pracownik K :)

Adriana

Pracuje w Pako Lorente od dwóch lat, praca przyjemna rodzinna atmosfera, wynagrodzenia i premie zawsze na czas. Jasne oczekiewania od kierownika regionalnego . Wykonujesz swoje obowiązki i z przyjemnością można przychodzić do pracy. Jak czytam niektóre opinie to mam wrażenie, że te osoby nie do końca zdawały sobie sprawę gdzie idą do pracy. Pako Lorente to moda męska , bezpośredni kontakt z klientem, jeśli ktoś tego nie czuje to faktycznie nie ma tu czego szukać. Praca w salonie wiąże się z różnymi obowiązkami tu się "nie stoi i pachnie" to jest praca , porządek się sam nie zrobi , VM się sam nie zrobi i inne obowiązki też . Pretensje o benefity, że ich ma ale to był nasz wybór (pracowników), że ich nie ma bo nie dla każdego się opłaca. Są czytelne oczekiwania wobec doradcy handlowego czytelne procedury co każda osoba to zna i wie. Jeśli masz pasję z sprzedaży, lubisz kontakt z klientem i wiesz co oznacza praca zespołowa to dołącz do naszego grona i nie będziesz żałował ( bynajmniej na śląsku) tak jak ja i mój zespół jeśli zależy ci na pracy w dobrej atmosferze.

kariery w pako nie wspominam dobrze były wzloty i upadkivchoc tego drugiego trochę więcej z tego co pamietam to wieczne kontrole regionalnych szkoda tylko ze każda mówiła co innego i człowiek nie bardzo się orientował co ma tak na prawdę zrobic?(usunięte przez administratora) niestety firma nie inwestuje w pracowników zero szkoleń a wymagań coraz więcej naprawdę szkoda bo firma ma naprawdę dobry potencjał

aktualny pracownik

no nie wiem..ja od 1.5 roku u nich pracuje i nic takiego mi sie nie przytrafilo..wrecz przeciwnie wlasnie bo kierownik jak juz u nas byl to rozmowa zawsze przebiegala sympatycznie a jesli byly jakies uwagi to przekazane kulturalnie..juz nie mowiac o jakims zastraszaniu - zdecydowanie nic takiego nie mialo miejsca w ciagu 1.5 roku jak u nich pracuje

kotencjysz

Nie ma sie co dziwic ze pracodawca wymaga od pracownika aby sie przykladal do tego co robi..przeciez za to mu wlasnie placi. Fakt - czasem praca w Pako bywa wymagajaca ale i tez zostaje to docenione.

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.