Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Była pracownica

Dzień dobry. Jestem była pracownicą Firmy Paco. Praca była bardzo sympatyczna bo lubię kontakt z klientem, ale trafiłam na ludzi w salonie Forum Gliwice gdzie osoby które tam pracowały były zaklamane, obłudne, kłamał na każdym kroku i oczerniały siebie za plecami. Atmosfera w tym salonie okropna. Kierowniczka zastraszana przez Regionalna a osoba na tym stanowisku powinna zmienić nastawienie do ludzi. Obgadywanie za plecami, kłamanie i oczywiście wprowadzanie bardzo złej atmosfery wśród pracowników spowodowało że odeszłam z tej Firmy. Szkoda. Szanujcie ludzi i szanujcie siebie! Do Pani Regionalnej : karma wraca proszę o tym pamiętać. Proszę traktować ludzi z szacunkiem.

@Była pracownica

W Pako Lorente Gliwice ciągła rotacja, to juz czwarta ekipa po wymianie czy piąta? Nic się nie zmieniło do tej pory, ciesze się ze już tam nie pracuje, jak widać nie ma czego żałować, napewno znajdziesz lepszą pracę!

Niezastraszona
@Była pracownica

Atmosfera w pracy jest taka jaką tworzą sobie ludzie. Warto zaznaczyć o kim sie piszę, bo mnie w pracy nikt nie zastrasza, a z Panią Regionalną mam bardzo dobry kontakt. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Ktokolwiek pisał tą opinie nie pracuje w salonie już od ponad roku i brak w tej wypowiedzi obiektywizmu.

Obecna pracownica

Witam, Jestem obecnym pracownikiem na salonie w Gliwicach. Czytając te wypowiedzi jestem w ogromnym szoku, że ktoś może wypisywać tak karygodne i śmieszne rzeczy. Jesteśmy zgranym zespołem, ufamy sobie i szanujemy siebie nawzajem. Nasza kierowniczka regionalna jest fantastyczną osobą i świetnie wykonuje swoją pracę. Zapewniam, że ktoś kto napisał tą opinie, nie poznał ani nas, ani naszej kierowniczki regionalnej, która wspiera nas na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych, a przekonacie się sami jak zgranym zespołem jesteśmy i jak pozytywna atmosfera u nas panuje. Pozdrawiam ciepło moją ekipę, której nie pozwolę bezpodstawnie obrażać.

@Była pracownica

Jesteś byłym pracownikiem Pako a nie wiesz jak nazwę napisać, to chyba dobrze ze juz nie pracujesz. Nie wiem kiedy pracowałas w Pako w Gliwicach ale chyba nie do końca wiesz o czym piszesz. Pracuje w Pako kilka lat a zespół w Forum się nie zmienia od bardzo długiego czasu. Rozumiem że konkurencja bardzo chce zniszczyć opinie o Pako bo dużo osób do nas przechodzi.

m.k04@wp.pl

Skoro się liczycie To przyjrzyjcie się dokładnie Pani regionalnej z Katowic. Nie jestem jedyną która ma złe zdanie o jej. Dzięki niej odszedł bardzo dobry pracownik inie tylko on To jest osobą która się z nikim nie liczy To co mi się przydarżylo poprostu było uknute. gdy przyszłam pierwszego dnia do pracy a była to sobota miałam pracować również w niedzielę tak było w grafiku Pani Agnieszka kierownik regionalny gdy zapytałam o umowę a umowę miałam mieć od piątku stwierdziła że umowę to spiszemy od poniedziałku . Nie zgodziłam się bo wiadomo umowa powinna być spisana od pierwszego dnia pracy Już wtedy wywnioskowałam że nie jest to poważna osoba.ze coś kombinuje No i sprawdziło się

@m.k04@wp.pl

Nie wiem kto pisał ta opinie ale po pierwsze w Katowicach nie ma regionalnej Agnieszki a po drugie z salonu nikt nie odszedł przez regionalna jest to jakiś stek bzdur wyssanych z palca. Mam wrazenie że te opinie są pisane albo przez osoby które się niestety w handlu niesprawdziły albo przez konkurencję gdyż sporo ludzi z branży przychodzi do Pako pracować gdyż wszytko jest tak jak powinno być. Wymagania jak wszędzie atmosfera bardzo dobra liczy się praciwnik

Piotrus

Niepowtarzalne Marynarki i koszule. Jakość ok. Super obsługa w Kielcach Echo. Polecam 1000procent

My lubimy pracę w Annopolu, jeśli pracujesz, angażujesz się i wiesz na czym polega Twoja praca przychodzisz do niej z przyjemnością.

M. K

No właśnie. Ale nowemu pracownikowi trzeba dać trochę czasu żeby go dokładnie poznać. A nie odrazu oceniać go negatywnie. Tymbardziej że na rozmowie kwalifikacyjnej zapeniscie że jesteście firmą gdzie każdy sobie pomaga bez wyjątku. No właśnie mialam przykład w czasie pracy z Panią kierownik. Z wielką łaską odpowiadała mi gdy o coś zapytałam. Wspierajaca się ekipa z kierownik na czele Pierwszy raz trafiłam na coś takiego Trudno. Ale wszystko jest do czasu. Pozdtawiam

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

m.k04@wp.pl

Moja opinia dotyczy pracy w tym salonie. Przez ta firmę zostałam zupełnie bez pracy. Zaproponowano mi lepsze warunki pracy niż w tej w której do tej pory pracowałam ...co z tego kiedy trzeciego dnia mojej pracy dostałam umowę dosłownie na pięć dni . Najprawdopodobniej dlatego bo dziewczyna na której miejscu miałam być ja jednak nie odeszła z pracy. Chociaż serdecznie żegnała się przy mnie z regionalną .Nie wiem co uknuły . potraktowano mnie jak psa . Zostałam zupełnie bez niczego. Mądra nowa kierownik Pani Hania powiedziała do mnie dosłownie ... jaki masz problem przecież znajdziesz sobie pracę. Jakim trzeba być podłym bezczelnym zakłamanym człowiekiem żeby coś takiego powiedzieć osobie która zostawiła poprzednią firmę w której mogła sobie spokojnie pracować dla pracy w tym salonie Bo tak bardzo zależało im na nowym pracowniku.Tak mnie obie namawiały. żebym odrazu do nich przyszla. Żebym się niczego nie bała że napewno będę zadowolona z podjętej decyzji .Bo praca u nich to jak praca w rodzinie. Wszyscy sobie pomagamy i wspieramy się. Poprostu podłość oszustwo Nie wiem jak jeszcze można to nazwać. Ostrzegam wszystkich którzy będą chcieli podjąć pracę dokładnie w tym salonie. Miejcie się na baczności. Tym bardziej że Pani Hania kierownik stwierdziła że z każdym może tak postąpić. Poprostu po niej to spływa Zgroza !!!!

MarianTujestjakbyluksusowo!
@m.k04@wp.pl

Zaskakujące, wszyscy winni tylko nie autorka wpisu... Ogarnij się kobieto, to wstyd gdy dorosły człowiek zachowuje się jak nie dojrzała nastolatka!

@m.k04@wp.pl

Przepraszam zapomniałam jeszcze o jednym. Pani regionalna również pochwaliła się tym że nawet po kilku godzinach ludzie odchodzą z pracy w Pako lorente Już samo to o czym świadczy. To pani wyrabia po prostu złą opinię firmie. Według mnie nie jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku .

@MarianTujestjakbyluksusowo!

Przepraszam jeszcze zapomniałam o tym że tą wspaniałą umowę na 5dni dostałam bez pieczątki i podpisu. Kogo wy zatrudnianie na te stanowiska Przydałoby się coś z tym zrobić

@m.k04@wp.pl

My jako zespół jesteśmy zadowoleni z pracy z Panią kierownik regionalną.

m.k04@wp.pl

Moja opinia dotyczy pracy w tym salonie. Faktory Annopol bw Warszawie .Przez ta firmę zostałam zupełnie bez pracy. Zaproponowano mi lepsze warunki pracy niż w tej w której do tej pory pracowałam ...co z tego kiedy trzeciego dnia mojej pracy dostałam umowę dosłownie na pięć dni . Najprawdopodobniej dlatego bo dziewczyna na której miejscu miałam być ja jednak nie odeszła z pracy. Chociaż serdecznie żegnała się przy mnie z regionalną .Nie wiem co uknuły . potraktowano mnie jak psa . Zostałam zupełnie bez niczego. Mądra nowa kierownik Pani Hania powiedziała do mnie dosłownie ... jaki masz problem przecież znajdziesz sobie pracę. Jakim trzeba być podłym bezczelnym zakłamanym człowiekiem żeby coś takiego powiedzieć osobie która zostawiła poprzednią firmę w której mogła sobie spokojnie pracować dla pracy w tym salonie Bo tak bardzo zależało im na nowym pracowniku.Tak mnie obie namawiały. żebym odrazu do nich przyszla. Żebym się niczego nie bała że napewno będę zadowolona z podjętej decyzji .Bo praca u nich to jak praca w rodzinie. Wszyscy sobie pomagamy i wspieramy się. Poprostu podłość oszustwo Nie wiem jak jeszcze można to nazwać. Ostrzegam wszystkich którzy będą chcieli podjąć pracę dokładnie w tym salonie. Miejcie się na baczności. Tym bardziej że Pani Hania kierownik stwierdziła że z każdym może tak postąpić. Poprostu po niej to spływa Zgroza !!!!

Robert

Szef jest okej?

@Robert

Jest bardzo okay

Odradzam kupna obuwia w Pako Lorente .Buty po jednej imprezie okolicznościowej się rozpadły,niestety cena to nie zawsze jakość.

@Paweł

Ja miałem na odwrót, buty z Pako Lorente mam już dobre 2 lata i nic się z nimi nie dzieje. Z obuwia w Pako Lorente jestem bardzo zadowolony.

Denielson

Jestem zachwycony jakością ich koszul..Kupiłem jedną i wiem że nie ostatnią :) . Jak za taką jakość to cena jest idealna.

Belfone
@Denielson

Chyba jakieś żarty, zobacz skład inpowiedz czy warto wydać na koszule 270 zl ☺

Niniek883
@Denielson

Zgadzam się, dużo sprzedawałem koszul, ponieważ jakość podobała się klientom i przez to miałem też wysoką prowizję :)

lodzermensch
@Belfone

Jeśli jakość jest dobra to warto zapłacić 270 zł, zależy kto ile zarabia, ja jestem zadowolony z zakupów

Adrian
@Belfone

Każdy woli co innego. Mi tez się podoba, dla mnie skład jest dobry, dopasowana, idealnie leży , nie kurczy sie w praniu , wszystko cacy. Także MI PASUJE

Patrycja

Praca w Pako Lorente to praca dla miłośników mody męskiej w niesamowitej atmosferze w zgranym zespole, z towarem z najwyższej półki itp. Nie jest to ciężka praca, raczej dla osób ceniących sobie stagnację , ciszę i spokój w miejscu pracy Niestety.... są też minusy. Pracownicy są pozostawiani bez specjalistycznego szkolenia( wbrew temu co jest przedstawiane w ogłoszeniach o pracę na licznych portalach oraz rozmowie rekrutacyjnej) a wymagania rosną nieproporcjonalnie do uzyskanej od firmy pomocy. . Totalny brak wsparcia ze strony Szefostwa i notorycznie pojawiające się demotywujące @ od Kierowników Regionalnych. Kwestie finansowe - bez zastrzeżeń. Zawsze na czas, premie wypłacane zgodnie z wyrobionym osobistym targetem. Generalnie polecam tą pracę, jednak kwestie szkoleniowe dla pracowników można by było poprawić.

obecny pracownik

Praca w której można wiele się nauczyć, szczególnie, na bieżąco będąc w modzie, stajemy się lepsi i pozytywniej odbierani przez innych, polecam pracę w pako lorente, panuje w pracy zawsze miła atmosfera.

@obecny pracownik

Zadam Ci pytanie: a czego możesz się nauczyć w pako? Układania towaru? A gdzie twój rozwój? A gdzie twój wkład w zaangażowanie i gdzie podziękowanie za twoją pracę. Piszesz bzdury. Otrzymujesz cały czas informacje od regionalnej że masz słabe wyniki, nawet jeżeli masz lepsze niż zeszły rok. Wypruwasz sobie flaki układając visual a i tak pochwały nie dostaniesz. Twoją nagrodą będzie jedynie informacja od klienta że masz piękny i czysty salon. A nie wspomnę o meilach w których odbierają ci premie za ich błędy. I te bezsensowne przerzuty między sklepami. W jeden dzień przyjmujesz towar a za 2 dni wysyłasz na inny sklep. System niedopracowany. Oczywiście praca cudowna dla mało ambitnych i takich co lubią sobie stać i nic nie robić. A dobrego słowa i tak nie otrzymasz. Podziękują ci za kilka miesięcy albo twoja kierowniczka uknuje spisek i zatrudni kogoś innego a ty biedna przychodząc do twojej cudownej pracy gdzie twoje wyniki są bardzo dobre otrzymasz wypowiedzenie. Bo taki był kaprys...

obecny pracownik

na co mi podziękowanie? to nie jest żadna gala tylko praca, mam za nią wynagrodzenie..

Pracę w Pako Lorente wspominam pozytywnie. Pieniądze jako sprzedawca to 1900 zł podstawa netto więc szału nie bylo. Plan do wyrobienia też byl relny więc była dodatkowa premia 200-500 zl. Fajnie że była zniżka na zakup pracowniczy więc na prezent kupowałam krawat, albo koszulę dla osób z rodziny. Pisało się maila do pani z biura i dostawało odpowiedź jaka cena. Elastyczny grafik. Pracowaliśmy dzień na dzień więc czasu na swoje prywatne rzeczy było duzo. Siedziba firmy mieści się pod Łodzią. Szef firmy to jeden z wspólników. Pan Rafał to sympatyczny człowiek. Szkoda że nie było karty Multisport i ubezpieczenia medycznego. Powinni to wprowadzić . Może już mają. Nie wiem. W moich czasach regionalną była pani Jola. Trochę zakręcona babka z poprzedniej epoki ale do dzisiaj Ją fajne wspominam bo była konkretna i pomagala kiedy trzeba. Najmniej pozytywnie wspominam łysego pana Piotra K...łka. Przebiegly złośliwy i fałszywy regionalny który nie liczy się z ludźmi. Lubił namieszać w zespole byleby się czegoś dowiedzieć. Oczka mu się świeciły jak liskowi chytruskowi. Dzięki niemu i jego chorym pomysłom zaczęliśmy się zwalniać i przechodzić do konkurencji. Nakręcony jak katarynka po szkoleniach, który myślał że jest super sprzedawcą. Podstępny gwiazdor który opowiadał bajeczki przez telefon a po 5 minutach wchodził z nieoczekiwaną wizytą do salonu. Myślał że jest taki sprytny i mądry. Dzięki niemu mieliśmy tylko stresujące sytuację i wtedy sprzedaż spadała bo lubił podsłuchiwac w trakcie obsługi. Ale było minęło. Jestem ciekawa czy jeszcze pracuje. Nigdy później nie poznalam tak fałszywej osoby więc to krótki epizod.Poza tym nie wspominam dobrze dostaw. 5 kartonów dostawy a za parę dni przesunięcie do innych salonów i znowu odsyłka. Namieszane było z tymi spółkami. Spółki z o o i SC i franczyzowe. Wielki bałagan gdzie można a gdzie nie można wysyłać. To było irytujące. Raporty ,tabelki, ilość wejść. Papierzysk dużo i trochę bez sensu. Wysyłki dokumentów nie należały do przyjemnych. Towar w Pako byl fajny i ładny. Garnitury, marynarki i smokingi fajne składy i kroje. Trochę kulał marketing i dziwne promocje. Mieliśmy archaiczne manekiny, podesty i stoły ale wtedy był taki wystrój salonów . Niemniej jednak praca była fajna, z fajną ekipą. Klienci gdy poznali markę i miłą obsługę to wracali i sprzedaż szła automatycznie. Koszule z pako cieszyły się zawsze powodzeniem bo trzeba przyznać były bardzo ładne . Raczej polecam pracę w tej firmie i mam nadzieję że zwiększyli podstawy netto bo to najważniejsze gdy utrzymanie i ceny w sklepach takie drogie. Pozdrawiam! :)

raf
@Anna

Widzę, że długo i na temat ;) Jak dla mnie wszyscy byli w porzadku, dobra praca i zarobki jak na pierwszą pracę okej

piotrewk

Mogę wiedzieć mniej więcej jakie sa zarobki w pako lorente?

@piotrewk

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi kierownikami regionalnymi oraz do poznania warunków. W jakim mieście interesuje Pana praca?

@piotrewk

Zarobki są przyzwoite :) Ogólnie warunki są dobre pracy w Pako , polecam

Oskar

Mogę wiedzieć jakie tam mają zarobki ;) ?

@Oskar

Janek

wszędzie są dobre i złe chwile, jednak w Pako Lorente pracując 4 lata wspominam najwięcej dobrych chwil, polecam wszystkim prace w Pako Lorente

Ali

Jak dla mnie praca jak najbardziej warta polecenia. Dużo się można nauczyć. Dobre pieniądze, atmosfera też jest w porządku.

@Ali

Przeczysz sama sobie. Czego się uczysz? Zero perspektyw i możliwości nauki. Piszesz dobre pieniądze. Tak! Dla mało ambitnych. Zobacz sobie inne Firmy gdzie pracownik jest szanowany. Dla twojej wiadomości odeszłam z tej firmy bo wszystko co właśnie napisałaś nie jest zgodne z prawdą!

anonim321
@Ali

Również podzielam taką opinię. Praca jest dla ludzi młodych przeważnie, którzy chcą się nauczyć pracy z klientem ale też dobrze zaroboć. Ciekawy system premiowy oferuje dobry zarobek ms.

Joanna

Już jakiś czas pracuje w Pako Lorente w Koszalinie i złego słowa powiedzieć nie mogę. Czasem mam wrażenie, ze tu wypowiadają się same dzieci, które jeszcze nie natrafiły na pracodawcę, który nie szanuje pracownika. Może wtedy zaczęlibyście doceniać takie firmy jak właśnie Pako Lorente. Benefity, szkolenia, czerwony dywan . A ja się pytam, co Ty czy Ty i Ty zrobiłeś jako pracownik dla pracodawcy, oprócz przyjścia na czas do pracy ? Co tu zrobić, żeby zarobić ale się nie narobić - szara mentalność młodych ludzi .

@Joanna

W końcu ktoś zdrowo myślący się wypowiedział. Aż miło czytać i odpowiedzieć..zauważyłem to samo - same żałości i obelgi wylewane. W mojej przygodzie z pracodawcami naprawde trafiali sie rozni - lepsi czy gorsi i zdecydowanie Pako daleko do tych zlych. Serio...kazdy kto tak twierdzi kiedys trafi na takiego ktory rzeczywiscie nie szanuje pracownika i w podskokach bedzie wracal tu do pracy ze swiadomoscia ze faktycznie nie bylo tutaj tak zle :)

kajka
@Joanna

o prosze - jakie mądre słowa - w końcu ktoś kto ma troche rozsądku w głowie się wypowiedział :) Podpisuje się pod tym obiema rękoma ! :) brawo

Nie pierwszy raz
@Joanna

Ooo proszę, wyżej zamieszczone opinie pisze jedna i ta sama osoba :) Jakoś nagle rozmnożyły się pozytywne opinie o firmie, ale kto pracował w tej firmie ten wie jak jest na prawdę.

@Nie pierwszy raz

Ja pracuje nadal, wiem jak jest. Myśle, ze te zle opinie, to osoby, które żałują, ze już w tej firmie nie pracują.

Anonime
@Joanna

Pani @Joanna ma 100 racji. Jeżeli jesteś dobrym doradcą to zarobisz dobrze dzięki premii ;) Podstawa jest w porządku.

@Joanna

Odpowiem co robiłam : służyłam pomocą gdy na innym sklepie brakowało ludzi, dbanie o dobro mienia pracodawcy, czystość na początku dziennym, dbanie o efektywność sprzedaży, pomoc dla innych koleżanek,... na czas do pracy?... Zawsze byłam wcześniej! Efekt : odeszłam do lepiej płatnej pracy!

Gigi299
@Nie pierwszy raz

Na prawdę jest tak , że jak jesteś dobrym sprzedawcą to zarobisz, jak nie to będziesz się źle czuł w tej pracy.

uuuuuuu

Grunt to szukać tego co się lubi. Na początku było ciężko ale już po tygodniu pracuje mi się baaardzo dobrze. Interesuję się modą więc w pewnym sensie nawet praca jest dla mnie przyjemna. ja tam jestem zadowolona ;)

Anonimek33
@uuuuuuu

Ciekawie się pracowało w Pako, mieliśmy dobre premie i duże zniżki na nowe kolekcje :)

Nikita2998
@uuuuuuu

Według mnie można dobrze zarobić jak się ma gadane i się dużo sprzedaje :)

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej marce i nie polecam. Osoba która ze mną rozmawiała wyglądem nie przypominała kierownika sklepu. Pytania były nieadekwatne do kwalifikacji które posiadam, wymagania z kosmosu z tego co się domyśliłam a zarobki i system prowizyjny śmieszny. W sieciówkach zarabiają więcej. Jak ktoś lubi pracę bez przyszłości.... To Pako Lorente tak ale jak ktoś stawia na rozwój to polecam inne firmy. Ja odmówiłam.

@Anna

W jakim mieście miała miejsce rekrutacja?

Kawuś

Moja ulubiona meska marka

Tomasz
@Kawuś

Raczej : Moja ulubiona marka męska!.Same błędy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.