Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Ola

Wiadomo, że wiele zależy od osób, z którymi się pracuje. Ja miałam szczęście i trafiłam w Pako na zgrany zespół i ludzką, wyrozumiałą kierowniczkę. Nie było nigdy problemu z grafikiem, planowaniem urlopu, czy wypłatą na czas. Najwięcej narzekają ci, którym nie chce się pracować

Ola

AgniesKa

Pracowałam w Pako Lorente przez ostatni rok niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany miejsca zamieszkania i pracy. Byłam zadowolona, fajny zespół miałyśmy i szybko rozwijająca się firma powodowały że chciało się pracować.

muszu

Praca w branży modowej rządzi się swoimi prawami. Jeśli nie ma się "zacięcia" modowego, nie lubi się tego co się robi, to nie ważne ile wpadnie wypłaty. Człowiek szybko się wypali, zacznie marudzić, co dość szybko przeniesie się na resztę współpracowników. Firma Pako Lorente jest firmą mega dynamiczną, non stop coś się dzieje, ale tylko dzięki takim działaniom idzie się do przodu. Ja jestem zadowolona, bo mam przyjemność pracy z fajnymi ludźmi, dzięki którym rozwijam swoje kompetencje. Zarząd - pamiętajmy to też są ludzie. Mają na swoich głowach i barkach utrzymanie całej firmy. Natomiast widać w zarządzie zaangażowanie w to, aby firma rozwijała się i było z każdym miesiącem coraz lepiej. Podsumowując - osobom z podejściem "szlachta nie pracuje" zalecam nie zawracać czasu sobie i innym, natomiast tym wszystkim którzy wiedzą, że w praca jest nie tylko środkiem do zarabiania pieniędzy - polecam :)

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

sfaf

Mnie się podobało. Luźna praca, dobra na początek kariery zawodowej

...

Żle się dzieje i to już od jakiegoś czasu. Zatrudniają "nowych pracowników, którzy chcąc się wykazać wymyślają istne pierdoły które nijak się maja do organizacji salonów. najchętniej jak by się pracowało 24h i to jeszcze za darmo, bo naszym obowiązkiem jest poświęcanie się firmie. regionalne które obrażają i upodlają pracowników, prezes ma gdzieś że tak się. mobing na każdym kroku. Nie polecam. kto może to niech omija szerokim łukiem jak ja.

Kania

Zajmują się branża odzieżowa wiec nie rozumiem co w tym złego? Fajnie ze ktoś ma pomysł na firmę i posiada w swojej ofercie fajne rzeczy które przyciągają klientki widać tak jest bo otworzyli sanlony i poszukują sprzedawcow

Hhvvggtt

Jakby było jak w domu to by ogłoszenie przez tyle czasu nie było !!

Pippen

Trochę się mylisz i to nawet bardzo że w Bydzi zatrudniają tylko na tydzień, po prostu co nie którzy pracownicy nie na dają się, myślą że przyjdą do pracy, posiedzieć na czterech i nic od siebie nie dają. Zależy od zespołu a w jednym salonie jest jak prawie w domu

xxxx

W Bydgoszczy ciągle jest ogłoszenie praktycznie co tydzień na olx ze szukają sprzedawcy.czyli zatrudniają na tydzień i do widzenia???

Ew@

Znajoma jest kierownikiem w jednym z salonów Pako Lorente i bardzo chwali. Każdy potrafi narzekać najważniejsze lubić co się robi od razu przyjmniej się pracuje, Jelsi lubisz ludzi praca w sprzedaży jest dla Ciebie jeśli nie to w żadnej marce nie będzie i dobrze.

Magdalena74

Najważniejsze by pracować w zgranym zespole, realizować plany sprzedażowe trzeba w każdej marce więc nie rozumiem negatywnych komentarzy dotyczących targetów.

biedronka

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.!! Mozesz dac z siebie wszystko a i tak maja cie w (usunięte przez administratora) Szukaja jeleni do pracy!! Umowa zlecenie i po trzech miesiacach cie zwalniaja!! Kierowniczka typowa karierowiczka ktora nic nie robi a od pracownikow wymaga cuda na kiju. Ciagle szukaja pracownikow do pracy i obiecuja wielkie pieniadze a zarabiasz wielkie (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam.

dora

praca nienajgorsza, w porównaniu do innych sieciówek jest spoko

lila

Powiem tak, w porównaniu do innych firm odzieżowych nie ma w pako lorente jakiegoś mega nacisku na sprzedaż.

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.