Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Nana

To ja chcę wiedzieć gdzie takie wysokie zarobki,na którym salonie chętnie się przeniose

Ptyś

Zarobki sprzedawcy to płaca minimalna.

Drożdżówka
@Ptyś

Od kiedy ? Firma Pako jest jedna z najlepiej płacących firm w tej branży !! Ja jestem zadowolona !!!

Ela Ela

Nie mogę zrozumieć nagonki na regionalnego Pana Pawła, wiemy dobrze kto to pisze ! Rozumiem że ciężko jest przyzwyczaić się do pracy z normalnym regionalnym ale uwierz mi bieganie po zakupy dla ex regionalnej i inne plusy już się skończyły :) Współczuje

Nika

Na innych regionach jest podobnie brak szacunku i traktowanie z góry,chamskie odzywki do pracownika,a jak się nie podoba to się zwolnij,ktoś powinien z góry wiedzieć jak wygląda praca kierowników regionalnych,często są to osoby bez wykształcenia i odpowiednich kwalifikacji....

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

Jak w Pako Lorente Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Expracownik

Idąc na rozmowę o pracę rozmawiałem o tym, że w maju jestem na umowę zlecenie a od czerwca na pewniaka umowa o prace, nic bardziej mylnego… Kierowniczka zatrudniła jedna osobę więcej, po to aby potem ogłosić nam, że to taki konkursik. Bardzo słabe zachowanie, tylko i wyłącznie marnowanie czasu. Jeśli chodzi o sama prace, jeśli klient wyjdzie bez kupna czegoś a co gorsza przymierzy i wyjdzie bo cena za wysoka albo po prostu, woli coś innego trzeba się tłumaczyć. Kierownik regionalny jest w sklepie średnio raz na tydzień i magluje pracowników w stresowej atmosferze. W pracy trzeba pracować jak najbardziej ale jaki sens ma taka praca?

Gosia
@Expracownik

Regionalny chce się wykazać,ale daleko mu do poprzedniego ,zbyt wysoka poprzeczka. Zgadzacie się z jego ,,pomysłami,,?

Agnieszka
@Gosia

Pan Regionalny zauważył to co było oczywiste ! Ex regionalny zostawił na salonach osoby,które nigdy nie powinny być na owych stanowiskach . Obecny regionalny sprząta tylko ten bałagan :)

B

Dlaczego w blue city ciagle szukają pracownika i to od kilku lat są te ogłoszenia ? Ciagle inne osoby tam widze

@B

funkcji czy też docelowego zakresu obowiązków nie znasz pewnie? ciekawa jestem konkretów z czego taka obserwacja może wynikać. jak liczny jest zespół? i kiedy utworzone nowe stanowisko ze względu na rozwój? ktoś wie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pako Lorente Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Katarzyna

Czekaj, czyli sugerujesz, że każdy może mieć inaczej i nikt się do tego nie przyzna? Wychodziły kiedyś jakieś niesprawiedliwości w tym zakresie czy nawet o tym nie wiadomo?

Katarzyna

"maja być"? to gdzieś konkretnie jest już przyklepane? jakiś aneks czy coś? i z czego tak właściwie wynika tego typu zmiana, jak to wyjaśnili i co ją spowodowało? ciekawa jestem reakcji pozostałych

Renata
@Katarzyna

Gorzej premię płacone będą z opóźnieniem 2 miesięcznym chyba samo regionalni będą sobie stać i robić kasę jaka płacą taka praca !!

@Renata

Tylko to nie jest opóźnienie wynikające z sytuacji samej w sobie lecz na drodze ustaleń, które są jawne? A co z wypłatą? Pod tym względem nie ma co się na bieżący okres przejmować? na których stanowiskach i za jaką pracę można liczyć na lepsze stawki?

Katarzyna

Co konkretnie kryje się pod stwierdzeniem na temat ten wspomnianej agresywnej sprzedaży? jakie konkretnie pytania były zadawane i czy w ten właśnie sposób szkolą tu ludzi obecnie? Wiadomo w zasadzie jak szkolenia przebiegają?

Pracuje na jednym z naszych salonów i nigdy nie biorę udziału w tych dyskusjach na forum bo dla.mnie jest to słaby portal jednak ten post mnie rozbawił i prosi się o komentarz w odpowiedzi dla nowych pracowników którzy lubią sobie poszukać opinii . Coachu odpowiadam również Tobie że nigdy w życiu nie chciałabym mieć Ciebie w zespole. jeśli Twój salon leży firma przysyła trenera sprzedaży doświadczona osobę która ma Ci pomóc, która ma znaleźć sposób na sprzedaż w Twoim salonie na skuteczna sprzedaż na podniesie KPI's o ile wiesz o czym mówię A ty zamiast czerpać uczyć się sprawdzić stosować skoro ktoś Ci przyjeżdża pomoc jesteś zamknięta i jeszcze krytykujesz to Twój salon nigdy się nie podniesie a na Twoim miejscu zastanowiła bym się czy ty nadajesz się do tej pracy (jak dla mnie nie) . Przyjeżdża trener sprzedaży aby Ciebie nauczyć a ty pomocy nie przyjmujesz to na jaką pomoc ty liczysz że ktoś za Ciebie będzie sprzedawał -słabe .Kolejna słaba rzeczą jest pisanie tutaj w firmie pracują różne osoby , przełożeni , prezesi są do nich kontakty ogólnodostępne a ty wylewasz swoje żale tutaj słaby pracownik tylko tak robi ,mądry i doświadczony rozmawia z przełożonymi . I trzecia rzecz salon TS może nie ma dobrego miesiąca teraz ale z pewnością i tak wnosi więcej do firmy niż Twój , dziewczyny z salonu TS w ciągu miesiąca się odbija i przeskoczą dwukrotnie a Ty NIE przy takim negatywnym podejściu. więc moje pytanie dla Ciebie co ty tutaj robisz?

@Katarzyna

Katarzyna ,każda firma ma szkolenia, które są wewnętrznymi materiałami firmy , aby móc stosować najwyższe standardy obsługi . Opowiadanie tutaj jak przebiegają szkolenia czy z czego jest się szkolonym nie służy dobru firmy konkurencja nie śpi , Zapewnień Cię jednak że szkolenia są z poszanowaniem dla pracowników są rozwojowe i jeśli tylko ktoś się chce rozwijać to wyciągnie w nich bardzo dużo dopasuje do swojego stylu osiągnie dużo . W obecnych czasach sprzedaż ewolułowała. Nawet idąc na Targowisko po ziemniaki pani mówi że ma kalafior w promocji ( co do niektórych to jest agresywne) Jeśli chcesz mieć dokładnie informacje zapraszam Cię do kontaktu z firmą bezpośrednio a nie przez portal gdzie w większości niezadowoleni z jakiego powodu byli pracownicy wyrzucają swoje żale . Więc jeśli czujesz sprzedaż i chciałbyś pracować odnajdziesz się . Pracuje w tej firmie trochę czasu i jakby bylo źle to z pewnością by mnie tutaj nie było a w każdej firmie znajdziesz się pracownik "niezadowolony" czy roszczeniowy i błędów nie widzi w sobie tylko we wszystkim co go otacza .

Kalafior

Idąc na bazar chętnie skorzystam z promocji oraz dodatkowo zaproponowanego koperku. Jednakże problem zaczyna się wtedy, kiedy pytam sprzedawcę czy kalafior jest świeży a on mi odpowiada ,A co Pani to da’.

Róża

Potwierdzam w 100% Nie da się pracować w takiej atmosferze. Walka między nami pracownikami a Kiero, ciagle tylko nas poniża wprowadza (usunięte przez administratora). Jest podła. Zamiast przychodzić do pracy i pracować to zastanawiamy się co dziś wymyśli i co się wydarzy lub skin się pokłóci. W Annopolu porażka pod tym względem.

xyz
@Róża

Zawsze możesz poprosić regionalnego o przeniesienie na outlet, tym drugim rządzi prowincjuszka i kierująca jej głową rubacha. W ramach dress code’u weź ze sobą filcaki.

@xyz

Skoro jest regionalny i piszesz, że na luzie można go poprosić o przeniesienie to czy nie można przed tym porozmawiać o problemie z tą całą atmosferą, którą opisali w wątku? nikt jeszcze nie próbował?

Praca

Nie polecam pracy w Pako Lorente Młociny złośliwa kierowniczka zwolniła mnie tylko dla tego że się uczę i chciałem pracować 3/4 etatu ogólnie jest wredna i nie miło odnosi się do pracowników oraz klientów .

Kim
@Praca

Kierowniczka jest bardzo miła chyba jedna z najmilszych i ludzkich w podejściu do pracowników polecam tam pracę

@Kim

Taka miła, że ludzie spod jej kierownictwa się zwalniają. Szkoda gadać nawet.

@Katarzyna

Czy to jest prawda ? Słyszałam, że z nia się pracuje bardzo dobrze

Jak to ? To prawda ?

Ola
@????

Prawda

Papa
@Kim

We wrześniu zwolniły się dwie osoby z powodu nieodpowiedniego traktowania personelu tego sklepu przez kierowniczkę więc po co tu pisać że jest super .

Angel
@Papa

Byłem na rozmowie i pracowały tam dwie bardzo miłe Panie i nikt nie mówił, że ktoś się zwolnił myślałem, że zespół jest cały tylko potrzeba jednej osoby

KOSMO
@Papa

To dlaczego tego nie zgłosiły, że niby było tak źle Z tego co min wiadomo były to osoby z rodziny byłej kierowniczki wiec nie wierzę, że w złe ich traktowanie Polecam pracę na mlocinach jest super zespół na czele z kierownikiem

Papa
@KOSMO

Zgłosiły i zostały olane ! To rodzina poprzedniej kierowniczki nie tej co jest teraz. Od tej nowej uciekli.

SeBa
@Papa

Widocznie tacy z nich pracownicy super ,że uciekli( i piszą bzdury ,żeby ją oczernić) a teraz nowi sobie chwalą i super sie pracuje

@SeBa

Dobrze widziałem, że pisano tu o zatrudnianiu rodziny? Co zatem decyduje o zatrudnieniu, jakie znaczenie ma dryg do handlu czy doświadczenie? Kto tak naprawdę prowadzi rekrutację i podejmuje decyzję o zatrudnieniu?

@SeBa

Kogo ty chcesz oszukać ? bo chyba sama siebie jedynie

Eysia
@SeBa

Przynajmniej plany były robione ! A konkurencja robi 100% tylko wy nie ????

@Eysia

to tutaj w zasadzie jak obecnie w końcu jest z tymi planami? podają realne targety czy coś? jakie mogą być i co z ich osiągalnością, da radę to do czegoś przyrównać jeśli ktoś jest niezorientowany?

Nick 123
@Katarzyna

Targety to kosmos ???? jak są wyliczane hmmmm z fusów. Teoria zawsze jakaś będzie na podstawie czego i dlaczego tak. Głównie chodzi o to aby sprzedać a nie do końca aby ktoś w salonie chyba zarobił zbyt dużo, bądź cokowkiek. Przecież prawdy zwykły człek i tak się nie dowie

Bratanki
@Nick 123

Co do targetów nie ma co płakać konkurencja ma dużo większe,kwestia pracowników i ich umiejętności Pako ma bardzo dobry towar !

@Bratanki

To określisz bardziej szczegółowo te targety? albo najlepiej porównasz do czegoś konkretniej żeby mieć jakieś wyobrażenie? piszesz także że sama Marka się broni, są jeszcze jakieś ułatwienia?

Pati

Oooo nie tylko Ursus się chwali bo i Na Młocinach kierowiczka już u konkurencji się chwali że degradowali regionalna

Jurek
@Pati

Drogie koleżanki, zajmijcie się swoją nową praca a nie oczernianiem innych . To ,że was zwolnili to chyba o czymś świadczy..huczy to chyba w głowach od głupot

Ciekawość
@Jurek

warto zrobić porządek.. przewietrzyć w firmie… takie życie… wszystkim życząc jak najlepiej…

@Jurek

Zacznijcie od zaprzestania plotkowania to wszystko wychodzi od was z waszych sklepów od waszych pracowników ???? to wy chodzicie po sklepach chwalicie się

Ktos
@Pati

Dlaczego tak się zachowujesz? Dlaczego chcesz zaszkodzić komuś kto tą pracę na utrzymał. Czy gdyby inna dziewczynę zwolnili chciała byś aby o Tobie było pisane na go worku??? A może pora napisać że zamiast wykazywać się w nowej pracy, skupiasz się na oczernianiu innych???? Myślisz że jesteś nietykalną?

Klaudia
@Ktos

Dlatego ,że zazdroszcza bo nie mogą juz pracować w tej firmie a na pewno by chętnie chciały wrócić. Odczepcie się od nas wszystkich , dajcie nam spokój i zachowajcie resztki godnosci

Krystyna

Dziewczyny, jak to działa, jest sporo ogłoszeń na doradcę klienta, wszędzie taka sama kwota 3.000-4.800 brutto, a w Rzgowie 3.490-5.000 brutto. Co to za cuda? I dlaczego na cały etat trzy tysiące, gdy nowa najniższa to 3.490...

Żyjemy w czasach kiedy możemy spróbować różnych miejsc pracy, czasem nam coś pasuje, czasem nie… ciężko jest mi zrozumieć dlaczego zaczynaja się tutaj ciezkie dyskusje. Ludzie szukają konstruktywnych opinii… a tutaj koperkowe afery… Prawie każdy z nas pracował w handlu wiemy jacy są klienci napisać dobra opinie bardzo ciężka ale zła wystarczy sekunda. Wiemy jak bywa tez z ludźmi w zespole nie zawsze jest kolorowo i nie ze wszystkimi się kochamy. Ale na litość warunki pracy są naprawdę w porządku, podstawa, premia. Problem, ze trzeba coś zrobić czegoś się nauczyć, no sorry nie wystarczy tylko być… pieniądze nie liście nie rosną na drzewach. Coś nie pasuje zwolnij się bądź postaraj się załatwić sprawę jak dorosły człowiek ROZMOWA. Pracowałam w niejednym miejscu i naprawdę była to czasem droga przez mękę i z perspektywy czasu naprawdę doceniam względny spokój. Jeżeli się to zmieni biorę manatki i idę w świat dalej nie ubliżając nikomu a nie uprawiam publiczny lincz. Pozdrawiam ;)

Hmmm

Ciekawe ile razy byłaś wkurzona na regio i czy brałaś manatki xD policz na palcach ile chciałaś sie zwolnić… z tej firmy…a kiedyś przyjdzie na Ciebie czas…xD

@Hmmm

Absolutnie nie jest to gloryfikacja firmy jak każda ma swoje plusy i minusy. Zaznaczam nie zawsze jest kolorowo, nie interesują mnie kwestie regionalnych i chorych afer. Chodzi mi o to, ze przychodzisz robisz swoje jeśli coś nie pasuje idziesz szukać szczęści dalej. Pisze tak bo nie raz taka decyzja została podjęta u mnie i kto wie jaki czas przyjdzie kiedyś tutaj. Ale obsmarowywanie siebie nawzajem jest conajmniej słabe… wychodzę z założenia masz coś powiedz, albo rozmowa coś zmieni ale nie jak nie to wracamy do początku czyli bierzemy manatki i szukamy swojego miejsca dalej… coz w tym dziwnego

@Hmmm

Wkurzyć można się wszędzie, zawsze i na każdego;) kwestia rozróżniać emocje i dać chwile na ochłonięcie, sytuacja się nie zmienia to przecież można zmienić prace;)

Inaczej
@Hmmm

Powiem tak widząc XD, XD w wypowiedzi mogę domyślać się tylko jednego. Pogratulować pozoiomu XD. ;)

Lakilook

Nie rozumiem po co piszecie takie bzdury!! Anonimowo tylko jesteście mocne..? Pamiętaj jedna z drugą, że w sieci nikt nie pozostaje anonimowy i nie trudno się nikomu domyśleć kto pisze te bzdury. Skoro o nikim innym z Polski się tu nie pisze tylko o regionie warszawskim i o pracownikach z Warszawy i regionalnej, która ma ten region to kto to może pisać...?? Nie trzeba się domyślać

@Lakilook

I zabrali głos poplecznicy :)

@Lakilook

No kto ? Dawaj napisz bo nie wiemy ?

Rozwielitka
@Lakilook

Paradoksalnie pisze to osoba uważająca pseudonimu ????

@Pati

W Pako Lorente słuchamy i obserwujmy co dzieje się w naszych salonach, jeżeli w dyskusji biorą udział byli lub obecni pracownicy którzy chcą się podzielić z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami chętnie Was wysłuchamy. Nie pozostajemy obojętni na merytoryczne uwagi. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z centralą.

@Pako Lorente Sp. z o.o.

Proszę o adres kontaktowy ,w pracy mam adresy tylko poszczególnych osób.Lub imię osoby do której mam zadzwonić

Ruda
@Lakilook

Nie strasz nie strasz bo się ze..

Matis

Czy Pan K zatrudnił się w gus-ie ?

Monia

Widziałam że jest ogłoszenie w blue city. Polecacie ? Atmosfera jest ok?

Aga
@Monia

Częsta rotacja ale próbuj swoich sił…kierowniczka specyficzna poczytaj opinie googlach

X
@Aga

Co to znaczy specyficzna ? Co masz na myśli ? Często jest tam ogłoszenie o prace dlatego to jest trochę niepokojące

@Aga

Częsta rotacja to jaka tak konkretnie? Ile osób chociażby w ciągu roku się zmieniło? I na ile w zespole? Każdy się zmienia czy są osoby na stałe?

Koko-sanka

Ciekawe jak długo reg musiała płakać swoim teatralnym płaczem na zawołanie,że ruszyły najazdy na salony . Przecież,sama powiedziała że ona na początku ustala z dyrektor i namawiam prezesa kogo trzeba poświęci że było widać ze coś robi haha

Szalona
@Koko-sanka

Dziewczyno o co Ty masz ból (usunięte przez administratora)

@Szalona

To już komuś brakuje kultury…bardzo nieładnie jeśli pracujesz w pl i jesteś na stanowisku regionalnego to brak profesjonalizmu….

Szalona
@Pati

A Ty myślisz że prócz regionalnych nikt tu nie zagląda???? Otóż jestem pracownikiem Pl i ku Twojemu zaskoczeniu nie jestem RKS! Pracuje w PL jako doradca klienta i jak czytam nie które wypociny to wnioskuję że komuś zal tylek ściska.... Czy Ty uważasz że te obrazliwe komentarze wniosą coś sensownego???? Obrażając kogoś podniesiesz swoją samoocenę??? Zastanów się bo takimi zachowaniami pogrążasz samą siebie. Źle Ci się pracowało to się zwolniłaś , nie odpowiadałaś firmie zwolnili Ciebie. Kolej rzeczy. Odpuść temat i żyj swoim życiem A nie życiem RKS czy PL

M

Jaka podstawa wynagrodzenia w Warszawie ?

Hipo
@M

Jaka da ci regionalna może nawet i 10 tys obiecać

Jak wygląda to rzekome zmuszanie do składania się na prezent i jaka faktycznie jest atmosfera? Napisz też proszę, czy rzeczywiście można tu zarobić 3000-4500 zł brutto i czy górna granica już zawiera premię za realizacje planu sprzedażowego? Żona rozgląda się za pracą, choć jeszcze w handlu nie robiła.

Krakowska
@Adam

Pracując wątek firmie dobrze wiesz ;)

Animusz

Wszystko jest powiązane.

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.