Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Lucyna

Cześć wszystkim chciałam zapytać jakie są zarobki w tym zakładzie ? I jaka jest atmosfera ?

Normalny pracownik
@Lucyna

Jeżeli chodzi o oddzial w Bielsku to robota spoko, trzeba tylko uważać na ludzi bo niby są wszyscy mili a za plecami strasznie (usunięte przez administratora) obrabiają. Jeżeli ktoś nie lubi fałszywych ludzi to tutaj będzie miał ciężko ????

Lola
@Lucyna

Straszna atmosfera..ja się nabawiłam nerwicy .. a zarobki śmieszne.

Koko
@Lola

@Lola miałam podobnie, ludzie zamiast zająć się robota. To zajmują się (usunięte przez administratora)

Wanda
@Koko

Zajmują się czym? Ujmiesz to jakoś bardziej elegancko? ;)

Romek

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy. Czy są jakieś przyjęcia na nowy magazyn z napisem kistenberg Wilkowice. Mam uprawnienia UDT i doświadczenie na wózkach widłowych.

Czy można liczyć w Prosperplast Sp. z o.o. SKA na prywatną opiekę medyczną?

Dominik

Dobra rada, omijaj tą Firmę

Olga
@Dominik

A z jakiego powodu?

kris kris

Witam , może ktoś dać znać jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku kierowcy C+E , zarobki , samochody , dodatki itp. itc., bardzo dziękuje

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Jaki adres prosperplast Meszna. Google nic nie pokazuje

prac
@NaMa

bo to są Rybarzowice

@prac

Wilkowska 12

NaMa

Dzień dobry, mam pytanie gdzie znajduje się nowy magazyn Prosperplastu obok Mesznej, czy już pracuje?

@NaMa

Znajduje się obok Mesznej. Nie pracuje

@Anonim

Ok. Dzięki. A jaki adres ma magazyn w Mesznej? Bardzo bym mi to pomogło.

Kuga

Polecam firmę prosperplast.

Czesiek

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku operator maszyn CNC tokarki/frezarki oraz jacy są kierownicy i zasady na tym dziale? Pozdrawiam

Lucyna

A jak jest z przewozem jeżdżą też w weekendy?Czy tylko w tygodniu?

DXC na głodzie

Fajnie jest 3 tysiaki na rękę w nocy dorabiasz a jak możesz zejść z wizji to i się prześpisz miedzy regałami, praca nie męcząca jak cię kierownik lubi to spoko możesz nic nie robić nawet przez 3 godziny dziennie, jak jesteś niezadowolony to zaczynasz gadać po kątach,że się zwolnisz i zaraz lata koło ciebie kierownik i pyta dlaczego,co się stało ,a może podwyżkę ci dać i zrezygnujesz z bycia niezadowolonym. Jest na prawdę fajnie szczególnie dla tych co są z bliska i na nogach mogą dość do pracy, zero kosztów dojazdu, fantastyczna atmosfera, z niczym nie robią problemu, ani z L-4 możesz gerneralnie co 2 tygodnie być na L-4 spoko, z macierzyńskim- popierają obecną politykę demograficzną i pewnie za rok albo dwa przy każdym zakładzie otworzą pracownicze żłobki i przedszkola . Jest Super!!! Chodźcie tu pracować na prawdę warto!!!!

Kierownik doniczkowy
@DXC na głodzie

Codziennie niskie wypłaty

DXC
@Kierownik doniczkowy

weź zażyj nie...dol, ty to ciągle narzekasz i narzekasz a to ci doniczka nie leży, a to cie łopata denerwuje 3000 za mało, a to ,że pogadać można tylko 3 godziny a nie 5 dziennie, a to że każą robić a ty lubisz siedzieć, no weź się chłopie za siebie i przestań jujczyć więcej jaj!!!!

Alkoholik zakładowy

fajna praca ,mi się podoba jedyny zakład gdzie przymykają oko jak jesteś AAA.

Kamil i Mareczek

Dlaczego ważne opinie na temat kadry kierowniczej są kasowane ,czyżby panowie bali się prawdy o sobie . Ale za to o innych pełna ekscytacja oj młode wilki przyjdzie kres na was już niedługo . Zachowanie adekwatne do postępowania .

HR MOD
@Kamil i Mareczek

Proszę przeczytać dokładnie regulamin wtedy wszystko się wyjaśni.

Xxl
@Kamil i Mareczek

Bo prawda.w oczu kole ! Pzdr

Polecam naprawdę

Polecam Wilkowice z całego serca, totalny luz. To moja pierwsza praca z której jestem zadowolony bo się zarobi a nie urobi. Polecam bo naprawdę warto przyjść na wózek.

contro
@Polecam naprawdę

Najadłaś się doniczek ze takie głupoty piszesz ...

Leon
@Polecam naprawdę

Pewnie większość czasu spędzasz na smartfonie,skoro twierdzisz że się nie urobisz.Masakra co za ludzi przyjmują ????????????

Ciekawy pracownik

Witam! Czy w tym roku będą jakieś podwyżki? Prace polecam ????

Nico
@Ciekawy pracownik

Tak na pewno prądu,gazu i wiele innych rzeczy tylko nie pensji.

Ja tez zostałem zwolniony niestety nic nie dzieje się bez przypadku pozdrawiam lecz nie polecam

Dlaczego zostales zwolniony??

Vodka

Za alkohol spożywanie ,żartuje za to się nie zwalnia ,sam się zwolniłem .

Rafał
@Vodka

Czemu się zwolniłeś? Co ci tu nie pasowało? Przeraża mnie trochę fakt, że piszesz "za alkohol się nie zwalnia". Dziwne...

Pjj

Wojtek jest spoko

@Pjj

Ale Wojtków jest wielu w tak dużej firmie

Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie jeden pracownik w Buczkowicach. A dokładniej Pan Krzysztof M. Wielki mi kierownik magazynu surowca, co się pozbywa swoich ludzi bo im przeszkadza. Zero szacunku do wszystkich! Szefostwo powinno go bardziej mieć na oku.

@000

A Kto powiedział, że ten pracownik jest kierownikiem i kogo pozbył się w ostatnim czasie?

@0707

Mnie się pozbył. Wiecznie coś mu nie pasowało, ten Pan nadaje się do zwolnienia !! Kręci na boku jak tylko się da, zresztą opinie swoją ma na zakładzie. Mam nadzieję,że długo tam nie będzie już pracować

Nie polecam magazynu Meszna. Zwłasza zmiany Wojciecha W. totany (usunięte przez administratora) na zmianie w kierownictwie jak i na wydawce tak i na wózkach . Jeśli ktoś się tam wybiera niech się zastanowi trzy razy zanim tam pójdzie.

@0909

Poprawiło się coś?

Maruda
@Anonim

Poprawi się jak (usunięte przez administratora) Wojtka W.Mariusza co czuje się bezkarny i panoszy jak kierownik a nim nie jest. Jest zwykłym wozkowym chodź nie powinien nawet być wozkowym a raczej płacowym bo do tego się nadają obaj

Abc
@Anonim

Raczej się tu nie poprawi. Kierownik nie ma jaj bo zamiast rozwiązać problem wywala swoich dobrych pracowników na inne magazyny. Powodzenia dla wszystkich którzy tu się wybierają

Xxl

Ludzie , kadro kierownicza -.jeśli nas nie szanujecie , nie oczekujcie tego.od nas !! Aha , może przypomnijcie sobie , sami jak ( czy wogole ) pracowaliście ? Niektórzy bardzo szybko zapominają ????Czy zarzucano Wam , że macie godzinę przerwy ? I i róbcie z nas idiotów , bo nie raz sami na nich wychodzicie ,.poprostu

Nowy Kierownik

Witam obecnie w branży automotive panuje duży kryzys ,zapewne doniczki i łopaty sanki skrzynki i wiele innych detali nie ma problemu będę aplikować do waszej firmy czy można na stanowisko kierownicze w obecnej chwili pełnie taka funkcje na obrzeżach Bielska .Mam możliwość ściągnięcia kilku wykwalifikowanych ustawiaczy co potrafią dobrze usprawnić proces pozdrawiam wysyłam CV i czekam na tel .

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA