Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Inka

Czy przyjmują na halę kobiety?

Si
@Inka

Tak

Kawołbaby

Dokładnie Karolcia masz rację dobrze że nie muszę u tego gościa pracować. Jestem gdzie indziej mam lepiej. Może kiedyś będzie dobrze i podziekuja mu za taką prace. Przepraszam za przychodzenie do pracy i branie pieniędzy za nic i tylko róbcie na mnie. Może ktoś się tym kiedyś zainteresuje. I zalatwi tego nieroba...

alkoholik zakładowy

Firma jest ok

Taka Baba

Masz rację że ten kierownik P7 Zima nic nie potrafi . Pracowałam u niego trochę . Siedzi kawę pije bawi się telefonem a reszta robi na niego . Gdyby nie dwóch chłopaków to by nie istniał

Pół prawego palca
@Taka Baba

Wy go kierownikiem nazywacie przecież on się nawet na wózkowego nie nadaje a co dopiero do biura.

Karolcia
@Taka Baba

Ten Kierownik niech dziękuje swoim pracownikom bo nie pamięta jak mu uratowali za przeproszeniem (usunięte przez administratora) na Żywcu już miał dawno wylecieć , to się ludzie podpisali żeby go nie wywalili a teraz co reprezentuje sobą , dalej jedno i to samo nic nie robi wiecznie problemy stwarza jak się do niego po coś szło.

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Hanys

Zarobki takie że w weekend nie opłaca się iść . Lepiej ponosić zimnych jeden dzień wtedy więcej zarobisz .

Gruby

To kto tam awansował w tej Mesznej ?

Taka Baba
@Gruby

Nierób od takiej rzeki na W. I taka co sporo rogów dorobiła facetom :)

NaMa

Dzień dobry, czy jest jakiś dojazd od Żywca do zakładu w Rybarzowice? Jaki wypłaty dostaje pracownik produkcji?

Polecam pracę w tej firmie. Dobra atmosfera i zarobki wyższe od innych firm w okolicy.

Zastanawiam się czy składać cv do Waszej firmy jak wyglądają zarobki na produkcji czy dużo pracuje u Was obcokrajowców itp.Proszę o uczciwą odpowiedz.

Dużo ludzi się tam nie myję nie dbają o siebie ,nie da się pracować z takim skunksem ..

Cobra wierny lizus
@pracownik

Takie rzeczy tylko w prosperplast,

www

Zwolniłem się z tej psedo firmy ...

Gacek

Firma się rozwija i pracy jest dużo na różnych stanowiskach . Polecam

Leo

W jakich widełkach netto mieszczą się zarobki ustawiacza?

śpiący rycerz
@Leo

3-4,5

Dominik,
@Leo

Nie polecam pracy w tej firmie zasady i warunki są tu nie korzystne na twoją nie korzyść praca bez przyszłości.

Boy
@Dominik,

Chyba TY...

Ggfff
@śpiący rycerz

Ale chyba brutto ?

Estera

Hej, ile osób tak mniej więcej zatrudnia firma? Pytam, ponieważ nie chciałabym pracować w kolejnej firmie, w której nie znasz nikogo po 5 latach pracy i jesteś tylko numerkiem :-)

Boy
@Estera

ok. 1000. Numerkiem są tylko ludzie przeciętni - jak coś potrafisz i się wyróżniasz to Cie zauważą....

@Boy

Numerkiem są wszyscy operatorzy i pomocnicy.

@Boy

Witam.Czy sa przyjęcia do firmy??

Jak jest z awansem w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

nikt

Nie ma firmy SKA - boocie...

kadry

jakie awanse tu jesteś zerem jak wszyscy ......

Nikt ważny

Cześć wszystkim pojawiło się ogłoszenie na ustawiacza wtryskarek. Czy warto aplikować? Jakie jest wynagrodzenie ustawiacza? Jaki system pracy zmiany czy 4b? Dodam że mam 15lat doświadczenia na wtryskarkach. A i jakie są benefity? Proszę pisać konkretnie a darować sobie odpowiedzi typu nie warto, jest wyzysk itp. Bo nigdzie nie ma idealnie wszędzie trzeba pracować żeby zarobić. Dzięki.

HR Team
@Nikt ważny

Witam, System 3 zm i albo 4b albo 12/12. Weekendy w lecie wolne. Wynagrodzenie zależy od umiejętności danego pracownika ale jest zdecydowanie powyżej średniej w okolicy. Generalnie ustawiacze to grupa najlepiej zarabiających osób w firmie, choć niektórzy tego nie doceniają. Praca na nowych maszynach i robotach i niezbyt ciężka. Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy.

@HR Team

To ustawiacz ma niby więcej jaj średnia krajowa wszystko możliwe jak ludzie niektórzy biorą kasę za bycie zastępca niby zmianowego a robią na maszynie za stawkę niższą i grają głupa ze mają taką stawkę nieadekwatną co do stanowiska umiejętności

Blondreni

A mnie zdegradowali chociaż byłam najlepszą zmianowa. Mam ogromny żal do kierownika. Ludzie stali za mną murem!!!! Trudno czasu nie da sie cofnąć.....

tak
@Blondreni

Przypominam że podszywanie się pod kogoś w Internecie jest karalne. A osoba która to napisała niech wie że karma wraca.. prędzej czy później.

Blondreni
@Blondreni

Uderz w stol to nożyce sie odezwa. Hehe

Dudi
@tak

Oczywiście,że karma wraca z podwójną siłą .

Bochenidas
@Dudi

No i mamy kolejnego facebookowego trola. To ta karma juz dawno wrociła do was. Najlepsza zmianowa co nic nie umie a na dodatek dreczyła ludzi ma wielki zal o degradacje oraz pan chlebek aka facebookowy farmazoniarz. Brawo. Team jak sie patrzy.

Czady
@Dudi

Że co? Do czego bijesz ????

Prac

Dlaczego nie jest mierzona temperatura przy wejściu? Niby takie środki ostrożności miały być wprowadzone

Temperatura
@Prac

Odział Żywiec mierzy temperature każdemu kto wchodzi do pracy i nawet zmianowy robi to podczas pracy czyli dwa razy pracownik ma pomiar. A środki ostrożności sa wprowadzone

Prac
@Temperatura

A w rybarzowicach tylko dezyfenkcja rąk :-(

kierownik
@Prac

ile tu pracujesz to nie wiesz jakie tu zasady panują ,pracuj albo wynocha...

Kazek
@Prac

Niech sobie każdy sam mierzy temperaturę .

Zaint

I bardzo dobrze.

Rambo

Wszystko super dystrybutory z woda 3 tygodnie temu pozbierać bo koronowirus ale zeby pracownikom zapewnic w zastepstwie wode do picia to juz ciezko

Pipiplast
@Rambo

Z domu sobie przynieść nie mozna? Czy to takie zbyt trudne wlać wodę do butelki? ://

Witam. Chciałem się podzielić opinią i rekrutacji firmy Prosperplast. Wystawiają mylące ogłoszenia. Na miejscu na rozmowie okazuje się że praca miała by odbywać się w systemie czterobrygadowym choć w ogłoszeniu nie było o tym ani słowa. Znam osoby które pracują tam w normalnym trybie (usunięte przez administratora) Uważajcie na ich ogłoszenia i odrazu pytajcie o system pracy przez telefon żeby nie tracić swojego czasu. Pozdrawiam

@Kandydat

Też tam miałem iść na rozmowę o pracę dobrze że nie poszedłem bo mi 4 brygadówka nie pasi zbytnio

hr
@Kandydat

Szanowny Pan raczył wysłać CV na wszystkie możliwe aktualne ogłoszenia a potem udaje zaskoczonego... Tylko część stanowisk jest w systemie 4B zawsze można dopytać przed spotkaniem.

@hr

A ile godzin dziennie pracuje sie na 4B i czy są jakieś wyjątki np po 11 godzin dziennie a nie 8

Produkcja
@Ciekaw

System 4 brygadowy u nas wygada tak że pracujemy 112233WW oczywiście po 8 godzin.

@Produkcja

A nie ma opcji robienia po 11godzin jako nad godziny jak karierowicz

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA