Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Mateusz

Z Tego co tu widzę to atmosfera chyba jest ciezka w firmie?

Ola
@Mateusz

Kto nie pracował gr,ie indziej to narzeka

Czy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA występują paczki/bony świąteczne?

Daja pieniadze ale nie licz na kokosy. Na cukierki wystarczy ;)

kadry

jeszcze firma cię (usunięte przez administratora),tutaj paczki śmiechu warte..

Ok

Zalezy gdzie. Ja pracowalam w Wilkowicach i nie mogę zlego slowa powiedziec. Aczkolwiek slyszalam ze sa dzialy gdzie ludzie za grosz kultury nie maja i ponoszą sie a sloma z butow wychodzi

GÓWNOPLAST

OK

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

alkoholik zakładowy

firma ok...

Bez mózgie kretyny biura

najniższy poziom inteligencji

Bez mózgie kretyny z biura

Najniższy poziom inteligencji ,,,,

Dama

Skoro już o mnie mowa publicznie, to pozwolę sobie zabrać głos. Droga użytkowniczko czy użytkowniku. Jeśli tak bardzo interesujesz się moim życiem, a zwłaszcza awansem, to wyjaśnię Ci kilka kwestii. Po pierwsze, nie siedzę w kościele w pierwszej ławce, a w drugiej (bo w pierwszej nie ma klęczników). Po drugie dziękuję za dobranie mi przezwiska, bo DAMA bardzo mi się podoba, stąd mój nick????. Miło mi słyszeć, że twierdzisz, iż wszystko wiem, to potwierdza tylko moją wiedzę i umiejętności. A co do plotkowania no, no tu można się zastanowić ????. Jak sama stwierdziłaś/stwierdziłeś, pracuje zaledwie parę miesięcy więc nie mam Kogo obgadywać, bo jeszcze za krótko pracuje. Ale za to widzę, że Ty lubisz smarować kogoś za plecami na portalu społecznościowym. Co do nie ,,róbstwa ", to polecam się zastanowić, dlaczego jeszcze nie masz podniesionych kwalifikacji. Ale nie martw się, firma się rozwija i na pewno będzie okazja do złożenia CV w kadrach. Pozdrawiam DAMA ????????.

luzak

siema, widze że na tej stronie jak (usunięte przez administratora) był tak dalej jest, myślałem wrócić do Prosperplastu ale widzę że wredota ludzka nie zanika, ciągle zazdrość i szyderstwo, zamiast samemu pokazać że coś się umie to nic tylko narzekać i innych obrażać, żałosne to, niech sobie awansuje kto chce, a to że wy jesteście tam gdzie ja 5 lat temu to tylko świadczy o waszym zacofaniu i chęci pójścia wyżej, łatwiej pisać o kimś niż samemu zabrać się za siebie. Pewnie teraz 90% skrytykuje mnie ale na szczescie mi to lotto za to was dalej niech trafia zazdrosv i nienawiść bo za 5 lat dalej będziecie na tym samym szarym końcu ???? ale tak to jest lepiej być żałosnym i patrzeć czyjegoś tyłka niż ruszyc swoj gruby z fotela i zabrać się za siebie

Cobra analista

Szukasz pracy Palancie mamy ją dla ciebie ,

Robol

A to pracownicy już nie mogą napisać swojego zdania. Nie ma podstaw żeby policja interesowala się czymś co nie jest przestępstwem. Domysliłam się która pani to napisała oburzona że tak mówią na nią ale niestety taka prawda nie nadaje się. Pracownicy biurowi nie myślcie że jesteście najważniejsi bo firma jest jak drzewo każda gałąź się liczy A wasza bez innych h..a zrobi więc wszyscy szanujmy się.

Pracownicy_biurowi

Witamy, zauważyliśmy że bardzo się wam nie podoba kto jest na jakim stanowisku albo kto awansował, otóż wszystkie osoby zainteresowane, które tak lubią obrażać innych pracowników czy przełożonych na forum zachęcam żeby pokazali swoją odwagę i ujawnili się przychodząc do biura na rozmowę jeśli mają coś przeciwko, żeby także powiedzieli dlaczego osoba która pracuje wg nich się nie nadaje a także pokazali w czym są lepsi i że to oni powinni być na tym czy innym stanowisku, a co do tych wpisów które obrażają poszczególne osoby, to tym którzy to piszą, proszę aby wykazali się gramem odwagi i powiedzieli słowo "Przepraszam" i pokazali że mają troszkę godności, jeśli tak nie uczynią sprawa i tak w dniu 18.09.2020 trafił na Policję wraz ze wszystkimi screenami tak więc prędzej czy później tak osoba czy osoby będą znane z imienia i nazwiska. Z pozdrowieniami Pracownicy biurowi hala P7 i Meszna.

Cv
@Pracownicy_biurowi

Zdajecie sobie sprawę, że policja nawet nie przyjmie zgłoszenia? Czy dalej żyjecie w roku 2000. Polecam więcej dystansu do anonimów bo przecież o to chodzi, że chcą doj*bac

Żul z pod monopola
@Pracownicy_biurowi

A to już pracownicy nie mogą wyrazić swojego zdania?

Kierowca

Witam chciałbym się zatrudnić w waszej firmie jako kierowca.Może ktoś napisać o wynagrodzeniu ile jest na początek.

Ciekawa

Witam, mam pytanie dot brygadzistki Pani M, czy jest ok? Czy ma zasady moralne? Mąż chce zaaplikować a ja różne opinie słyszałam więc nie wiem czy powinien... Czy ryzykować...

Kawołbaby

Faktycznie jeśli chodzi o p7 to prawda pracowałam tam przez pewien czas. Teraz pracuje na mesznej tam to już totalny cyrk grubas w biurku myśli że może wszystko A wie tyle co zje A zje dużo. Drugi w biurze buja w chmurach A kierownik główny pozwala na wszystko. Nie ma zdania swojego. Nie wiem jak to wogole tam wytrzyma

Kacper
@Kawołbaby

w Mesznej robią tacy co na wagę się boją wejść :D

Ona
@Kacper

W Mesznej wszyscy spoko tylko jedna osoba tam wadzi, dama żona jednego z brygadzistów co ona nie wie gdzie to nie robiła , poprostu nierób tylko plotki ja interesują i każdemu grozi co jej uwagę zwróci , ledwo kilka miesięcy pracuje i wielka dama a w kościele w pierwszym rzędzie dramat

Buli
@Kawołbaby

Pracowałem na kilku magazynach moim zdaniem najgorzej na tej P7 jeśli chodzi o Kierownika , czepiać się papierka na ziemi a na magazynie nie wie co jest , przychodzisz się go coś spytać a on niepanimaju :)

Pracownicy_biurowi
@Ona

Alkoholik zakładowy

Prosperplast ok ..

Urwis 29

Hala P7 to rzeczywiście ewenement na skale światową - dwóch naprawdę „WSPANIAŁYCH PRZYWÓDCÓW” ????. Jeden lepszy od drugiego. Dobrze, że jest coś takiego jak nadzieja - nadzieja na to, że te dwa GENERAŁY kiedyś zostaną zmienione.

Ddbdhx

Jak widzę że ktoś pisze że zarobki w tych zakładach powyżej średniej w rejonie to ja sobie zadaje pytanie czy Żywiec to miasto ludzi nie wymagających od siebie żeby zarabiac a nie tyrać ? Mam nadzieję i rozumiem że powyżej średniej to jakieś 4000 netto nie brutto ??

byłem chętny by tam pracować
@Ddbdhx

Właśnie podałeś mniej więcej stawkę inżyniera w tej firmie więc na co tu liczyć?

boy
@byłem chętny by tam pracować

Chyba inżyniera ochrony środowiska na start zaraz po studiach...

Ciekawy
@boy

To ileż to tu zarabia inżynier po studiach, z kursami, doświadczeniem? Pewnie tego się już nie dowiemy

@Ciekawy

A jaki związek z wynagrodzeniem mają skończone kursy ?

Ciekawy
@:)

To wykreśl sobie kursy i zostaw studia i doświadczenie i za to masz 4000 netto. W Twoim świecie pewnie 8000 netto.

A ile byś oczekiwał ?
@Ciekawy

Zarobki w każdej firmie są indywidualną kwestią negocjowaną na rozmowie o pracę. Zależą od wielu rzeczy, nie tylko od samego wykształcenia. Czasami chęć do pracy, rozwoju i ciągłego doskonalenia na danym stanowisku są ważniejsze niż sam uzyskany dyplom czy kursy. Średnie wynagrodzenia rynkowe wśród inżynierów z kilkuletnim doświadczeniem to w 2020 około 5-10 tyś netto, w zależności od branży. Więc widełki jak widać są bardzo szerokie. A wszystko zależy od tego co naprawdę potrafisz. Co możesz dać firmie w zamian za Twoją wiedzę i umiejętności.

Inż
@A ile byś oczekiwał ?

Zauważyłem ze dużo macie ofert pracy i na różne stanowiska nie macie wymagań odnośnie wyższego wykształcenia może to dobrze ,lecz kadra kierownicza nie powinna być zarządzana przez ludzi po Liceach bez matór .Kierownik powinien sobą coś reprezentować wygląd estetyka oraz wyskoki zasub słów .

krauss
@Inż

Jaki trzeba mieć tupet, żeby z taką ortografią kogokolwiek pouczać odnośnie wykształcenia. Proponuję założyć sobie własną firmę i zatrudniać kogo się chce...

inz
@krauss

Słuchaj jeśli ktoś ma dyselcje to moj problem w pisowni jeśli chodzi o mowę zjadłbym ciebie (usunięte przez administratora) jak lew znając życie jesteś właśnie po liceum i pewnie śmieszny kierownik z ciebie ale nie martw się kiedyś będą czystki i jednak braknie ci papierka a rynek pracy nie pyta się czy znasz obowiązki kierownicze dzisiaj liczy się papier ka go mam ośle .

Maffei
@inz

W moich czasach - jak chodziłem do szkoły - nie było czegoś takiego jak dysleksja - nazywaliśmy to inaczej, - lenistwo. Niestety dla młodego pokolenia nowoczesne mamusie załatwiły swoim dzieciom papierek , żeby nie musiały się uczyć ortografii. Dawniej leczone to było pasem lub innymi karami - bardzo skuteczne - w moich rocznikach nie ma takich niedouczonych obiboków. P.S. Papierek to sobie w toalecie używaj bo zapewniam , że nie przyda Ci się do niczego w przyszłości.

Ehhh
@A ile byś oczekiwał ?

Rynkowe może tak ale prosperplastowe to raczej 3500 do 5000.

A ile byś oczekiwał?
@Ehhh

3500 netto to na początek tuż po studiach to ok pensja. Po 3-5 ciu latach pracy można liczyć na wyższe zarobki. Zarobki inżynierów w firmach rosną dość szybko, bo tacy pracownicy szybko na siebie zarabiają. I tu jest już ważne kto jak podchodzi do codziennej pracy. Nie można tylko oczekiwać, że podwyżka przyjdzie sama. Trzeba od siebie coś dać, co przyniesie realne korzyści pracodawcy. A wtedy już realne jest przekroczenie tych 5000 netto. Wszystko zależy od Ciebie.

Inz
@Maffei

Czasy się zmieniły poglądy też ale prawda jest taka a nie inna możesz myśleć że jesteś inteligentny .Lecz szkoła i ukończone studia liczą się w firmach może będziesz kiedyś szukał pracy i będziesz miał w papierach stanowisko kierownicze ale wtedy to sobie może właśnie podetrzeć (usunięte przez administratora) świadectwem pracy .

boy

Ty już wiesz co się liczy... :)))

Sąsiad
@byłem chętny by tam pracować

Czy są postoje w tym roku u was w całej firmie

Xxx
@Inż

Ha ha ha kto powiedział że trzeba mieć wykształcenie do stanowiska kierowniczego wystarczy mieć zawodówkę to samo się tyczy działu handlowego

papier
@Xxx

To teraz pomyśl jakim musisz być kretynem, że ludzie bez wykształcenia są wyżej niż Ty. PS. Papier bardzo dobrze służy w jednej bardzo istotnej czynności - żeby sobie nie pobrudzić rąk ...

@Xxx

Znam delikwenta który wali nadgodziny wielki kierownik bez pojęcia a ora ludziami jak mało co a sam tylko ściemnia na takie stanowisko powinni brać ludzi rzetelalnych

Gruby
@Xxx

A kogo wzięli po zawodówce do handlówki ?

Taka Baba
@Ciekaw

A z jakiej hali ten kierownik

@Gruby

Chodzi o produkcję jak ktoś zainteresowany to może powiem

Taka Baba

Pewnie P7 :)

@Ciekaw

Młody lizus karierowicz chwali się na prawo i lewo że ponad 5500 z nadgodzinami wyciąga

@Ciekaw

To jeszcze gorszy jest na P7 Zima Kierownik . ten dopiero nic nie umie i nie robi , chłopcy robią robotę za niego a on na telefonie siedzi w biurze . tu powinien szef się przyjrzeć , no i temu od Produkcji też :D

@Taka Baba

A co to jest P7

@Małpa

A w jakim wieku ten kierownik jest

magazyn

po 30

młody
@Ciekaw

Z nadgodzinami tylko tyle ? To (usunięte przez administratora) jest :)

@Małpa

Co Magazyn

@młody

A jest to realne czy nie bo mi się wydaje że koloryzuje ten karierowicz

Tic tac
@Inż

Panie inzynieze jesli ktos po studiach ma tak wysoki poziom ortografi w pisowni jak Pan to ja gratuluje. Szeroki zasub slow?A moze zasob. Bez mator? Raczej zdaje sie bez matur. Zrob sobie dyktando najpierw a potem rozmawiaj tutaj o studiach. Bo jesli ktos pisac nie umie po polsku to raczej wstydzilby sie przyznawac ze jakiekolwiek studia ukonczyl.

Łukasz.

Witam.Jak wygląda praca Kierowcy w firmie? dla świeżego kierowcy? bo szukam Pracy na zestaw i zastanawiam się czy nie uderzyć do nich. Słyszałem że dobre zarobki i dobry sprzęt.Może ktoś poradzić lub coś napisać na ten temat. Z góry Dziękuję. Pozdrawiam.

Czy warto zatrudnić się na magazyn w Mesznej? Pozdrawiam

Pudzian
@Nowy

Polecam Meszną Tylko nie P7 tam jest kierownik któremu ego urosło a rozum spadł poniżej zera

@Pudzian

A czy jest możliwość pracy w biurze po jakimś czasie czy tak jak wszędzie po rodzinie?

Pudzian
@Nowy

Jest możliwość Firma cały czas się rozwija , Unikaj P7 Magazynu chłopaki super ale kierownik (usunięte przez administratora) ...

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA