Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Witam. Chciałem się podzielić opinią i rekrutacji firmy Prosperplast. Wystawiają mylące ogłoszenia. Na miejscu na rozmowie okazuje się że praca miała by odbywać się w systemie czterobrygadowym choć w ogłoszeniu nie było o tym ani słowa. Znam osoby które pracują tam w normalnym trybie (usunięte przez administratora) Uważajcie na ich ogłoszenia i odrazu pytajcie o system pracy przez telefon żeby nie tracić swojego czasu. Pozdrawiam

@Kandydat

Też tam miałem iść na rozmowę o pracę dobrze że nie poszedłem bo mi 4 brygadówka nie pasi zbytnio

hr
@Kandydat

Szanowny Pan raczył wysłać CV na wszystkie możliwe aktualne ogłoszenia a potem udaje zaskoczonego... Tylko część stanowisk jest w systemie 4B zawsze można dopytać przed spotkaniem.

@hr

A ile godzin dziennie pracuje sie na 4B i czy są jakieś wyjątki np po 11 godzin dziennie a nie 8

Produkcja
@Ciekaw

System 4 brygadowy u nas wygada tak że pracujemy 112233WW oczywiście po 8 godzin.

@Produkcja

A nie ma opcji robienia po 11godzin jako nad godziny jak karierowicz

dramat

Ja osobiście nie polecam pracy PP na pewno dużo stracisz a nić nie osiągniesz .

@dramat

A ja polecam. Jak się angażujesz i ciężko pracujesz to zostaniesz doceniony. Wielu z piszących na tym portalu płaczu ch... robi a zarabiać chce miliony. Nie tędy droga.

kAROL
@OLO

Ciężką pracą to można się dorobić garba.

ex
@OLO

ciężko pracujesz ,uważaj żeby ci (usunięte przez administratora) nie rozerwało ..

@ex

Z takim podejściem do życia to do emerytury będziesz za pensję minimalną zasuwał. Twoje życie Twój wybór.

Smutna

Smutna prawda, rządzą nami ludzie, bez szkoły i lepszego wykształcenia. Chociaz szkolenie powinni przejsc w takim kierunku. Plotkarze i donosiciele

@Smutna

Co ma wyksztalcenie do pracy? Nawet po zawodowce mozna pracowac na stanowisku jesli robi sie to dobrze. Natomiast jest kilku magistrow i inzynierow w zakladzie co nawet na najprostszy detal ciezko go dac bo zasypany albo kokocine produkuje. Wiec argument z (usunięte przez administratora) Nie licza sie papiery ktore sie ma dzieki rodzica bo placili za szkoly tylko zdolnosci manualne i organizacyjne stanowisk pracy.!!!! Czesciej ludzie bez "wyksztalcenia" sa bardziej pracowici zdolni i ogarnieci w pracy niz co drugi enzynieiro.... Pozdro placzace lamusy

Pisti
@Idwo265

Święta racja... Ale nie wkładajmy wszystkich do jednego wora

Smutna
@Idwo265

Patrząc na twoją pisownię stwierdzam iż szkół co najwyżej trzy klasy zrobiłeś więcej po podstawówce , Rodzice są po to aby dać możliwości wykształcenia się dziecka aby posiadało jak najlepszy dokument wykształcenia wiec nie pisz ze rodzice wykształcili ,nie mów ze osoba po 3 klasach jest mądrzejsza od doktora czy prawnika lub informatyka który uczył się długie lata właśnie wypowiadając się ze po 3 kasach możesz być kimś na stanowisku weź pod uwagę iż czasem zmienią się układy i braknie ci szkoły będziesz chciał iść gdzie indziej na podobne stanowisko niestety nie uda cie się, gratuluje 3 klas po podstawówce ,ciekawe czy dumny będziesz z niskiego wykształcenia dzieci swoich raczej nie .

@Smutna

Coz za elokwencja i zdumiewajace interpunkcja jakrowniez polskie znaki. Cuda normalne cuda. Skoro jestes takim mega wyksztalciuchem to powiedz mi czemu jestes smutna? Bo pracujesz w PP? Czy moze temu ze mimo twoich stopni naukowych pracujesz w naszej firmie i to zapewne jako operator? Nie wiesz? To ci powiem. Poniewaz takich wyksztalciuchow jak ty w Polsce jest sporo ale praxy w ich dziedzinach malo i dostaja ja najlepsi. A ty zapewne jestes slabiutka i trzeba bylo brac to co jest pod reka. A teraz wielka pani doktorant zniza sie do poziomu szczura laboratoryjnego i pisze swoje wypociny pod pseudonimem na stronie dot opinii o naszej firmie. Cala prawda o tobie i tympodobnych gnomach internetowych. Ps. Mam wyzsze wyksztalcenie i tez pracuje jako operator. Tylko roznica jest taka ze nie narzekam na nic. Robie swoje 8h i do domku papa

Miodek
@Idwo265

Zauważyłam, że najmniej wykształceni próbują swą wybitną pisownią zaimponować innym lecz czytając to uważam, że z pasterza(slogan o nieukach) -nie obrażając ludzi pracujacych w tym zawodzie....im bardziej się staracie wybitnością piśmiennictwa, tym bardziej się pogrążacie! (czytaj wcześniejsze wypociny) ehhh... Ps. Coś ode mnie,zajmijcie się palącymi w ubikacjach. Nie dość, że nieprzyjemny zapach to nawet potrzeb fizjologicznych nie ma kiedy załatwić, gdyż zawsze ktoś tam przesiaduje na przysłowiowej "fajeczce". No ale zmianowi na to zezwalają i cały czas sami tam przesiadują więc cóż poczynimy....

Luz jest
@dramat

Pracuje na nowym dziale to jest praca wołam mechanika ze stoi maszyna a on nie umie jej puścić wiec mam przerw na papierosa i siku nie ma co narzekać

@Luz jest

Mechanik i nie umie maszyny puścić, gdzie my pracujemy ? Zarabiać chcą miliony a nic nie umieją.

Mechanik
@Kasia

Pokaż Kasiu jak to się robi haha

haha
@Mechanik

śmieszną Kasią jesteś

Bohdan Barciak

Mnie też zdegradowali to chyba jakaś większa fala .To ja kabluje na każdego kogo się da a oni mnie tak potraktowali.zaraz małpki przed robotą nie będzie można wypić.pozdrawiam.czesc

@Bohdan Barciak

bohdan,ty się niczym nie przejmuj,mnie też kiedyś zdegradowali ale dalej wciągam I muszę sobie jakoś radzić w życiu. jestem z tobą

@piotr jajo

p.s. nie chce ktoś kupić hondy ???

@piotr jajo

I tak wogóle to ty się nie przejmuj że cie nazywają kapusiem,mi też to się zdarzało często I gęsto czy to w pracy czy na mieście ,pozdro

Gal anonim
@piotr jajo

Od czterech lat kradzież tożsamości jest w Polsce przestępstwem. Zgodnie z dodanym w 2011 r. art. 190a par. 2 kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzienia. Pozdrawiam ;) i miłego unikania postępowania karnego.

Haha
@Gal anonim

Uważaj bo ktoś przyjmie takie zgloszenie na policji ????

kadry
@Gal anonim

nie strasz nie strasz bo się zesrasz...

@kadry

Ładnie się kadry wyrażają do pracowników czy forumowiczów

AgataB.

Po co się tu wygadujesz z nimi Stary ośle.nie rób wiochy.

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Bogdan A.

Dałbym sobie palec uciąć że będzie wiecej

Tomek Sz.
@Bogdan A.

Ja też

Echo
@Bogdan A.

Hahah rozj..Ś system tym wpisem.mistrz.pozdrawiam

Zastanawiający

Z tego co widzę to kasuja wpisy ciekawe czemu

HR
@Zastanawiający

Poczytaj regulamin to się dowiesz

Ciekaw

Po jakim czasie można zostać kierownikiem zmiany i czy jakiś wiek jest wymagany czy nie

Ciekaw

Coś dużo tych degradacji czyżby nie dawali rady super kierownicy młodzi

Kania
@Ciekaw

Daja rady lepiej niz te stare obiboki. Ktorych to wlasnie od jakiegos czasu degraduja.

Ile zarabia zmianowy....

Janusz
@Nowy

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie? Obecnie pracodawca szuka pracownika magazynu-operatora wózka widłowego, ustawiacza wtryskarek, elektryka, mechanika i pracownika produkcji. Niestety nie znam wysokości aktualnego wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz różnorodny pakiet socjalny. Napisz jeżeli będziesz składał CV.

Co wciągasz

Marek Barbarasz

Witam.nie polecam pracy w PP .ps.czy ktoś z kierowcow znalazł moje okulary?

Roman sorbet

Mi praca odpowiada z irciem zawsze dą się dogadać.szkoda że większość lubi kablowac ale to chyba w każdym zakładzie.pozdrawiam Ania z biura całuski.pa

biuro

jedynym minusem jest to ze PP większość roboli trafiało z ulicy to ; prostaki i nieudacznicy życiowi i nie dbają o higienę osobistą widocznie smród to ich drugie imię ...

q.

Co z wami ludzie?! narzekacie i narzekacie ... A praca jest taka jak wszędzie! Robie swoje przez 8h i idę do domu, reszta mnie nie interesuje. Interesuje mnie tylko moja rodzina, kasa, która zarobię i tyle. Jestem zadowolona, że pracuje tyle lat i mam dochód, a nie urobie się jak w kopalni. Minusem są weekendy w pracy, ale przecież "widziały gały co brały". Nie można mieć wszystkiego.

Prac

Poważnie 100 zł? Zna ktoś zakład który by jeszcze gorzej potraktował finansowo pracowników na święta? Bo może ja żyję w innych realiach każdy że znajomych mnie porostu wysmiewa jak podaje ta kwote

Luqe
@Prac

Wala w Wilkowicach nic nie dał, w myśl teori ludzi tam rządzących - lepsze zero niż nic :D

Timon
@Prac

100zl? Co za to można kupić na święta ? Wstyd !

Pumba
@Timon

To są pieniądze dosłownie "na rybę" na nic więcej nie wystarczy.

ktoś

Znam-tj.Ulter Sport Węgierska Górka

Brak mi słów
@Prac

Są też zakłady pracy, w których nie dostają NIC. Ale wy niestety zawsze będziecie narzekać bo nie wiecie co to jest ciężka praca. Pracodawcę na rękach nosić powinniście, kto by was trzymał jak nie ma pracy? Nikt. Nie ma pracy na maszynach to z miotłami całą zmianę pracownicy chodzą i nikt im nic nie powie. Ale oczywiście lepiej nie docenić i ciągle tylko narzekać...

Tof
@Brak mi słów

A najwięcej do powiedzenia mają osoby pod zmianowymi, najwięcej narzekają jak to mało zarabiaja i jak to się z meczą które nawet na maszynie nie pracują. Co oni robią przez 8h swojej zmiany? Wymienią ludzi na przerwę i ewentualnie z wielką łaską do toalety? ha ha, jeszcze jak ktoś ma nie daj Boże problem z pęcherzem i po prosi o więcej wyjść do toalety to afera że głowa boli.

@Brak mi słów

Żałosne jak taki społeczny jesteś to pracuj za darmo znając życie jesteś osobą ,która dobrze zarobi ale nie chce aby inni jakoś więcej mieli to jest syndrom ludzi co byli kiedyś biedni coś maja i nie chcą aby inni mieli więcej .

żona pracowała w tym zakładzie w zywcu. Prace chwaliła bo była lekka i przyjemna natomiast jak miała błagać by wyjść do toalety to wolała się zwolnić. A jak wyszła więcej razy do toalety to miała z przerwy ujęty czas. nigdy 20minut jak inni którzy nawet 30 siedzieli, tylko w momencie wymiany już miał odliczany czas. to się nazywa zastraszanie. szkoda że na takie coś nie reagują wyżej postawieni bo mieliby państwo dobrych pracowników w zakładzie, ale dobrzy pracownicy zrazaja się złym traktowaniem przełożonych

IKON5
@Tomek

Bzdury piszesz! Nikt nigdy nikomu nie odlicza za toaletę.Wg kodeksu przerwa śniadaniowa przysługuje 15 min a dostajemy 20min. Do toalety można wyjść w każdej chwili i nie ma z tym żadnego problemu. Większość tego nie szanuje bo idą do toalety palić. Nie wypowiadaj się w temacie jak tu nie pracowałeś i pozdrów żonę :)

@IKON5

W toalecie są czujniki dymu. Kto tam pali? W każdej chwili do toalety i nie ma o to problemu? to chyba pracuje w innym zakładzie ????

Iksp
@IKON5

Są 4 brygady i skąd ikonie możesz wiedzieć że nikt nikomu nie odlicza przerwy? wszystkowiedzacy człowieku.

Riki
@Tomek

Obserwujac operatorow to z toaleta moga byc problemy odejdziesz od lini i jestes zasypany . Zeby wody sie napic trzeba miec przy stanowisku . pomocnicy maja wiecej mozliwosci ale znowu wiecej biegania. Praca naprawde lekka nie wymagajaca ale trzeba na stanowisku byc caly czas

Noe
@IKON5

W każdym zakładzie znajdą się osoby które mają problemy i wyżywają się na innych . Czasy niewolnictwa się skończyły . Potrzeby fizjologiczne nie powinny wchodzić w przerwę . Nie jesteśmy robotami .

@Tomek

Wydaje mi sie ze wiekszosc osob wypowiadajaca sie tu to nikt wiecej jak nieudacznicy ktorych zwolniono badz nie przedlozono umowy bo poprostu sie nie nadawali!!!! Pracuje w Żywcu ponad. 6 lat i nie zawsze jest idealnie ale jest ok. Z toalety korzystam w miare potrzeb a i tak srednio co 1.5h przyjdzie ktos zeby cie podmienic. A najlepsza jest brygada 2 i nasz przemily i pracowity zmianowy!!!!!

m
@Idwo265

To już wiemy kto pisze komentarze i jako pomocnik z pewnością co 1,5h toaleta i co chwila ploteczki.

rex
@Idwo265

Nieudacznicy zostali i pozwalają się tak traktować.Ludzie teraz są dobrze wykształceni i nie pozwolą sobie żeby jakiś nieuk nimi pomiatał.

@rex

Nieudacznicy to zostali zwolnieni a teraz wylewają żale w internecie...

Liryk
@Idwo265

A wiec tak jeśli pracujesz w Żywcu to wstyd ludzie z Żywca to prostaki niestety najgorsi są na stanowiskach bez wykształcenia to się zdarza w wielu firmach nie tylko w Prosperplast ale coś w tym jest większość ludzi to zawistni ludzie zakompleksieni nie dowartościowani dwulicowcy już sam fakt prowadzenia samochodów jeśli zobaczysz Szy to trzeba uważać robią za kierownica cuda ogólnie zawistne wieśniaki co do niedawna załatwiali się do wychodka smutne ale prawdziwe .

Kaku

Zaczynam pracę w tym tygodniu. Mieszkam w Wieprzu, czy ciezko jest w weekendy dotrzeć na pierwszą zmianę? Bo z busami jest ciężko. Może ktoś jeździ i mogłabym się z kimś zabierać. Zaczynam pierwszą zmianą w czwartek. I pytanko jak z załatwieniem jednego dnia wolnego? Czy są duże problemy? Słyszałam też, że jeździ bus do Hutchinsona, ktoś mógłby powiedzieć coś więcej?

Boguś Barciks

Ja nie narzekam i nie rozumie was .i chciałem przprosci za mnie i moja połówkę ze jesteśmy kapuśiami Ale tak już mamy i dobrze nam z tym .trudno.

Praca

Witam opłaca się przyjść na magazyn? Ciężka praca?

Mag

Ile zarabia się na magazynie po podwyżkach?

Jan
@Mag

3000 bez nadgodzin na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA