Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Pracowity

To ze firma wyszła z kryzysu bez strat to dobrze dla pracowników brawo dla szefów za podjecie dobrych decyzji. Jeśli chodzi o resztę zobaczymy jakie będą podwyzki w styczniu miejmy nadzieję że będą satysfakcjonujace dla wszystkich. Dla mnie ważniejsze było by żeby ktoś wreszcie zainteresował się jaki nowych pracowników przyjmują bo to naprawdę brak slow przy rekrutacji to chyba są brani odrazu tylko żeby ilość się zgadzala. Jeśli kiedykolwiek ktoś normalny z gory by to czytał niech wie ze pracownik który pracuje dłużej zasługuje na cos więcej niż swiezak. Dlaczego u nas okres próbny nie wiąże się z mniejszymi pieniadzami niech nowy zasluzy na podwyżkę.

Pracowity śmieć
@Pracowity

O konfident i wazelina bez mydła wchodzisz do tyłka właścicielom

Pracowity
@Pracowity śmieć

Wazelina to z ciebie mniej takich w firmie więcej pieniędzy dla normalnych co przychodzą zarobić A nie narzekać i płakać nie pasuje bujaj się gdzie indziej

Starszy doniczkowy
@Pracowity

Tak, przyznamy Ci rację ☺️skoro stary pracownik jest mało wydajny lub przeżartym życiem, lub nie rozwija swoich umiejętności, pasji i pozostał na swojej wiedzy jaką wyniósł z podstawówki to się cofa do tyłu ,jest sporo młodych pracowników ,którzy przychodzą z rynku pracy i mogą go zastąpić... Nawet pracując za wiecej bo przynajmniej coś robią. Bo nie stoją w miejscu jak stary pracownik z kilkuletnim stażem, lub jest przegrany na wstępie bo wie że nigdzie go nie przyjmą i robi (usunięte przez administratora) wokół siebie ,by przetrwać jak najdłużej, i wtedy psuje sie atmosfera w pracy.

Witam ja pracowałem w zakładzie miesiąc bo według nich pracowałem wolno i pomagałem koledze i koledzy koleżanki pomagali mi.Mam pytanie jak długo pracowali inni??.

@Piotr

Pracowałeś ...? Mocne słowa... Jakbyś "pracował" to byś dziś miał pracę. Wielu osobom wydaje się , że 8 h można przełazić... Poza tym ta praca nie jest dla każdego. Trzeba mieć werwę i odpowiednie ruchy bo inaczej to nie ma sensu.

alkocholik zakładowy

Jest kantyna jest ok..

Agnieszka
@Piotr

Ja też miesiąc.

Oliwia
@skalpel

Są osoby, które nic nie robią i łażą 8h z co chwilę nową kawą.

Kierowca Honkera ????????????

Polecam prace przy stoliku z Misiem Luckym i przyjaciółmi ???????? APENA

@Kierowca Honkera ????????????

Ja w APENIE NIE!! Polecam pracy.

Sławek alkoholik zakładowy

Jest ok

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

taki jeden

Cześć Trafiłem właśnie na ogłoszenie o pracę na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek. W obecnej firmie gdzie pracuje mam stanowisko 'lider,mechanik-ustawiacz'. Pracuję przy maszynach BORCHE i HAITIAN na sterownikach KEBA. Ustawiam, programuje, wdrażam nowe produkty (próby tech.), zmieniam formy itp. Zapytacie 'dlaczego szukam pracy zatem?', prosta przyczyna, pieniądze :) obecnie dostaję jakieś 3100 na rękę + jakiś tam marny bonus na święta pod koniec roku i tyle. Chciałem zapytać ile na tym stanowisku można u Was dostać na rękę ? jaki jest socjal w Waszej firmie ? atmosfera ? ludzie ? no i co dokładnie taki ustawiacz-operator robi, jakie obowiązki ? Dziękuję za odpowiedź :)

Ustawiacz
@taki jeden

Odpowiadając tobie zarobki są bardzo dobre jeden z lepszych w rejonie ,praca na 3 zmiany ,Automatyzacja pełna ,wtryskarki 2400 do 80 Ton praca w dobrej atmosferze bardzo mili ustawiacze co 2 myśli ze jest mega fachowcem ,większość samouków kilku doświadczonych reszta z łapanki .

taki jeden
@Ustawiacz

Dzięki za odpowiedź kolego:) możesz dokładniej określić zarobki ? bo 'bardzo dobre' niewiele mi mówi ;) dla jednych może to być 2500-3000, dla innych 4000 i wiecej. tak się składa że musiałbym ewentualnie dojeżdżać jakieś 25 km i po prostu poniżej pewnej kwoty byłoby to dla mnie nie opłacalne.

ustawiacz
@taki jeden

Zarobki doświadczonych ustawiaczy zaczynają się od min. 4 z przodu...

bobik z grzywką
@taki jeden

Wbijaj śmiało 5000 na rękę +1500 na rybkę, karnet na siłkę ( oczywiście po Covidzie) i bilety do kina( też po Covidzie), koledzy-super, pomocni i uczynni, koleżanki miłe, biuro i kierownicy wysokiej klasy specjaliści.

Niepewna

Hej. Jak wygląda praca na lesniance? Ciężko czy da się na spokojnie ogarnąć?

problem
@Niepewna

Nie polecam. Będziesz wykorzystywana. Dużo % zero dyscypliny.

@problem

Rozumiem , że piszesz o sobie. Może jak widzisz jakieś problemy to powinieneś je zgłosić do przełożonych a nie pisać głupoty po 2 browarach w internecie.

anioł
@skalpel

Jak pamiętam w tej firmie , dużo się %% przewijało norma , ktoś tam musi pracować , żadna nowość.

Leń

Jest ok

Uważacie ze grafik jest dopasowany do potrzeb pracowników ? Można dostać wolne ?

Grzybek

Coś słabo z pomocnikami w Żywcu. Na nocce niejaki pan gp nie pilnował produkcji, wykorzystuje pracowników do poprawek w wolnych godzinach ZA DARMO!!! UWAGA na takich procentowych ludzi.

Didi
@Grzybek

Grzybek ty się do pracy zabierz a nie glupoty pisz.Jescze nie słyszałem aby być zmuszanym do pracy po godzinach ale śmieszna opinia .Puknij się w głowę. Zawsze zmianowi pytają czy chcemy przyjść jeśli jest taka potrzeba .

hahaha
@Didi

śmieszne, żal patrzeć na młodych ludzi wykorzystywanych. Naprawdę.

Agusia
@hahaha

To lepszy od gp jest mż przystojniaczek ten to komórka w rece non stop potem albo znika albo "robi z maszyna"..... Laski na niego robia a on grzywka poprawia

@hahaha

Wykorzystywanie ? Dobre... Przychodzą do pracy nieroby, nic nie umieją, leniwe to jak stare dziadki a chcą zarabiać jak dyrektor... Zawsze można założyć swoją firmę - to jest w Polsce dozwolone dla każdego - i rozdawać pieniądze dookoła za nic... Pozdrawiam śmiesznych narzekaczy.

Bolo
@skalpel

O to ten człowiek jeszcze pracuje? kierownik wie co to za gagatek?

Jędrek
@skalpel

W niedzielę na 2zmianie pan też ostro poszalał śmiać się czy płakać bo już sam niewiem.

Witek

Hej. Jakie są zarobki na dzień dzisiejszy? Takie jedne z najniższych czy coś się poprawiło?

hr
@Witek

Jedne z najwyższych - jeżeli nie najwyższe w okolicy,,,

@Witek

Na początek ok 2200 zł

Zmartwiony

Witam. Pracuje na produkcji w Żywcu jako operator juz dobre kilka lat i jestem coraz bardziej zaniepokojony praca osob(pani) z biura. (usunięte przez administratora)Zapewne on o niczym nigdy nie wie poza akcja KIK gdzie dwoch zmianowych (usunięte przez administratora)by wyprostowac jej blad. Do tego robi zebrania brygad gdzie straszy nas zwolnieniami dyscyplinarnymi za wyrzucanie przetarganego kodu na klienta. Czy kierownik o tym wie? I czy to jest za jego zgoda? Szef powinien zweryfikowac prace osob ktore nie daja sobie najwidoczniej rady a robia z siebie niezastapionych!!!!!!! Nasza firma poradzila sobie w najwiekszym kryzysie ostatnich lat (covid) a nie moze sobie poradzic z nieproduktywnymi pracownikami? Oni zamiast pracowac zajmuja sie obgadywaniem innych, piciem kawy i mesengerem zamiast drukowaniem zlecen na czas natomiast jak kierownik(usunięte przez administratora) sie zbliza nagle wielka konspiracja i tekst ile oni to maja pracy. Pan (usunięte przez administratora)powinien czasami z nienacka skontrolowac ich prace po godzinie 6 rano!!!!!! Ale to tak zeby oni o tym nie mieli pojecia i wyciagnac konsekwecje.....

Manager
@Zmartwiony

Zmartwiony(a) jesteś chamskim, małym i zazdrosnym zerem. Chu..ja wiesz o robocie to nie komentuj rzeczy, o których nie masz pojęcia. Nie znasz dnia ani godziny ... więc pilnuj się teraz dobrze.

Xyz
@Zmartwiony

Kolejna dama z biura? Hahaha!

bbos
@Xyz

Tej damie to ty możesz skarpetki prać - jak Ci na to pozwoli...

Kas
@bbos

Oczywiście już się biorę za pranie skarpet wszystkich "wyżej" postawionych w tej firmie ????

Prac

Czy ktoś wie coś o podwyżkach?? Czy wogole będą?

Krzyś
@Prac

Jak jesteś fachowcem to pewnie tak gorzej jesli pracujesz na produkcji tam może z dnia na dzień ktoś cię zastąpić z ulicy

Xyxy

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy na montażu w Rybarzowicach?

HER

Nie polecam pracy na P7 ponieważ kierownik wymyśla sobie swoje zasady pracy Nie zna się na niczym jedynie nadaje się na kierownika porządkowego bo do tego to ma smykałkę Pozdrawiam

Ksiaze pół mózg
@HER

Kierownik co skończył podstawówkę ...

Xxl
@HER

Nie przejmuj się . Na Apenie też jest jeden ambitny , jakby mógł to by Aniołowi do (usunięte przez administratora) wlazł ???? . A jedną nam tu taka na montaz przysłali pupę ( Ruda) , po zmianie zawsze gdzie dzwoni , zdaje relacje co się t UJ dzieje kto jak robi . Nie lubiana chyba gdzie indziej ,karierowiczka jakaś podstawiona . Niech się ciągnie !!

Hala P7
@HER

Nadawałby się do Międzybrodzia jako kierownik porządkowy...

Ciekawa

Hej, ile dostaliscie na "karpia" przy najniższej kwocie na osobę czy do 2000 zł?

kadry
@Ciekawa

Dali, starczy na rybkę do akwarium...

Dafi
@kadry

To nie bierz jak tak mało,inni będą mieli więcej ????Jestem zadowolony i przy okazji Dziękuję . Wesołych świąt dla wszystkich

Ciekawy

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Najlepiej zakład w okolicach Żywca. Jakie warunki finansowe mozna liczyc?

Kolo
@Ciekawy

Żywiec spoko magazyn polecam Unikaj P7 Hali bo tam kierownik co ja to nie jestem A nic nie wie :)

Ciekawy
@Kolo

Kolego/koleżanko a możesz powiedzieć na jaką stawkę można liczyć?

kadry
@Ciekawy

Na kokoszy nie licz a praca szkodliwa... dobrze się zastanów się ..

Dann

Czy sa jakies przyjecia do dzialu handlowego? Szukam w okolicach Bielska pracy wlasnie w tym kierunku. Jak atmosfera, warunki pracy, wynagrodzenie? Trzeba spełniać jakies szczególne wymogi?

Pan Pogoda

Jaki kryzys? Wyszli obronną ręką z kryzysu i jeszcze wyszli bardziej na plus niż bez pandemii. Dalej dawajcie się (usunięte przez administratora)

Donkaleson

Ludziska jak w tym roku na święta znowu po 100 max 200 a hala za hala się buduję

lawyer
@Donkaleson

Załóż swoją firmę - będziesz mógł dawać ile chcesz ...

Krzyś
@Donkaleson

Niestety ale w tym roku raczej nie dostaniemy nic bo jest kryzys.

Xyz

Jak wygląda płacą i praca na narzędziowni???? Jakie są stawki?

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA