Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Hej

Jak wygląda praca w żywcu dla kobiety? Da radę 21 letnia kobieta? można się dogadać i pracować tylko na zmiany nocne?

Kuga

Pozdrowienia dla Brygadzistek i Kierowniczki z oddziału w Bielsku na Leszczyńskiej. Fajna robota , fajna atmosfera . Polecam pracę w tym miejscu . Olac hejterow I nierobów ????????

kama
@Kuga

Potwierdzam

Witam a jak to jest z osobami niezaszczepionymi??wie ktoś jak to z nimi jest???

UA
@Piotr

Niemile widziane...

contro
@Piotr

Prosperplast cię zaszczepi...

Daniel

Pytanie . Czy warto się przyjąć do prosperplast na magazyn w Żywcu ? Jakie warunki płacy na początek ? Jakieś socjalne ? Jaka atmosfera w pracy ?

Jjjj
@Daniel

Do Żywca ciężko, jeśli chodzi o magazyn ale Wilkowice biorą co popadnie i można się na kartkach opierniczać.

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

DawidJ

Witam. Szukam transportu na 1 zmiane z okolic Cięciny lub okolic

Robson@????

Cześć wszystkim jak wygląda praca w prosper-plast na magazynie jakie są zarobki są jakieś świadczenia socjalne wczasy pod gruszą itd urlopy? Dzięki z góry za odpowiedź.

Prawda
@Robson@????

Spoko jest przychodź, to jest jedyny magazyn w którym byłem że przerwy ma się kiedy chce. Brygadzistki nic Ci nie mówią i można sobie długo rozmawiać pod regałami. Polecam

Cobra zbok stary
@Robson@????

Jakie jeszcze masz życzenia Prosperplast je dla ciebie spełni .

Dyrektor
@Robson@????

Jedyny social jaki tu jest rolka papieru toaletowego:)

TiK Tok
@Robson@????

DXC na głodzie napisał ci poniżej jak tam fajnie jest , jak nie umiesz czytać nie pchaj się tam fajansie

mistrz magazynu
@Prawda

Brawo , dzięki twojemu wpisowi zwiększą kontrole, pojadą po premii i już nie pogadasz dłuuugo pod regałem,.Przypominam że kadra zarządzająca i twój szef też to przeczyta bo ktoś uprzejmnie doniesie.Nie ma jak wkopać siebie i innych.Gratulacje.

Mela

Jak skontaktować z pracodawca Prosperplast (Rybarzowice)nie przez agencja !:)czy są pracowniki z Ukrainy?

@Mela

Bez Ukraińców ten zakład leży

UA
@Mela

Pracownicy z Ukrainy tylko przez agencje

Alkoholik zakładowy

Firma ok

Czy wiecie kiedy uruchomią nowy zakład w Radziechowach?

Kkkkkk

Witam czy ktoś mógłby powiedzieć coś o pracy na magazynie w wilkowicach lub rybarzowicach?

bobik z grzywką
@Kkkkkk

polecam ci nowy magazyn w Panattoni BB,super atmosfera, pracy w sam raz 4000-5000 na rękę, koledzy mili i uczynni, kierownictwo-kumpelskie wysokiej klasy specjaliści.

Pan Antoni
@bobik z grzywką

4000-5000 z nadgodzinami :) podstawa 3100 :)

Dagmara
@bobik z grzywką

ale banialuki piszesz,chyba jesteś z kierownictwa ja tu na oczy nie widziałam 4000 plz!!!!

ciej

Procentowy z 2 bryg daje czadu

Ciekawie

Wyrzucają po paru miesiącach pracowników co są pod firma nie agencja, po czym przyjmują nowe z agencji (pewnie firma ma jakieś korzyści z tego)Wiec nie liczcie ze długo tam pociągnięcie. A teraz koniec sezonu jest i nie ma roboty, wiec się szybko Was pozbędą. Mogą Was dać na skręcanie łopat, bo jesteście nowi, a tam są braki.Ale taka prawda, że jaka kierowniczka taka firma ????. Ciekawe, czy za chwile ja nie polecę bo na to się zanosi ???? ????

Bobi

Jest możliwość robienia nadgodzin???

dddd
@Bobi

tak

Bobi

Ile można zarobić na rękę na początku???

@Bobi

Byly pracownik

Pracowalem w tej firmie i po miesiacu dali Mi wypowiedzenie bo wedlug nich nie dalbym rady dłużej pracowac :(

Miłego dnia

Nie polecam pracy w Prosperplast lepiej iść gdzie indziej wyjdziesz na tym korzystniej

Nobody
@Miłego dnia

A ja polecam i to bardzo. Zapraszam do innych firm gdzie nie nadążycie potu z (usunięte przez administratora) wycierać. Tutaj jest zdecydowanie lepiej.

Kaśka

Ostatnio przeszłam rozmowę kwalifik.czy na magazynie w Prosperplascie naprawdę jest taka tragedia ,umowa przez agencję 2270 na rękę plus dodatek do nocek, potem inaczej niby ,ale komu wierzyć, napiszcie coś pozytywnego bo z Bielska autobusem to raczej na magazyn się nie dostanę z tego co widzialam .No !

Iza
@Kaśka

A możesz napisać kilka słów o samej rozmowie? Czy musiałaś wykonywać na niej jakieś zadania, o co konkretnie pytali? Daj też później znać, czy zdecydowałaś się na podjęcie pracy w Prosperplast :)

bou
@Kaśka

Praca w magazynie czy montażowni łatwa i niebyt obciążająca. Kasa jak na początek ok. Agencja to chyba max. 6 m-cy na czas próby potem umowa z firmą.

Dominik
@Kaśka

Chyba nie zdajesz sobie sprawy gdzie się pchasz do pracy ,ta firma bazuję na wykorzystywaniu ludzi na max tania siła robocza...

boy
@Dominik

Ale pierd...olisz. Trzeba było się uczyć to byś nie musiał placu zamiatać.

boy goj
@boy

Nie zadaję się z takimi ś......mi jak ty..

Ty geju
@boy goj

Za wysokie progi :)

Magazynier

Zależy gdzie trafisz.

Alka

Właśnie pojawiła się oferta pracy "pracownik działu montażu". Myślicie, że kobieta da radę? Warto się w ogóle starać o pracę w tym prosperplaście?

Prac

Kobiety tam pracują

@Alka

Nie warto. Szkoda zdrowia.

@Kasia

Zgadza się szkoda zdrowia , nie polecam tam pracy

@Kasia

Serio aż tak źle?

@Alka

Dla Jakubcowej jeszcze pracy nie wymyślili. Z każdej roboty wylatuje z hukiem a potem wylewa żale w internecie. Praca jest fajna ale leniom zawsze coś nie pasuje.

@Alka

Tak. Byle wykorzystać... Człowiek po złamaniu nóg nie może wystać 8h i pracuje siedząc. Po miesiącu Takiej osobie podziękują za współpracę i Zwalniają.

kolega
@Oliwia

Jak ktoś jest niezdolny do pracy do siedzi na L4, a jak ktoś udaje że jest chory i liczy na lepsze traktowanie to ma problemy.

MONIKA MAŁPISZON
@Prac

Babochłopy po przejściach plastycznych ...

płotek

Jest etat,, młodszy doniczkowy

@płotek

na pewno się zgłoszę! Do Ciebie??????

@pracownik

Po nazwisku to po pysku. Kim ty jesteś?! Może się ujawnij, skoro wiesz o mnie więcej niż ja o sobie sama?! ????????

majster
@Oliwia

i w tym problem, że tak mało o sobie wiesz...

@pracownik

Żebyś wiedział / wiedziała, że znalazłam Pracę BEZ!! MOBBINGU, i w normalnych warunkach. NIE!! (usunięte przez administratora) Koncentracyjny.

majster
@Oliwia

To pakuj się Kaśka powoli bo miesiąc szybko przeleci.

Klient
@Oliwia

Witaj gdzie znalazła lepszą pracę??szukam pracy odpisz

Klient
@Oliwia

Gdzie znalazła pracę bo szukam pracy.

Kacha Jakubiec
@Klient

W MOPS-ie :)

NaMa

Dzień dobry, jak mogę dojechać z Bielska do prosperplast Rybarzowice? Nie mam autka, więc szukam komunikacji miejskiej. Jaki przystanek najbardziej do zakładu?

Pracownia

A ja polecam pracę w Apenie. Tylko trzeba pracować uczciwie i wszystko jest ok...

Biedak
@Pracownia

Ja określam u mnie pracę DSS dom spokojnej starości można lekko do emerytury dociągnąć ha nie widziałem nigdzie takich luzów czasami jest zapierdol ale ogólnie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA