Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Jak wygląda praca na stanowiskach biurowych, ile można zarobić, jaka jest atmosfera?

Czy są jakieś bony na święta, jak wygląda socjal

Pizza

Czy w firmie poprawiły się zarobki i atmosfera czy nadal bez zmian ? Pozdr

MK
@Pizza

Jeżeli chodzi o atmosferę to na apenie dramat.

Jakub

W końcu super zarobki na wózkach widłowych

@Jakub

Czy mógłbyś rozwinąć swoja wypowiedź? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik? Czy są jakieś możliwość dorobienia, nadgodziny, soboty? Pozdrawiam

Łysy
@Jakub

Szczególnie że od nowego roku zaczęli w niewyjaśniony sposób ucinać pensję za l4 faktycznie tu dali tam zabierają wlał wylał

Elżbieta
@Łysy

Co to znaczy ucinają pensje za L4? Z tego co wiem to zawsze 80% jest za to zgodnie z prawem, to coś więcej wam zabierają niż to? Czy jakieś premie frekwencyjne masz na myśli?

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Jak wygląda praca jako ustawiacz wtryskarek? Jakie są zarobki ,atmosfera , premie na Święta, socjal, idę na rozmowę kwalifikacyjną jako ustawiacz do przyuczenia i ciekawy jestem i czy są nadgodziny, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Zygan

Szczerze zarobki średnie ale traktowanie doświadczonych ludzi brak wózkowi którzy nigdy wózka nie widzieli kasa odrazu. Ogólnie trzymia nierobow a dobrych ludzi nie chcą (usunięte przez administratora) na magazynach jakby wyrzucili paru głupków to świetnie by się robiło

Krystyna

Na stronie firmy jest oferta pracy dla ustawiacza wtrysku - do przyuczenia. Powiedzcie, na jaką umowę zatrudniają na to stanowisko? W ogłoszeniu nic o tym nie wspomniano :( Czy można liczyć od pierwszych dni na umowę o pracę? Jest to praca na pełny etat? Skoro szukają pracownika do przyuczenia, to jak długo trwa szkolenie, w którym kandydat nauczy się wykonywać swoje obowiązki? ;) Czy jest ono płatne?

@Krystyna

Też właśnie jestem ciekawy jak to wygląda byłbym zainteresowany żeby aplikować na to stanowisko

Ciekawy

Chciałem zapytać czemu jest tak dużo ofert pracy do zakładu w Rybarzowicach czy nikt nie chce pracować w tym zakładzie czy jest jakiś inny powód ?

HR
@Ciekawy

W Rybarzowicach jest główna siedziba firmy. Tutaj też pracuje najwięcej pracowników i powstaje wiele nowych obiektów.

@HR

Rozumiem

Czy warto aplikować na stanowisko ustawiacza wtryskarek do przyuczenia ?

@Kandydat

JAk Cię nauczą to bedziesz zarabiał (usunięte przez administratora) kasy

Na czym polega wgl ta praca ciężko jest nauczyć się ustawiać te wtryskarki ?

Pjajo

życzę wesołych świąt całemu prosperplastowi i wszystkim pracownikom,oby nowy rok przyniósł solidne podwyżki p.s. nie cpajcie i nie pijcie tyle

Kac
@Pjajo

Co do ostatnich słów ... powiedz to na apenie !

Xanax
@Kac

O co chodzi z apena ? Możesz rozwinąć swoją odpowiedz ?

Klonazepam
@Pjajo

„Pjajo” co masz na myśli mówiąc o tym żebyśmy nie ćpali i nie pili tyle ? Czy w firmie Prosperplast zdarzają się akty stosowania różnego rodzaju używek ? Czy kadra kierownicza wie o takich nadużyciach i czy w jakiś sposób wyciąga z tego konsekwencje ?

Kac
@Xanax

Po nitce do kłębka , dojdziesz .

Ciekawy

Ile dostawało się na "karpia" w tym roku?

Wara
@Ciekawy

Skoro jesteś pracownikiem to znaczy, że też dostałeś. Więc h.j Ci do tego ile kto dostał. Czy w tym zakładzie każdy musi wszystko wiedzieć. Zapier....j do roboty na drugim etacie jak Ci brakuje a nie wyliczaj innym. I nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy. Swoje karpiowe wydałeś i nikt nie pytał na co bo nikogo to nie obchodzi. Nie pozdrawiam.

Maja
@Wara

Ja nie pracuje, ale się zastanawiam nad złożeniem CV. Czy te karpiowe, o którym piszecie to każdy dostał takie samo? Czy to jakiś % od wypłaty? Zajączka też dają?

BB
@Maja

Historycznie najwyższe premie. Zawsze mogłoby być wqięcej ale i tak podziękowania dla właścicieli. A z tym zajączkiem to chyba Cie jeszcze po Sylwestrze trzyma...

Wanda
@BB

o to może sylwestrowe? ;) co miały oznaczać te historycznie największe premie? do czego to konkretnie odniesienie i czy da radę podać to po prostu w liczbach?

Alkoholik zakładowy

Zapraszamy,,

Bushido

Witam,czy ktoś się orientuje jak z przyjęciami na magazyn ? Chodzi konkretnie o dział pakowania,jakie stawki,jakie premie,jaka atmosfera,benefity itp. Jak cos mogę zostawić swój e-mail Pozdrawiam bushido

SHIBUJA

Kiedys pracowałem w Rybarzowicach jakies 12 lat temu.Byla Super Atmosfera. Moim przełozonym Był Slawk I Monika A kierownikiem był Pan Bogdan. Super wspominam prace przedewszystkim Wszystko mialo byc gotowe na czasz i gotowe do wystłki sawsze się staraliśmy aby wykonać dobrze prace. Pozdrawiam wszystkich z tamtego okresu. Polecam prace dla wszystkich nowych kandydatów. Gdyby się dało to sam bym chętnie tam wrócił. Nie zapominajmy o Panu Antku który zawsze poprawiał nam humor

@SHIBUJA

Shibuja,my również cie pozdrawiamy ! Jak się masz,co tam u ciebie ? Może wrócisz do prosperplastu ? Fajny chłopak z ciebie był,miło cie wspominam

Bogdan
@Kasia

atmosfera wśród pracowników jest w porządku i dobrze się tu robi? Chcę tu składać CV na ślusarza narzędziowego, bo ponoć szukają kandydata. Co jeszcze oprócz doświadczenia w zawodzie może zwiększyć szansę zatrudnienia? I jakie pieniądze płaci się na tym stanowisku?

Ciekawska

Czy ktoś może mi powiedzieć na temat pracy jako inżynier jakości? Jakie zarobki itd?

Apena

Od dziś były pracownik... Cieszę się że odszedłem z tej firmy. Pozdrawiam Złotnika Nie pozdrawiam Koniora

Robert
@Apena

Ciekawe kto pisze w moim imieniu takie przdury na temat prosperplastu.jak się dowiem kto to piszę to zgłaszam popełnienie przestępstwa, i proszę pilnować swoich spraw

Robert
@Robert

A ten kto to napisał to ma pecha bo ja jesteś zadowolony z pracy w tym zakładzie, bo ten zakład bardzo mi pomógł w problemach i nie tylko i z chęcią po załatwieniu mojich problemuw wruce tam spowrotem pozdrawiam Robert.G i ja chociaż nie ukrywam swoich danych tak jak nie ktuży pozdrawiam serdecznie Robert

Grzesiek G

Tak trzymać Robert ????

Kiks
@Apena

Wielkiego kierownika pana K pozdrawiam...środkowym palcem

Silver
@Apena

Konior tam dalej w tej firmie robi? Ady pamiętam jak w Rybarzowicach robił gość od młyna do montowni gonił tam i z powrotem po 16h na dobę minimum robil????

urwis
@Silver

co ci nie bangla ?? niech robi nawet 24h na dobę co cie to obchodzi ??

Nikt
@Robert

Jakie przestępstwo weź wyluzuj każdy pisze co chce polowe tematów modernizator nie puszcza .

Zuzanna
@Apena

Co takiego się stało, że utrata pracy wywołuje w tobie radość? Ciekawa jestem, co tam się musiało dziać. Fajnie byłoby poznać szczegóły,

Ciekwwy

Jak wygląda pensja na stanowisku operatora wózków. Posiadam udt i doświadczenie

Kollolo

Hmmm firma cud malina....gdy jesteś na l4 bo masz poważne problemy zdrowotne dostajesz informacje że cię zwalniają zaraz po powrocie...a gdy na l4 siedzi pijak bo ma ciąg i wraca po kilku tygodniach do pracy nawet nikt mu nie zwraca uwagi...jaki z tego morał pij i baw się na l4 to będziesz nietykalny......

Krystyna
@Kollolo

Serio tak jest? I za każdym razem jak się jest chorym poważniej, i ma się L4 to taka sytuacja się przydarza? Przecież człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo zachorować ...

Xxl
@Kollolo

Zgadzam się z Tobą ????????

Bub
@Kollolo

Dziwne, znam osobę, która była na L4 około pół roku i nikt jej nie zwolnił…

Anonimek
@Kollolo

Weź ty się gościu puknij w pusta główkę. Nie ma takiej osoby, która zwolnią po dłuższym L4 przez poważna chorobę. Nigdy tak tutaj nie było a pracuje już bardzo długo w tej firmie.

Silver
@Anonimek

Co Ty za brednie opowiadasz gościu... pracowałem tam 5 lat... I jest zupełnie odwrotnie do tego co mówisz.

Pytanie jest dość proste jak kierownictwo w zakładzie .Jaki sposób zarządzania ludźmi ,podejmowania trudnych decyzji personalnych .Czy ma ktoś ciekawe historie z kadrą zarządzająca .

boss

Jak wszędzie...

Hugo
@boss

Skoro wszędzie jest tak samo jak w,,ż" to lepiej chodźmy się napić i już...

Witam chciałem zapytać jak wygląda praca kontrolera jakości w Rybarzowicach i na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

Nico
@Kandydat

W tej firmie nie ma konieczności kontroli produkcji. Produkty się produkują i są sprzedawane do klienta, a potem jest reklamacja/zwrot i wtedy zaczyna się wielka kontrola na magazynch po zwrotach co się jeszcze nadaje do sprzedaży.

@Nico

Klaudia przestań pierd...olić.

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA