Opinie o Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT w Częstochowa

chwalipięta

Dzięki styczności z tą firmą uświadomiłam sobie jakie miałam szczęście w życiu spotykając ludzi, życzliwych. Nie chcę tu urazić wszystkich których tam poznałam. Agnieszko pieniądze, które Ci (może nie tylko tobie) tak w gardle stanęły zostawiłam w firmie z dedykacją dla WAS. Szefowa pewnie sama wam ich nie przekaże. Upomnij się o nie "koleżanko". Podratuj swój budżet lub zaproś kolegów na piwo. Czy warto tam pracować? Może warto bo ktoś tam jednak siedzi i stuka. Z taką "umową" i za taką kasę...Dziękuje za to doświadczenie, zaliczam je do negatywnych.

tuni

kierowca monter, taka oto robota w Rybniku się szykuje, a że na śląsku bezrobocie duże konkurencja nie wielka postanowiłem się zainteresować podjęciem u nich pracy. Jako że pracowałem już jako kierowca dostawca, a nie monter świetnie sobie radze z pracą terenową, ale interesuje mnie okres szkolenia i przystosowania do serwisu produktów znajdujących się u nich w sprzedaży a także czy czas szkoleniowy jest w jakiś sposób finansowo gratyfikowany:) pozdrowienia

Praca w Pryzmacie to nerwówka - darmowa , bardzo nie uczciwi pracodawcy , tam nic się nie nauczysz a narobisz się stresu , kierownictwo niewykwalifikowane.

bizon89

Ciekawe czy ludzie wypowiadający się negatywnie o firmie Pryzmat w Częstochowie są to fachowcy czy świeżaki.. Jak może ktoś się wypowiadać jeśli nie ma pojęcia o robocie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
bizon89

pffff

te pozytywy to chyba szefostwo pisze hahaha tlumacza sie pffffffffffff

Artur P.

Hej na poczatek pozdrowienia dla calej firmy.... mialem zaszczyt pracowac dla pana [usunięte przez administratora] prace ta zdobylem przez urzad pracy w czestochowie, powiedzmy cudem spod lady bo pani schowala ta oferte pracy, w ciagu jednego dnia zdobylem zaswiadczenia lekarskie i potrzebne zaswiadczenia z urzedu pracy poniewaz oferta wygasala na drugi dzien, w moim przypadku bylo to trudne bo nie mialem samochodu i mieszkalem na wsi, ale udalo sie... pani [usunięte przez administratora] pokazala mi mape duzego formatu i spytala czy potrafie , bez wachania odpowiedzialem ze TAK, a nie mialem o tym zielonego pojecia dostalem ta prace, bylem zadowolony... oczywiscie musialem podpisac umowe na 3 miesiace i weksle o ochronie konkurencji i technologi na 30 tysiakow ... co do konkurencji to poprostu trzeba miec uklady... co do technologi komputery pozal sie boze, chociaz jezeli dobrze pamieta to pierwsze ortofotomapy w . 3D.. to bylo cos...studiowalem zaocznie informatyke... co do zarobkow tutaj musze sie zgodzic ze na poczatku byly slabe, obciecia za nie wyrobienie sie w terminie standart... tu zawsze chodzi o czas... poprostu slaba infrastruktura stanowisk pracy, brak sieci komputerowej, wolne komputery jak obrabialy mape to mozna bylo sobie sniadanie jesc...ale jakos rade dawalem poznie zarabialem jak na te czasy naprawde fajne pieniadze i teraz jak patrze w stecz to nawet zabawne to bylo... pracowalem z fajnymi dziewczynami... ale w miare jak sie rozwijalem...powiedzmy bo wszystkiego musialem sie nauczyc sam... dochodzily obowiazki i musialem sie zajmowac ploterami,skanerami,komputerami bo ja tam mialem inz informatyka...ale nie mialem za to placone wiec zarabialem ok 30 procent mniej niz moje kolezanki...bo ciagle sie zajmowalem rozwalonymi sprzetami.. co do samochodow chlopakow... wiem jak oni pracowali w terenie czasami mieli przechlapane ale kaske jaka zarabiali to nasakra..ze samochody rozwalone, normalne praca w terenie... pozniej sie zaczelo wszystko psuc i zarobki diametralnie spadly wiec sie zwolnilem... na dywaniku u dyrektora klucilem sie ze 30 min... wyjechal mi baran z wekslami i ze szkolenia mi dal... [usunięte przez administratora] nic mi nie dal... na wszystko zapracowalem sam, nie powiem przeginalem czasami, bo zdarzylo sie usnoc przy klawiaturze, ale i krew czasami tez z przemeczenia puscila sie nosem, popuchniete palce od klikania myszka, o okularach z filtrem nie mowie...musialem sobie sam kupic... abstrakując od tego wszystkiego, ta firma nauczyla mnie , a pracowałem tam przez 3 lata, ŻYCIA, czasami otchodzly takie przegiecia ze szok, ale w polsce to normalne... z jednej strony szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorzy nic nie umieja wchodza na tak gleboka i na samym starcie sie parza... to ich zniecheca do dalszej pracy i sukcesow... dzisiaj mieszkam i pracuje w szwajcarii, tutaj tez sie zajwilem cudem, ale dzieki takim powiedzmy "nieuczciwym" jak niektorzy tu pisza, firma i ludzia pozniej w zyciu jest o wiele latwiej... zawsze od czegos trzeba zaczac ja tak naprawde zaczolem od PRYZMATU wiec moja dobra rada "zaprzyj sie jak [usunięte przez administratora] o mur i rob swoje" i nie patrz na to ze "pada deszcz a oni ci mowia ze swieci slonce" wyciagnijcie cos z tego...

memens

Włos mi się jeży ma głowie kiedy czytam te komentarze na temat firmy. Myślę że nie powinno tak być. Wszystkich zainteresowanych zmianą warunków swojej pracy proszę o kontakt na emaila [usunięte przez administratora]

cs - 2011-05-19 18:57:02 Nie polecam tego pracodawcy. Na początek proponują umowę o dzieło, że niby chcą człowieka sprawdzić, obiecując przy tym możliwość zatrudnienia na stałe - co nigdy nie następuje. Płacą niby tyle ile się wypracuje, ale bez powodu potrafią obciąć pensję o X procent nawet o tym nie informując. Jak ktoś dostanie umowę o pracę to na minimalna krajową, a resztę na umowę o dzieło. Niby OK, ale umowę o dzieło mogą w każdej chwili wstrzymać co nie raz robili !!! W umowach brak zapisu o okresie wypowiedzenie, żeby im ktoś \ również nie polecam tej firmy!!! Słabo płatna, wysokie kary, i cholernie długi okres wypowiedzenia umowy. Lepiej się kilkaset razy zastanowić i wszystko obejrzeć przez kilka dni (taki okres próbny, czy się człowiek odnajdzie w takiej pracy) zanim się podpiszę umowe! Pracownik nie jest w sposób odpowiedni szanowany - a o ludzkich udogodnieniach można pomarzyć. pakiet socjalny, jaki pakiet??? dla stałych pracowników nie istnieją żadne formy gratyfikacji! Podziwiam osoby, które nadal mają wewnętrzną siłę i ochotę nadal tam pracować i nic nie chcą zmienić!

Jaką to macie śmiałość i bezczelność wypisywać negatywne opinie o tej firmie. Czemu nie określisz się, że już na wejściu chciałbyś zarobić 3 tys. na rękę + premia!!! Człowieku, gdzie ty żyjesz?! Jedź zagranicę jak ci tu źle!!!, tam zarobisz ile chcesz!! Jakie masz doświadczenie na wejściu ???!! A kary są wszędzie w każdej firmie i instytucji kiedy się „[usunięte przez administratora] robotę” -jak ty to piszesz internauto. Ja wróciłem ze świata dobrobytu finansowego, to mogę coś powiedzieć o tym jaki i gdzie się zarabia, więc najpierw poznaj życia trochę i rozejrzyj się, bo widać po tym co piszesz, że ogarnął cię jakiś letarg - brak odpowiedzialności za własne błędy!!!!!!!!!!

tokyo

hehe, odpowiedzialność? przecież to sam prezes i dyr mówia: "Róbcie szybko, byle tylko oddać w terminach bo będą kary ! " a potem i tak zwykłe robole siedzą po godzinach gratis i robią poprawki niejednokrotnie wynikające ze ZŁEJ ORGANIZACJI oraz z NIEWYJAŚNIONYCH KWESTII ZE ZLECENIODAWCĄ !!! heloo-ołłłł !!!

Rambo

Człowieku pracowałam w tej firmie 10 lat, niedawno się zwolniłem z powodów ( ku TWOIEMU zdziwieniu) osobistych. Wielokrotnie jeździłem samochodami w tej firmie. Racja nie są piękne, ale po co auta w teren mają być idealne, po to aby szef miał pokazywać palecem na każdą ryse? A ja jeździlem często w teren przez 10 lat i n NIGDY nie zdarzyło się, by auto nie miało badań bo sam miałem osobiście jeżdziałem do mechanika na polecenie szefa, wiem więc JAKA JEST PRAWDA. Raz bym dostał nagane dawet że nie zadbałem o auto!

no tak, u baletnicy zawsze rabek u spodnicy!! Wszyscy chca kase, ale badzmy szczerzy wiekszoci z Was umiejetnosci brak! Przychodza mlode osoby, ktore doswiadczenia nie maja i uwazaja ze bede zarabiac tyle ile kierownik roboty! chcecie to prosze bardzo, ale trzeba sie wysylic i przede wszystkim przyjac na siebie odpowiedzialnosc za wykonywana robote!! bo kroluje podejscie zrobic cos byle jak, wiekszosc z Was tak robi, i teraz plac mi za to ze przyszedlem do roboty!! a gdzie starannosc, a gdzie wiedza, a gdzie odpoweidzialnosc od A do Z za robote!!! dziwne, ze Ci ktorzy sa dobrzy i zarabiaja kase jakos nie narzekaja na Pryzmat!! zawsze dotyczy to tych slabych i tchorzow, ktorzy anonimowo donosza uprzejmie, ale w rzeczywistosci odwagi im brak.

adrian

Heh, dobrze że się tam nie zatrudniłem. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Łodzi to mi zaproponowali 1000 zł na miesiąc ! :D Po komentarzach widzę, że odmowa pracy była bardzo dobra decyzja :D.

[usunięte przez administratora] obiecac mu góry złota, a potem okazauje sie ze z wypracowanych 100% dostaniesz 15% max 20% oczywiscie na umowe o dzieło. Flota aut jakim dysponuje ta firma zagraża zdrowi i bezpieczeństwu uczestnikow ruchu !!! czemu nikt sie nie stawi i nie powie o tym głośno? o jakosci firmy niech swiadczy fakt trzymania ludzi na siłe i mimo woli... [usunięte przez administratora]

stary pracownik

niestety to prawda co napisał "kwasigroch" na początku z wyrobionej kasy dostaniesz 40% a potem aż 60%. wiecznie sie tłumaczą że kary i błędy i muszą obcinać.............

kwasigroch

ja również nie polecam tego pracodawcy. podpisują umowy o dzieło tylko po to aby zabierać z wypłaty pracownikowi tyle ile tylko chcą. kiedyś jak jeszcze tam pracowałem to z wypracowanego 1000zł dostałem 400 zł, gdyż podatek wynosi 20%, do tego firma zabiera 20% na możliwość przyszłych kar i jeszcze dodatkowo 20% podobno za błędy. Dodam tylko że to 20% zabrano mi w pierwszym miesiącu pracy. Tak właśnie firma pryzmat inwestuje w pracownika

etola

Dokładnie. Dają umowe o dzieło niby na okres próbny (na 6 mies !!! ) zeby sprawdzic czlowieka, ale tak naprawde chodzi o to by nie płacić ZUSu i mniejszy podatek, a Ty nędzny człowieku nawet ubezpieczenia żadnego nie masz ;]

cs

Nie polecam tego pracodawcy. Na początek proponują umowę o dzieło, że niby chcą człowieka sprawdzić, obiecując przy tym możliwość zatrudnienia na stałe - co nigdy nie następuje. Płacą niby tyle ile się wypracuje, ale bez powodu potrafią obciąć pensję o X procent nawet o tym nie informując. Jak ktoś dostanie umowę o pracę to na minimalna krajową, a resztę na umowę o dzieło. Niby OK, ale umowę o dzieło mogą w każdej chwili wstrzymać co nie raz robili !!! W umowach brak zapisu o okresie wypowiedzenie, żeby im ktoś "nie uciekł" :D.[usunięte przez administratora]

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie zdarzyło się aby moje wynagrodzenie wpłynęło na konto po terminie. Jednym z plusów PRYZMAT jest właśnie to, że nie ma kombinacji w opłacaniu składek. Moje zatrudnienie jest legalne co w dzisiejszych czasach raczej jest rzadkością.

@pracownik

Jeden z najbardziej uczciwych racodawców jeśli chodzi o płacenie składek - wypłata zawsze na czas- a konkretniej kilka dni przed czasem Jak się chce pracować to minusów nie widzę. Trochę chęci i w miarę fajna stała praca jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT - Częstochowa

Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.

Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT