Opinie o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arriva RP sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Jola

Gdzie mogę napisać skargę na arrivę ponieważ czekałam już 10 minut wcześniej ma autobus który jechał z złejwsi wielkiej, miał być o 7:32 czekałam 20 minut i zaden (usunięte przez administratora) nie przyjechał.

Mario6202
@Jola

Jeśli wydarzenie miało miejsce w Warszawie to zgłaszamy takie historie do ZTM - teraz występują pod zmienioną nazwą WTP.

Student

Dzisiaj 23.06 jechałam pociągiem z okolic Grudziądza do Torunia. Jest doba pandemii, kartka z maksymalną liczbą osób w pociągu, a nikt do tego się nie odnosi. Kolejka do konduktora na 10 osób, jedna przy drugiej bez żadnego odstępu, 3 osoby w maseczkach. Nie ma żadnych kartek lub naklejek o miejscach wyłączonych w użytku. Każdy może usiąść gdzie chce, przy drugiej osobie. Jedno wielkie nieporozumienie.

Łukasz

Zanim napiszesz skargę pomyśl chwile jeśli to nie problem dla ciebie ?? Dla czego autobus się spóżnia ???? Ciekawe zawsze to wina kierowcy ?? To proste i prostoliniowe myślenie. Najlepiej zwalić na osobę która jest najbliżej czyli w tym przypadku Kierowca! Pomyśl Kierowcę ogranicza wiele czynników. 1.(Najważniejsza) Swoje Bezpieczeństwo 2. Przepisy ruchu drogowego 3. Natężenie ruchu 4. Korki i wiele innych czynników. Nie możliwe to jest iż kierowca odjeżdża wcześniej

bos
@Łukasz

Geniusz. Takie proste a tak skomplikowane :D

Mario6202

Tak są świadczenia dodatkowe, jednak są chwilowo wstrzymane. Pewnie w przyszłym miesiącu nie dostaniemy nic.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arriva RP sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Grazyna

Jestem zawiedziona rozkładem jazdy pociągów nie zgadzają się z przyjazdem pociągów to są jakież żarty! Nie wiem co za osoba to układała ale brawo dla niej i tłumaczenie się ze nie opłaca się zmieniać bo za miesiąc wchodzi kolejny rozkład jazdy to jakaś kpina nie wszyscy mają takie informacje a potem jak (usunięte przez administratora) stoisz i czekasz za pociągiem który nie przyjedzie

Szymon
@Grazyna

Zgłaszałaś gdzieś swoje uwagi związane z tym, jak kursują pociągi? Być może warto by było to zgłosić bezpośrednio do firmy, aby mogli odpowiednio na ten problem zareagować.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Lukasz

Wydaje mi się że autobusy jeżdżą cały dzień w wigilię. Jest to normalny dzień pracy. Jak wszędzie ktoś ma dyżur i jest w pracy A inny jest w domu.

susu

Firma cóż powiedzieć słowem pisanym, mądrość nakazuje albo o kimś mówimy dobrze albo milczymy

Pasażer

Jeżeli tak wam mało płacą, to zmieńcie pracę...na rynku masa ofert pracy! Ale jak was tu traktować poważnie? Autobusy spóźniają się nagminnie, z dworca odjeżdżają 5min przed czasem, a na przystankach nie zatrzymują się dla wsiadających, pomimo, że autobus prawie pusty! Kierowcy chamscy! Wiele sytuacji już znosiłam, ale jutro leci skarga na konkretne osoby! Szczyt szczytów bezczelności!

Szymon
@Pasażer

Sądzę, że często masz okazję korzystać z usług przewozowych, które zapewnia ta firma. Mogłabyś napisać, czy zwracałaś kiedykolwiek uwagę kierowcom np. w momencie spóźnienia? Ciekawi mnie, co jest powodem nagminnych spóźnień.

nik
@Pasażer

ale skargi to musisz składać do urzędu miasta torunia bo do arrivy to nic nie da chyba że sobie przetłuaczysz na angolski i wyślesz do siedziby głównej matki ;)

MartIga

Pracownik w pociągu podszedł i udeżył obcą dziewczynę(moją koleżankę) w nogę i teraz ją ta noga boli

ktos taki sobie
@MartIga

a co??? trzymała giry na siedzeniach??? nic dziwnego ....

Aga

Jadę właśnie autobusem arriva Toruń do Gdańska jest niesamowity upał ponad 30 st za oknem a w autobusie brak klimatyzacji. Na ogłoszeniach firma ogłasza się że zapewniają wysokie standardy a autobus nie spełnia podstawowego standardu jakim jest klimatyzacja. Wszyscy tu pływam byle szybko do Gdańska

Panek

A jak oceniacie arriva kolej?

Stefan
@Panek

Miało być czysciej i szybciej oraz nowoczesniej a co wyszlo spoznienia i stary tabor z Niemczech taka jest. Ariwa

Roman
@Panek

Nagminie odróżniają się pociągi a co do czystości w pociągu to wiele do zarzucenia i to przewoźnik prywatny

Ktoś tako
@Roman

Jak bydło jeździ o zostawia (usunięte przez administratora) to nie ma co się dziwić ... Pociągu jeżdżą cały dzień ....

Kapi1253

Tragedia normalny bilet 4zł a za to ze były kolejki i nie zdążyłem kupić biletu musiałem dopłacić jeszcze 5zl tragedia nie polecam.

Ktoś tako
@Kapi1253

Zasady te obowiązują we wszystkich spółkach kolejowych ... W PR zapłaciłbyś 8 złotych ... Trzeba wcześniej przychodzić na pociąg albo korzystać z alternatywnych metod zakupu biletu np. epodroznik...

Stefan

Jechałem pociagem relacji Laskowice pom Grudziądza dnia 15 .05 2019 r . O godz 12 , 47 (usunięte przez administratora)

pasazerka

Jak zwykle Arriva ma pssazerow w (usunięte przez administratora) . dzień w dzien opuznienia a dzis sobota aurobus ktory pwinien byc o 6.56 w Papowie nie przyjechal .co za (usunięte przez administratora) tam rzadza to szkoda gadac

@pasazerka

Kierowców też mają gdzieś.

Marzena
@Michał

Zobrazuj użytkownikom, co konkretnie masz na myśli poprzez taką swoją wypowiedź na temat Arriva RP. Czy odnosisz się bezpośrednio do warunków zatrudnienia oferowanych przez nią, a może do atmosfery w firmie panującej? Twój wpis na ten moment może okazać się niezrozumiały, więc zachęcam Ciebie do jego rozwinięcia.

Wkurwiony pasazer

Autobus relacji Toruń- Chełmża o godz. 13.55 nie wyjechał nawet z PKS. LUDZIE MARZLI NA przystankach.!!!Arriva nie dosyć ze bierze potężne pieniądze za bilety to nie może się wywiązać ze swoich obowiązków!! !! Brak poszanowania pasażerów. Wszystkich mają w (usunięte przez administratora) Do tv tvn ich dac !! Niech się nauczą szanować klientów bo z nas żyją i funkcjonują.

Asia

Kierowca niski, tegi z lysina nie tolerowal naszych biletow w aplikacji Lufthansa i mimo, ze w cenie biletu na samolot jest transfer included, musielismy niestety zaplacic za przejazd z Torunia na lotnisko do Bydgoszczy. Bezczelny, bardzo nie mily facet.

Nysa1234

Autobusy nie przyjeżdżają, spóźniają się, na najbardziej oblegane kursy wysyłane są najmniejsze Autobusy. Z Arrivą nie da się nic zaplanować. Jestem stanowczo na Nie.

Niewazne123

Ja mam takie pytanie. Czy autobusy moglyby zacząć przyjeżdżać zgodnie z harmonogramem? To jest śmiechu warte ze na autobus czeka sie po 30 minut i to nie jest pierwsza taka sytuacja. Nie polecam

@Niewazne123

To to musisz napisac do firmy ^^ Bo ten kto ustala grafik to mysli ze autobus to samolot :) i wylicza sobie wsio co do min xd

Olany

Chciałem tylko zakomunikować, że kierowcy nie raczą zatrzymać się na przystanku, jeszcze przyspiesza specjalnie, a człowiek potem stoi na przystanku i czeka, aż ktoś kulturalnie raczy się zatrzymać, nie mam pojęcia gdzie to zgłosić. Już tak miałem nie raz nie dwa :) pozdrawiam.

@Olany

Niestety jest napiety grafik i nikt nie bedzie czekał na Ciebie:) Too samo w komunikacji miejskiej pracowalem kilka dni ale zostawilem to w .. bo nawet przerwy nie mialem na 10godz pracy::)

Marzena

@Olany @pati1993 wszelkie skargi i wnioski z pewnością można kierować poprzez stronę: https://arriva.pl/art/7/centrum-obslugi-pasazera.html Forum to dotyczy relacji pracowniczych i ogólnych warunków zatrudnienia w Arriva RP. Wszystkich obecnych, byłych pracowników oraz osoby zainteresowane pracą zapraszam do dyskusji na temat obecnej sytuacji w Arriva RP. Dyskusja w tym temacie będzie pomocna innym, zwłaszcza, że trwają procesy rekrutacyjne na: https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html

@Marzena

Za nieco ponad 2 gole tysie to sama bedziesz pracowac ^^ Za tak odpowiedziala i niewdzieczna prace :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva RP sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva RP sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva RP sp. z o.o.?

Arriva RP sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.

Arriva RP sp. z o.o.