Opinie o Joppol w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joppol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Joppol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joppol w Poznań

Krystek

Dopóki firmą zarządzał Pan Wojciech Joop to szanowano tam ludzi. Synuś, który zmarnotrawił to co ojciec budował wiele lat to zwykły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) - a on od wielu lat zarządza firmą...

Phill
@Krystek

Wszystko co jest tu opisywane jest prawdą. Panowie właściciele tej firmy uważają że są zbawicielami narodu dając pracę i że za kasę można wszystko :) . Oczywiście są tam osoby co pracują wiele lat i siedzą niby CICHo. Prawda jest taka że mają po prostu dobrze zapłacone za swoją pracę i dostawali regularne podwyżki. Osobiście znałem wiele osób które tam pracowały nawet 7 lat bez podwyżki , a i często były szkalowane przez kierownictwo że źle pracują. W dużej mierze nie słusznie. Np. dostajesz opieprz za coś ale w sumie nie wiesz za co. Okazuje się że opieprz był nie słuszny nikt nie powie przepraszam. Jeśli tam się coś zmieniło to może na chwilę , bo jest problem z pracownikami na rynku. Jednak ja bym im nie wierzył w klepanie po ramieniu i rodzinna atmosferę.

@Phill

Takie sytuacje, które opisujesz, mogą tak naprawdę zdarzyć się w każdej firmie. Rozumiem, że zakończyłeś już swoją współpracę z firmą Joppo - mam rację? A może zechcesz powiedzieć jeszcze, co musiałoby ulec zmianie w tym miejscu pracy, abyś na powrót rozważał podjęcie współpracy w tym pracodawcą?

Phill
@Natalia

Masz rację nie pracuję już tam i mogę na temat tej firmy pisać i pisać. W odpowiedzi na twoje pytania. 1. nikt nie chce wracać do firmy gdzie właściciele obrażali go wulgarnymi epitetami. 2.Nie ma takiego czegoś na świecie bym rozważał ponowna pracę lub współpracę z ta firmą.

Masakra

Dlaczego są kasowane wpisy??? Joppol się skarży ?? tak to oni potrafią najlepiej straszyć i wykorzystywać. Cała filozofia firmy jesteś śmieciem. To co się tam dzieje powinni lidzie wiedzieć. Nie usuwajcie wpisów bo Joppol tak chce.

@Masakra

@Masakra, jeśli jakieś wpisy zostały usunięte przez administratora forum to zapewne rażąco naruszały obowiązujący na forum regulamin ( https://www.gowork.pl/regulamin ). Nie możemy pozwolić na to, aby na forum widniały komentarze niekulturalne, obrażające kogokolwiek czy też zdradzające dane osobowe innych osób. Komentarze merytoryczne, chociażby negatywne, nie zostaną usunięte. Zawsze możesz zgłosić reklamację na adres mailowy admin@gowork.pl

Masakra

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ulepszają firmę. Hahaha. Masowe zwolnienia i to ma być lepiej ?? Nigdy w tej firmie nie czujesz się pewny. Nie polecam najgorszemu wrogowi dużo było by do pisania. Polecam podejście pod firmę i zapytanie kogo kolwiek o sytuacje i będzie wszystko jasne oczywiście z produkcji nie z biur. Niby kasy nie zabierają ale zabierają ci dodatki wiec na jedno wychodzi. Myślą ze ludzie są debilami.Obiecuja coś innego dostajesz coś innego. Rączka rączkę myje sami znajomi i rodzina tylko wtedy się tam utrzymiesz i coś zarobisz.

Dupki
@Masakra

Czyli od lat się nic nie zmieniło...

Dupki

Jak się cieszę, że to już tylko historia :)))

Firma Joppol prowadziła rekrutację na stanowisko Technik - Złota rączka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Filip

Czy tylko narzekać niektórzy potrafią?

kolorysta

Takie pytanie... ile zarabia kolorysta w mieszalni???

Były mieszający
@kolorysta

Mieszałem tam farby pewien czas temu. Ciasne pomieszczenie bez wentylacji tylko okno, stół z marmurową deską, szpachla, litry rozpuszczalnika, puszki farb, waga kuchenna i wzornik barw. No i najtańszy mieszalnik, 120 decybeli. Dostajesz wzór i mieszasz do skutku, wychodzisz po godzinie lub dwóch naćpany chemią, ogłuszony. Tylko na chwilę wychodzisz bo następne zlecenia czekają. Leć składaj CV.

kolorysta
@Były mieszający

Dziękuje bardzom za odpowiedź!!!!!! :) A po co rozpuszczalnik?? Do mycia szpatułek albo mieszadła wystarczy wash :) Tworzenie nowych pantonów to z głowy czy jest jakies spectro i program x-rite wspierający? A jakie sianko? Najwięcej mnie to interesuje.

Ryszard

Podpowiedzcie czy warto aplikować? mam trochę doświadczenia w tej branży. Czy rekrutacja jest trudna??

STEND
@Ryszard

Warto firma ok

Poligraf
@STEND

Firma ok?....Nie wierze????

Pracowałem tam, to są stosunki feudalne. Pan Właściciel przechadza się po hali i oczekuje ukłonów, płaca możliwie najniższa, kierownictwo jest zachęcane do obcinania premii bo nie wypada płacić całej. Ponadto przy słabszej koniunkturze tnie się pensje wszystkim (odpowiedzialność zbiorowa), a przy tej lepszej załogę się nagradza ale pochwałą tylko, nie pieniędzmi. Ale jest mnóstwo pieniędzy na coraz to nowe alarmy, monitoringi, sposoby kontrolowania pracowników. Pozdrawiam hej

Hmm
@były pracownik

Większych bzdur nie czytałem.

Stend

Wam się ludzie w (usunięte przez administratora) przewraca!!! Jest Wam źle??? Zwolnijcie się nikt na siłe Was tam nie trzyma!!! Kierownictwo jest ok są dla ludzi życzliwi a to się liczy jak dla mnie firma wkońcu staje się firmą przyjazną dla pracowników,jeśli ktoś mysli inaczej to albo jest nierobem albo ma grupę na głowę.Pozdrawiam JOPPOL!!!

Za kierownika którym był Pan Sławek było jak było starał się i rozumiał tylko nie dawali mu tyle czas personelu i pieniędzy i dlatego już go nie ma. Teraz jest kadra kierownicza pełną buzią która nic nie robi tylko je, pali, i utrudnia ludzią pracę a wielka Pani K-rzyna nosi głowę tak wysoko, że ociera o sufit. Nic nie robi tylko gania ludzi którzy swoje robią, wytyka błędy które sama robi i reklamacje z tego powodu już były nie wiem tylko dlaczego prezez z tym nic nie robi bo ona zatrudnia życie. Pracujesz źle nie pracujesz dobrze tak jest. Koleśostwo to norma jedni cały dzień kawa pogaduszki a inni nawet słowa zamienić nie mogą zero szacunku.

szydełko

Napewno masz grupę i Ciebie się gania do pracy dlatego tak narzekasz

Markus

Tak właśnie jest w joppolu jeśli kogoś się nie lubi to się go oczernia i potem się go wyrzuca z roboty mimo że jest dobry w tym co robi,nie polecam firmy niestety

Ooo widzę że nic się nie zmieniło w Joppolu komu źle to krytykuje wszystko i wszystkich, heh ten kto opierdziela za nieróbstwo zawsze będzie tym najgorszym tak że nieroby górą!!! Bo jak znam właścicieli to uwierzą we wszystko. Brawo nieroby w Joppolu!!!

Krystyna

Niestety ale z tym alkoholem to prawda, nie zdarza się to codziennie ale napewno regularnie. Nie przychodzi do pracy pijana, tylko na kacu. Cała firma o tym mówi i wszyscy się śmieją,a napewno ludzie z produkcji, bo to oni mają z nią największą styczność. Jako osoba nie jest zła, można się z nią dogadać w wielu kwestiach. Może porostu kobieta ma jakieś problemy i w ten sposób odreagowuje, wystarczy jej tylko pomóc i będzie ok,ale to chyba leży w kwestii wyższych władz.

Nikolas
@Krystyna

Pracuję w tej firmie już 6 lat przeszedłem już wielu kierowników i brygadzistów ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby brygadzista czy kierownik pracowali fizycznie a kadra która jest teraz tak pracuje ona staje przy maszynie a on idzie na obrywanie.Wiem też że starzy pracownicy jeśli kogoś nie lubią to żeby się kogoś pozbyć obgadują i oczerniają dną osobę a szefostwo wszystko łyka.Pamiętajcie opinię komuś można zepsuć w jeden dzień a wyrzuty są na całe życie.Zanim ktoś napisze coś złego o kimś niech się zastanowi.

Głuchoniemy

Praca w joppol jest dobrze brygadzista K jest dobra nie prawda piszesz głupi jesteś ona dla pracownikow jest ok

maja
@Głuchoniemy

Prawda piszesz nigdy nie było taka dobra brygadzista ona kochana jest i dobra dla nas

Cała prawda

No halo halo. Z tym alkoholem to jakieś jaja znam brygadzistke i to nie możliwe jest profesjonalna!!! Ale co do pracy w tym zakładzie to naprawdę jest najgorsze miejsce w jakim było mi dane pracować. W każdym z tych komentarzy powyżej jest ziarno prawdy. Ludzi mają za nic. Wielka restrukturyzacja firmy a odbija to sie tylko na pracownikach mierzą ci czas czy jesteś wydajny porąbane jakieś. Nikt kto tam pracował nie poleci tej pracy. A jeśli ktoś piszę że tam jest super to zapewniam piszę to ktoś ma stołku. Chociaż i tacy co chwilę są nowi wiec coś tam też nie tak jest.

Motorynka

Narzekają chyba tylko nieroby, dupognioty i pączkożercy. Dla mnie jest to najlepsza praca na świecie. Zarobki dobre, atmosfera wspaniała. Maszyny solidne.

szarlota
@Motorynka

Ja też tam pracuję od kilku lat i nie narzekam, atmosfera jest ok organizacja taka sobie ale wszyscy się uczymy mamy nowe kierownictwo, które ogarnia w miarę więc polecam firmę

Mariola
@Motorynka

Macie rację narzekają tylko nieroby i dupognioty,a takich jest kilku!!!

Tam nikt nad niczym nie panuje totalny chaos a maszyny to stare gowna albo chinskie. Owszem są osoby które chcą coś zrobić poprawić ale niestety jest ich za mało i nie mają kim pracować.Ogólnie to masakra lepiej omijać szerokimi łukami tą firmę a w szczególności produkcję w większości pójdziesz bez premi do domu bo ktoś ma taki kaprys. stanowiska magazynowego też nie polecam chłopacy mają tam przerąbane do póki jest takie kierownictwo jakie jest.więc jeśli nie masz znajomych wysoko to soboe daruj. Kto był wie o co chodzi. Można zwariować i zachorować nic więcej Cię tam nie czeka bo na pewno się nie dorobisz. Trochę tam pracowałem dużo wiem nie da się wszystkiego napisać. NIE POLECAM !!!!!!!!

Natalia

@Firma a co można powiedzieć o samej pracy przed składaniem cv? Wiele osób rozważa taką możliwość więc może warto dać znać, na co na danym stanowisku można liczyć? Czyli jaka jest umowa, socjal, godziny?

Firma

Natalia bez obaw. Czapeczka fajny gość. Chcesz wiedzieć więcej składaj CV.

Firma

Kolorysta - zapraszamy na rozmowę

x-rite

Czy firma potrzebuje kolorysty - pracownika mieszalni? Bo akurat mam doświadczenie na tym stanowisku :) aby delta była zawsze poniżej 1 :)

Cz...

Od 3 lat tam nie pracuję :) Pisałem tylko o tym czym się zajmowałem -Pomoc Introligatorska oraz jak to widziałem z osobistej strony . Nie wiem nic o aktualnych wynagrodzeniach na poszczególnych stanowiskach w tej firmie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Joppol - Poznań

• Jak się pracuje w Joppol?

Zobacz opinie na temat firmy Joppol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joppol?

Joppol
1.9/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Jeleniogórska 20A
    60-179 Poznań